OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » pn 03 wrz, 2007

A ja powiem tak!. Bramkarz to pomyłka jakich mało w 3 Lidze!! To co ten gościu wyprawia w każdym meczu to jest juz przesada! Czasami mam zamiar wyjść z siebie i stanąć obok ze złości!! Ten gośc jest jak Kołek co w niego obroni co obok albo nad nim to gol!! A jak widze ze wybiega do lapania dośrodkowania to serce mi staje i mysle ...... boże zlapie,wybije albo co gorsza walnie se samobuja.Poprostu mam gościa dość!!Co do samego meczu do momentu 3-0 bylo wprost zaj....cie ale tu znowu okazuje sie ze (tak sadze) nasz zespol ma sily na 70min 3Ligowego grania.Jak z Wigrami tak samo z Ruchem W.M bylo blisko remisu a co gorsza mogło być jeszcze gorzej.Ale widać ze obrone Czestochowy w ostatnich 10min mamy opracowaną na maxa :) Wiem ze nie wszystkim spodobaja sie moje slowa ale jeszcze raz mowie to tylko moje zdanie i niech Stomil wygrywa mecz za meczem.I gdyby nie te ceny i pomyłka Gazety Olsztyńskiej (cymbaliści) z godzina meczu juz na tym meczu mogło byc ze 3 tysie ludzi spokojnie :D POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » śr 05 wrz, 2007

Już w najbliższą sobotę tj. 8 września o godzinie 16.00. Dojdzie do hitu spotkają się bowiem lider Dolkan Ząbki z zajmującym 3 miejsce w lidze piłkarze OkSu.Kto wygra mecz ile padnie bramek dowiecie się szanowni kibice przychodząc na mecz przypominam sobota 8 września godzina 16. Wszyscy na SBN.
Pozdrawiam

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » czw 06 wrz, 2007

Pytanie czysto techniczne - dlaczego drugim kompletem strojów jest zestaw o kolorystyce wiśniowo-czarno-pomarańczowej? Podoba Wam się w ogóle ten zestaw?

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 06 wrz, 2007

Mnie osobiście w ogóle nie przypadł do gustu, głównie z powodu zbyt pedalskich pomarańczowych getrów i nie bardzo pasujących kolorami do naszych barw. Podejrzewam, że to przez to, że pierwszy komplet mamy w pasy. Wg mnie, najlepszym rozwiązaniem byłby - w tym wypadku - powrót do żółtych koszulek rezerwowych.

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » ndz 09 wrz, 2007

Jestem dumny z naszych chlopakow.Dzis zagrali naprawde dobry mecz.I pomimo wyniku 0-1 potrafili zdolac wyrownac.Psioczylem na naszego bramkarza ale dzis popisal sie [moderator]..ta interwencja.Po dzisiejszym meczu jestem przekonany ze stac nas nawet na awans ale jak bedzie zobaczymy.Pozdro dla Kibicow i pilkarzy Stomilu oraz naszej kadry DZIEKI ZA REMIS Z PORTUGALIA

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » ndz 09 wrz, 2007

Ruch W.M. - Drwęca 7:0 no to Nowe Miato leci z ligi

stomilolsztyn
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: stomilolsztyn » ndz 09 wrz, 2007

:evil: jak najkrócej w III lidze, bo chcę go widzieć w drugiej! :evil: OKS w lidze II! :evil: Za rok tego chcę! :evil:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 09 wrz, 2007

ja najchętniej widziałbym Stomil w ekstraklasie :D Z tym że awans sportowy musi iść w parze z organizacyjnym. Potrzeba wybudować nowy lub wyremontować obecny obiekt, dostosować go do współczesnych wymogów, zapewnić zawodnikom przyzwoite zaplecze. Tego wszystkiego nie da się zrobić w rok,do tego potrzeba co najmniej kilku lat. Więc nie spieszmy sie z awansem bo będzie to samo co z Kanią Gostyń, którą wycofano z 2 ligi bo nie miała stadionu. Jednak mocno wierzę w naszych piłkarzy i jeśli wywalczą awans to nie będe miał pretensji :D

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 10 wrz, 2007

Po 6 kolejkach można już zaczynać mówić o pewnym podziale sił w naszej grupie. Najważniejszą rzeczą z jakiej możemy się cieszyć jest to, że nasz klub znajduje się w czołówce tabeli i z pewnością jest drużyną, którą można już zaliczyć do grupy tych najsilniejszych. W tej chwili zajmujemy 5. miejsce w tabeli, tracimy do lidera tylko 2 pkt. Co równie ważne w starciach z trzema obecnie czołowymi zespołami zdobyliśmy 7 pkt i jako jedyny zespół poza liderem z Ząbek, nie zaznaliśmy jeszcze goryczy porażki.

W skład tej najsilniejszej grupy wchodzi wg mnie obecnie pierwsza szóstka czyli akurat tyle zespołów, ile najprawdopodobniej awansuje do przyszłej II ligi (z wyjątkiem mistrza grupy - I liga). Zespoły te cześciowo oderwały się już od reszty, rozegrały też kilka meczów między sobą (zwykle każda z ekip rozegrała po 2 mecze z pozostałymi z czołówki - Stomil rozegrał już 3), co świadczyć musi o ich dobrym przygotowaniu do sezonu.

Outsiderzy naszej grupy to wg mnie Stal, Orzeł, Olimpia i Nadnarwianka, częsciowo też UKS, który jednak ma pewne przebłyski. Pozostałe ekipy to drużyny środka, choć po Drwęcy spodziewałem się więcej :)

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 10 wrz, 2007

Zostały zaktualizowane wiadomosci o naszym klubie na stronie wikipedii.tz.Dział kibice.Chetni moga przeczytac a jest co :D :mrgreen: sprawdzac :) :mrgreen:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 10 wrz, 2007

MasteR pisze: Pozostałe ekipy to drużyny środka, choć po Drwęcy spodziewałem się więcej :)
po Drwecy? jak sklad im sie posypal, nie ma tam zbytnio pieniedzy, zawodnikow w ostatniej chwili dobrali... poczatkowo jeszcze im szlo jak grali z Kolnem itd. ale teraz silniejsze zespoly i juz 5 i 7 w plecy ;)
Ostatnio zmieniony pn 10 wrz, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 10 wrz, 2007

SzEFoo pisze:
MasteR pisze: Pozostałe ekipy to drużyny środka, choć po Drwęcy spodziewałem się więcej :)
po Drwecy? jak sklad im sie posypal, nie ma tam zbytnio pieniedzy, zawodnikow w ostatniej chwili dobrali... poczatkowo jeszcze im szlo jak grali z Kolnem itd. ale teraz silniejsze zespoly i juz 5 i 7 w plecy ;)

Tak ten skład mowi sam za siebie na szczescie Stomil nie miał takich problemow na poczatek sezonu :cwaniak:

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » wt 11 wrz, 2007

Bądźcie z nami jak my z Wami !! dobry tekst na transparent

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 11 wrz, 2007

dzisiaj w telewizji Olsztyn ( tvo) leciał mecz z Dolcanem całe 90 minut 8) i to kilka razy go puszczali :wink:

kru

Post autor: kru » wt 11 wrz, 2007

MieCZniK pisze:dzisiaj w telewizji Olsztyn ( tvo) leciał mecz z Dolcanem całe 90 minut 8) i to kilka razy go puszczali :wink:
"kilka razy go puszczali" - chcą ludzi zamordować, czy mają tak beznadziejny program, że nagrana jedna imprezy, a potem pętla... ?!
Ostatnio zmieniony wt 11 wrz, 2007 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 11 wrz, 2007

kru pisze:
MieCZniK pisze:dzisiaj w telewizji Olsztyn ( tvo) leciał mecz z Dolcanem całe 90 minut 8) i to kilka razy go puszczali :wink:
"kilka razy go puszczali" - chcą ludzi zamordować, czy mają tak beznadziejny program, że nagrana jedna imprezy, a potem pętla... ?!

Prawa w kołko to samo :)

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » wt 11 wrz, 2007

Kamas pisze:
kru pisze:
MieCZniK pisze:dzisiaj w telewizji Olsztyn ( tvo) leciał mecz z Dolcanem całe 90 minut 8) i to kilka razy go puszczali :wink:
"kilka razy go puszczali" - chcą ludzi zamordować, czy mają tak beznadziejny program, że nagrana jedna imprezy, a potem pętla... ?!

Prawa w kołko to samo :)
Niech Ktoś go nagra i wrzuci gdzies np na youtube..

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » wt 11 wrz, 2007

Wczoraj też był :wink: komentator trochce zakręcony, ale fajnie jest pooglądać naszych chłopaków w boju....

A o kibicach nie wspomne :wink: TYLKO STOMIL

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 12 wrz, 2007

Nie ważne ze komentator jest nie za dobry, a i w kółko leci to samo liczy sie że można sobie obejrzeć w spokoju mecz Stomilu. Dobra inicjatywa :brawa: Ważne jest to że te mecze nie lecą na żywo bo jeszcze TVO by zabrała nam kibiców. 8)

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » śr 12 wrz, 2007

nagral ktos ?

Jabol
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Jabol » śr 12 wrz, 2007

Nagrajcie ja bym z chęcią obejrzał :)

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » czw 13 wrz, 2007

A pamietacie jak lecialy mecze na sp. Kopernikusie :) wiec nie ma co psioczyc i fajnie by bylo jakby ktos wrzucil taki mecz na youtube.Pozdro

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pt 14 wrz, 2007

Ja pamiętam 8)
Wówczas to był sezon :co: , albo 2 przed awansem Stomilu do ekstraklasy :)
Pamiętam ,że były pokazywane nawet mecze wyjazdowe :lol: Jakośc nagrań oczywiście wspaniała :lol:
Utkwił mi w pamięci szczególnie po tym ,zeby cokolwiek widzieć na ekranie :roll: mecz Stomilu z Motorem rozegranym w Lublinie

Skończyło się wynikiem z tego co pamietam 0-2 dla naszych :brawa: :D


Pózniej swego czasu były nagrania meczy wyjazdowych amatorska kamerą już za czasów I-ligowych Stomilu . Nagrania były puszczane w knajpie na Nagórkach w Prezydencie (teraz mieści się tam Laguna) 8) Zawsze gdy była retransmisja meczu -i wszyscy znali wynik to mimo to sporo kibiców się pojawiało w klubie :lol: a jakie emocje :roll: :roll: :roll: :D :D
Ostatnio zmieniony pt 14 wrz, 2007 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 1 raz.

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » pt 14 wrz, 2007

Zobaczcie co znalazlem na necie :D w gruncie rzeczy mozna to wykorzystac za tydzien :D

http://img443.imageshack.us/my.php?image=fcsw8.jpg

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pt 14 wrz, 2007

Stomilowiec16 pisze:Zobaczcie co znalazlem na necie :D w gruncie rzeczy mozna to wykorzystac za tydzien :D

http://img443.imageshack.us/my.php?image=fcsw8.jpg
Hehe coś mi ta L-ka przypomina :D :P

Zablokowany