2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » sob 08 lis, 2008

CZESIO OKS pisze:narzekac jest najlatwiej!kryta nie dopinguje i je slonecznik jest zle,krzyczy prawie caly mecz jest jeszcze gorzej! oczywiscie nigdy nie jest tak zeby nie moglo byc lepiej.ale ten mecz byl w 100 % udany pod kazdym wzgledem!i zadne race na boisku ,wyzwiska, butelka tego nie zmieni!!!! do nastepnego meczu w olsztynie duzo czasu,mam nadzieje ze Ci co narzekaja zmobilizuja sie na niego w 100 % i pokarza jak powinno sie dopingowac!

Kryta wyszła znakomicie, sam bylem pod wielkim wrażeniem, że cała kryta wstała i śpiewała razem z SBN-em. Fajnie nawet wyszła przyśpiewka "Jej oddałem serce swe.." w kolejności Gniazdo -> SBN -> Kryta.


P.S. Wielki szacunek dla ciebie Czesio za zorganizowanie oprawy na krytej ;) bardzo fajnie to wygladalo ;)

WitekBwo
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: WitekBwo » sob 08 lis, 2008

Komentator pisze: O kibicowaniu można by pisać długo, krytej przyśpiewki nie wychodzą, lepiej jakieś hasła, więc nie ma się co dziwić, że okrzyki były skierowane głównie na Jezioraka.


Kto nie był, niech żałuje.

Stary.. Jak widze twoje posty sa napisane poprawnie ale...
Wlasnie ale? zawsze musisz sie do czegos przypierdzielic i pieprzysz na ten temat Glupoty.
To ci musze przyznac! Do to tej wypowiedzi an temat kibicowania..
Hmm co tu duzo mówic to tak:
- nie mozesz miec do nich pretensji bo oni to zrobili na wlasna reke i bardzo chciali.
- nie dziw sie ,ze idzie im to slabo dlaczego? Bo zaczynaja ale maja dobre checi/
- jest sie Co dziwic ze checi w które to wkladaja.
- rozbrajasz mnie pozdrawiam.
-szanuje

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » sob 08 lis, 2008

Apeluję nie logujcie się na forum Jezioraka, i nie piszcie swojej opinii,bo oni i tak dadzą swoją wersję wydarzeń w których to oni kibicowali 100 min, my nic nie krzyczeliśmy a nasza oprawa to jedna wielkie bagno? Po co wam to? Każdy wie że na Warmii i Mazurach jesteśmy najlepsi [pozdrawiam Elbląg]

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 08 lis, 2008

WitekBwo pisze:- nie mozesz miec do nich pretensji bo oni to zrobili na wlasna reke i bardzo chciali.
- nie dziw sie ,ze idzie im to slabo dlaczego? Bo zaczynaja ale maja dobre checi/
- jest sie Co dziwic ze checi w które to wkladaja.
- rozbrajasz mnie pozdrawiam.
-szanuje
Za to konkretów to brakuje u Ciebie ;) Nikogo nie krytykuję, oprawy na krytej też nie krytykuję, wręcz przeciwnie, doceniam, a gdyby nie ochrona, to wyszłaby lepiej, ale skoro serpentyną można zabić, bo tak napisali w gazecie...

Uważam po prostu, że lepiej wychodzą hasła niż przyśpiewki, bo chyba nie sądzisz, że jest inaczej (buda, buda idzie ze dwa razy głośniej niż DB sialalalalalalalala....), nieprawdaż? Ten punkt widzenia chciałem przedstawić, ale jak się nie napisze objaśnień do własnych słów, to później ktoś doda jedno zdanie, drugi podłapie i wychodzi, że było do dupy (aż się boję to napisać bo zaraz wytniecie całe zdanie i zostawicie tylko że "było do dupy", chociaż wszyscy wiemy, że nie :P ). Mam zdarte gardło, bo jeszcze się tak nie darłem.

Jeszcze wrócę do pierwszego punktu, bo choć napisałeś pięć, to w czterech nic, z czym bym się nie mógł zgodzić. Przeczytaj uważnie cały post, a najlepiej pierwsze dwa zdania i zrozum, na czym polega moja pewna niechęć do tego, co się dzisiaj wydarzyło.

Po raz kolejny prostując swoje słowa, napiszę, że doceniam pracę włożoną w oprawę i na SBN-ie, i na krytej. Jestem pełen podziwu i szacunku, jak najbardziej, tyle że czasem dwoić i troić te same posty jest bez sensu, bo chyba z oczywistością spierać się nie należy.

Tak, oprawa [moderator]...

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » sob 08 lis, 2008

Spokojny_ pisze:Apeluję nie logujcie się na forum Jezioraka, i nie piszcie swojej opinii,bo oni i tak dadzą swoją wersję wydarzeń w których to oni kibicowali 100 min, my nic nie krzyczeliśmy a nasza oprawa to jedna wielkie bagno? Po co wam to? Każdy wie że na Warmii i Mazurach jesteśmy najlepsi [pozdrawiam Elbląg]
o co kaman? a po co Ty się tam logujesz? Ich forum, ich sprawy, jak masz za dużo wolnego czasu i przeglądasz z nudów ich forum to może lepiej jakąś vlepkę zaprojektuj? Książkę poczytaj? Co nas interesuje co tam sobie bazgrzą?
socha pisze:Fajnie nawet wyszła przyśpiewka "Jej oddałem serce swe.." w kolejności Gniazdo -> SBN -> Kryta.
Fajnie? FAJNIE? To mało powiedziane, moim zdaniem wyszło [moderator]. Co prawda trochę się towarzystwo ociągało, ale wystarczyło krzyknąć i reszta poszła.

I jeszcze szkoda że SBN nie usłyszał jak kryta dwa razy co najmniej podejmowała "Druga strona odpowiada", ale cóż...było pięknie :)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 08 lis, 2008

tomeczq pisze:I jeszcze szkoda że SBN nie usłyszał jak kryta dwa razy co najmniej podejmowała "Druga strona odpowiada", ale cóż...było pięknie :)
No właśnie o tym także piszę, bo była sytuacja, że z prawej idzie: "Druga strona odpowiada", chwila ciszy i... z lewej już ktoś zarzuca: "Buda, buda..." :)

WitekBwo
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: WitekBwo » sob 08 lis, 2008

tomeczq pisze: I jeszcze szkoda że SBN nie usłyszał jak kryta dwa razy co najmniej podejmowała "Druga strona odpowiada", ale cóż...było pięknie :)

Swoja droga bylem na SBNie i Dokladnie Raz slyszalem jak kryta Podejmowala takie cos
I mysle ze nei tylko ja i przyznam tu racje.Brwao
Komentator pisze: pisać długo, krytej przyśpiewki nie wychodzą, lepiej jakieś hasła, więc nie ma się co dziwić, że okrzyki były skierowane głównie na Jezioraka.
Dobrze ja nie mam zamiaru sie sprzeczac szanowny Panie K.
Jesli sie nei zgodzisz to to zdanie bylo wyraznie napisane.
bo wyraznie napsiales ze Im to nie idzie?;/ wiec naprawde nie wiem o co chodzi?
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 przez WitekBwo, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzysztof
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: śr 22 paź, 2008

Post autor: Krzysztof » ndz 09 lis, 2008

Dzięki Czesio za pomoc w podjęciu inicjatywy o pomoc jeśli chodzi o doping na krytej! Ta trybuna stanęła dziś na wysokości zadania.
Staraliśmy z Czesiem zrobić tak,żeby wyszło jak najlepiej. Mamy nadzieję,że to początek coraz lepszych opraw na obu trybunach na wszystkich meczach!

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » ndz 09 lis, 2008

WitekBwo pisze:
Komentator pisze: pisać długo, krytej przyśpiewki nie wychodzą, lepiej jakieś hasła, więc nie ma się co dziwić, że okrzyki były skierowane głównie na Jezioraka.
Dobrze ja nie mam zamiaru sie sprzeczac szanowny Panie K.
Jesli sie nei zgodzisz to to zdanie bylo wyraznie napisane.
bo wyraznie napsiales ze Im to nie idzie?;/ wiec naprawde nie wiem o co chodzi?
nie płaczcie tu :P Komentator chciał dobrze wyszło jak zawsze :P
ważniejsze to chyba teraz pomyśleć jak można od strony techniczenej "pobudzić" krytą. Nie ukrywam raz jestem na SBN raz na krytej, i kryta tak naprawdę żyje tylko podczas większych spotkań (Olimpia, Radomiak, Jeziorak), na pomniejszych ogranicza się tylko do odkrzykiwania się SBNowi, ale jeśli nie zaczniemy nic robić to będzie d.u.p.a

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » ndz 09 lis, 2008

Dzis kryta bardzo dobrze sie spiala wedlug mnie i sbn oczywiscie takze. Zamiast niekotrzy sie czepiac jakis rzeczy powinni sie cieszyc ze mecz byl udany.... fanstastyczna oparwa, dobry doping i co najwazniejsze wygrana Stomilu.
____________________________________
:szal2: TYLKO STOMIL OKS :szal2:

Krzysztof
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: śr 22 paź, 2008

Post autor: Krzysztof » ndz 09 lis, 2008

W planach na przyszłą rundę jest zaangażowanie więszkej ilości osób na krytej do bardziej efektownych opraw. Na rozwinięcie tego pomysłu wsród bywalców krytej potrzeba trochę czasu,ale wszystko zmierza w dobrą stronę!

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » ndz 09 lis, 2008

Arkadiusz Klimek? Nie wiem, to jakaś wielka gwiazda polskiej piłki czy co? bo nie rozumiem jego zachowania, jak na boisku, jak i przy schodzeniu, naprawdę Arek jak to czytasz, zrozum nigdy wielkim piłkarzem nie byłeś, i nigdy nim nie będziesz, jak widzisz pozostaję Ci się kopanie w czoło w Iławie, co na pewno dumy ci nie przysparza ;) Więcej czerwonych kartek za bluzgi Ci życzę, chociaż bluzgami to powinni obrzucić Cię twoi koledzy z drużyny, bo rzadko widziałem żebyś biegał.. :aniolek:

PS. więcej szacunku dla byłego pracodawcy
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 przez Spokojny_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » ndz 09 lis, 2008

na stronie gazety olsz. jest [moderator] zdjecie przedstawiajace opis meczu!!!
http://gazetaolsztynska.wm.pl/OKS-Jeziorak-2:1,57699

chodzi mi o te z szalikiem jeziorak. hehhe
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 przez CZESIO OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » ndz 09 lis, 2008

W Olsztyńskiej jak zwykle pokazuja tylko to, że jsteśmy zli, a Jeziorak wspaniały.
[moderator] mnie, że faworytem gazety z Olsztyna jest drużyna z Iławy.
Tylko my paliliśmy ich szaliki tylko my robiliśmy awantury - bezstronnoś dziennikarska.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » ndz 09 lis, 2008

Dobre zarzutki z gniazda i oprawa. A napinki netowe lepiej pozostawic bez komentarza.
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 przez vk, łącznie zmieniany 1 raz.

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Post autor: KrZychu » ndz 09 lis, 2008

Doping konkretny... Idealny praktycznie... Młynowi bardzo dobrą robote odwalili :!: Gratulacje :!:
,,Jej oddałem serce swe..." wreszcie zajeb*scie wyszło. Dzielenie na połowy też, co nakręcało doping. Niektórzy powiedzą, że ,,DB" słabo ciągneliśmy ale pod koniec pierwszej połowy już troche zdarte gardła były. Dobrze, że wogóle ja zaczeliśmy śpiewać bo ostatnio troche zanikała u nas na sektorze... Mi osobiście się bardzo podobała :wink:

Jak dla mnie to troche ścisk był, można by pomyśleć o powiększeniu SBNu w strone zagara?

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » ndz 09 lis, 2008

Mecz pod względem kibicowskim [moderator] i na długo pozostanie w pamięci! Teraz trzeba już myśleć o wyjeździe do Nowego Sącza!! Kiedy i jaki jest koszt wyjazdu?

szam
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Torun

Post autor: szam » ndz 09 lis, 2008

parę wrażeń:
1. po raz pierwszy od 1 ligi chyba było tak dużo ludzi i wszyscy się meczem przejmowali. Bardzo pozytywnie.
2. Wynik ładny chociaż po samej piewrszej połowie powinno byc z 3-1.
3. oprawa spoko, jak były odpalone race i dym leciał na iławę, tak że nie było widać sektora gości to na krytej poszło "nie ma na mapie, iławy nie ma na mapie':D
4. po co ktoś rzuca race na murawe? i ta butelka? głupota, klb słabo finansowo ciągnie a za to kary będa jeszcze.
5. Teraz wydaje mi się że najważniejszym zadaniem będzie mobilizowanie takiej liczby widzów na kolejne mecze. Jest to możliwe na lechu się udało to w olsztynie tez musi sie udac. Musi klub/kibice pokazywac żywą obecnośc klubu w mieście i to że jest integralnym miejscem i bardzo ważnym w olsztynie.
6. Co do krytej: Pamiętajcie że w calej europie sa kibce hoolsi(sbn) i pikinik(kryta) i tego się nie zmieni. Bo jedni i drudzy sa ważni i potrzebni.

było dobrze tylko juz nigdy nie uwierze w to że mze nie być biletów. póltorej godziny przed meczem pojechalem by kupić bilet, a przed meczem i tak były:]

a i jeszcze fajny wczoraj był wieczór. Siedzielismy z kumplami w aqqu i parę razy cały pub "Buda, buda, łancuch, pies. To jeziorak iks!

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » ndz 09 lis, 2008

szam pisze:parę wrażeń:1. po raz pierwszy od 1 ligi chyba było tak dużo ludzi i wszyscy się meczem przejmowali. Bardzo pozytywnie.
a Radomiak, Olimpia? Jak się tylko czasem wpada to się nie ma punktu odniesienia :P

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 09 lis, 2008

na jezioraku teraz bylo wiecej ludzi niz na olimpii i radomiaku :wink:

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 09 lis, 2008

http://pl.youtube.com/watch?v=DGQld7SjTis jeszcze jeden filmik z meczu

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » ndz 09 lis, 2008

A ja mam pytanie, o co chodziło wczorajszym przegranym, czyli jeziorowcom, gdy krzyczeli do nas ,,Jeszcze szerzej" ? Jak dla mnie, powinni wiedzieć, że nie są na tyle atrakcyjnym przeciwnikiem aby otwierać dalsze sektory naszego stadionu, abyśmy mogli się szerzej rozstawić ;) No ale nic, mam nadzieję że ktoś mi odpowie na to pytanie :?:

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » ndz 09 lis, 2008

Spokojny_ pisze:,,Jeszcze szerzej" :?:
"Jeszcze głośniej" :lol:

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Holse » ndz 09 lis, 2008

Zapewne chodziło im o to żebyśmy sie tak nie napinali.
Wygralismy to chyba mozemy xd napinka :raca:
pozdrO

klusek_pisa
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Kontakt:

Post autor: klusek_pisa » ndz 09 lis, 2008

mnie sie wydaje, ze chodzilo im o to, ze jak ktos z gniazda rzucil haslo zeby schodzic w dol i zajmowac kazde wolne miejsce na sektorze zeby to wygladalo i wtedy pierwszy raz to krzykneli. moze dla nich szerokie sektory to rzecz niecodzienna, bo w ilawie tez ich trzymaja w klatkach?

Zablokowany