Michelin? Jak sprawa się ma dziś?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

mayday199
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: wt 23 sty, 2007
Lokalizacja: London - Biskupiec
Kontakt:

Michelin? Jak sprawa się ma dziś?

Post autor: mayday199 » wt 23 sty, 2007

Czy ktoś wie jak wygląda dziś sprawa wielkiego sponsora dla OKS-u?
Czy Michelin się zaangażuje?

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 23 sty, 2007

Ja nie mam żadnych informacji na temat sponsorowania przez Michelin naszego OKSu , ale mam nadzieje że Sylwkowi Czereszewskiemu i reszcie ludzi uda się jak najszybciej przekonać do sponsorowania naszego klubu Michelin i reszte firm z $$$ 8) :idea: :!: Jak ktoś wie więcej i moze o tym napisać to czekamy na info :wink: .

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » wt 23 sty, 2007

Michelin sponsoruje tylko sporty motorowe [wyscigi,rajdy], ale i z tego sie powoli wycofuje. nie ma opcji,zeby pierd**** zabojady sypnely jakis grosz na Stomil. Mozecie zapomniec,ze Sylwek albo nawet Kaczyniak nam pomoze :twisted: Trzeba szukac hajsu gdzie indziej.

POLSKA NIE MA PREZYDENTA :!:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » śr 24 sty, 2007

Jeżeli Michelin miałoby sypnąć groszem na Stomil to niech to nie będzie jakaś symboliczna kwota. Wszyscy wiemy w następnym sezonie będzie w Olsztynie 3 liga więc małe pieniądze nikogo nie zadowolą tym bardziej jeśli chcemy odbudować potęgę Stomilu. Wydaje mi sie że Michelin będzie miało większą reklamę ze sponsorowania Stomilu bo powszechnie wiadomo że nasz klub jest rozpoznawany w całym województwie a nawet poza jego granicami :wink:

pzdr

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » śr 24 sty, 2007

Michelin nie da złamanego grosza na Stomil. Ktoś się dowiadywał o sponsoring. Oni niechcą dawac pieniędzy na coś co związane jest lub było ze Stomil. Tłumaczą się tym, że wszyscy klub będą kojarzy jako Stomil (konkurencja :wink: ). Więc Michelin można raczej odpuścic...

mayday199
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: wt 23 sty, 2007
Lokalizacja: London - Biskupiec
Kontakt:

Post autor: mayday199 » śr 24 sty, 2007

Jakby miała być wielka kaska mógłby się nazywać Michelin OKS 1945 Olsztyn. Bez sponsora nic z tego nie będzie... Przynajmniej nie szybko. Nie mógłby się jakiś rusek zainteresować i sobie kupić klubu? :(

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 24 sty, 2007

Michelin mozna zapomniec. Oni nawet nie zasponsoruja popularnej gry we Francji a w Olsztynie troche mniej. To o pilce mozna zapomnieć. A na co nam "Michelin OKS 1945 Olsztyn.", przypominaja mi sie troche posty z tematu "fuzja z DKSem"

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 07 lut, 2007

A gdyby tak zaproponować sponsorowanie TC DĘBICA? To byłby prawdziwy policzek dla Michalina, mieć pod nosem drużynę sponsorowaną przez konkurencję! Tylko, że w samej Dębicy sa dwa kluby, więc pewnie nie będa zainteresowani...

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 07 lut, 2007

Po pierwsze....
Jak wyborażasz sobie aby Dębica wykładala pieniądze na sport w drugiej cześci Polski?
Po drugie...
Czy naprawde uważasz, że Dębica wyłoży miliony na klub 4 ligowy? Przeciez Iglopool i Wisłoka to także kluby z przeszłością.
Po trzecie...
Myślisz że Michelin przejąłby się tym, ze Dębica inwestuje pieniądze w Olsztynie na klub? Przeciez jeszcze by się z tego śmieli że Dębica wydaje pieniądze w Olsztynie w czasie gdy Michelin zbija majątek na fabryce opon położonej 200m obok stadionu.
Po czwarte...
Chciałbyś aby Stomil nazywał sie Dębica Olsztyn? To byłby cios poniżej pasa! Cała Polska się by z nas śmiała, że się sprzedaliśmy. Są wartości ważniejsze aniżeli pieniądze, co udowodnili Zawiszanie z Bydgoszczy. Nie myślisz chyba, że Dębica nie postawiłaby warunku aby nazwa ich marki była w nazwie klubu.

Panowie dajmy sobie spokój, bez takich fantazji. Chcecie znaleźć inwestora typu PZU lub Kolporter? Najpierw trzeba pozbierać w kupę mniejszych inwestorów (miejscowe piekarnie, masarnie, drukarnie, centra handlowe, może Animex). Zbudujmy fundamenty pod budowę wielkiej drużyny. Oczywiście chciałbym, aby pojawił się taki inwestor jak w Kielcach. Nawet właściciel firmy Heko z Czermna stworzył solidną drugoligową drużynę. Wiecie na czym się dorobił ów szef Heko? Na produkcji końcówek do sznurowadeł!!! W wiosce mającej 1000 mieszkańców zrobił piłkarski stadion i... wszystko szlag trafiło przez korupcyjny zarząd. Ażeby przybliżyć problem w kategorii lokalnej warto wspomnieć Finishparkiet. Także apel do naszych działaczy---- stwórzmy coś z niczego. Od cegiełki do cegiełki. Wierzę, że awans do 3 ligi pozwoli nam znaleźć strategicznego sponsora. Pozdrawiam wszystkich.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 07 lut, 2007

Po pierwsze to nie przeczytałeś uważnie mojego posta. Przecież napisałem, że mają dwa kluby w mieście a my jesteśmy daleko.
Po drugie, owszem, nie napisałem, że pewnie gdyby się skusili to zażyczyli by sobie zmiany nazwy na DĘBICA. Ale nie napisałem tego tylko dlatego, że nawet mi na myśl nie przyszło, że moglibyśmy się tak nazywać. Mamy wszak swoją nazwę: STOMIL.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » śr 07 lut, 2007

To dziwne że żaden z miejscowych inwestorów nie jest zainteresowany sponsoringiem Stomilu :? Np.gdyby właściciel jakiejś piekarni sponsorowałby Stomil to tylko u niego chleb bym kupował :D

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 07 lut, 2007

The core ja Ciebie nie atakowalem :) napisalem tylko swoja opinie :) Pozdrawiam
PS. No malo piekarni jest w mieście? Chociazby ta piekarnia Dąbrowskiego czy jak mu tam. Juz zapomnialem. Ten co na prezydenta miasta startowal.

ODPOWIEDZ