Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » czw 29 sty, 2009

transfer Malkowskiego do Stomilu jest korzystny z jeszcze jednej strony. mysle ze pojawienie sie w olsztynie tak znanego zawodika bylo by niezla reklama dla Stomilu, byl by to najwieksze hit transferowy ponizej ekstraklasy i napewno ta informacja pojawila by sie w nie jednej gazecie itd.

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » czw 29 sty, 2009

hit na miarę Kiełbasy w kolejarzu :D
Ostatnio zmieniony czw 29 sty, 2009 przez zielak, łącznie zmieniany 1 raz.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » czw 29 sty, 2009

No to Grygo ma godnego następce. :wink: Nieźle sie dzieje w klubie tylko jak zwykle miasto ma w d.upie piłkę nożną. No to my radnych też mamy....

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 29 sty, 2009

Chyba Iwanowski :) Małkowski prawdopodobnie zostanie u nas do czerwca i przez ten czas Daniel trenując razem z nim może się wiele nauczyć i podpatrzyć.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pt 30 sty, 2009

A ja się bym nie zdziwił jak Iwanowski będzie pierwszym bramkarzem. Wszyscy zakładają, że jak Małkowski podpisze kontrakt, to automatycznie będzie pierwszym bramkarzem :lol: .

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pt 30 sty, 2009

Pewnie będzie miał w umowie od razu tak :P Dla bramkarza tej klasy co Małkowski, wstydem byłoby siedzieć na ławie w II lidze :D

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pt 30 sty, 2009

iwanowski jest bardzo dobry bramkarzem jak na 2 lige, ale to jest w końcu 2 liga w lepszych klubach sobie nie radził, a małkowski zdążył pokazać klasę, więc wydaje mi się, że zbysze nie będzie stał na bramie bo ma nazwisko, tylko udowodni to swoją grą i nawet nie poprosi o taki zapis, bo byłby to wstyd dla niego i nie wporządku w stosunku do iwanowskiego.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 30 sty, 2009

A sprawa Małkowskiego to nie temat do sparingów i transferów? Przerzućcie posty :)

BKS18
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: wt 26 sie, 2008

Post autor: BKS18 » pt 30 sty, 2009

Nikt z obecnych nie zainteresuje się osobą Roberta Wróblewskiego który w środę jedzie do szpitala w Otwocku przeszczep szpiku z biodra do kości piszczelowej.

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » pt 30 sty, 2009

wracaj do zdrowia

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pt 30 sty, 2009

Miedz Legnica dostala wlasnie od miasta 400tyś zł ... A nasze wladze zaluja nawet pieniedzy na stypendia ... Dodam ze Miedź to jedna ze słabszych druzyn 2 ligi gr. zachodniej.
http://www2.90minut.pl/news/84/news843617.html

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » sob 31 sty, 2009

Przy obecnej władzy klub nic już raczej nie wskóra. Wybory prezydenta też raczej nic nie zmienią bo wygra zapewne kandydat PO lub kandydat PSL, a więc nic nowego. Trzeba więc czekać do końca 2010 roku na nowe wybory do Rady.

Do tego czasu jedyna zmiana może zajść wówczas gdy klub awansuje do I ligi. Przykład AZS-u pokazuje, że miasto lubi inwestować w kluby, o których obecnie jest głośno. To niestety błąd bo w takim przypadku myśli się tylko o teraźniejszości. A gdyby tak pomyśleć o przyszłości i pomóc choćby Stomilowi w poszukiwaniu sposnorów.

Z drugiej strony Traveland jest teraz na większej fali niż AZS, a jednak tam pomocy ze strony miasta też nie widać. Układy, układziki...

Niestety bez pomocy miasta wyżej raczej nie awansujemy :?

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » sob 31 sty, 2009

Ciekawe jest ze duza grupa kibicow OKSu popiera platformiarzy ktorzy maja w d...e Stomil (wkoncu rzadza miastem), tak to jest gdy wyrocznia jest telewizor. Pogratulowac glupoty.
Ostatnio zmieniony sob 31 sty, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 2 razy.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 01 lut, 2009

rowniez jestem zaskoczony duzym poparciem dla POpulistycznych ,,medrcow,, wsrod kibicow Stomilu ale nie ma sie czemu dziwic w koncu ,, w szklanym ekranie ołtarz, oto twoj bóg,, :o

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » ndz 01 lut, 2009

swieta racja krukowski caly czas gadal oAZS nic o stomilu nie mowil wiem co pisze bo tam bylem

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
bylem na debacie o sporcie w olsztynie krukowski jakies mistrzostwa w siatkowcew2014 roku chce organizowac cala sala sie smiala

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
SZMIT byl najlepsz ciagle nazekal ze nie ma pieniedzy ze wielkiej pilki w olsztynie nie zbudujemy czlowiek bez zycia

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
KASPRZYCKI ten to wogole nie wie co pilka sam powiedzial ze nigdy nie byl na meczu bo go pilka nie interesuje

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
jedynie GRZYMOWICZ mowil ze bedzie sie staral pomoc olsztynkiej pilce i ze jest mozliwosc wybudowanie nowego stadionu w olsztynie ale tylko przy pomocy jakiejs firmy ktora bedzie mogla czerpac z tego pozniej zyski bo nikt nie bedzie dawal pieniedzy nie majac z tego nic WIEM CO PISZE BO TAM BYLEM A ILU WAS TAM BYLO?

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 01 lut, 2009

[quote="MasteR"]
Z drugiej strony Traveland jest teraz na większej fali niż AZS, a jednak tam pomocy ze strony miasta też nie widać. Układy, układziki...

Traveland otrzymał w 2008 roku pomoc od miasta, ale w jakiej kwocie niestety nie mogę Tobie podać, bo sam nie wiem.
Dlaczego większość komentarzy jest nakierowana na to, ze miasto musi pomóc? Miasto pomaga, ale wszyscy chcieliby, żeby ta kwota była wyższa. Fakt, że podskoczyło mi trochę ciśnienie, że zamiast utrzymać chociaż tą pomoc na takim samym poziomie, to miasto ją obcina (vide: stypendia), ale niech ktoś mi napisze, ale tak konkretnie, w jakiej kwocie miasto pomagało Stomilowi w latach 1994 - 2003?

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 01 lut, 2009

nowy stadion pisze:swieta racja krukowski caly czas gadal oAZS nic o stomilu nie mowil wiem co pisze bo tam bylem

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
bylem na debacie o sporcie w olsztynie krukowski jakies mistrzostwa w siatkowcew2014 roku chce organizowac cala sala sie smiala

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
SZMIT byl najlepsz ciagle nazekal ze nie ma pieniedzy ze wielkiej pilki w olsztynie nie zbudujemy czlowiek bez zycia

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
KASPRZYCKI ten to wogole nie wie co pilka sam powiedzial ze nigdy nie byl na meczu bo go pilka nie interesuje

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
jedynie GRZYMOWICZ mowil ze bedzie sie staral pomoc olsztynkiej pilce i ze jest mozliwosc wybudowanie nowego stadionu w olsztynie ale tylko przy pomocy jakiejs firmy ktora bedzie mogla czerpac z tego pozniej zyski bo nikt nie bedzie dawal pieniedzy nie majac z tego nic WIEM CO PISZE BO TAM BYLEM A ILU WAS TAM BYLO?
Dyskusja na temat wyborów toczy się w oddzielnym temacie.

czerkasow pisze: Traveland otrzymał w 2008 roku pomoc od miasta, ale w jakiej kwocie niestety nie mogę Tobie podać, bo sam nie wiem.
Dlaczego większość komentarzy jest nakierowana na to, ze miasto musi pomóc? Miasto pomaga, ale wszyscy chcieliby, żeby ta kwota była wyższa.
Ja nie zaprzeczam, że Traveland nic nie dostaje, ale w porównaniu do AZS-u to kropla w morzu. O ile dobrze gdzieś tam przeczytałem, to drugą połową z miliona (pierwszą dostanie oczywiście AZS) ma się podzielić OKS, właśnie z Travelandem i jeszcze jakimiś innymi podmiotami.

Miasto mogłoby się w prosty sposób wytłumaczyć przed szeroką publiką dlaczego OKS-owi dają mniej niż AZS-owi (do mnie oczywiście argumenty te i tak nie przemówią bo mam swoje zdanie na ten temat). A bo to OKS gra dopiero w II (faktycznie III) lidze, a bo to o AZS-ie więcej mówi się w ogólnopolskich mediach i co najmniej raz w miesiącu puszczą gdzieś transmisję...

OK, może niejeden to łyknie, ale w takim razie dlaczego Traveland takiej kasy nie dostanie? Klub też jest w ekstraklasie, obecnie zdecydowanie wyżej niż AZS, transmisje 1-2 w miesiącu, dyscyplina co raz bardziej popularna w kraju... Dlaczego więc tak mało kasy? Układy, układziki... :roll:
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2009 przez MasteR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » ndz 01 lut, 2009

Szukacie dziury w całym. Tak źle, to i tak nie dobrze. Stomil nigdy nie będzie dla miasta priorytetem, więc trzeba radzić sobie bez niego.

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » ndz 01 lut, 2009

DO MASTER :( JAK BYS BYL NA DEBACIE TO BYS WIEDZIAL DLACZEGO AZS DOSTAJE WIECEJ OD STOMILU.ODPOWIADAM[SLOWA KASPRZYCKIEGO WASZEGO IDOLA] BO AZS 300MIUT POKAUJE SIE W MIESIACU W SPORTOWYM POLSACIE I TO JEST PROMOCJA DLA MIASTA TO SA SLOWA KASPRZYCKIEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA OLSZTYNA

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 01 lut, 2009

Debata - wielka rzecz, kolejne miejsce w którym można kłamać, kłamać, kłamać. Kasprzycki nie jest moim idolem. Nic się w kwestii finansowania olsztyńskich klubów nie zmieni, bo jeżeli nie zjawi się potężny sponsor i sam nie przejmie klubu, to o wielkiej piłce w Olsztynie można pomarzyć. I żadna rada miejska oraz prezydent nie zmienią tego. A jeżeli NOWEMU STADIONOWI to przeszkadza, niech sam wystartuje w wyborach i zobaczymy czego dokona przez te 1,5 roku.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 01 lut, 2009

Na debacie być nie mogłem z przyczyn służbowych, a Kacprzycki nie jest dla mnie żadnym idolem.

Dlaczego AZS dostaje taką kasę, dobrze wiem. A jeśli Ty dajesz sobie zamydlić oczy, to powodzenia :) I poczytaj o netykiecie :D

Poza tym, z wiarygodnych źródeł wiem, że to Krukowski mówił o owych wspomnianych przez Ciebie 300 minutach AZS-u.
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2009 przez MasteR, łącznie zmieniany 1 raz.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » wt 03 lut, 2009

Kolejne miasto wspiera lokalny klub.
520 tyś. zł. dla MKSu od miasta Kluczbork

http://www2.90minut.pl/news/84/news846583.html
Ostatnio zmieniony wt 03 lut, 2009 przez Houte, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pt 06 lut, 2009

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Na-meczac ... icow,63633
- Uzgodniliśmy to już z policją - tłumaczy odpowiedzialny za ochronę meczów OKS 1945 Mieczysław Angielczyk. - Na każdy mecz będziemy wynajmować 23 ochroniarzy, a do tego zatrudnimy siedem osób na stałe.
Angielczyk come back? :roll: Już się pogodzili?

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » pt 06 lut, 2009

Heh, to prawda, że prawda w oczy kole ...Prawda, prawda i jeszcze raz prawda... i zakole w oczka jak się wreszcie kiedyś powie prawdę i tylko prawdę... I to nie tą moją , mojszą i najmojszą tylko taką najzwyklejsza szarą prawdę... Ale kogo to obchodzi i tak różne indiwidua pojawiające sie na tym forum mają to gdzieś i zawsze wiedzą lepiej... 8)

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » sob 07 lut, 2009

Każda następna setka widzów wymusza zatrudnienie kolejnego ochroniarza. Władze miasta zapewniają, że mimo dobrych chęci nie mogą pomóc klubowi. - Możliwość naszego udziału w organizacji spotkań jest prawnie ograniczona - wyjaśnia Tomasz Głażewski, pełniący obowiązki prezydenta miasta.
Nie no, to już ludzkie pojęcie przechodzi... Jeszcze niedawno mówiono, że miasto będzie kładło kasę na organizację, a teraz okazuje się, że nie może bo to prawnie ograniczone. Zrozumiałbym jeszcze jakby powiedzieli, że nie mają funduszy bo to u nich norma - najpierw przed referendum naobiecać a później od tego uciec (wielu się nabrało), ale żeby tak łżeć...

Czyżby Głażewski obrażony na swoją partię, że go nie wybrali kandydatem, zaczyna teraz smrodzić?

ODPOWIEDZ