2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » ndz 05 kwie, 2009

2-1 KONIEC WYGRANA !!!!

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » ndz 05 kwie, 2009

2:1 gratulacje :), kolejne, bo już 3 zwycięstwo z rzędu ;]
oby tak dalej ;]

1 liga 1 liga OKS!!

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Holse » ndz 05 kwie, 2009

Kozak !! jestesmy na fali !! :szal2: :szal2: :szal2: :szal2: :szal2: :szal2: :szal2: :szal2: :szal2:

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 05 kwie, 2009

2-1 Super!

Za tydzień z Poniatową u siebie, więc nie widzę innej opcji niż kolejne 3 pkt!!

1 liga OKS

Awatar użytkownika
MarcelOKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Bc

Post autor: MarcelOKS » ndz 05 kwie, 2009

Bukmacherzy dzisiaj ostro po dupie dostana :)

Kolejny krok w kierunku 1 ligi :)

FORZA OKS !!!

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 05 kwie, 2009

BRAWO!!!! Tak trzymać panowie :D

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » ndz 05 kwie, 2009

Piłkarze mnie zaskoczyli, i to bardzo pozytywnie :!: :!: Brawo :wink: :wink: 1 liga ! 1 liga ! OKS!!

Awatar użytkownika
Quer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 03 lis, 2008
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Post autor: Quer » ndz 05 kwie, 2009

Kolejne 3 pkt . Oby tak dalej !

1 Liga OKS!

mark_olo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 09 lis, 2003

Post autor: mark_olo » ndz 05 kwie, 2009

Super 3pkt i super wygrana w bwin kursik 3,55 wlazł jak ta lala brawo chłopaki brawo grajmy tak dalej !

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » ndz 05 kwie, 2009

Koprucki strzelil z główki z rożnego Lech z karnego po faulu na bodajże Kowalczyku, przy tym odrazu czerowna dostal zawodnik gosci. Potem zaczal sie festiwal wolnyhch w okolicach pola karnego Stomilu na 1:2 strzelil z woleja z 15 m jakiśPiosik pod koniec niesamowita nerwówka ale zasłużone 3 punkty wywalczone

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » ndz 05 kwie, 2009

bardzo dobrze 3ptk są u nas teraz trzeba zgarnąć punkty z Poniatową i walczyć dalej 1LIGA 1LIGA OKS

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » ndz 05 kwie, 2009

Ogólnie byliśmy lepsi i zasłużone zwycięstwo, było kilka ładnych akcji niewykorzystanych przez Stomil tylko nie potrzebna to nerwówka pod koniec meczu, bo już się bałem że będzie 2-2
Ostatnio zmieniony ndz 05 kwie, 2009 przez Pisara, łącznie zmieniany 1 raz.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 05 kwie, 2009

Jeszcze parę takich meczy i utrzymanie bez baraży mamy jak w banku.

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » ndz 05 kwie, 2009

czerkasow pisze:Jeszcze parę takich meczy i utrzymanie bez baraży mamy jak w banku.
Utrzymanie? Ja tu myślę że od sierpnia I liga, bo co to są 2 punkty na 11 meczy

NidzicaOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 10 lut, 2009

Post autor: NidzicaOKS » ndz 05 kwie, 2009

ma ktos szersza fotorelacje z meczu?

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » ndz 05 kwie, 2009

Pisara pisze:Utrzymanie? Ja tu myślę że od sierpnia I liga, bo co to są 2 punkty na 11 meczy
Nie zapominajmy jednak, że czekają nas 4 bardzo trudne wyjazdy, gdzie ciężko będzie zdobyć 3 punkty, chodzi mi mianowicie o Suwałki, Stróże, Ostrowiec i Zamość. One pokażą czy naprawdę zasługujemy na awans.

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Post autor: adioks » ndz 05 kwie, 2009

czerkasow pisze:Jeszcze parę takich meczy i utrzymanie bez baraży mamy jak w banku.
W koncu ktos trzezwo myslacy :!:

Ludzie ogarnijcie sie, jaka pierwsza liga :shock: z czym do ludzi, przeciez najpierw trzeba miec solidny klub z solidnym budzetem , realnie wspierany przez miasto i kilku strategicznych sponsorow.do tego przydalby sie choc troche wyremontowany stadion.1 liga to dalekie wyjazdy po calej Polsce i wyzsze knotrakty dla zawodnikow, chyba nie chcemy awansu po to zeby potem paletac sie w ogonie tabeli jak Stilon,Gieksa czy Odra Opole?Lepiej chyba poczekac, ja tez wierze w awans, ale chyba jeszcze nie teraz, a poza tym chcialbym, zeby pierwsza liga nie byla celem , a tylko przystankiem na drodze :!:

Nie wytrzymalem juz :wink: A wracajac do tematu to zwyciestwo oczywiscie cieszy 8)

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » ndz 05 kwie, 2009

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 05 kwie, 2009 przez Pisara, łącznie zmieniany 3 razy.

dwoogie
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 55
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dwoogie » pn 06 kwie, 2009

Kurde tez sie podniecilem tym zwyciestwem i perspektywa I ligi. I dobrze - o to chodzi, zeby marzyc i wierzyc w te marzenia!
Realnie patrzac o ewentualny awans czy chocby baraze bedzie jednak niezwykle trudno. Jak juz wspomnial jeden z przedmowcow czekaja nas cholernie trudne wyjazdy. W zasadzie z cala czolowka (oprocz Otwocka i Saczersow, z ktorymi juz gralismy) gramy na wyjezdzie. O punkty latwo tam nie bedzie.
Z drugiej jednak strony paru rywali mamy jeszcze u siebie, a do tego przed nami mecze z Poniatowa i Lomza, czyli te teoretycznie latwe. A rywale tez przeciez pogubia punkty - chocby w spotkaniach miedzy soba.
Tak czy siak - BEDA EMOCJE!!!

Tylko STOMIL, OKS!!!

ishtar69
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ishtar69 » pn 06 kwie, 2009

adioks pisze:
Ludzie ogarnijcie sie, jaka pierwsza liga :shock: z czym do ludzi, przeciez najpierw trzeba miec solidny klub z solidnym budzetem , realnie wspierany przez miasto i kilku strategicznych sponsorow.do tego przydalby sie choc troche wyremontowany stadion.1 liga to dalekie wyjazdy po calej Polsce i wyzsze knotrakty dla zawodnikow, chyba nie chcemy awansu po to zeby potem paletac sie w ogonie tabeli jak Stilon,Gieksa czy Odra Opole?Lepiej chyba poczekac, ja tez wierze w awans, ale chyba jeszcze nie teraz, a poza tym chcialbym, zeby pierwsza liga nie byla celem , a tylko przystankiem na drodze :!:
Idąc tym tokiem myślenia to wogóle nie potrzeba nam I ligi czy Ekstraklasy w Olsztynie...bo tylko trzeba by było wiecej zapłacić zawodnikom (po co to komu), daleko trzeba by było jeżdzic po całej Polsce (a tak tylko ta cholerna Sandecja raz w roku) a i argument odnośnie wsparcia z UM czy zdobycie lepszych sponsorów są słabe i mało perspektywiczne bo myślę że włąśnie awans do I ligi był by mocnym argumentem w rozmowach z władzami miasta o większym finansowym wsparciu dla Klubu oraz dla zarządu w poszukiwaniu poważniejszych sponsorów. Bo kto poważny i w dodatku często będący laikiem w sprawach piłki nożnej jest chętny wstrzyknąć rozsądne pieniądze w II ligowy (czyt. III klasa rozgrywkowa) Klub który może np. reklamować logo sponora raptem w Suwałkach, Łomży, Iławie, Łowiczu czy innych mieścinach.

Dlatego może rzeczywiście lepiej siedzieć w tej II lidze i starać się co sezon o zajęcie miejsca 4-10 żeby tylko nie załapać się na jakieś baraże, płacić zawodnikom "normalne" pieniądze ( a najlepiej grać młodzieżą bo oni zagrają za pół darmo z myślą o tym że może ktoś ich gdzieś dostrzerze i wykupi) jezdzic sobie w miare blisko po wschodniej Polsce i modlić się żeby Sandecja awansowała do I ligi (to odpadnie nam przynajmniej najdłuższy wyjazd w sezonie) i czekać... czekać na "cud" że zjawi się gość z walizką zielonych który nie ingerując powie - macie tu np. 10mln i awansujcie sobie do I ligi :twisted:

Dlatego też zawsze będę wolał w przyszłym sezonie oglądać Stomil np na 15 miejscu I ligi niż 7 w II lidze.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 06 kwie, 2009

najdalszy wyjazd to Stróże ;] tak nawiasem mówiąc.

A ja jestem jak najbardziej za awansem, wyższa klasa rozgrywkowa to także większe zainteresowanie sponsorów i większa widownia (która zostawia w kasach klubu więcej pieniędzy)

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pn 06 kwie, 2009

ja mam takie pytanie formalne, czy orientuje się ktoś ja wygląda sprawa spadków i awansów, między 1. a 2. liga, rozumiem, że 3 miejsce z naszej grupy, gra z 5 lub 6 od końca zespołem 1 ligi, ale biorąc obecną sytuację tylko 2 zespoły mogą spaść do naszej grupy wschodniej, a aż 4 do zachodniej. tak więc u nas może brakować 1 zespołu, a w lidze zachodniej może być za dużo. Wie ktoś jak ten problem ma być rozwiązany, oczywiście jeśli wszystko się tak poukłada.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 06 kwie, 2009

Nie da się awansować do Ekstraklasy z marszu, najpierw trzeba się zadomowić na jej zapleczu. Skoro mamy teraz okazję tam awansować to dlaczego by nie skorzystać? Rozumiem że są wtedy większe wydatki, ale też nie zapominajmy o wpływach: przecież I liga jest już transmitowana przez TVP, z tego jest całkiem niezła kasa. Gdyby udało się w miarę szybko powrócić do nazwy Stomil to zwiększyloby zainteresowanie naszym klubem, w końcu olsztyńska piłka jest kojarzona w kraju prawie wyłącznie ze Stomilem. Jedyny problem to chyba to zadlużenie... no i przedpotopowy stadion :!:

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » pn 06 kwie, 2009

trzeba awansowac mamy teraz silną ekipe.Piłkarze mają krótkie kontrakty jakbyśmy nie awansowali to mogli by ich niprzedłużyc na kolejny sezon w 2lidze także lepiej awansować pierwszy sezon w 1lidze zakonczyc na miejscu dające utrzymanie i powoli piąć sie w góre a sponsor napewno by sie znalazł a nawet ten co jest teraz może i wyłożyłby wiekszą kase na 1lige wkoncu i miasto by lepiej zaregowało anie jak do tej pory.no ale czas pokaże 1LIGA 1LIGA OKS

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 06 kwie, 2009

Tak z troszkę innej beczki.
Czy mógłby ktoś powiedzieć co było powodem małego spięcia po końcowym gwizdku między Zbyszkiem Małkowskim, a Łukaszem Kościuczukiem. :?:

Zablokowany