2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » śr 22 kwie, 2009

dolączam sie do pytania

PabloFan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: śr 05 mar, 2008

Post autor: PabloFan » śr 22 kwie, 2009

Całego spotkania nie będzie ale Radio Olsztyn będzie się łączyło ze stadionem :)

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Holse » śr 22 kwie, 2009


coyote
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 15 mar, 2008
Lokalizacja: Morag

Post autor: coyote » śr 22 kwie, 2009


mistrzuboban
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: pt 12 paź, 2007

Post autor: mistrzuboban » śr 22 kwie, 2009

Z tego co sie dowiedzialem, mecz wyglada podobnie jak z Poniatowa. Czyli slabo naszym idzie. Szkoda byloby stracic jakies punkty dzis...

Badzmy dobrej mysli.

[ Dodano: Sro 22 Kwi, 2009 ]
Małkowski zawalil i jest 0:1

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Post autor: BOS » śr 22 kwie, 2009

Stomil Olsztyn 0 : 1 Górnik Wieliczka

gacek27
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pn 16 lut, 2009

Post autor: gacek27 » śr 22 kwie, 2009

:cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » śr 22 kwie, 2009

kolejny slaby mecz w wykonaniu Stomilu, niestety szczescie kiedys musialo nas opuscic i jestesmy bez punktow. a co do Malkowskiego to powoli zmieniam zdanie , bo bylem zwolennikiem jego transferu. moze dajmy szanse Iwanowskiemy? szkoda. ale mam nadzieje ze teraz Pilkarze wkoncu sie zmotywuja i wezma do roboty. a jesli chodzi o doping , to tez nie najlepiej, niekturzy niedlugo zaczna na SBN nosic krzeselka bo na betonie bedzie im niewygodnie.

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Post autor: BOS » śr 22 kwie, 2009

CZESIO OKS pisze:kolejny slaby mecz w wykonaniu Stomilu, niestety szczescie kiedys musialo nas opuscic i jestesmy bez punktow. a co do Malkowskiego to powoli zmieniam zdanie , bo bylem zwolennikiem jego transferu. moze dajmy szanse Iwanowskiemy? szkoda. ale mam nadzieje ze teraz Pilkarze wkoncu sie zmotywuja i wezma do roboty. a jesli chodzi o doping , to tez nie najlepiej, niekturzy niedlugo zaczna na SBN nosic krzeselka bo na betonie bedzie im niewygodnie.
nie mam co zwalać na Małkowskiego każdemu może przytrafić sie jakaś głupia gafa...
moim zdaniem to cały zespól grał słabo

Awatar użytkownika
Quer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 03 lis, 2008
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Post autor: Quer » śr 22 kwie, 2009

Nawet najlepszym może się przydażyć jakiś kiks.
"Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce"

PoSdto

O.N.P.P
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 23 gru, 2004
Lokalizacja: Nagórki

Post autor: O.N.P.P » śr 22 kwie, 2009

Fatalny mecz poprostu tragedia, zadaje sobie ciegle to pytanie co ta pizda Piesio robi w tej druzynie przeciez ta łajza jest tak słaba, wolna do tego zadnego celnego podania przeciz to do [moderator] niepodobne zeby tak grac. Sedziego do Wrocławia z takimi decyzjami to dal popis na całego. Zbyszek zdarza sie nie takim jak on. Kowalczyk widac ze nie nadaje sie jeszcze na caly mecz bo tez slabiutko. Obronca z nr. 13 jak dostanie pilke to biegnie, biegnie i biegnie a potem oddeje pilke przeciwnikom. Trener Łukasik tez zero chlop jaj nie wyjdzie nie pogada nic, ale trzeba powiedziec szczerze Tydzien temu Poniatowa tragedia i szczesliwa wygrana po 1 celnym strzale, z wigrami cud moze sie czasami zdarzyc ale gra tez slaba wiec kiedys to musialo sie skonczyc. Oby sie obudzili i w sobote zdobyli 3 pkt bo jezeli nie to po awansie niestet.

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » śr 22 kwie, 2009

i sie zaczelo, ciekawe ile stron zajma wasze lamenty i jeki na temat dzisiejszego meczu...

O.N.P.P
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 23 gru, 2004
Lokalizacja: Nagórki

Post autor: O.N.P.P » śr 22 kwie, 2009

Dawid92 pisze:i sie zaczelo, ciekawe ile stron zajma wasze lamenty i jeki na temat dzisiejszego meczu...
nie są to lamenty i jeki tylko obraz gra naszej druzyny od 3 meczy, bo nie powiesz mi ze to co graja nasi pilkarze to jest mistrzostwo, moim zdaniem nie i trzeba o tym mowic otwarcie ze graja z meczu na mecz coraz gorzej.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » śr 22 kwie, 2009

Dawid92 pisze:i sie zaczelo, ciekawe ile stron zajma wasze lamenty i jeki na temat dzisiejszego meczu...
A po każdym wygranym meczu podniecasz się, że Stomil w I lidze. Szczerze pisząc, to "wielkie osiągnięcie" taką grą wygrać parę meczy.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 22 kwie, 2009

, niestety szczescie kiedys musialo nas opuscic i jestesmy bez punktow. a co do Malkowskiego to powoli zmieniam zdanie , bo bylem zwolennikiem jego transferu. moze dajmy szanse Iwanowskiemy?
co do Małkowskiego to wybronił pare meczy (Wolbrom, Łowicz - tak byłem, widziałem) więc bez przesady. zawalił dzis? trudno. ale to raczej nie powód by zmieniać bramkarza.

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » śr 22 kwie, 2009

źle,
szkoda tej bramki straconej,
szkoda kilku niewykorzystanych akcji,
sprawiedliwy wynik byłby remis,
napewno nie polepszy to naszej sytuacji w lidze,
trzeba wygrywać kolejne mecze,
dziwne,że gramy teraz skutecznie na wyjazdach,a u siebie nie, na jesieni u siebie przegraliśmy tylko 1 mecz (z Sandecją),a teraz już 2

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » śr 22 kwie, 2009

ogółem to poza 2-3 graczami to jakaś jedna wielka pomyłka dzisiejszy mecz. brak dokładności dośrodkowania w pole karne gości jak tam nikogo nie ma albo jest niski Łukasik. Brak pomysłu na grę

BUŁA
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 04 lut, 2009
Lokalizacja: fc PURDA

Post autor: BUŁA » śr 22 kwie, 2009

1. zastanawia mnie czemu Suchy tak mało gra... widać że ma więcej ochoty do gry niż np. Łukasik!
2. Kowalczyk powinien grać max 45 min...
3. co to za trener, który nie wyjdzie do linii murawy i nie wydrze się na piłkarzy jak nie idzie :roll: ... zero motywacji piłkarzy!
4. szkoda straconych punktów. dziś mega piach bez wyjątków wśród piłkarzy :? ...

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE!!! 8)

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » śr 22 kwie, 2009

A ja pojade znow po Łukasiku R.
Po co ustawienie 4-3-3? Już to z Nakielem przerabialiśmy i wtedy piłkarze powiedzieli co nie tak jest. Po prostu nasi kopacze nie potrafią grać w takim ustawieniu. Mimo że wygląda to bardziej ofenswynie, to wcale nie jest bardziej ofens od 4-4-2. Gramy 1 napastnikiem w środku a dwaj biegaja po skrzydle (Michałowski pseudo napastnik nie da się ukryć)
Przy 4-4-2, 2 jest w środku, a dwóch pomocników wbiega na skrzydłowych, a i w środku nie jest źle. Ogólnie przeważaliśmy, ale jakieś dogodniej sytuacji nie pozwoliło zrobić boisko również. Nie podoba mi sie gra Łukasika ostatnio, jego głownym atutem był klej, teraz nawet piłka się go nie trzyma...

Nie da się ukryć że forma piłkarzy spada, bo słaby mecz z Poniatową, fartowne zwycięstwo z Wigrami, no a dzisiaj bardzo mizernie. Czemu trener nie krzyknie na zawodników, nie wyjdzie z budy i nie podpowie. Taka gra mu się podoba? Obawiam się o mecz w Stróżach, chociaż na wyjazdach ostatnio lepiej nam idzie...

waski18olsz
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: ndz 12 cze, 2005

Post autor: waski18olsz » śr 22 kwie, 2009

Pierwsza połowa ok liczyłem nawet na wygraną ale druga porażka. Piesio katastrofa drugi z żółtymi butami katastrofa... Z taką grą niestety ciężko będzie... Ale panowie CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ W MOIM SERCU STOMIL I NA DOBRE I NA ZŁE!!!! a co do trenera Bogusław Kaczmarek jest wolny ;p

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » śr 22 kwie, 2009

BOS pisze:Mam pytanko wiecie gdzie w necie można posłuchać meczu dzisiejszego Stomilu bo niestety nie mogę isc <beczy>
BOS pisze:nie mam co zwalać na Małkowskiego każdemu może przytrafić sie jakaś głupia gafa...
moim zdaniem to cały zespól grał słabo
Kolejny komentarz po info telefonicznym?? Czy radio?? Jeśli się mylę to sorki ale jeśli mam rację to coś nie tak...

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » śr 22 kwie, 2009


(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » śr 22 kwie, 2009

I dobrze należało mu się. Nawet w okręgówce sędziowie są bardziej obiektywni.
Ja naliczyłem 3 faule w polu karnym na naszych grajkach, a gł(ó)wny tylko uśmiechał się do obrońców Górnika. Ogólnie mecz porażka.

Ale STOMIL to potęga i awansuje! :cwaniak:

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » śr 22 kwie, 2009

Mecz żenada, gra żenada :wink: ale awans i tak powinien być :]

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » śr 22 kwie, 2009

W niedziele następny mecz i może grajkowie pokażą, że dzisiejsza wpadka to jednorazowy przypadek.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU STOMIL I NA DOBRE I NA ZŁE!

Przed nami jeszcze 8 kolejek wiec ciągle jest realna szansa, że awansujemy.

Zablokowany