OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » ndz 18 maja, 2008

Gra całkowicie do dupy... Kibicowsko? Powiem tyle - szacun dla tych co przyszli i dopingowali kopaczy, urywanie, ale pełnym gardłem!

Manieczny
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 21 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn Centrum

Post autor: Manieczny » ndz 18 maja, 2008

z pola na plus Łukasik, Suchocki i co by nie mówić Harmaciński, pokazali że im się chce reszta przeciętnie a niektórzy wręcz słabo no ale niestety :brawa: dla Sobiecha pokazał kilka dobrych interwencji może troszkę spokoju zabrakło mu ale domyślam się że wejść tak mało grając nie jest łatwo szkoda bramek przy pierwszej gość strzelił ładnie ale gdzie byli nasi? A drugi gol to nie wiem co to było ktoś nie pokrył i tyle zobaczymy jak zawodnicy zaprezentują się w Piotrkowie...

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Post autor: MakOz » ndz 18 maja, 2008

Można było ten mecz wygrać, a zremisowaliśmy go frajersko. Do stracenia gola słaba postawa, po stracie bramy jeszcze gorzej. Potem piękna bramka Łukasika i to poderwało ich do gry, czego efektem były druga bramka. Potem to już gra na oślep, zero myślenia i strata bramki..niestety. Kibicowska nie bylo najgorzej. Rozkręciło się po 1 golu dla nas, a po drugim to już ładnie. W pierwszej połowie też jakoś szło. Miejmy nadzieje, że na kolejnym meczu (a zarazem chyba ostatnim) będzie już o wiele lepiej i pod względem piłkarskim i kibicowskim.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » ndz 18 maja, 2008

Widac ze chlopacy nie sa zmotywowani ,bo i tak i tak awansuja do nowej II ligi. Warmia sie cofnela i od poczatku bylo widac ze zagraja na kontre. Trener Naklielski chcial chyba zmienic naszym i gralismy 3-4-3 czasami 4-3-3 ,ale to kompletna klapa jest. Od razu jak zrobil 3 zmiany i nasi zaczeli grac 4-4-2 to gra sie zmienila ,na lepsze oczywisciel. Podhorodecki niestety b.slabo ,to samo Lech ,Alancewicz nie widoczny ,Lukasik gdyby nie bramki to tez tak sobie by wypadl. Porzebne nam wzmocnienia na oboronie po obu stronach i skrzydlowego ,nie wiem gdzie Spychala woli grac ,ale jest prawonozny to chyba na prawej wiec lewoskyrzdlowego. Napad ujdzie ,ale Suchy musi poprawic skutecznosc.

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » ndz 18 maja, 2008

Sobiech :brawa: :brawa: :brawa: naprawde swietny mecz naszego rezerwowego ... kilka 100% wybronil (jedna nawet twarza :lol: ) Łukasik ładna 1-sza bramka. Bramka wyrownujaca dla gosci to troche bylo nie-wiadomo-co bo wszyscy nasi obroncy staneli a Grajewo wyrownalo


Kolejny mecz wydarli nam z rąk, i to jest naszym najslabszym punktem - od razu skazujemy na przegrana zespol slabszy, jak widać niepotrzebnie (2x Kolno, Grajewo)


Kibicowsko - mimo małego młynu nawet nieźle :szal2:

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » ndz 18 maja, 2008

Kibicowsko właśnie nie było "nieźle", kilka osób pod nosem coś śpiewało, garstka tylko DARŁA RYJA jak trzeba.

Widziałem, że jakieś flesze strzelały z krytej i od budek dla rezerwowych, zapodajcie.

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » ndz 18 maja, 2008

Wynik oczywiście nikogo z Olsztyna nie zadowala :? Sobiech dobry mecz, zabrakło mu pewności ale ogólnie było naprawdę ok :) Pawlik świetny wolny i dobra główka :D nie wiem co się dziś działo z Lechem... Miał jeden magiczny moment ale nic poza tym i myślę że gdyby wcześniej zszedł z boiska to nie miałby pretensji... a co do dopingu to szacunek dla tych co stawili się na SBN :)

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 18 maja, 2008

ładnie zaprezentował sie Różowicz, który pokazał, że puka powoli do pierwszego składu, z jego strony dużo walki i ambicji. Sobiech szczególnie dobrze zachował się na poczatku meczu kiedy obronił strzał i dobitkę. Łukasik mimo iż w pierwszej połowie mu nie szło to pokazał, że w tym momencie jest liderem naszej drużyny.

kto krył tego typa co strzelił na 2:2 ?? ogólnie pozostaje wielki niedosyt.

Ruch-Olimpia 1:1

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » ndz 18 maja, 2008

Cienki mecz, może oprócz ładnych bramek. Wyróżnienie Łukasik i Sobiech, jak na rok grzania ławy to naprawdę nieźle. Naszym do nowej 2 ligi brakuje 1 pkt-u, oprócz walkowera za Drwęcę. Cieniutka końcówka sezonu....
Intryguje mnie jeszcze kwestia awansu, prawdziwego awansu, czyli zajęcia 1 miejsca w tabeli. Wygląda na to, że nie bardzo są chętni na to miejsce. Ciekawe jak to się poukłada, komu powinie się noga i niefartem awansuje?!

Ghq
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 04 kwie, 2008

Post autor: Ghq » ndz 18 maja, 2008

Z awansem będzie jak z podziałem w 1975 na województwa. /kto się zgłosił to dostał.../
Z tym, że teraz nie ma chętnych/

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » ndz 18 maja, 2008

Skoro widac ze czolwoka nie chce ,a my niby chcemy jak to mowi zarzad ,to za tydzien Concordia moze oddac nam mecz ,Warmia nie oddala bo walczy o 8 miejsce ,jezeli Lomza nie spadnie to 8. miejsce tez awansuje do nowej II ligi. Zreszta sam nie wiem ,dziwne to wszystko :P

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » pn 19 maja, 2008

i pewnie awansuje Kolno jak tak dalej pojdzie :roll: :roll:

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » pn 19 maja, 2008

to wszystko jest chore... :roll:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 19 maja, 2008

jak wreszcie jest z tym awansem? mogla byc nowa 1 liga, a jak tak dalej pojdzie to bedzie nowa 3 liga czyli spadek o jedna nizej :roll:

ktos wie czy miejsca 6-7 na ten moment daja nowa 2 lige? bo patrzac na tabele 2 ligi to Łomża i Łowicz [sa na miejscach spadkowych] na te chwile leca do naszej grupy czyli my lecimy o jedna w dol jesli sezon by sie teraz skonczyl?
Ostatnio zmieniony pn 19 maja, 2008 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 19 maja, 2008

Niektórzy to chyba inny mecz oglądali albo wcale :P Nie wiem, za co chwalicie Suchockiego, który jako skrzydłowy nie pokazał NIC, bo chyba wszystkie niedokładne wrzutki mu chwały nie przynoszą. A z Różowiczem to kompletna przesada, zagrał najgorzej z całej drużyny, do zmiany po 20. minutach, Lech po trzydziestu. Różowicz miał jedno dobre zagranie, gdy zabrał piłkę bramkarzowi Warmii, ale jak sytuację wykończył, to chyba lepiej nie wspominać. Lech jedno ładne podanie na prawe skrzydło. Cały mecz grał piach.

Co by nie mówić obaj trenerzy trochę zabili widowisko ustawieniami taktycznymi. Warmia praktycznie cały czas cofnięta, piątką w pomocy, niemal cały mecz na własnej połowie. W pierwszej połowie Stomil z trójką obrońców, bez prawego, a w drugiej już bez skrzydeł. Myśl taktyczna Nakielskiego to jakieś lata 50. ubiegłego wieku. Łukasik podwieszony pod napastnikami w pierwszej połowie - przegrywającym wszystkie pojedynki Różowiczem i bez formy Suchockim. W pierwszej połowie świetnie Spychała, trzy razy miał piłkę, raz wypracował dogodną okazję i wywalczył trzy rzuty rożne. Chyba nie muszę pisać, że zdjęcie Gabrusewicza było strzeleniem sobie w stopę, bo po wejściu Alancewicza i zejściu Suchego na skrzydło tak naprawdę skrzydłowych nie mieliśmy, a na obronie Spychała nie mógł się wykazać, tym bardziej że Warmia grała jednym napastnikiem. Zakierski doskonale taktycznie na pozycji defensywnego pomocnika przez pierwsze 10 lub 15 minut, później już nic nie pokazał. Aziewicz chyba powinien odpocząć z jeden mecz. Sobiech zawodnik meczu i nasz bohater. Broniąc głową tak trudną piłkę,... jestem pod wrażeniem. Jedna interwencja stadiony świata - świetnie wyciągnął mocny strzał, a pod koniec meczu wyjął sam na sam. Łukasik nic nie pokazał w polu - nasz najskuteczniejszy napastnik powinien grać bliżej bramki, a nie na własnej połowie, gdzie grał w I części meczu. Bramka z wolnego przepiękna, ale nie ukrywajmy - czysty przypadek.

Nasza gra w obronie woła o pomstę do nieba. Najpierw kontratak Warmii i oddanie strzału zawodnika z 20. metra, a potem ewidentny błąd w kryciu. Pewnie znowu w telewizorze jakiś piłkarz powie, że szkoda, że przegrali i teraz jadą po trzy punkty. Ciekawe, jak się chłopaki bawili na Kortowiadzie, bo niektórych ograliby 14-latkowie.

Jestem pod wrażeniem gry Sobiecha i mam nadzieję, że rywalizację o miejsce między słupkami wygra lepszy bramkarz.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 19 maja, 2008

według mnie wyszedł zbyt eksperymentalny skład. dobrze napisane wyżej, że Łukasik powinien grać bliżej bramki rywali. rozumiem,ze kontuzje przeszkodziły trenerowi w dobraniu składu, ale można było chyba bardziej standardową jedynastkę wypuścić.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 19 maja, 2008

SzEFoo pisze:jak wreszcie jest z tym awansem? mogla byc nowa 1 liga, a jak tak dalej pojdzie to bedzie nowa 3 liga czyli spadek o jedna nizej :roll:

ktos wie czy miejsca 6-7 na ten moment daja nowa 2 lige? bo patrzac na tabele 2 ligi to Łomża i Łowicz [sa na miejscach spadkowych] na te chwile leca do naszej grupy czyli my lecimy o jedna w dol jesli sezon by sie teraz skonczyl?
Wygląda na to że jeżeli pozostaniemy na tej pozycji(6) co jesteśmy a Łomża i Łowicz(już praktycznie spadł z 2 ligi) spadną, to żegnamy się z nową 2 ligą. Ale spokojnie, myślę że spadek nam nie grozi, choć z taką grą jak wczoraj to wszystko jest możliwe :roll:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 19 maja, 2008

http://www.90minut.pl/liga.php?id=3156

Lomza nie jest na miejscu spadakowym co wy za glupoty gadacie.
Pelikan jest ,ale do nowej II ligi może awansować nawet drużyna z 7 miejsca jak wlasnie Lomza jest utrzyma a druzyna z 6 miejsca awansuje do nowej II ligi na 99%

elemelek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: sob 06 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Kraków

Post autor: elemelek » pn 19 maja, 2008

Z drugiej ligi spadają 2 zespoły z 4: Kmita Zabierzów, Tur Turek, ŁKS Łomża i Pelikan Łowicz. Jeżeli oba zespoły będą z naszego "nowego makroregionu" Polska Wschód (ŁKS, Kmita i Pelikan) to miejsce 6 nie awansuje.

Więc trzymamy kciuki żeby spadł Tur, bo niżej niż 6 miejsce to nie będziemy (9pkt przewagi nad 7 miejsce i 4 mecze do rozegrania) 8)

czeliniak
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006

Post autor: czeliniak » pn 19 maja, 2008

Fire Fighter bylismy na tym samym meczu :D co do Lecha to dobrze ze nie boi sie gry jeden na jeden, bo tacy zawodnicy sa duzym zagrozeniem i czesto sami potrafia przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc, czy to kiwka czy to prostopadlym podaniem, ale ma zdecydowanie za duzo strat po ktorych przeciwnicy jada z kontra. nakiel powinien mu wbic do glowy by tak nie holowal pilki, lesiu potrenuj troche jakis nowych zwodow, zalozyc siatke to mozna kazdemu :wink: a co do Łukasika to dla mnie chlopak ma przyszlosc- jest dobry technicznie, ma kiwke, przeglad pola, potrafi sie zastawic czego brakowalo Rozowiczowi, potrafi uderzyc, jeszcze tylko szybkosc suchego i kiedys pojedziesz na euro czego mu zycze.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 19 maja, 2008

No sory co jak co ale z tego co wymieniles to przegladu pola nie ma Łukasik ,a przykladem tego byly na oslep kopane pily na skrzydla gdzie nikogo nie bylo.

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » pn 19 maja, 2008

Houte pisze:No sory co jak co ale z tego co wymieniles to przegladu pola nie ma Łukasik ,a przykladem tego byly na oslep kopane pily na skrzydla gdzie nikogo nie bylo.
Dobra daj se na spokuj takie gadania, jakby nie on to byśmy jeszcze więcej punktów potracili, to on zawsze ciągnie gre naszego zespołu w ciężkich momentach. Tyle ode mnie. Pozdroo :)
Ostatnio zmieniony pn 19 maja, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 19 maja, 2008

Skończcie te rozkminki co ma być to będzie... :wink: :!:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » wt 20 maja, 2008

PeTi_xD pisze:
Houte pisze:No sory co jak co ale z tego co wymieniles to przegladu pola nie ma Łukasik ,a przykladem tego byly na oslep kopane pily na skrzydla gdzie nikogo nie bylo.
Dobra daj se na spokuj takie gadania, jakby nie on to byśmy jeszcze więcej punktów potracili, to on zawsze ciągnie gre naszego zespołu w ciężkich momentach. Tyle ode mnie. Pozdroo :)

Argumenty 15-latka. Wiem że ciagnie nasza gre ,ale przegladu pola nie ma.
I sam daruj sobie takie gadania.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pt 23 maja, 2008

Warmia Grajewo - Dolcan Ząbki 3:3 (mecz rozgrywany wczoraj).
Warmia strzeliła gola w 90 min. Dla Dolcanu wszystkie strzelił Maciej Tataj.

[ Dodano: Pią 23 Maj, 2008 ]
http://gazetaolsztynska.wm.pl/sport/W-P ... dzie,46714

Bez Pawlika bedzie kiepsko. :?

Zablokowany