OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 13 sie, 2007

THE CORE wyjąłeś mi to z ust. Nie każdy ma czas by jeździć na wyjazdy czy być na każdym meczu. Chciałbym żeby klub nazywał sie Stomil ale jak sie nie da na razie to nie, Boże nie będę z tego powodu płakał. Ja mogę być dla was PIKNIKIEM zwicie mnie jak chcecie, tylko ja nigdy bym nie wywiesił debilnego transparentu, nigdy nie rzucę racy na boisko czy nie wyrwę krzesełka. Bo po pierwsze szanuje klub któremu kibicuje, szanuje piłkarzy którzy grają za marne pieniądze, szanuje innych kibiców którzy chcą zobaczyć drużynę i nie koniecznie fanatycznie jej dopingować.

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » pn 13 sie, 2007

debilnego transparentu .. debilna to jest twoja ostatnia wypowiedz ... ze nie masz nikogo bo 2-giej stronie muru to nie znaczy ze trans był debilny ..
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez Pycior, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » pn 13 sie, 2007

nie moge nie wybrechtać typów co myślą że klub tworzy zarząd :shock: co za debile sie tu wypowiadają tego tez nie rouzmiem pewni dlatego ze inaczej jak na necie nie potrafią wyrażać swoich poglądów zobaczymy tylko co będą [moderator] jak w końcu wywalczymy NASZ STOMIL i to nieważne w której lidze bo swych kibiców wiernych bedzie miec zawsze i wszędzie a nie kilka razy po dwa razy jak będą sukcesy j e ba ć sezonowców jestescie pizdami ostrymi lamusami i [moderator] wam w dupe na dobranoc [moderator] cwele jabane pozery jak chcecie mi cos wyjasnic to podbijcie na meczu a jak ni e to spierdalajcie na azs bo to przeciez tez olsztynska druzyna i to [moderator] [moderator] jak dla was bo odnosi sukcesy ma medilanego sponsora i sprzedajnych grajków wiec lizcie im dupy bo jestescie pizdami i [moderator] mni eobchodzi co o mnie myslicie czy jestem normalny czy moze inny i tak jestescie lamusami kto sie poczuje zniesmaczony moją wypowiedzią to znaczy ze do niego sie tyczy ten text takze bez pozdrowień tańczcie dalej jak wam zagrają powodzenia i spierdalać nara fusy :dupa:




AVE STOMIL

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 13 sie, 2007

Uuuu Bodzio pojechałeś :lol:
W każdym bądz razie ja zniesmaczony Twoim tekstem nie jestem :lol: :lol:
Pozdro STOMILOWCU !!!!!!!!!!!!!!!
Kaczmar - Akcja wlepek zaczęta :D
Wywalczymy NASZ STOMIL :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 13 sie, 2007

Napijmy sie lepiej wodki.......

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 13 sie, 2007

Do Manio.
Skoro z pogardą nazywasz takich jak ja, co nie stoją w młynie piknikiem, to nie dziw sie, ze tacy jak ja z pogardą nazywać Cię będą chuliganem. Doprawdy nie wiem po czym wnosisz, że lepszym kibicem jest ten, kto stoi w młynie? A dla mnie lepszy to ten co daje 1% podatku na klub. Z Twoim systemem wartości, w którym wydaje mi sie wyżej stawiasz kibicowanie od rodziny nie będę polemizował, bo każdy lubi co innego. Ale przyznam, że zdumiał mnie on... Swoją drogą musisz być bardzo poukładanym człowiekiem (to żadna obelga!), bo ja mam żonę, dwoje dzieci, starszą Matkę wymagającą opieki i ciężką pracę i czasami nie starcza mi czasu na przyjemności. Wiesz, nie będe ukrywał, że lubię poświęcić dzieciom więcej czasu niż tylko na włączenie bajek na DVD, żonie więcej czasu niż tylko na bzyknięcie, matce więcej czasu niż tylko na życzenia urodzinowe, domowi więcej czasu niż tylko na poleżenie na kanapie, a pracy więcej czasu bym więcej dla bliskich zarobił (jakiś promil z tego trafia na klub), więc brakie mi tego czasu na wyjazdy Swoją drogą ile jest takich osób w młynie? Takich, które mają żony, kilkoro dzieci i ponad trzydzieści lat? Pewnie całe mnóstwo, prawda?
I jeszce raz podkreślam, jeśli takie postępowanie przyczyni się do zmiany nazwy na Stomil, to wejde pod stół i wszytko odszczekam. A przykłąd z kibicami Zawiszy jest do niczego, bo oni wycofali klub nie ze względu na kibiców tylko ze względu na aferę korupcyjną.

ech gdzie ty ta pogarde widzisz nie rozumiem ciebie ja poprostu pisze swoje zdzanie a ty juz sie uniosisz wlasnie duzo nie wiesz tez myslisz ze ludzie z mlyna to same dzieci to mysl tak dalej jestesmy 13 latakmi Wiesz ja nie neguje ze masz rodzine i rozumiem to kazdy angazuje sie na tyle ile moze A i znam duzo ludzi przed 30 i po ktorzy oczywioscie nie angazuja sie jak kiedys ale zawsze mozna na nich liczyc kiedy trzeba pozdro
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez Manio, łącznie zmieniany 1 raz.

teodor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: teodor » pn 13 sie, 2007

http://sport.onet.pl/0,1248675,1587918,wiadomosc.html to tak na początek.

A sam dodam ze moze i jestem piknikiem ale na mecze STOMILU chodzę od 94 roku. I w IV lidze tez byłem. Nie chodziłem jak było OKP i jeżeli przez jeszcze jakiś czas nic nie ruszy w stronę zawiązania spółki (bo to chyba jedyna możliwa droga na zmianę nazwy, chociaż jak widać Widzew i tak będzie miał kaszankę) to przestane chodzić na Oks.

Co do zachowań kibiców to rzucania petard nie popieram ale jestem w stanie pewne rzeczy zrozumieć bo o zmianę nazwy walczą od dłuższego czasu. Tyle że nie wiem czy siłowe rozwiązanie coś da.

Może lepiej zamiast zbierać na sektorówke itd. Zacząć zbierać na prawnika który znajdzie jakieś tam kruczki prawne i wyda opinie, że nie ma przeszkód na zmianę nazwy. Akcje rozdmuchać na mieście i o tak se rozkminiałem (nierealne ale ...)

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 13 sie, 2007

[quote="olsztyn"] Mi tylko najbardziej szkoda piłkarzy, którzy są za zmianą nazwy, a pomimo tego tracą doping. Zapytam znowu: czemu najbardziej cierpią piłkarze a nie zarząd! Chłopaki awansowali do III ligi, szkoda karac tych dla których tak naprawdę przychodzi się na stadion...


:!: ŚWIETE SŁOWA :!:
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 13 sie, 2007

teodor pisze:http://sport.onet.pl/0,1248675,1587918,wiadomosc.html to tak na początek.

A sam dodam ze moze i jestem piknikiem ale na mecze STOMILU chodzę od 94 roku. I w IV lidze tez byłem. Nie chodziłem jak było OKP i jeżeli przez jeszcze jakiś czas nic nie ruszy w stronę zawiązania spółki (bo to chyba jedyna możliwa droga na zmianę nazwy, chociaż jak widać Widzew i tak będzie miał kaszankę) to przestane chodzić na Oks.

Co do zachowań kibiców to rzucania petard nie popieram ale jestem w stanie pewne rzeczy zrozumieć bo o zmianę nazwy walczą od dłuższego czasu. Tyle że nie wiem czy siłowe rozwiązanie coś da.

Może lepiej zamiast zbierać na sektorówke itd. Zacząć zbierać na prawnika który znajdzie jakieś tam kruczki prawne i wyda opinie, że nie ma przeszkód na zmianę nazwy. Akcje rozdmuchać na mieście i o tak se rozkminiałem (nierealne ale ...)


Artykuł dający wiele do myślenia.
Zgadzam sie również, że przydałaby się niezależna opinia prawna, zaraz mi ktoś napisze że nie wystarczy pisac na necie tylko trzeba zaczac robic to co sie pisze :?
Jesli chodzi o nasze stosunki z zarzadem to uwazam, ze nie chodzi tu juz tylko o zmiane nazwy (choc przede wszystkim), ale rowniez o to jak Oni sie zachowuja w stosunku do Nas.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 13 sie, 2007

i to jest prawda,jak by ludzie z zarzadu dotrzymywali słowa w innych prostszych kwestiach
jak by ludzie z poza zarzadu dysponowali szacunkiem i nie zachowywali sie jak dyrektorzy w podstawówkach wobec swoich uczniów
i jak by ludzie ze wsi nie obrazali i nie zastarszali nas
to jestem przekonany ,że było by tak jak na poczatku


kwestia podejscia do sprawy ,sami wybrali droge rzadzenia wszystkim i wszystkimi i podporzadkowania sie temu
-teraz procentuje 8)

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 13 sie, 2007

Kupcie sobie dzisiejszy przegląd sportowy mozecie sie dowiedziec jezeli klub chce korzystac z nazwy, herbu itp. musi spłacic dlugi poprzednika nawet jesli jest inna spółką, w przeciwnym wypadku klub moze sobie grac ale poza rozgrywkami. W artykule Boniek sam mowi ze musi splacic dlugi poprzedniego stowarzyszenia

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 13 sie, 2007

WSPTEAM pisze:Kupcie sobie dzisiejszy przegląd sportowy mozecie sie dowiedziec jezeli klub chce korzystac z nazwy, herbu itp. musi spłacic dlugi poprzednika nawet jesli jest inna spółką, w przeciwnym wypadku klub moze sobie grac ale poza rozgrywkami. W artykule Boniek sam mowi ze musi splacic dlugi poprzedniego stowarzyszenia
Nazwa: OKS Stomil'45 nie jest taka samą nazwą co MOKS Stomil

Herb: Herb z flagi Duma Warmii nie jest identyczny co herb używany przez MOKS Stomil

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 13 sie, 2007

a jak by w nazwie nie było spacji np. OKS StomilClub (to tylko przykład) byłoby wszystko ok. tak jak mają STOMILowcy.
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 13 sie, 2007

nie chodzi tylko o nazwe jezeli chcemy wpisu o kontynuowaniu tradycji Stomilu to niestety musimy poczekac az przedawnia sie dlugi, lub byly klub zostanie calkowicie usuniety z wpisów do rejestrów
Poza tym nazwa Stolmil jest nazwą wlasną więc by jej używać trzeba soatać zgodę wszystkich podmiotów używających jej lub poprosić o sponorowanie klubu
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez WSPTEAM, łącznie zmieniany 1 raz.

olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 sie, 2007

Post autor: olsztyn » pn 13 sie, 2007

Nikt z nas nie ma pewności czy szansa na zmianę nazwy jest realna, czy to nie pociągnie za sobą konsekwencji. Może zamiast ślepo nie słuchac zarządu, który mówi, że boi się długów, rzeczywiście popytajcie prawników z krwii i kości (tak jak radził ktoś z przedmówców)...

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » pn 13 sie, 2007

Ogolnie od dnia meczu nie bylo mnie na forum i widze, ze niektorzy z tych ktorzy wyzej udzielali swoich wypowiedzi nie mieli nigdy problemow z tzw. druga strona muru, wiec prosilbym by nikt sie nie przyczepial o tego transa bo sytuacja wymagala takiej a nie innej reakcji niektorych kibiców..

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 13 sie, 2007

Pozdrowienia do wiezienia! J.E.B.A.Ć OKP :!: taki poscik na rozluznienie atmosferki :lol:

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 13 sie, 2007

No własnie nie ma takiej mozliwosci zeby za darmo klub zmienił sie znow na STOMIL!!! Jest to niewykonalne.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 13 sie, 2007

nasza sytuacja jest inna niz w Widzewie, Odrze czy Pogoni. tam nowe kluby powstaly po przeksztalceniu zadluzonych klubow jak opisano w przegladzie sportowym. u nas sytuacja byla inna wiec nie mozna tego porownywac

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » pn 13 sie, 2007

Dziś w olsztynskeij jest kilka słow o meczu i o kibicach, m.in o tym ze po meczu zatrzymano 5 kibicow za rzucanie rac i zniewarzanie policji :evil:

Jest takze zamieszczony wywiad z Nakielskim, ktory takze jest za zmniana nazwy
GO-Teraz tez nie zanosi sie na to ze nie bedzie lekko.Fani domagaja sie od wladz klubu powrotu do nazwy Stomil, dlatego istnieje zagrozenie, ze nie beda Was dopingowac.

A.N-Liczymy na to,ze beda z nami

GO-Ale Oni mówią, ze "Niewazne, w ktorej lidze bedziemy grac, wazne zeby klub nazywal sie Stomil"

A.N- Trenerzy i zawodnicy chca grac coraz wyzej. Wielu z nas wywodzi sie ze Stomilu, wielu z nas tez by chcialo zmiany nazwy.Miejmy nadzieje, ze kiedys do tego dojdzie. Na razie grajmy i wygrywajmy. I krok po kroku budujmy atmosfere z poczatku lat 90., kiedy w Stomilu grali wychowankowie lub ludzie z regionu, a zespol szczebel po szczeblu piął sie w gore!
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez (S)ebek, łącznie zmieniany 2 razy.

olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 sie, 2007

Post autor: olsztyn » pn 13 sie, 2007

No tylko szkoda, że NIE WSZYSCY kibice rozumieją, że krzywdzą piłkarzy i Nikielskiego, który jest moim zdaniem ojcem sukcesu. Oni liczą na doping....ech :?

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 13 sie, 2007

olsztyn pisze:No tylko szkoda, że NIE WSZYSCY kibice rozumieją, że krzywdzą piłkarzy i Nikielskiego, który jest moim zdaniem ojcem sukcesu. Oni liczą na doping....ech :?
mam pytanie do kogo masz pretensje tyle razy bylo mowione ze nie dzialamy przeciwko pilkarzom i szkoda nam ich bo sa w glupiej sytuacji apropo Stomil'45 to nie jest nazwa opatentowana czyli nie trzeba sie pytac innych podmiootow o zdanie do tej nazwy i tak jak ktos napisal ze OKS powstal inaczej niz Widzewy itd

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » pn 13 sie, 2007

Manio pisze:
olsztyn pisze:No tylko szkoda, że NIE WSZYSCY kibice rozumieją, że krzywdzą piłkarzy i Nikielskiego, który jest moim zdaniem ojcem sukcesu. Oni liczą na doping....ech :?
mam pytanie do kogo masz pretensje tyle razy bylo mowione ze nie dzialamy przeciwko pilkarzom i szkoda nam ich bo sa w glupiej sytuacji apropo Stomil'45 to nie jest nazwa opatentowana czyli nie trzeba sie pytac innych podmiootow o zdanie do tej nazwy i tak jak ktos napisal ze OKS powstal inaczej niz Widzewy itd
Powtorze sie.
Skoro tak dobrze znasz sytuacje i litere prawa to moze przygotuj wniosek, w ktorym zawrzesz droge formalna realizacji zmiany nazwy i zagwarantujesz brak koniecznosci splaty dlugu nazwy Stomil.
Nie pije tego bezposrednio do Ciebie tylko do tych wszytskich, ktorzy tak mocno glosza poglad, ze zmiana nazwy nie ciagnie za soba kosztow.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 13 sie, 2007

Porobiło się tutaj radców prawnych jak inżynierów Formuły 1 po jednym wyścigu z Kubicą w Grand Prix...

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 13 sie, 2007

Wiktor pisze:
Manio pisze:
olsztyn pisze:No tylko szkoda, że NIE WSZYSCY kibice rozumieją, że krzywdzą piłkarzy i Nikielskiego, który jest moim zdaniem ojcem sukcesu. Oni liczą na doping....ech :?
mam pytanie do kogo masz pretensje tyle razy bylo mowione ze nie dzialamy przeciwko pilkarzom i szkoda nam ich bo sa w glupiej sytuacji apropo Stomil'45 to nie jest nazwa opatentowana czyli nie trzeba sie pytac innych podmiootow o zdanie do tej nazwy i tak jak ktos napisal ze OKS powstal inaczej niz Widzewy itd
Powtorze sie.
Skoro tak dobrze znasz sytuacje i litere prawa to moze przygotuj wniosek, w ktorym zawrzesz droge formalna realizacji zmiany nazwy i zagwarantujesz brak koniecznosci splaty dlugu nazwy Stomil.
Nie pije tego bezposrednio do Ciebie tylko do tych wszytskich, ktorzy tak mocno glosza poglad, ze zmiana nazwy nie ciagnie za soba kosztow.
bylo to przerabiane juz za czasow OKP i odbijanie pileczki w druga strone wiec nie oszukujmy sie ze cos sie zmieni niezlezny prawnik ktorego podaly wladze klubu to ten sam ktory byl za czasow OKP tylko sugestie wladz klubu sie zmienily wtedy chodzilo nie o dlugi tylko o to ze nazwa Stomil jest opatentowana i ze fabryka ktora byla nosila ta nazwe mogla miec jakis problem a teraz jak juz nie ma fabryki to jest spiewka o dlugach krotko mowiac wszystko lezy w rekach dzialaczy to od ich woli Ale nie martw sie postaramy sie tez porade prawna zalatwic bo oczywiscie jak my tego nie zalatwimy to nie widze innych osob a pelno tu krzyczy co trzeba zrobic a nie robi nic tylko krytykuje
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez Manio, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany