Sala imienia Józefa Lobockiego

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Sala imienia Józefa Lobockiego

Post autor: pztrz » śr 28 kwie, 2004

Co myślycie o tym pomyśle ??

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 28 kwie, 2004

bardzo dobry pomysl aby wypalil
a co do pomyslu nakielskiego z legia to mysle ze lepiej byloby zebrac byla ekipe stomilu

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » śr 28 kwie, 2004

Sam pomysl nadania sali imieniem Jozka Lobockeigo jest na pewno strzalem w 10tke. Mozna sie zastanawiac czy czasem nie bardziej oplacalne bylo by zbudowanie takiej sali "od podstaw". Czy przebudowa starej hali nie jest dzialaniem "krotkowzrocznym", no ale to nie mnie oceniac. Wazne ze sam fakt powstania nowego obiektu jest jakims powodem do radosci. Odnosnie sprawy z przyjazdem Legii, tutaj nawet nie chce mi sie pisac...Wiem ze niektorzy zarzuca mi nieumiejetnosc spojrzenia na sprawe jak na ogol, i ze nie biore pod uwage wzgledow marketingowych itp. Ale dla kibica takiego jak ja liczy sie tradycja, pewne konwenanse, których mysle nie powinno sie lamac w imie komercyjnych pogladow. W 100% popieram pomysl majkela!!!!!!!!! Cos takiego, a wiec zbiorka "starej" ekipy Stomilu mam wrazenie ze spowodowala by o wiele wieksze zainteresowanie takim wydarzeniem, a dodatkowo my kibice bysmy byli w zupelnosci ukontentowani. Wilk syty i owca cala :D. Trzeba koniecznie o tym pomyslec.

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 28 kwie, 2004

Kiedy miałaby się zaczać odbudowa sali?

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 29 kwie, 2004

Lepiej chyba przekształcić stary magazyn , niż budować nową salę bo bedzie tak jak z większością nowych obiektów , które mają powstać w naszym mieście. ( Tak jak np. basen , odbuduwa stadionu Leśnego)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 29 kwie, 2004

Pomysł z salą jest typowy dla "elit" olsztyńskich. Ktoś coś wymyślił i teraz będzie chodził opromieniony sławą jaki to zniego łebski chłopak, że tak wykombinował. A przecież ŚP Józef Łobocki żył (niemal dosłownie) na stadionie, na piłkarskiej murawie a nie w jakiejś salce. Równie fajnie byłoby nazwać Jego imieniem salę koncertową filharmonii...
Róbmy tak dalej. Niech piłkarze będą patronami boisk do koszykówki, hokeiści kręgielni, żeglarze stadionów lekkoatletycznych, hokeiści kortów a szachiści boisk piłkarskich...

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » śr 05 maja, 2004

Zgadzam się w 100%. Imieniem Józefa Łobockiego należy nazwać stadion, a nie jakąś salkę (i to na takim zadupiu).

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 05 maja, 2004

THE CORE pisze:Pomysł z salą jest typowy dla "elit" olsztyńskich. Ktoś coś wymyślił i teraz będzie chodził opromieniony sławą jaki to zniego łebski chłopak, że tak wykombinował. A przecież ŚP Józef Łobocki żył (niemal dosłownie) na stadionie, na piłkarskiej murawie a nie w jakiejś salce. Równie fajnie byłoby nazwać Jego imieniem salę koncertową filharmonii...
Róbmy tak dalej. Niech piłkarze będą patronami boisk do koszykówki, hokeiści kręgielni, żeglarze stadionów lekkoatletycznych, hokeiści kortów a szachiści boisk piłkarskich...
Bardzo dobrze napisane. ja również się podpisuje pod powyższymi słowami.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 05 maja, 2004

Spokojnie jak pewna partia odwola pana prezydenta M. i wladze przejmie ktos pokroju pana Roman G. to będa smietniki nazywam imieniamy ludzi zasłużonych.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 05 maja, 2004

...o ile ktos te smietniki wczesniej poswieci. Bedzie jak za kabaretowych czasow:
"przyszedl ksiadz od WueFu, mlody dziarski, fiknal dwa koziolki, ale krotko bo zaraz miala przyjsc delegacja z plebanii swiecic drabinki..."

Romanienko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Romanienko » pt 14 maja, 2004

Ja dziękuję ten pomysł z salą jest najbardziej idiotycznym pomyslem jaki w zyciu słyszalem. Prawdopodobnie większość z Was nie znała osobiście Józka, ale ja (nie chcem się chwalić) znałem Go bardzo dobrze, m.in. dzięki mojemu ojcu, który zawsze zabierał mnie na jakieś festyny czy mecze i z całą pewnością mogę powiedzieć, że Juziu gdyby usłyszał, że ten stary barak chcemy nazwać Jego nazwiskiem, to by się w grobie przewrócił. Tak ważna osobistość, jaką niewątpliwie był J.Ł. powinna zostać upamiętniona wybudowaniem nowej, pięknej hali sportowej, rozmiarów podobnych do Uranii, aby zawsze pamiętać o tym człowieku.
Nie róbmy kabaratu z tym barakiem. A jeśli ta menda prezydent M. nie odejdzie od władzy to nigdy się nie doczekamy pieknego obiektu.

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » pt 14 maja, 2004

Romanienko, jeżeli już chodzi o nazywanie jakiegos obiektu sportowego to The Core miał całkowitą racje. Nie powinno sie nazywać nazwiskiem Józka jakiejś kanciapy, której jak sie oprzesz o nią to ci tona tynku zleci na łeb ( nie wiem, nie widziałem jej, tylko tak podejrzewam :P ) A co do wybudowania jakiejś sali na styl Uranii - prezydent miasta nie wybuduje ci żadnego obiektu bo na to trzeba mieć mamone a jak do tej pory w olsztyńskim skarbcu jest totalna dziura :wykrzyknik:

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 14 maja, 2004

JA WIDZIALEM TEN OBIEKT GDZIE MAJA WYBUDOWAC TA SALE BO ON MIESCI SIE NA MOJEJ STRAEJ DZIELNI I POWIEM WAM ZE TO NIE JEST DOBRY POMYSL ZEBY TO ODNAWIAC BO I TAK PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE SYPNIE WIEC REMONTY NIE POMOGA ALE BUDYNEK JEST ODPOWIEDNIEJ WIELKOSCI NA WYBUDOWANIE TAM SALI ALE MOIM ZDANIEM NIE JEST TO DOBRY POMYSL

kru

Post autor: kru » wt 10 sie, 2004

tworek napisał:

"stadion przy Piłsudzkiego powinien być nazwany im. Józefa Łobockiego. Wkońcu był to najlepszy trener Stomilu"

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » wt 10 sie, 2004

Tez uważam ze stadion przy Al. Piłsudskiego powinien byc nazwany imieniem Józefa Łobockiego. HWDP

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 10 sie, 2004

Tez uważam ze stadion przy Al. Piłsudskiego powinien byc nazwany imieniem Józefa Łobockiego w końcu Świętej Pamięci Józef lobocki zasłużył sobie na to po tylu latach poświęconych dla Stomilu :!: :!: :!:

ODPOWIEDZ