2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » ndz 12 paź, 2008

O ile wiem piłkarze nigdy nie przepadali za Nakielem, a więc nie byłbym taki pewny, że ten mecz zagrali dla niego... Budziłek zrobił bardzo dobre zmiany w zespole i dlatego wygraliśmy ten mecz.

Goły
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Goły » ndz 12 paź, 2008

Też słyszałem że chłopaki zagrali dla NAKIELA

:pomocy:

Zagrali, żeby pokazać gdzie NAkilea mają! Nikt się bardziej nie cieszy ze zmiany trenera jak piłkarze!!! Wiadomo, żę Budził nic nie mógł zrobić przez jeden dzień ale nareszcie chłopaki pojechali na mecz w dobrej atmosferze i mogli pokazać na co ich stać! Zaraz przyjdzie Biedrza i będzie wszystko super. Nakielowi wielkie dzięki za wszystko ale dobrze, że już Go nie ma :brawa:

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » ndz 12 paź, 2008

Budziłek ma być trenerem do końca rundy, a potem na jego stanowisko przyjdzie Biedrzycki.
Chyba, że OKS 1945 wygra większość meczy w tej rundzie i obecny trener przedstawi zarządowi jego dalsze plany co do wejścia zespołu do 1 ligi, wtedy może być przedłużony kontrakt z Budziłkiem.

BATIGOL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: OLN
Kontakt:

Post autor: BATIGOL » ndz 12 paź, 2008

KAŻDY TO WIE,ŻE NIE LUBILI NAKIELSKIEGO I GRALI PRZECIWKO NIEMU.
NIE WIERZYŁEM W BUDZIŁKA,ALE NA SZCZĘŚCIE SIĘ MYLIŁEM.
POJECHALI Z NIMI JAK Z LESZCZAMI :mrgreen:

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » ndz 12 paź, 2008

Wielkie brawa dla piłkarzy za postawe i wielka ambicje w tym meczu! Co prawda Concordia nie popisała sie przy co najmniej 3 bramkach, natomiast cieszy iz zawodnicy takie błedy potrafili wykorzystać. Po takim meczu szkoda tylko ze tulamy sie ciagle w dole badz srodku tabeli, gdyz zepsolowo i poniekad umiejetnosciami bylismy od gospodarzy zdecydowanie lepsi.
No i cieszy rezygnacja z rozowych koszulek :) Barcelona, Chelsea.... mozna bylo wczoraj pomylic... :)

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 12 paź, 2008

Lider przegrywa.
Jestesmy na 11 miejscu

a strata do lidera wynosii... 6 pkt..

ja mam nadzieje, ze powalczą o awans.

Ps. ŁKS Łomża - Jeziorak 2-1
Brawo dla ŁKS, mam nadzieje, ze jeszcze sie podniosą w tym roku i dotrwają do konca wychodząc ze strefy spadku :))

Pivek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: ndz 02 gru, 2007

Post autor: Pivek » ndz 12 paź, 2008

warto wspomniec, ze swoje pierwsze minuty (12) w 2 lidze w meczu z Concordia zagral najmlodszy z kadry seniorskiej Piotrek Sokołowski

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » pn 13 paź, 2008

"Nie tak miał wyglądać ten mecz. Determinacji Concordii starczyło raptem na 20 minut. Później na boisku panował OKS...Udany debiut nowego trenera olsztynian, Jerzego Budziłka.

Pierwsze minuty nie wskazywały, że mecz zakończy się blamażem naszej drużyny. W 16 minucie Concordia przeprowadziła akcję, która powinna, a nawet musiała zakończyć się trafieniem do siatki. Najpierw z 6 metrów uderzył Górski, potem dwukrotnie z najbliższej odległości dobijał Komar. Wszystkie trzy strzały, sparowali obrońcy OKS. Trzy minuty później Górski, zgrał piłkę głową do Komara, którego w ostatniej chwili znów uprzedzili defensorzy olsztyńskiego zespołu.

Kiedy Concordia zaczynała dominować na boisku, padła pierwsza bramka dla gości. W 21 minucie piłka po uderzeniu jednego z zawodników OKS-u trafiła w słupek, do piłki zdążył dobiec Grzegorz Piesio i z 4 metrów zdobył gola. Cztery minuty później goście zdobyli, drugą bramkę. Bezpośrednio z rzutu wolnego fantastycznym, precyzyjnym strzałem, w samo okienko bramki Paweł Łukasik podwyższył prowadzenie OKS! Rudak, mimo rozpaczliwej interwencji nie miał najmniejszych szans na udaną paradę. Dwa szybkie ciosy osłabiły zapał naszej drużyny. W 42 minucie, tuż przed przerwą trzeciego gola dla OKS po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zdobył Daniel Michałowski.

W 58 minucie gry, wprowadzony po przerwie Łukasz Szary, uderzył z pierwszej piłki, po dośrodkowaniu Daniela Jabłeckiego, jednak bramkarz gości pewnie złapał piłkę. Chwilę później, znów lewą stroną przedarł się Jabłecki. Dośrodkował do znajdującego się na 5 metrze Komara, który zdołał uderzyć na bramkę Iwanowskiego, lecz strzał chwilę później zablokował defensor OKS. W 73 minucie Mariusz Rachubiński, ładnym zwodem minął jednego z olsztyńskich piłkarzy, oddał strzał jednak i tym razem pewnie w bramce zachował się Iwanowski. Kwadrans przed końcem czwartą bramkę zdobył, rezerwowy Grzegorz Lech, zaś "dzieła zniszczenia" dopełnił ponownie Piesio. Spokojnym strzałem po ziemi w prawy róg bramki, pokonał Rudaka po raz drugi w tym meczu.

Na konferencji prasowej po spotkaniu, trener Concordii, Sławomir Majak, oddał się do dyspozycji zarządu. O tym czy klub przyjmie dymisję szkoleniowca dowiemy się w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin."


Powyższa relacja ze strony Concordii

karol_Stomil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: karol_Stomil » pn 13 paź, 2008

kaczmar pisze:co Wy sie tak jaracie tym Jeziorakiem... Łomża, KSZO, Nowy Sącz, Widzew tu warto by było się dobrze pokazac
ja mysle ze stomil wyjdzie z tej grupy jakims cudem. ZAWSZE ZA STOMILEM

[ Dodano: Pon 13 Paź, 2008 ]
Nigdy w zyciu niewidzialem tak podekscytowanego Iwanowsiego i jego pytania "która godzina" :wink:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 19 paź, 2008

Kolejka 16 - 18-19 października

Stomil Olsztyn Hetman Zamość 2-0
Jeziorak Iława KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3
Start Otwock ŁKS Łomża 0:0
Ponidzie Nida Pińczów Kolejarz Stróże 1:1
Stal Poniatowa Wigry Suwałki 0:2
Górnik Wieliczka Pelikan Łowicz 1:1
Okocimski KS Brzesko Przebój Wolbrom 1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie Sandecja Nowy Sącz 2:1
Concordia Piotrków Trybunalski Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0

II liga 2008/2009, grupa: wschodnia


1. Kolejarz Stróże 16 29
2. Start Otwock 16 29
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 16 28
4. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 16 28
5. Pelikan Łowicz 16 27
6. Wigry Suwałki 16 26
7. Ruch Wysokie Mazowieckie 16 26
8. Przebój Wolbrom 16 26
9. Sandecja Nowy Sącz 16 25
10. Górnik Wieliczka 16 25
11. OKS 1945 Olsztyn 16 25
12. Concordia Piotrków Trybunalski 16 16 19
13. Hetman Zamość 16 18
14. Jeziorak Iława 16 18
15. Okocimski KS Brzesko 16 15
16. Ponidzie Nida Pińczów 16 11
17. Stal Poniatowa 16 10
18. ŁKS Łomża 16 9

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » ndz 19 paź, 2008

czyli jakby nie patrzeć po rundzie jesiennej znajdujemy się w strefie barażowej...

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 19 paź, 2008

Aro pisze:czyli jakby nie patrzeć po rundzie jesiennej znajdujemy się w strefie barażowej...
jeszcze jedna kolejka została :)

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » ndz 19 paź, 2008

Bez paniki, do zakończenia rundy pozostała jeszcze jedna kolejka i do lidera tracimy 4 pkt. Fakt, że Sokół ma wysoką pozycję w tabeli, ale nie z takimi nasza drużyna wygrywała. Dobrym przykładem jest KSZO, czy chociażby obecny lider Kolejarz. Wierzę, że rundę zakończymy na dobrej pozycji :wink:

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » ndz 19 paź, 2008

Ja bym chciał nawiązać do meczu derbowego a mianowicie patrząc na gre Jezioraka i trzeciej jego porażce z rzędu ( m.in z ŁKS Łomża ) to przed zbliżąjącymi sie derbami , śmiem twierdzić że to My jesteśmy w roli faworyta i naprawde realnie patrząc z entuzjazmem możemy wyczekiwac ze 3pkt zostaną w Olsztynie , choć wiadomo ze derby rządza się swoimi prawami..Mi ciągle w pamięci tkwi mecz z Olimpią kiedy to Stomil był na fali i grał całkiem nieźle a Olimpia przegrywała mecz za meczem i to wszystko przełozyło sie na wynik meczu który brzmial 2:1 :) to mnie motywuje do tego ze w 90% jestem przekonany o naszej wygranej :wink:
Ostatnio zmieniony ndz 19 paź, 2008 przez OkAe(S)iAk, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 20 paź, 2008

Emilozo pisze:Aro napisał/a:
czyli jakby nie patrzeć po rundzie jesiennej znajdujemy się w strefie barażowej...


jeszcze jedna kolejka została :)
Mój błąd :) Ale taki Sokół potrafi zaskoczyć...

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pn 20 paź, 2008

Protesty piłkarzy Sokoła Aleksandrów Łódzki
[url=http:///90minut.pl/news.php?id=793645]http://90minut.pl/news.php?id=793645[/url]

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pn 20 paź, 2008

Przypomnij sobie pozostałe wyniki oprócz tego 2-1 u Nas z Olimpia... Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że przełamią się w końcu w derbach i to my będziemy świętować zwycięstwo w jak dla Nas ważnym i prestiżowym meczu...

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » pn 20 paź, 2008

SoNy pisze:Przypomnij sobie pozostałe wyniki oprócz tego 2-1 u Nas z Olimpia... Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że przełamią się w końcu w derbach i to my będziemy świętować zwycięstwo w jak dla Nas ważnym i prestiżowym meczu...
jak najbardziej tylko mialem na myśli to , ze wtedy Olimpia grała tak samo jak Sisiorak teraz a my byliśmy na fali zwycięstw i mam wielką nadzieje ze teraz również zaśpiewamy "odwróć tabele , Sisiorak bedzie na czele"

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 20 paź, 2008

Grała gorzej :!: :!: I to znacznie :!: :!:


Uważam ,że Jeziorak jest silniejszą drużyna niż wówczas Olimpia .

Oczywiście pomijam fakt grania w wyższej lidze. Olimpia dostawała wówczas w ... plecy praktycznie od wszystkich. Jeziorak poza kompromitującą porażką z ŁKS-em potrafił ugrać kilka punktów na trudnych terenach ( Aleksandrów Łódzki,czy Suwałki)

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 20 paź, 2008


*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » pn 20 paź, 2008

8 listopada Stomil - Jeziorak :D trzeba sie zbierac i wszyscy jedziemy z dopingiem :)

___________________

"TYLKO STOMIL OKS"

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » wt 21 paź, 2008

Przypomnijcie sobie dobrze ten mecz wygrany u Nas z Olimpią... trzeba uczciwie przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia , a i nasza gra delikatnie mówiąc nie była najlepsza, wynik mógłby być wtedy zupełnie inny... ja mam nadzieje, że Nasi piłkarze juz się psychicznie nie złąmią jak w tych derbowych meczach i pokażą na co ich stać...

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » wt 21 paź, 2008

proponuję utworzyć odrębny temat na dyskusje o meczu z Sisiorakiem... a tymczasem to czego wszyscy sie spodziewaliśmy.....
http://pl.youtube.com/watch?v=C7SNC_UITVQ
Sisiorak sie mobilizuje....

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » wt 21 paź, 2008

OkAe(S)iAk pisze:proponuję utworzyć odrębny temat na dyskusje o meczu z Sisiorakiem... a tymczasem to czego wszyscy sie spodziewaliśmy.....
http://pl.youtube.com/watch?v=C7SNC_UITVQ
Sisiorak sie mobilizuje....
Do meczu z Jeziorakiem dużo czasu ! Teraz mamy ważny Wyjazd :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 25 paź, 2008

Niestety przegrywamy 3:0.
Co się dzieje
Ostatnio zmieniony sob 25 paź, 2008 przez Kleofas, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany