STOMIL - Przebój Wolbrom

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » sob 09 sie, 2008

..::DAWIT::.. pisze:
stomil olsztyn forever pisze:Slyszalem ze zarzad juz rozmyslal nad nowym trenerem, podobno ma to byc Biedrzycki lub jakis trener ktorego ja nie znam ( Czarniewski/ Czarniewicz, moze ktos by doszedl o kogos chodzi, sorry ale nie pamietam - pierwszy raz slyszalem to nazwisko)
Może Andrzej Czerniewicz - wiem, że trenuje/trenował w Warmii Olsztyn, głównie młodzież.
Na 99% chodzilo o niego,co z tego wyjdzie zobaczymy, ale ja wolalbym Biedrze 8)

P.S.: Sorki ze troche odjechalem od tematu
Ostatnio zmieniony sob 09 sie, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 1 raz.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » sob 09 sie, 2008

Na stronie głównej pisze w relacji live, że pierwszego gola strzelił Aziewicz. A nie był to czasem Alan? ;)

Martini
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Martini » sob 09 sie, 2008

Seba obys mial rajce oby ten ciezko wywalczony punkt byl przelomowym momentem i tez mam nadzieje ze w nastepnym meczu z Pelikanem (moze byc ciekawie) bedzie wiecej kibicow na sbn i ich doping bedzie jakos ladnie ulozony. A co do Rozowicza to ewidentnie przynosi pecha tej druzynie i chyba zdal sobie z tego sprawe i specjalnie chcial jakos czmychnac a moze poprostu przycisnelo chlopaka ;) nie bede dociekal.

Najlepszy dzisiejszy komentarz na stadionie "Szmit PISuarze do Gruzji wypier..." :D

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » sob 09 sie, 2008

Nie Andrzej tylko Janek Czerniewicz jak coś. Jak on ma zostac trenerem to ja już wole żeby Nakiel został...

Martini
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Martini » sob 09 sie, 2008

..::DAWIT::.. ciezko stwierdzic ja widzialem ze ostatni kopnal pilke wlasnie Aziewicz a spiker mowil ze Alancewicz w sumie nie wazne kto wazne ze gol

maro84
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: maro84 » sob 09 sie, 2008

trzeba przyznać,że piłkarze zafundowali nam i sobie dzisiaj sporo emocji...ale najbardziej cieszy wywalczony pierwszy punkt w II lidze,może teraz pójdzie z górki
brawo za walkę do końca meczu

...i miejmy nadzieje,że będzie mniej takich sędziów jak dzisiaj...

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » sob 09 sie, 2008

Nasze "prosiaczki... :D

Zawodnik z numerem 6 na lawę... :roll: Podobała mi się jedynie gra piłkarza z numerem 13 (Wróblewski?).

Ogólnie padaka, im dalej tym było gorzej... Dobrze, że wpadł choć jeden punkt i pierwsze strzelone bramki. Smucą żółte kartki bo w sumie za frajerstwo...

Gra niestety adekwatna do koloru koszulek... Mimo wszystko uważam, że Nakiel powinien bezwzględnie pozostać na swoim stanowisku i robić dalej swoje.

W środę liczę na awans w PP :)

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » sob 09 sie, 2008

No i ja tak stadion opuściłem :oops: :wink:
No ale nie mialem wyjscia transport byl o 19.00

Mecz bez dopingu jest nudny, no ale skoro przychodzi moze ok. 100 osob wiec trudno jest o dobry doping

Co do drugiej bramki dla "PRZEBOJU" :lol: to chyba wszyscy chieli goscia z numerem 9 zabic... :twisted:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 09 sie, 2008

A. pisze:Podobała mi się jedynie gra piłkarza z numerem 13 (Wróblewski?).
Radek Stefanowicz. Dzisiaj żaden z braci Wróblewskich nie grał.

staty z meczu: http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=520628
Ostatnio zmieniony sob 09 sie, 2008 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » sob 09 sie, 2008

A. 6 to Podhorodecki a 13 to zdaje się, że Stefanowicz - fakt dzisiaj aktywny.
P.S. Nakiel miej honor....

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 09 sie, 2008

Ogólnie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami...
Jestem z jednej strony szczęśliwy - cóż, bramka w ostatniej sekundzie spotkania powinna dawać powody do radości, z drugiej nie. Przez sędziego, który doliczył cztery minuty, dokładnie o minutę spóźniłem się na autobus do mojego miasta i musiałem czekać ponad godzinę na kolejny, przez co dopiero w tej chwili wróciłem do domu :roll: . Mimo wszystko, warto było.
Początek meczu wyglądał naprawdę nieźle. Ciągle atakowaliśmy, a bramka Alancewicza potwierdziła naszą dobrą grę. Dobrą grę przez pierwsze 20 minut... Potem już tylko gorzej. Gdyby nie Zamber, który uratował nas przed straceniem większej ilości bramek, popisując się fantastycznymi paradami, mogło być źle, fatalnie... Z obrony, dobrze jak zwykle Aziewicz no i "zmiennik" Frankowski.. Tylko, o czym świadczy fakt, że Azia prosi o zmianę po 50 minutach gry, a Nakiel "lituje się" nad nim dopiero kilkanaście minut później? A, i tym razem bardzo dobre spotkanie Stefanowicza, który najwyraźniej odrodził się w nowych bucikach :lol: . Alan udowodnił, że trener powinien stawiać na niego od pierwszej minuty. Podhorodecki, tym razem nawet udane spotkanie, gdyby tylko wykorzystał te sam na sam kilka minut po bramce Alana... Lech - słabo, Michałowski przeciętnie. Fajną zmianę dał Spychała. Prusik - pierwszy raz wyszedł od początku? Chyba tak, a i zagrał nawet poprawnie.. Z przodu duetowi Pawlik-Suchy idzie dużo lepiej niż temu pierwszemu z Różą...
Powoli jest co raz lepiej, to cieszy, choć nadal gra nie jest najlepsza... Dziwi tylko, dlaczego grajki oddali inicjatywę rywalom po strzeleniu bramki?

PS: Nie wiem czy zauważyliście, ale w tych czterech meczach, za każdym razem "przeszkodził" sędzia... Może gdybyśmy wygrali, nie narzekalibyśmy na arbitrów? Trzeba sobie radzić i z nimi....

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » sob 09 sie, 2008

..::DAWIT::.. pisze:Na stronie głównej pisze w relacji live, że pierwszego gola strzelił Aziewicz. A nie był to czasem Alan? ;)
Dokładnie tak. Na 100% strzelił Alancewicz.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 09 sie, 2008

seba pisze:jesli wchodzi Frankowski i jest najlepszym obroncą to czemu nie gra w pierwszym? :|
w Otwocku podarował bramkę w 1. minucie meczu - może dlatego Nakiel postawił dzisiaj od początku na kogoś innego?


Co do Alana to puściłem info w świat bo mi się wydawało że Azia strzelił gola, ale wszystko wyjaśnione i to Alan strzelił na 1:0
Ostatnio zmieniony sob 09 sie, 2008 przez Emilozo, łącznie zmieniany 1 raz.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » sob 09 sie, 2008

ja wyszedlem przy 1:3 :oops: mialem autobus, a w drodze do niego okazalo sie ze nie mam pieniedzy na bilet :lol: i musialem czekac do 20:50 na pociag :D

a te koszulki naszych grajkow to gruuuuuba przesada, 'landrynki' :lol:
Ostatnio zmieniony sob 09 sie, 2008 przez ARDIAN, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » sob 09 sie, 2008

Brawo dla chlopakow za gre do konca, byla walka, zaangazowanie, mysle ze dobrz zagral Iwanowski, Stefan, Suchy niezle, Pawlik cos tam probowal, Michalowski dobrze, Spychala powalczyl no i Roza walecznie standardowo.
Gra duzo lepsza niz tydzien temu, ale bylo duzo przestojow, mloda niezgrana obrona popelnia bledy, no i szkoda niewykorzystanych okazji bo te sam na sam Podchora to mysle ze ja bym strzelil...

[ Dodano: Sob 09 Sie, 2008 ]
Moim zdaniem niepotrzebne te gwizdy na SBN;/ szkoda tez ze w zasadzie nie ma dopingu (wiem kazdy moze stanac na gniezdzie) te wrzuty po koncowym gwizdku tez raczej nie pomagaja;/

Co do faulu Rózy to chyba żółta by wystarczyła

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » sob 09 sie, 2008

Olsztyn nie ma prezydenta a Stomil nie ma trenera ...nie ważne kto aby ktoś inny zastapił duet trenerski i nie chodzi o obecny sezon ale też rund wioseną :oops:

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » ndz 10 sie, 2008

Pokazali chlopaki ze do ostatniego gwizka sie gra... strzal rozpaczy i wpadlo.:P
Co sie w przerwie zas stalo ze w drugiej polowie tak slabo zagrali? Pierwsze 45minut na plus, taki obraz jednak przez 90 minut nastepnym razem poprosze.


A dlaczego Azia boisko opuscil? Alancewicz dlaczego po przerwie nie gral juz? Jakies urazy...?:|

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 10 sie, 2008

Ilu widzów, tyle będzie recenzji i opinii. Ja się z powyższymi raczej nie zgodzę :P
Tylko_STOMIL pisze:Tylko, o czym świadczy fakt, że Azia prosi o zmianę po 50 minutach gry, a Nakiel "lituje się" nad nim dopiero kilkanaście minut później?
Aziewicz złapał jakąś kontuzję, ale rzeczywiście, czemu czekać w takim wypadku ze zmianą? I rozgrzewka Frankowskiego też ciekawa, który nie zdążył nawet wbiec na trawę za bramką.

Bramkarz to na razie największe wzmocnienie i przyznam, że dawno tak dobrego golkipera nie oglądałem - ostatni raz chyba w meczu z Dolcanem Ząbki u siebie.

Stefanowicz to drugie wzmocnienie - pewnie w obronie, niełatwo go przejść. Słabiej w ataku, ale za to nadrabia walecznością w grze z tyłu.
Reszta formacji defensywnej oprócz Aziewicza i Frankowskiego fatalnie. Prusik wkręcany w ziemię kilkanaście razy, słaby start do piłki. Przebój atakował tylko prawą stroną w pierwszej połowie, głównie po błędach Prusika. Od Witkowskiego oczekiwałem więcej, a pokazał, że wcale nie jest lepszy od Grabowskiego. Jeśli kontuzja Aziewicza okaże się poważniejsza, to już teraz drżę, gdyby w pierwszym składzie na środku obrony zagrał duet Grabowski-Witkowski.
Bardzo podobała mi się gra w pierwszej połowie Michałowskiego i Alancewicza. Ten pierwszy na skrzydle wymiatał, dużo dryblingów, kilka naprawdę dobrych akcji, a Alancewicz walczył, strzelał, ale chyba odniósł kontuzję, bo nie wydaje mi się, że zostałby zmieniony w przerwie. Lech słabiutko, Podhorodecki kolejny mecz kiepsko, ale widać, że w drugiej połowie brakowało mu sił, w ogóle nie biegał.
Łukasik niewidoczny, oddał strzał rozpaczy, który wpadł, zagrożenia co prawda nie stwarzał, ale potrafił zgasić piłkę po wykopach z własnej połowy - bardzo potrzebny napastnik. Suchocki już po zdobyciu drugiej bramki leżał ze zmęczenia twarzą do ziemi, naprawdę nie wyglądało to dobrze, ale wstał i jeszcze dawał z siebie wszystko. Walczył do upadłego, aż wreszcie upadł po ostatnim gwizdku. Doceniam jego zaangażowanie, naprawdę się nie spodziewałem.
Spychale ten jeden strzał wyszedł, ale przyznajmy, że nie pokazał poza tym niczego.
Różowiczowi nie należała się czerwona kartka, sędzia się pospieszył, ale przynajmniej Różowicz pokazał, że ma jaja i nie zamierza ciągle odbijać się od obrońców.

Myśl taktyczna znowu żadna, zgrania po raz kolejny brakuje, ale chyba Nakielski poszedł za moją radą i trenował stałe fragmenty gry, bo po nich mogliśmy zdobyć nawet drugą bramkę.

A mnie koszulki się podobały - szczególnie połączenie z kolorem spodenek i getrów. Może takie trochę lalusiowate, ale czy nie tak wyglądała nasza gra do wczoraj? I w porównaniu z tymi, w których graliśmy ostatnio wypadają najkorzystniej (porównuję je ze strojami: 1. białe z niebieskimi rękawami; 2. czerwone z pomarańczowymi wstawkami; 3. czerwone z białymi dodatkami).

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » ndz 10 sie, 2008

jaki stroj taka gra! nakiel mial racje ostatnio zeby ich zglosic do ligi kobiet!!!!

a tak na serio , to nie rozumiem jak przez 25 minut (20 na poczatku i 5 na koncu) mozna grac rewelacyjnie a przez reszte meczu nie wiedziec co zrobic z pilka!

licze na to ze od tej pory beda grac tylko jak podczas tych 25 minut!!!

zaskoczyli mnie jedna zecza: juz dawno nie widzialem u nich takiej ambicji! i za to brawa!

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 10 sie, 2008

Według mnie pierwsza połowa była najlepsza od poczatku rundy.
Smuci tylko fakt ze po strzeleniu bramki cofamy sie do obrony a co za tym idzie gubimy sie popełniajac błedy i pozwalajac przeciwnikowi strzelac bramki... :roll:
Obysmy w środe z Kotwica pokazali ze jednak nie z przypadku gramy w tej "2" lidze,chociaz patrzac na ich wyniki nie wróże nic pozytywnego... trzeba grac i tyle :wink:

Awatar użytkownika
lyssy88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: pn 04 lut, 2008

Post autor: lyssy88 » ndz 10 sie, 2008

CZESIO OKS pisze:zaskoczyli mnie jedna zecza: juz dawno nie widzialem u nich takiej ambicji! i za to brawa!
i tu sie zgodze brawa za ambicje na poczatku i pod koniec meczu ale to co sie dzialo od przerwy to mam nadzieje juz sie nie bedzie powtarzac
Ostatnio zmieniony ndz 10 sie, 2008 przez lyssy88, łącznie zmieniany 1 raz.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 10 sie, 2008

Najpierw do moderatora. Ok masz rację co do dzieciaków (dot.ostrzeżenia). A teraz troche o meczu. Widziałem to samo co wszyscy i mam też podobne zdanie na gre naszych chłopaków choć szczerze mówiąc z miłą chęcią obejrzę dzisiaj (chyba o 22.00 w regionalnej TVP) bramki i kto je zawalił (szczególnie jedną). Nie chcę znęcac się nad naszymi ale kuknąć trzeba jak pokażą. Co by nie mówic jest lepiej niż na początku ale musi byc szybko jeszcze lepiej. Tak myślę że to co pisałem o braku kasy ma potwierdzenie na boisku. Z młodymi trzeba jeszcze dużo pracy na treningach,a doświadczeni kosztują. Zobaczymy jak będzie dalej. Trzymam kciuki za naszych. Chyba ładnie napisałem i moderator nie wysadzi mi tym razem postu w powietrze? Aha , nie wymiękajcie dzieciaki bo starzy na tym forum trzymają fason. :wink:

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 10 sie, 2008

Co teraz zrobi zarzad? Zwolni trenera czy nie. Jak maja zwolnic to niech to zrobia przed meczem pucharowym wtedy nowy trener bedzie mógł co nieco sprawdzic. Troche mi szkoda Nakiela ale on nie umie przygotować drużyny. Oni maja sile na 20 minut. Suchocki musi grać z Łukasikiem. a z tą młodzieżą to czyja wina? Moim zdaniem Nakiela bo miał przecież sporo czasu żeby sprowadzić odpowiednich młodziezowców. A jak nie mieli kasy to zamiast 7 piłkarzy kupić 3 a dobrych. Reszte uzupełnic juniorami i juz a tak kupili dośc słabych zawodników (poza bramkarzem) no i po co pozbyli sie napastników (Łukaszewski i Szypulski) a teraz maja tylko 3 napastników

PL_com
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Kontakt:

Post autor: PL_com » ndz 10 sie, 2008

Witam,

zapraszam do obejrzenia relacji foto z tego meczu:
http://przegladligowy.com/fotorelacje/gallery,93

ps. mam nadzieję, że post ten nie zostanie potraktowany jako spam i nie będzie usunięty :)

kru

Post autor: kru » wt 12 sie, 2008

PL_com pisze:Witam,

zapraszam do obejrzenia relacji foto z tego meczu:
http://przegladligowy.com/fotorelacje/gallery,93

ps. mam nadzieję, że post ten nie zostanie potraktowany jako spam i nie będzie usunięty :)
Jako bardziej doświadczony kolega radzę iść na jakość, a nie na ilość. Każde zdjęcie musi mieć jakiś głębszy przekaz. Pomijam już fakt, iż na wielu zdjęciach nie ma w ogóle piłki, a same "tyły" piłkarzy. Nie jest sztuką mieć aparat, a sztuką jest zrobić zdjęcia na poziomie. Oczywiście takim, na jakie pozwala dany aparat... :wink:

ODPOWIEDZ