Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Czas głosowania minął ndz 02 gru, 2007

Grygorowicz Bartosz
0
Brak głosów
Sobiech Grzegorz
1
1%
Aziewicz Tomasz
5
3%
Frankowski Dariusz
3
2%
Rzeźnikiewicz Jarosław
2
1%
Zakierski Tomasz
35
23%
Podhorodecki Paweł
2
1%
Spychała Sebastian
1
1%
Żakowski Tomasz
1
1%
Alancewicz Paweł
22
14%
Michałowski Daniel
1
1%
Trzciński Piotr
2
1%
Graczyk Kamil
1
1%
Lech Grzegorz
37
24%
Wiśniewski Dawid
0
Brak głosów
Gabrusewicz Jacek
5
3%
Harmaciński Łukasz
1
1%
Łukasik Paweł
9
6%
Śnieżawski Marek
0
Brak głosów
Suchocki Łukasz
27
17%
 
Liczba głosów: 155

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Post autor: Emilozo » ndz 02 gru, 2007

Już trzeci raz Stowarzyszenie Sympatyków Klubu OKS Stomil 1945 Olsztyn przy współpracy serwisu internetowego OKS Stomil on-line wybiera najlepszego piłkarza naszego klubu. Tym razem kibice wybiorą najlepszego piłkarza w rundzie jesiennej sezonu 2007 / 2008r. Oddawać głosy mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy naszego forum. Zwycięzca otrzyma pod czas pierwszego meczu na wiosnę okolicznościowy puchar oraz nagrodę niespodziankę. Głosować można tylko na jednego piłkarza spośród wszystkich, którzy w tym sezonie pojawili się na boisku. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosu na swojego faworyta do końca grudnia 2007r.


W tym temacie mile są widziane uzasadnienia swojego wyboru, posty z samym imieniem i nazwiskiem będą kasowane przez moderatorów [ i karane ostrzeżeniem na zasadzie nie rozumienia tematu ]. Zapraszamy także do dyskusji na ten temat!
Ostatnio zmieniony czw 10 sty, 2008 przez Emilozo, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » ndz 02 gru, 2007

Tomasz Aziewicz.
Mocny punkt zespolu, gral we wszystkich meczach i pomimo bycia w defensywie strzela bramki.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » ndz 02 gru, 2007

Paweł Alancewicz może nie grał długo ale jak grał pokazał klasę , I jeszcze doszło powołanie na Konsultacje .

FC Stomil
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Lokalizacja: SZCZYTNO

oks

Post autor: FC Stomil » ndz 02 gru, 2007

Grzegorz Lech potwierdził że jest mocnym punktem naszego zespołu bez niego było by ciężko co było widać jak niegrał

hadzi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 26 paź, 2007

Post autor: hadzi » ndz 02 gru, 2007

Moim zdaniem Łukasz Suchocki zdobywał ważne bramki w meczu dające 3pkt 8)

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » ndz 02 gru, 2007

miałem bardzo ciężki wybór, bo każdy w tej rundzie dał coś od siebie co pozwoliło drużynie na osiągnięcie tak dobrego wyniku. jednak po namyśle postawiłem na Tomka Zakierskiego, solidna gra w obronie, dość skuteczny jak na obrońcę w ataku i co najważniejsze dobry duch drużyny. te walory sprawiły, że mój głos powędrował właśnie do tego gracza. myślałem jeszcze nad Grześkiem Lechem (na którego zresztą zawsze głosowałem ;) ), ale po świetnym początku przyszedł okres słabszej gry, która z pewnością była spowodowana problemami z kręgosłupem. wachałem się także nad Danielem Michałowskim, który udowodnił, że ma wielki potencjał. wielokrotnie wyróżniał się na tle całej drużyny. mimo, że bramki nie udało mu się strzelić to i tak wykonał kawał solidnej pracy, która została zauważona również przez innych ;)

gdyby było odkrycie rundy to oddałbym głos na Alancewicza, bo na zawodnika całej rundy to niestety ale jeszcze za mało :wink:

OKS.Stomil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: pt 16 lis, 2007

Post autor: OKS.Stomil » ndz 02 gru, 2007

Tomasz Zakierski - podpora naszej obrony i całej drużyny. Bez niego obrona nie istnieje.

Przykład: mecz z Elblągiem, tylko szczęście sprawiło że wygraliśmy ten mecz.

Plapak
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: z Jarot

Post autor: Plapak » ndz 02 gru, 2007

Pawel Alancewicz- po 1 kolezka z podworka a po drugie chlopak ma olbrzymi talent i sobie bardzo dobrze radzi chociaz ma dopiero 18 lat!!

Grzesiu Lech- jest to filar tego zespolu jak by nie on napewno niebyli bysmy na tym miejscu ktorym jestesmy

Jacek Gabrusewicz- niewiem czemu ostatnimi czasy niegra zaczesto tak jak powinien napewno wyroznia sie na tle innych graczy widac ze zostawia serce na boisku

to sa moje typy a i jeszcze 2 negatywne typy:

lukasz suchocki fajtlapa fleja i beznadzieja niewiem czemu polowa osob sie nim tak podnieca? jak on potrafi strzelic tylko na pusta bramke i to tez niezawsze

grygorowicz gra w tej druzynie tylko dla tego ze w klubie jest jego rodzina nienadaje sie nawet do okregowki niewyobrazam sobie w tej druzynie dalej tego bramkarza jak moze bronic ktos kto nieumie nawet zlapac prostej pilki?

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 02 gru, 2007

Łukasik - Grał mało z powodu urazów ale gdy grał zespół wygrywał bez niego było ciężko

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Post autor: MakOz » ndz 02 gru, 2007

Oddałem głos na Zakierskiego, który kieruje naszą obroną i jest bardzo ważnym graczem dla tego zespołu, bez niego pewnie nie było by tak dobrze jak jest.

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » ndz 02 gru, 2007

Według mnie Zakier. Widać było spokój w jego poczynaniach. Moim skromnym zdaniem III liga to troche za mało jak na jego umiejętności, ale ciesze się, że gra w naszym Stomilu :D

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » ndz 02 gru, 2007

Zakierski - za solidnosc i waleczność

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 02 gru, 2007

Zakierski- gdyby nie on to mielibysmy dużo wiecej straconych goli.

Awatar użytkownika
Widmo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: pt 09 lut, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Widmo » ndz 02 gru, 2007

Moim zdaniem żaden zawodnik nie wyróżniał się aż tak zdecydowanie jak chociażby Grzegorz Lech w 3 lidze. Wszyscy grali dobrze i to był zespół dlatego ciężki wybór. :?

Ale głosuje na Lecha-lider zespołu,reżyser gry,jak jemu gra nie idzie to i zespół wiele traci i gra słabiej.Nie wyobrażam sobie Stomilu bez niego. :)

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » ndz 02 gru, 2007

dla mnie nagroda powinna byc przyznana dla----> Suchockiego Łukasza

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 02 gru, 2007

Tomasz Zakierski Za całoksztaut,nic dodac nic ujac poprostu Profesor :)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » ndz 02 gru, 2007

Wachałem się pomiędzy trzema zawodnikami bez których nie wyobrażam sobie Stomilu na chwilę obecną. Są to Lech, Azia i Zakier. Lech bez wątpienia Nasz lider, choć miał trochę slabsze momenty. Azia jak już mówiłem wcześniej bardzo wielki postęp w grze od kiedy gra u Nas ale moim zdaniem nagroda należy się Zakierowi. Jak wspomniał przedmówca po prostu profesor w obronie, potrafi wyprowadzić kontrę i strzelić ładną bramę, zwłaszcza głową. Poza tym ma posłuch w drużynie co widać.
Ostatnio zmieniony ndz 02 gru, 2007 przez adam, łącznie zmieniany 1 raz.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 03 gru, 2007


czeliniak
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006

Post autor: czeliniak » pn 03 gru, 2007

Grzegorz Lech- bardzo dobrze kierowal gra naszego zespolu, waleczny, dobre uderzenie z dystansu (z czym ma problemy Kamil Graczyk ktory powinien przerzucic sie na rugby moglby tam odniesc spory sukces). Jestem pewien ze z czasem z powodzeniem zadebiutuje w ekstraklasie, oby ze Stomilem :D

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » pn 03 gru, 2007

Mój głos poleciał do Pawła Alancewicza. Ciężko jest obiektywnie ocenić, kto jest najlepszy, Lech to filar drużyny, Suchy z Pawlikiem bardzo dobrze radzą sobie w polu karnym przeciwnika, Zakier dobrze kieruje obroną.
Paweł to młody chłopak, niezwykle utalentowany. W tym wieku doszedł tak daleko głównie dzięki Jego zaangażowaniu. Jeszcze w wieku juniorskim zostawał z kolegami po treningach pograć w siatko-noge, często wychodził na indywidualne treningi, nie odmawiał trenowania z bratem, nigdy nie było mu dość piłki. Może na tą jesień nie grał najdłużej, ale był wyróżniającą się postacią, czego dowodem jest powołanie na kadre U-19.

W newsie jest napisane "Głosować można tylko na jednego piłkarza spośród wszystkich, którzy w tym sezonie pojawili się na boisku." , więc dlaczego nie ma Pawełka Szymańskiego, który grał dokładnie 10 razy dłużej od Sobiecha będącego na liście? Oczywiście nie chciałem głosować na niego, ale tak dla zasady powinien być.
Jestem pewien ze z czasem z powodzeniem zadebiutuje w ekstraklasie, oby ze Stomilem
Drogi czeliniaku, Grzesiek już grał w ekstraklasie i to w Stomilu :)
Ostatnio zmieniony pn 03 gru, 2007 przez zielony, łącznie zmieniany 1 raz.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 03 gru, 2007

i na dodatek strzelil bramke :)

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » pn 03 gru, 2007

Ja głosuje na Zakierskiego, poprawił zdecydowanie skuteczność defensywy zespołu. Suchocki sporo goli strzelił ale powinien 2 razy tyle. Tak czy owak był najlepszym graczem ofensywnym w drużynie. Oby Łukasik wrócił do pełnej dyspozycji na wiosnę a ten duet powinien dostarczyć nam jakieś 15 goli. Co do Lecha to wg mnie stać go na lepszą grę. Pzdr

mwrobell
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: wt 06 lis, 2007

Post autor: mwrobell » pn 03 gru, 2007

Paweł Alancewicz --- nasza gwiazdeczka na Euro 2012 :D

david
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 07 cze, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: david » pn 03 gru, 2007

ja glosuje na TOMKA ZAKIERSKIEGO poniewaz bez niego liczba straconych goli bylaby znacznie wieksza jest duchem druzyny

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » pn 03 gru, 2007

Zdecydowanie Lech Grzegorz ;) za serce do gry

ODPOWIEDZ