2 liga - MECZE

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » śr 22 kwie, 2009

Obraz nędzy i rozpaczy.

Chciałbym zobaczyć w kolejnych meczach w 1 składzie naszego NAJLEPSZEGO zawodnika rundy jesiennej. Suchy od 1 minuty również by się przydał. W pewnym momencie zastanawiałem się kto jest słabszy, Głowacki czy Kowalczyk. I sam już nie wiem. Linia pomocy jest aktualnie w naszej drużynie najsłabsza. Cała piątka (wliczam Michałowskiego i Piesio) zagrała katastrofalne zawody.
I to tyle w temacie, szkoda czasu szerzej rozpisywać się o naszych gwiazdach.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » śr 22 kwie, 2009

Mecz słabiutki w wykonaniu naszych, pierwsza połowa jeszcze jako tako, ale druga to już żenada i bicie głową w mur. Kowalczyk pokazał dziś umiejętności co najwyżej III-ligowe, Piesio rownież nie zachwycił, Lech też kiepsko...ciężko jest kogoś wyróżnić. Co do Małkowskiego zgoda:wpuścił szmatę, to bramka ktora nie powinna paść. No ale widać jak jest przygotowane boisko przez OSiR, cieżko się na tym gra, więcej jest przypadku niż przemyślanych akcji. A wracając do wątku Małkowskiego to cenię go jako bramkarza, ale w tej rundzie gra w kratkę, myślę ze czas postawić na Iwanowskiego. Co do dopingu to moglo być lepiej, ale gra piłkarzy nie porwała raczej kibiców :P Szkoda, bo potencjał jest ogromny, naprawdę sporo ludzi przyszło, jak na środę :) Co do sędziego to naprawde dziś wyczyniał cuda, okrzyki w jego stronę należały się. Szkoda straconych punktów, ale szansa na awans dalej jest, nie ma co się zalamywać jednym nieudanym meczem. Pzdr dla wszystkich :D

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » śr 22 kwie, 2009

Kowalczyk grał przytomnie i w pierwszej połowie był najlepszy na boisku. Po bramce siadł, ale wg mnie, grał, jak należy. Dobrze obiema nogami, sporo ubezpieczał partnerów, dla mnie poprawnie.

Piesio, Lech - co oni grali? Małkowski...

Jestem zwolennikiem 4-3-3, ale trzeba go dobrze realizować taktycznie, by przynosił efekty. Po zwycięstwie 3:1 z Nidą było wiele mankamentów, które trzeba było poprawić, a my z meczu na mecz gramy coraz gorzej. Zdaje mi się, że nasi kopacze grają trochę jak dzieciaki na podwórku - wybiorą pozycje i grają na kilku metrach kwadratowych. Strasznie słabo, rzuty rożne masakra, Alancewicz nie może dokopać do pola bramkowego, a to wszystko schematy, których nie wolno marnować w głupi sposób. Nie po to obrońca biegnie 50 metrów, by zobaczyć, jak obrońca wybija piłkę w trybuny.

Widzieliście, żeby Głowacki zagrał piłkę głową? Unikał tego jak ognia, może sobie włoski na żel postawił?

Trener Łukasik i jego praca to kpina - gramy piach, a zmiany to on zaczyna robić dwadzieścia minut przed końcem. Latem się z nim pożegnamy.

DANIEL IWANOWSKI!

Awatar użytkownika
Brasil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009

Post autor: Brasil » śr 22 kwie, 2009

Podstawowe pytania:
1. Czemu Suchy gra ok. 15 min ?
2. Czemu te zmiany są wykonywane od 75 minuty, a bramkę dostaliśmy koło 50 min.
3. Czemu cały mecz gra Kowalczyk ?
4. Dlaczego na boisku nie pokazał się Wróbel, tylko Głowacki?
Trener chyba powinien przemyśleć dzisiaj wieczorkiem i następnym razem, np Alana przesunąć bardziej ofensywnie, Suchy od 1 minuty, Wróbel od początku.

Spadamy dwa miejsca lecz 5,4 drużyna mają po 43 pkt, i do baraży 3 pkty straty.
Wierzymy, że grajki odbudują się na mecz wekendowy i pokażą swój charakter i potencjał, który napewno mają !

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » śr 22 kwie, 2009

3. Bo w środku pola grał lepiej od Lecha, poza tym umie podać obiema nogami

4. Wróbel to jest dopiero gość - pamiętasz jego ostatni dobry mecz? To może chociaż jakieś dośrodkowanie? Może strzał jakiś dobry? Zwód chociaż?

Poza szybkością to Wróblewski nic nie prezentuje.

Trzeba było zdjąć Piesia, który przeszkadzał w grze, a z młodzieżowców na ławie widziałem jeszcze tylko Smetanę.

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » śr 22 kwie, 2009

trudno stało sie.Jak wygrywać takie mecze jak dziś skoro sędziowie byli [moderator] a głównego to był chyba pierwszy mecz sędziowany w 2lidze dobrze że miał pojechane od nas

Awatar użytkownika
Brasil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009

Post autor: Brasil » śr 22 kwie, 2009

Komentator pisze: 4. Wróbel to jest dopiero gość - pamiętasz jego ostatni dobry mecz? To może chociaż jakieś dośrodkowanie? Może strzał jakiś dobry? Zwód chociaż?
A co pokazał pozytywnego Głowacki ? Dośrodkowanie 1, do nikogo, 0 zwodów, nic nie wniósł do gry.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 22 kwie, 2009

Komentator pisze:Trzeba było zdjąć Piesia, który przeszkadzał w grze, a z młodzieżowców na ławie widziałem jeszcze tylko Smetanę.
Smetany nie było na ławce, pomyliłeś go z Karłowiczem.

Awatar użytkownika
Rafal-Dajtki
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: wt 24 kwie, 2007

Post autor: Rafal-Dajtki » śr 22 kwie, 2009

W sumie mecz do najlepszych w naszym wykonaniu nie nalezal i po części się zagadzam z opiniami trenerów po meczu odnoszących sie do stanu płyty boiska.Oczywiscie warunki są takie same dla obu ekip i szanse pod tym aspektem byly wyrowanane ale prawda jest taka ze natakim boisku sie po prostu grać w piłke nożna nie da.Pomijam juz sam fakt wyglądu stadionu bo tego nawet sie opisac nie da ze miasto wojewódzkie nie posiada stadionu który by mógl reprezentowac drugoligowe rozgrywki.Dziwie się naprawde prezydentowi,calej [moderator]... radzie miasta ze nic nie robia w kierunku aby poprawic stan infrastruktury ktory gorszy juz chyba byc nie moze..Naprawde czy to sa az takie wielkie koszty wymiany murawy?Niedlugo to bagno sie zrobi na tym miejscu i jeszcze lepsze będa kurioza wpadac.
Sorki za maly offtop
Ostatnio zmieniony śr 22 kwie, 2009 przez Rafal-Dajtki, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MarcinOks
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob 14 mar, 2009

Post autor: MarcinOks » śr 22 kwie, 2009

Nie ma trenera....OKS nie ma trenera.... !!!!!!! Ani razu.....No ani razu go nie widziałem przy bocznej lini.... Zamiast coś krzyknąć, podpowiedzieć czy nawet zmotywować.... Nic !!! Od początku nie byłem jego zwolennikiem a teraz sie tylko utwierdzam w tym przekonaniu.......

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » śr 22 kwie, 2009

MichalMKS pisze:
Komentator pisze:Trzeba było zdjąć Piesia, który przeszkadzał w grze, a z młodzieżowców na ławie widziałem jeszcze tylko Smetanę.
Smetany nie było na ławce, pomyliłeś go z Karłowiczem.
A Karłowicz i tak by na boisko nie wszedł z powodu kontuzji.
Pozostaje pytanie, tylko w takim razie po co on siedział na ławce?

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » śr 22 kwie, 2009


Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » śr 22 kwie, 2009

Trenerze: odpuść sobie

Awatar użytkownika
Rmk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: wt 22 sty, 2008

Post autor: Rmk » czw 23 kwie, 2009

a mnie zastanawia czemu S. Spychała nie gra w pomocy tylko w obronie... przecież ten chłopak się marnuje...
(ps. tak mi się przynajmniej wydaje ze to obrona... nie znam się :roll: )

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » czw 23 kwie, 2009

a kogo na lewa obrone za niego wystawisz?

Awatar użytkownika
majkiel uns
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009

Post autor: majkiel uns » czw 23 kwie, 2009

moim zdaniem trener potrzebny od zaraz Zbychu Małkowski musi odpocząć Iwanowski na bramke :)

STOMILOKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 03 kwie, 2009

Post autor: STOMILOKS » czw 23 kwie, 2009

z taką murawą to do okręgówki trzeba iść a nie do 1 ligi. cos mysle ze nic z tego nie bedzie!!!

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » czw 23 kwie, 2009

murawa słaba, ale strasznie mnie denerwują wypowiedzi zawodników, bo to wcale nie usprawiedliwia ich, jako junior grałem na 100 razy gorszych i zazwyczaj i tak lepsi wygrywają, jest to nasze boisko i jeśli jest słabe to powinniśmy dostosować taktykę do niego. Trener to w ogóle załamka, nie wiem czy on robi dobrą minę do złej gry, czy po prostu nie widzi, że gramy tragicznie. moim zdaniem władze powinny już teraz zacząć szukać nowego trenera, który już teraz mógłby się poprzyglądać zawodnikom. Wg. mnie powinien to być albo trener z Polski, ale z porządnym doświadczeniem i sukcesami(o ile będą na to pieniądze), albo młody trener z region z fajną koncepcją typu czesio żukowski bądź biedrza, a nie jak łukasik, stary, bez osiągnięć, bez znajomości regionu.
Ostatnio zmieniony czw 23 kwie, 2009 przez kibic87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ww
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: sob 21 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ww » czw 23 kwie, 2009

majkiel uns pisze:moim zdaniem trener potrzebny od zaraz Zbychu Małkowski musi odpocząć Iwanowski na bramke :)
ponieważ popełnił jeden błąd to już na ławę? człowieku weź się ogarnij.

a co do trenera to mogli by pomyśleć nad zmiana .

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » czw 23 kwie, 2009

ww pisze:
majkiel uns pisze:moim zdaniem trener potrzebny od zaraz Zbychu Małkowski musi odpocząć Iwanowski na bramke :)
ponieważ popełnił jeden błąd to już na ławę? człowieku weź się ogarnij.

a co do trenera to mogli by pomyśleć nad zmiana .
Co do tego jednego bledu , to moze ty sie ogarnij - dokladnie policzone masz w komentarzach po meczu. Co do zmiany trenera to teraz nie jest najlepszy moment. Chyba zeby poczekac az Bobo sie z Polonia Wawa rozstanie i go sciagnac. :lol:

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » czw 23 kwie, 2009

Zostawcie Zbyszka w spokoju, po za jedną wpadką ma podczas każdego meczu wiele pewnych interwencji, trzeba mu dać okazję do rehabilitacji w następnym meczu żeby udowodnił że jest dobrym bramkarzem. Trener Łukasik - tragedia, zero zaangażowania w mecz (dobrze że czasem Wincel coś krzyknie). Niby bronią go wyniki (5 zwycięstw 2 porażki) ale styl gry jest beznadziejny i niestety z meczu na mecz wygląda coraz gorzej. Czekamy na lepszą grę i kolejne punkty.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 23 kwie, 2009

Tak wygląda gra Stomilu, jak więcej do powiedzenia mają Wincel do spółki z Małkowskają niż Łukasik (trener). Trzeba człowieka pokroju Nakielskiego (pokroju, a nie samego Nakielskiego), który by w pewnym momencie kopnął jednego z drugim w dupę, rzucił parę ku.rev i ch.ujów, bo to tylko chyba na naszych grajków tylko działa.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » czw 23 kwie, 2009

Kazdemu moze sie zdarzyc Zbychowi tez(najwyzej mozemy go nazwac olsztynskim Borubarem). Kopaczy to nie usprawiedliwia , nawet jakby sie mu wpadka nie zdarzyla to i tak remis niewiele nas ratuje. W pilce chodzi o zdobywanie bramek, a te nie padly.
Ostatnio zmieniony czw 23 kwie, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » czw 23 kwie, 2009

vk pisze:Kazdemu moze sie zdarzyc Zbychowi tez(najwyzej mozemy go nazwac olsztynskim Borubarem). Kopaczy to nie usprawiedliwia , nawet jakby sie mu wpadka nie zdarzyla to i tak remis niewiele nas ratuje. W pilce chodzi o zdobywanie bramek, a te nie padly.
mam odmienne zdanie na temat punktów : każdy punkt się liczy a gdyby bylo 0:0 to bylibysmy 2 miejsca wyzej :)

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » czw 23 kwie, 2009

A co się dzieje z Ruszkulem? Czyżby pozbierał zabawki i wyszedł z piaskownicy?

Zablokowany