STOMIL - KOTWICA KOŁOBRZEG
Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy
- Swider
- jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
- Posty: 203
- Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
- Lokalizacja: Prusy Wschodnie.
STOMIL - KOTWICA KOŁOBRZEG
Pozytywne losowanie...
13 sierpnia godz. 17:00
STOMIL OLSZTYN - Kotwica Kołobrzeg (atrakcyjnie piłkarsko i kibicowsko)
w przypadku awansu do następnej rundy zagramy z Arką Gdynia
Runda wstępna - 13 sierpnia
OKS 1945 Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
Victoria Koronowo - Huragan Morąg
Omega Kleszczów - Promień Opalenica
Górnik Łęczna - Warmia Grajewo
Pniówek Pawłowice Śląskie - Resovia
Przebój II Wolbrom - LZS Starościn/Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Sanok - Koszarawa Żywiec/Unia Tarnów
Bytovia Bytów - Dąb Dębno
LZS Leśnica - Chełmianka Chełm/KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól/Pogoń Oleśnica
Lechia II Zielona Góra - Nielba Wągrowiec
Naprzód Jędrzejów - Legia II Warszawa
Hutnik Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Supraślanka Supraśl - Lechia II Gdańsk
I runda - 27 sierpnia
OKS 1945 Olsztyn / Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia
Victoria Koronowo / Huragan Morąg - Warta Poznań
Omega Kleszczów / Promień Opalenica - Pelikan Łowicz
Górnik Łęczna / Warmia Grajewo - Tur Turek
Pniówek Pawłowice Śląskie / Resovia - Odra Opole
Przebój II Wolbrom / LZS Starościn / Sokół Aleksandrów Łódzki - Piast Gliwice
Stal Sanok / Koszarawa Żywiec / Unia Tarnów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów / Dąb Dębno - Lechia Gdańsk
LZS Leśnica / Chełmianka Chełm / KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Orzeł Ząbkowice Śląskie / Arka Nowa Sól / Pogoń Oleśnica - GKS Katowice
Lechia II Zielona Góra / Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław
Naprzód Jędrzejów / Legia II Warszawa - Motor Lublin
Hutnik Warszawa / Zawisza Bydgoszcz - Kmita Zabierzów
Supraślanka Supraśl / Lechia II Gdańsk - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Wisła Płock - ŁKS Łomża
13 sierpnia godz. 17:00
STOMIL OLSZTYN - Kotwica Kołobrzeg (atrakcyjnie piłkarsko i kibicowsko)
w przypadku awansu do następnej rundy zagramy z Arką Gdynia
Runda wstępna - 13 sierpnia
OKS 1945 Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
Victoria Koronowo - Huragan Morąg
Omega Kleszczów - Promień Opalenica
Górnik Łęczna - Warmia Grajewo
Pniówek Pawłowice Śląskie - Resovia
Przebój II Wolbrom - LZS Starościn/Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Sanok - Koszarawa Żywiec/Unia Tarnów
Bytovia Bytów - Dąb Dębno
LZS Leśnica - Chełmianka Chełm/KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól/Pogoń Oleśnica
Lechia II Zielona Góra - Nielba Wągrowiec
Naprzód Jędrzejów - Legia II Warszawa
Hutnik Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Supraślanka Supraśl - Lechia II Gdańsk
I runda - 27 sierpnia
OKS 1945 Olsztyn / Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia
Victoria Koronowo / Huragan Morąg - Warta Poznań
Omega Kleszczów / Promień Opalenica - Pelikan Łowicz
Górnik Łęczna / Warmia Grajewo - Tur Turek
Pniówek Pawłowice Śląskie / Resovia - Odra Opole
Przebój II Wolbrom / LZS Starościn / Sokół Aleksandrów Łódzki - Piast Gliwice
Stal Sanok / Koszarawa Żywiec / Unia Tarnów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów / Dąb Dębno - Lechia Gdańsk
LZS Leśnica / Chełmianka Chełm / KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Orzeł Ząbkowice Śląskie / Arka Nowa Sól / Pogoń Oleśnica - GKS Katowice
Lechia II Zielona Góra / Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław
Naprzód Jędrzejów / Legia II Warszawa - Motor Lublin
Hutnik Warszawa / Zawisza Bydgoszcz - Kmita Zabierzów
Supraślanka Supraśl / Lechia II Gdańsk - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Wisła Płock - ŁKS Łomża
Ostatnio zmieniony pn 11 sie, 2008 przez Swider, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
- Posty: 230
- Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
- Lokalizacja: Olsztyn
-
- stara się chodzić na wszystkie mecze
- Posty: 73
- Rejestracja: czw 21 sie, 2003
- Lokalizacja: Olsztyn
Ja tez jestem w szoku... tym ze podniecasz sie takimi glupotami. Moge Cie nawet zaskoczyc ze grał tez przeciwko druzynom lepszym niz Kotwica...MlodyFan pisze:
ciekawostke znalazlem
w sezonie 2000/2001
Daniel Iwanowski zagrał w Pucharze Polski w barwach Amiki II Wronki 90 minut w meczu z ... Kotwicą Kołobrzeg
-
- świeżak na forum
- Posty: 4
- Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
-
- świeżak na forum
- Posty: 4
- Rejestracja: ndz 10 sie, 2008