2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sosin
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda/PaDeReWa

Post autor: sosin » śr 06 sie, 2008

:x będzie ciężko... :(

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 06 sie, 2008

No kolejna porażka boli :|
Ale co zrobic jak nie ma pomysłu na gre.Nie wiem co robił Łukasik na ławce :roll:
Wchodzi na ostatnie minuty i nie jest w stanie nic ciekawgo zrobic.
Miejmy nadzieje ze w sobote zdobedziemy pierwsze punkty :wink:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 06 sie, 2008

Ktos tu o Budziłku wspomniał - tylko nie On
Nakiel mial tyle kasy ile mial i na zbyt duze wydatki pozwolic sobie nie mogl niestety, sporo chlopakow odeszlo i ciezko cos na tym poziomie zlozyc z mlodych chlopakow ktorzy przyszli. Rzeczywistosc jest taka jaka jest, mysle ze jeszcze jeden mecz i zarzad powaznie zastanowi sie nad zmiana szkoleniowca w przypadku porazki.
Co do Łukasik to chyba jest po kontuzji i na pelnych obrotach nie trenowal w okresie przygotowawczym wiec nic dziwnego ze wytrzymuje zaledwie 60 minut.

[ Dodano: Sro 06 Sie, 2008 ]
Pivek pisze:z tego co mi wiadomo kontrakt z zakierem nie zostal podpisany, bo chcial jakies 500zl wiecej (na miecha). ja go rozumiem ma swoje lata chce sobie odlozyc. zarzad spier dolil sprawe.
nowi zawodnicy (oprocz bramkarza) to typowi "latajdziury". juz lepiej stawiac na mlodych perspektywicznych graczy jak np. prusik czy sokolowski (o ktorego pytal sie trener globisz), zeby chociaz sie ograli. na pewno wykazali by wieksza wole walki niz dotychczasowi "gracze"
Skad to wszystko wiesz, po tym co ja slyszalem o jego odejsciu (z wiarygodnych zrodel) w barwach Stomilu nie chcialbym juz go widziec i tyle ode mnie

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » śr 06 sie, 2008

Prawdopodobnie nowym dyrektorem został drugi asystent Andrzeja Nakielskiego,Łukasz Kościuczuk.Z dniem dzisiejszym funkcję przestał pełnić Pan Królikowski.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » śr 06 sie, 2008

Jak te porażki bolą :cry:

Nie winiłbym tu Nakiela, dzis np. zwolnili dyrektora sportowego w Wisle, za to ze nie zrobil zadnych transferow i trener nic nie mial do gadania w sprawie nowych zawodnikow, teraz widac brak m.in Harmacinskiego :roll:

Pivek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: ndz 02 gru, 2007

Post autor: Pivek » czw 07 sie, 2008

Fanatyk_OKS pisze: [ Dodano: Sro 06 Sie, 2008 ]
Pivek pisze:z tego co mi wiadomo kontrakt z zakierem nie zostal podpisany, bo chcial jakies 500zl wiecej (na miecha). ja go rozumiem ma swoje lata chce sobie odlozyc. zarzad spier dolil sprawe.
nowi zawodnicy (oprocz bramkarza) to typowi "latajdziury". juz lepiej stawiac na mlodych perspektywicznych graczy jak np. prusik czy sokolowski (o ktorego pytal sie trener globisz), zeby chociaz sie ograli. na pewno wykazali by wieksza wole walki niz dotychczasowi "gracze"
Skad to wszystko wiesz, po tym co ja slyszalem o jego odejsciu (z wiarygodnych zrodel) w barwach Stomilu nie chcialbym juz go widziec i tyle ode mnie
wiem to od wiarygodnego zrodla zwiazanego z klubem

moze podzielisz sie z nami swoimi informacjami dot. odejscia zakiera?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 07 sie, 2008

Pivek pisze:z tego co mi wiadomo kontrakt z zakierem nie zostal podpisany, bo chcial jakies 500zl wiecej (na miecha). ja go rozumiem ma swoje lata chce sobie odlozyc. zarzad spier dolil sprawe.
Zarząd nie [moderator] sprawy, to Zakier woli dostawać mniej w Iławie, niż więcej w Olsztynie - a miał zapewnioną podwyżkę. To mówił, że chce grać w Grecji - i co ? gra tam gdzie gra, więc nie ma co płakać za iławiakiem...

Co do meczu to szybko stracona bramka... indywidualny błąd...
Później dwa nie podyktowane rzuty karne dla nas! Byłem blisko tych sytuacji... i poszła kontra i strzał Kęski nie do obrony.

Gra była lepsza niż poprzednio, szkoda że nie ugraliśmy tutaj punktów bo naprawdę była szansa...

Z Olsztyna w klatce 0 osób - więc oficjalnie zero na wyjeździe - na sektorze gospodarzy mała grupka osób z Olsztyna turystyczno-dziennikarska.

kibic-nidzica
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 24 lip, 2008

Post autor: kibic-nidzica » czw 07 sie, 2008

Jak patrzyłem na chłopaków na meczach w tym sezonie to oni nie maja woli walki pamiętam jedno sytuacje na Jezioraku koleś ze Stomilu stał a koleś z jezioraka przy nim przebiega jak bym nigdy nic , powinien na niego sie rzuci jak lew walczyć a nie patrzeć jak sobie biegnie , więcej walki chłopaki proszę was musicie pragnąc tej wygranej a nie grac jak z przymusu walczyć!! kto walczy ten wygrywa!!! BŁAGAM :cry:

Awatar użytkownika
SHADOW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 03 lis, 2006
Lokalizacja: GHOST YARD

Post autor: SHADOW » czw 07 sie, 2008

Niech oni skoncza chlac co niekotrzy ,i powaznie traktowac swoj zawod , profesjonalnie do niego podchodzac i bedzie dobrze , Apel do pilkarzy ogarnijcie sie i wezcie sie do gry wkoncu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radzio8
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: o.Mazurskie
Kontakt:

Post autor: radzio8 » czw 07 sie, 2008

Ej ludzie drodzy trzeba cos zrobic wygwizdac tych piłkarzy bo nic nie robiom ,jeszcze jeziorak sie utrzyma :( .Przeciesz zobaczcie prawie cała kadra to naki i dlatego niechcom przyjsc piłkarzy inni. Różowicz to on nic niegra leko go sie przewruci i lezy.
:twisted:

Piaskun
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 28 cze, 2007

Post autor: Piaskun » czw 07 sie, 2008

Ej ludzie macie może jakiś słownik ortograficzny? :lol:
Ostatnio zmieniony czw 07 sie, 2008 przez Piaskun, łącznie zmieniany 1 raz.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » czw 07 sie, 2008

radzio8 pisze:Ej ludzie drodzy trzeba cos zrobic wygwizdac tych piłkarzy bo nic nie robiom ,jeszcze jeziorak sie utrzyma :( .Przeciesz zobaczcie prawie cała kadra to naki i dlatego niechcom przyjsc piłkarzy inni. Różowicz to on nic niegra leko go sie przewruci i lezy.
:twisted:

cala kadra ?? to wymien nazwiska


... i idz do szkoly

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 07 sie, 2008

Moim skromny zdaniem największą w tym wszystkim winę ponosi... miasto. Dlaczego? Otóż dlatego, że klub nie może liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony rządzących, oczywiście poza śmiesznymi stypendiami dla zawodników, o których wspomina się na każdym kroku, kiedy tylko ktoś ma do władz jakieś pretensje.

W każdym innym mieście pokroju Olsztyna, w sytuacji takiej, w jakiej my się znaleźliśmy (ponad 5 lat bez klubu na poziomie co najmniej drugoligowym), po awansie już niemal na zaplecze ekstraklasy, miasto od razu rzuciłoby się z jakąs pomocą, nie tylko finansową. A u nas co? Jajco...

Njabardziej dobija mnie fakt, iż prezesem klubu został człowiek, który może co prawda nie piastuje jakiegoś istotnego stanowiska w tym mieście, ale jednak coś tu chyba znaczy. I co to daje klubowi? Jak na razie nic...

Apropos trenera... Nakiel nie jest cudotwórcą - z pustego i Salomon nie naleje... Wystarczy się przyjrzeć choćby naszemu atakowi, nie mamy zawodnika, którego możnaby nazwać rasowym snajperem choćby o klasie II-ligowej. Łukasik jest dobrym piłkarzem, ale niestety często gubi formę. Suchocki - był dobry od razu po przejściu z Iławy, teraz się pogubił, a Róża jest jeszcze za młody. O naszej defensywie nie wspomnę bo obecnie to mamy chyba tylko jednego obrońce, Azię...

kibic-nidzica
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 24 lip, 2008

Post autor: kibic-nidzica » czw 07 sie, 2008

Może powinniśmy zrobić jakiś strajk żeby zachęcić tych piłkarzy bo im sie nie chce grac jak pisałem wyżej , może jak byśmy im zagrozili np. NIE MA CHĘCI NA GRĘ NIE MA KIBICÓW :!: pozdrawiam

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » czw 07 sie, 2008

kibic-nidzica pisze:Może powinniśmy zrobić jakiś strajk żeby zachęcić tych piłkarzy bo im sie nie chce grac jak pisałem wyżej , może jak byśmy im zagrozili np. NIE MA CHĘCI NA GRĘ NIE MA KIBICÓW :!: pozdrawiam
I Ty siebie nazywasz kibicem?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 07 sie, 2008

kibic-nidzica pisze:Może powinniśmy zrobić jakiś strajk żeby zachęcić tych piłkarzy bo im sie nie chce grac jak pisałem wyżej , może jak byśmy im zagrozili np. NIE MA CHĘCI NA GRĘ NIE MA KIBICÓW :!: pozdrawiam
to już na samym początku byśmy strzelili samobója w meczu Stomil - Przebój Wolbrom
wiadomo, że nie ma co piłkarzy wznosić nad niebiosa - ale pomóc trzeba! To są dopiero trzy porażki - a Ty już w ogóle chce bóg wie co wymyślać... nie tak dawno nie mieliśmy komu kibicować...

rozumiem konstruktywna krytyka, ale nie pierd****nie bzdur!
w sobotę wszyscy na stadion ! STOMIL TO MY !

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » czw 07 sie, 2008

Emilozo pisze:w sobotę wszyscy na stadion ! STOMIL TO MY !
dokładnie. musimy pokazać, ze jestesmy z drużyną na dobre i na złe. taka postawa na pewno bardziej pomoże piłkarzom.

STOMIL TO MY

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » czw 07 sie, 2008

kibic z Nidzicy juz przesadził ale trzeba coś zrobić

mamy piosenki ktore moga zachecic do boju ale to trzeba zmobilizowac obie trybuny do spiewu jakbysmy WSZYSCY zaczeli spiewac to moze piłkarzy by to ruszyło

niestety wiem ze to ze CAŁY stadion zacznie śpiewać jest tak nierealne jak to że Stomil zacznie wygrywać mecz za meczem

kibic-nidzica
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 24 lip, 2008

Post autor: kibic-nidzica » czw 07 sie, 2008

Może i przesadziłem ale musimy coś zrobić , jeśli wcześniejszy pomysł sie nie podoba to może zróbmy wręcz na odwrót i kibicujmy w jak największej grupie i śpiewajmy jak najgłośniej piosenki nawołujące do walki i wygranej , może to podziała szkoda tylko ze to takie trudne do wykonania;/

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » czw 07 sie, 2008

Stomil grać
K.... mać


;] byloby najprosciej ale stać nas na ambitniejsze teksty

mozna na start rzucić

3 porażki to za mało by KIBICÓW załamało

a zaraz

3 porażki to za mało by PIŁKARZY załamało

i wreszcie

3 porażki to za mało by OKS załamało ;]



fantazja mnie ponosi :D :D :D

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » czw 07 sie, 2008

kibic-nidzica pisze:Może i przesadziłem ale musimy coś zrobić , jeśli wcześniejszy pomysł sie nie podoba to może zróbmy wręcz na odwrót i kibicujmy w jak największej grupie i śpiewajmy jak najgłośniej piosenki nawołujące do walki i wygranej , może to podziała szkoda tylko ze to takie trudne do wykonania;/
A co kibice Stomilu zawsze robia? Spiewaja i dopinguja zespol jak tylko sa w stanie , skad ty zes sie urwal?

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » czw 07 sie, 2008

wiadomo ze nie zawsze na 100% ale ja chcialbym probowac doping na 2 trybuny bo kryta ma potencjał :D

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » czw 07 sie, 2008

MlodyFan pisze:wiadomo ze nie zawsze na 100% ale ja chcialbym probowac doping na 2 trybuny bo kryta ma potencjał :D
Co do Twojej wypowiedzi , to z checia bym na stadionie uslyszal taki doping jak byl na Radomiaku - jedna i druga strona podkrecala , wracajac wspomnieniami szacunek za oprawe.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 07 sie, 2008

Spoko spoko młody kolega z Nidzicy sie troche zakrecil...
Co do Zakiera to Emilozo napisał wszystko co trzeba, no i trzecia sprawa trzeba im pomoc dopingiem w koncu "Czy wygrywasz, czy nie..."

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » ndz 17 sie, 2008

Przebój Wolbrom 3-0 Pelikan Łowicz ?!:D

A ten trener ich po meczu w Olsztynie wspominal cos o walce o utrzymanie... poki co bardzo dobrze sobie poczynaja.:P

Mecz z Ponidziem wygramy a sie punktami z jeziorakiem zrownamy..:D Do opuszczenia strefy spadkowej juz niedaleko... tylko wygrac nalezy.

1-2 dla nas!;)

Zablokowany