Juniorzy Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Juniorzy Stomilu Olsztyn

Post autor: grzesiu » pt 22 wrz, 2006

Będe tu pisał o najbliższych meczach i wynikach Juniorów Stomilu.

Juniorzy Młodsi:

Stomil Olsztyn - Warmia Olsztyn

Mecz obędzie się o godzinie 11 na Stadionie Warmii przy ulicy Sybiraków na boisku A (czyli tym lepszym). Mecz nie tylko ważny pod względem trzech punktów. Jak wiadomo mecze na linii Stomilu z Warmią zawsze były ciekawe.
Napewno w tym meczu nie będzie typowej sielanki. Jak zwykle włączy się abicja i walka. Obecnie Juniorzy Młodsi zajmują 3 miejsca, zaś Warmia 2. Obecnie Warmia ma tyle samo punktów co Olimpia Elbląg więc napewno OKS będzie chciał przynajmniej urwać punkty Warmii.
Warto przyjść zobaczyć jak gramy.

Juniorzy Starsi:

Stomil Olsztyn - Warmia Olsztyn

Mecz odbędzie się na tym samym boisku odrazu po meczu J.Młodszych czyli o godzinie 13. Tu raczej nie będzie wiele do oglądania. Jak widać J.Starsi zupełnie zdominowali ligę, a Warmia wcale dobrze w niej nie przędzie. Jedynym plusem dla widowiska może być to, że Warmia specjalnie na mecz sciągnie zawodników grających w seniorach (rocznik 88 i 89 gra ich tam chyba 3 czy 4). Lecz jak wiadomo mecze Olsztyn-Olsztyn zawsze są ciekawe więc również zapraszam na ten mecz.

23.09.2006 Sobota godz.11 J.Młodsi
23.09.2006 Sobota godz.13 J.Starsi

Awatar użytkownika
Remek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: wt 26 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

juniorzy OKS 1945

Post autor: Remek » pt 22 wrz, 2006

grzesiu pisze:Będe tu pisał o najbliższych meczach i wynikach Juniorów Stomilu.

Juniorzy Młodsi:

Stomil Olsztyn - Warmia Olsztyn

Mecz obędzie się o godzinie 11 na Stadionie Warmii przy ulicy Sybiraków na boisku A (czyli tym lepszym). Mecz nie tylko ważny pod względem trzech punktów. Jak wiadomo mecze na linii Stomilu z Warmią zawsze były ciekawe.
Napewno w tym meczu nie będzie typowej sielanki. Jak zwykle włączy się abicja i walka. Obecnie Juniorzy Młodsi zajmują 3 miejsca, zaś Warmia 2. Obecnie Warmia ma tyle samo punktów co Olimpia Elbląg więc napewno OKS będzie chciał przynajmniej urwać punkty Warmii.
Warto przyjść zobaczyć jak gramy.

Juniorzy Starsi:

Stomil Olsztyn - Warmia Olsztyn

Mecz odbędzie się na tym samym boisku odrazu po meczu J.Młodszych czyli o godzinie 13. Tu raczej nie będzie wiele do oglądania. Jak widać J.Starsi zupełnie zdominowali ligę, a Warmia wcale dobrze w niej nie przędzie. Jedynym plusem dla widowiska może być to, że Warmia specjalnie na mecz sciągnie zawodników grających w seniorach (rocznik 88 i 89 gra ich tam chyba 3 czy 4). Lecz jak wiadomo mecze Olsztyn-Olsztyn zawsze są ciekawe więc również zapraszam na ten mecz.

23.09.2006 Sobota godz.11 J.Młodsi
23.09.2006 Sobota godz.13 J.Starsi
Chcialbym zaznaczyc ze w juniorach mlodszych Warmia tez zdominowala lige razem z Olimpia Elblag a w juniorach starszych OKS wraz z Olimpia tez zdominowali a nie tylko OKS jak to napisales. po drugie nie mow ze nie bedzie co ogladac bo wszystko okaze sie na boisku i ze Warmia (jun. st) spisuje sie slabo bo tak sie sklada ze moze i jest na 5 miejscu ale za to ma wiecej punktow niz OKS w jun mlodszych.

warmiak007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 sie, 2006

Post autor: warmiak007 » pt 22 wrz, 2006

grzesiu jestes chu*owym źródłem informacji , w druzynie junioró starszych zagra tylko jeden zawodnik który normalnie gra juz w seniorach. i to nie dlatego ze macie taka dobrą ekipe tylko dlatego ze poprostu musi...

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Re: Juniorzy Stomilu

Post autor: grzesiu » pt 22 wrz, 2006

warmiak007 pisze:grzesiu jestes chu*owym źródłem informacji , w druzynie junioró starszych zagra tylko jeden zawodnik który normalnie gra juz w seniorach. i to nie dlatego ze macie taka dobrą ekipe tylko dlatego ze poprostu musi...
Poczytaj troche. Oto moje cytaty:
Jedynym plusem dla widowiska może być to, że Warmia specjalnie na mecz sciągnie zawodników grających w seniorachl...
...gra ich tam chyba 3 czy 4
Remek pisze: Chcialbym zaznaczyc ze w juniorach mlodszych Warmia tez zdominowala lige razem z Olimpia Elblag a w juniorach starszych OKS wraz z Olimpia tez zdominowali a nie tylko OKS jak to napisales. po drugie nie mow ze nie bedzie co ogladac bo wszystko okaze sie na boisku i ze Warmia (jun. st) spisuje sie slabo bo tak sie sklada ze moze i jest na 5 miejscu ale za to ma wiecej punktow niz OKS w jun mlodszych.
Dla mnie zdaje się, że napisałem wyraźnie iż Warmia słabo sobie radzi w J.Starszych. Fakt, może popełniłem błąd zapominając o Olimpii która ma tyle samo punktów co OKS (choć ma o 18 bramek mniej strzelonych). Ale nie jestesmy tutaj by się kłócić czy polemizować nad jakimiś błachostkami, tylko po to by pisać relacje czy zapowiedzi spotkań juniorow.

Dodatkowo napiszę, że w Warmii (Juniorzy Młodsi) zagra Damian Łazicki, którego temat był poruszany w innym wątku. Dopisze jeszcze, że nie przechodzi do Legii czy innego klubu. Zostaje w Olsztynie, w Warmii.

warmiak007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 sie, 2006

Post autor: warmiak007 » pt 22 wrz, 2006

ale złożyłes wyjasnienia o kurna stary!! podkreśliłes słowa może byc to i chyba tylko troche niewłasciwie ich użyłeś... i nie martw sie bardzo dokładnie przeczytałem twój post wiec nie pierdziel. i jak cos robisz to rób to porządnie !! to tyle w tym temacie!!

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » ndz 24 wrz, 2006

Juniorzy Młodsi:

OKS 1945 Olsztyn 3-5 Warmia Olsztyn

Do przerwy wyniki 0-5. 3 bramki stracone po błedzie bramkarza, 2 wpadły po akcjach. W drugiej połowie mobilizacja, zchodzi dwóch ważnych zawodników Warmii. Na boisku pojawia się Andrzej Jaroń, który ozywił grę w zespole OKS'u i zdobył 2 bramki. Jedną bramką popisał się Łukasz Wasilewski. Dla Warmii nie jestem pewien kto strzelał, tu może zabłysnąć warmiak007.

Juniorzy Starsi:

OKS 1945 Olsztyn 2-0 Warmia Olsztyn

Do przerwy wynik 0-0. Częsciej atakowali gości, a Warmia próbowała kontrować. W tym meczu po połowie zagrali zawodnicy, którzy w J.Młodszych odgrywali kluczowe role. W drugiej połowie na boisko wszedł "Tico", który zagrał bardzo dobry mecz i dwa razy umieścił piłkę w siatce. Pierwszy raz wykonywał rzut wolny, piłka leciały wzdłuż bramki i wkoncu do niej wpadła. Później wykorzystał prostopadłe podanie, które wyprowadziło go na sam na sam. Bliska strzelenia bramki była Warmia lecz piłka poleciała wzdłuz bramki i nikt nie umieścił jej w siatce. Dodam jeszcze, że karnego przestrzelił Adam Świdwa.

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » sob 14 paź, 2006

Juniorzy Starsi:

Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn

Mecz na szczycie. OKS zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli a Jeziorak 2. Iławianie mają 3 punkty straty do OKS wiec inny wynik niż wygrana nie zadowoli kopaczy j. starszych. W meczu nie zagra kadrowicz seniorów Adam Świdwa. Olsztynianie są nie pokonani od pierwszej kolejki, Iławianie od 9 meczy. Mecz rozpocznie się o godzinie 12 na głównej płycie boiska przy ulicy Sienkiewicza

Juniorzy Młodsi:

Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn

Ten mecz można nazwać mecze o środek tabeli. Jeziorak zajmuje 6 miejsce, a OKS 8. Jednak w środku tabeli junirów jest bardzo ciasno i każdy mecz może zaważyć o 3 lub 11 miejscu. Choć OKS nie jest ostatnio w formie (3 mecze - 1 punkt), specjalnie na ten mecz mobilizuję się. Jeziorak ostatni mecz rozegrał z ostatnim Startem (4-0) z którym OKS wygrał 7-0. Mecz rozpocznie się o godzinie 14 na tym samym boisku w Iławie.

damian19
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009

Re: Juniorzy Stomilu

Post autor: damian19 » ndz 15 lut, 2009

MAM PYTANIE CZY W OLSZTYNIE JEST JAKAS DRUZYNA W PIŁKE NOŻNA Z JUNIORÓW STARSZYCH GDYZ W WAKACJE CHCIAŁBYM DOŁĄCZYC DO JAKIEJS.GRAM NA POZYCJI BRAMKARZA PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » ndz 15 lut, 2009

Czy mógł byś nie pisać drukowanymi i jeszcze tak grubymi literami, a juniorzy oczywiście są bo było by przecież nie możliwy żeby drużyna 2 ligowa nie miała drużyn juniorski nawet A klasa ma obowiązek prowadzenia przynajmniej jednej drużyny juniorskiej a co dopiero 2 liga.
P.S.Zastanów się czy nie za wysokie progi, bo z tego co wiem są już tam dobrzy bramkarze.

damian19
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009

Post autor: damian19 » ndz 15 lut, 2009

Ja sie zastanawiałem o Warmi Olsztyn albo o Oks 1945 Stomilowcy II o tych druzynach co graja w klasie okregowej masz mzoe jakeis namairy na te druzynhy alb cus

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » pn 16 lut, 2009

Ktoś zapewne da Ci namiary, jeśli napiszesz porządnie o co Ci chodzi :lol:

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » pn 16 lut, 2009

Jeśli chodzi o Warmię to ta drużyna nie ma nic wspólnego ze Stomilem(po za tym że obydwie są z Olsztyna) więc na temat tej drużyny się nie wypowiadam, a jeżeli chodzi o Stomilowców to jest to 2 drużyna Stomilu(tak zwane rezerwy), a co za tym idzie nie mogą mieć własnych grup juniorskich.

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » pn 16 lut, 2009

damian19, JAK JESTES ZAINTERESOWANY GRĄ TO ODEZWIJ SE DOMNIE NA GG 1581013 JEST DRUZYNA CO POTRZEBUJE KOGOS NA BRAMKE

damian19
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009

Post autor: damian19 » pn 16 lut, 2009

Ja od czerwca bede mieszkał w Olsztynie i bym chciał grac w jakims klubie piłkarksim na pozycji bramkarza

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » pn 16 lut, 2009

damian19 pisze:Ja od czerwca bede mieszkał w Olsztynie i bym chciał grac w jakims klubie piłkarksim na pozycji bramkarza
Na GG miałeś się odezwać do FC Barczewo

Matheush
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Matheush » śr 11 mar, 2009

Mam pytanie - kto jest trenerem juniorów starszych OKS Olsztyn? (rocznik 1990/91)

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » śr 11 mar, 2009

Adam Zejer

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 15 mar, 2009

sparing:

Polonia Warszawa'91 - Stomil Olsztyn'92 4:1

www.stomil92.futbolowo.pl :!:

patt
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 24 mar, 2009
Kontakt:

Serwis piłkarski

Post autor: patt » wt 24 mar, 2009

Dodajcie się do piłkarzy Stomilu w portalu http://www.waszapilka.pl. Przy kazji mozecie tam pokazać jakieś fajne foty z meczów.

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » śr 08 lip, 2009

Kilkunastoletni piłkarze OKS 1945 zdobywają doświadczenie w międzynarodowych turniejach. Rok temu olsztynianie triumfowali w Copa Catalonia w Hiszpanii, a tym razem wzięli udział w Italy Cup, gdzie zajęli miejsca 5-6.

:arrow: http://sport.wm.pl/Juniorzy-OKS-1945-Ol ... zech,74631

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Post autor: BelzeBuB92 » śr 08 lip, 2009

Starszy zespół juniorów OKS zajął miejsca 5-6 a zespół w kategorii do lat 13 zajął 10 miejsce(startowało 16 ekip)

Awatar użytkownika
CocoChanels
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 cze, 2009
Lokalizacja: France

Juniorzy Stomilu

Post autor: CocoChanels » wt 14 lip, 2009

Ja tam jedno wiem napewno Stomil Zostanie w mej pamieci na zawsze. moderator jak bym mial kase to bym wszystko na odrodzenie stomilu dal ale nie mam czemu zycie jest takie ciezkie????

AlCapone
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: wt 14 lip, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: AlCapone » wt 14 lip, 2009

jakbys mial pieniadze to bys nawet nie myslal o Stomilu tylko o tym jak je wydac ; ) zejdz na ziemie... takie sa realia...

Kano
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 22 paź, 2009

Re: Juniorzy Stomilu

Post autor: Kano » wt 27 paź, 2009

skad wiesz jaki on jest ;p moze by dal na Stomil :tylkostomil:

Artur16
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009

Re: Juniorzy Stomilu

Post autor: Artur16 » pn 02 lis, 2009

Ja chciałbym się dowiedzieć gdzie, o której godzinie i w jakich dniach odbywają się treningi juniorów młodszych i czy można uczestniczyć w treningu gdy nie jest się zawodnikiem tego klubu...

ODPOWIEDZ