Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » pt 24 kwie, 2009

ten dziadzia co zostal zbluzgany po meczu przez naszych zawodnikow zastanawia sie nad pozwaniem do sądu piłkarzy...
http://gazetaolsztynska.wm.pl/Twierdza- ... iR-u,69455

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » pt 24 kwie, 2009

zielony pisze: Nowy trener, który mam nadzieję, że będzie potrafił dogadać się z naszymi piłkarzami (i to całkiem dosłownie)
Napisali, że miał przygody w polskiej lidze więc coś po polsku na pewno mówi, oby dogadał się nie tylko językowo.
Ostatnio zmieniony pt 24 kwie, 2009 przez sZaQaLu$, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pt 24 kwie, 2009

goleo6 pisze:Ale ten litewski trener jakoś mnie nie przekonuje, wolalbym jakiegoś krajowegotrenera np... Bobo Kaczmarka :D On ma Stomil w sercu..
jak zasponsorujesz kontrakt to pewnie z checia przyjdzie :) bo malych wymagan to on pewno nie ma 8) trzeba byloby cala pensje dla zawodnikow przekazac trenerowi to moze by sie zgodzil poprowadzic zespol.

A i zeby glupio nie zabrzmialo to to jeden z lepszych trenerow w Polsce
Ostatnio zmieniony pt 24 kwie, 2009 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pt 24 kwie, 2009

Słówko o Łukasiku.

Nie dziwcie się że został zwolniony. Ten trener nie miał własnego zdania, grali Ci to Tyszkiewicz chciał, a za Łukasika treningi prowadził Wincel jak juz mówiłem. Trener zero, ale cóż wybrali go w zimie bo zbyt dużego wyboru nie było...
Zresztą sami zauważyliście co pisałem dużo wcześniej. Nie byłem zwolennikiem tego trenera. A wyniki było, ale to już tylko świadczy o naszych piłkarzach, wydaje mi się że drużynę mamy zdolną do awansu już w tym sezonie.

Co do tego nowego trenera. Był w wielu krajach i trenował z wieloma drużynami, nie można powiedzieć że nie ma wiedzy. Miejmy nadzieję ,że będzie ją umiał przekazać naszym zawodnikom, być może Łukasik też miał, ale nie umiał tego przekazać. Bo co to za trener który nawet na treningach się nie odzywa słowem do piłkarzy...

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » pt 24 kwie, 2009

Łukasika nie zaluje, od poczatku bylem jakis nie przekonnany do niego. ale tez nie ma co na niego naskakiwac, pare punktow pomogl zdobyc, kilka meczy zawalil, ogolnie totalny brak zaangazowania i kontroli nad zawodnikami, za Nakiela takie teksty pilkarzy do obslugi stadionu byly by nie do pomyslenia ,

lepiej zmienic trenera teraz, niz czekac na sile do konca sezonu i marnowac czas, nowy trener bedzia mial wiecej czasu na realizacje swojej wizji zespolu

co do nowego trenera sie nie wypowiadam, bo nie mam zielonego pojecia kim on jest wiec wole go nie oceniac w ciemno, na to przyjdzie czas. (2010 rok, a moze wczesniej?) , ktos kiedys powiedzial takie zdanie : Litwini to nam pomogli tylko raz, 600 lat temu pod Grunwaldem. :pomocy: ale to troche nie prawda, Stomil zawsze mial blisko do Litwy (Preiksaitis, Ramelis) Ja mu zycze sukcesow ze Stomilem . Powodzenia.

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » pt 24 kwie, 2009

jak R.łukasik niewstawał z ławki do zawodników i nic nie przekazywał to litwin może bedzie wstawał ale ciekawe czy nasi zawodnicy go zrozumią bo niewiadomo czy zna dobrze polski niemówie że nie zna ale zobaczymy jak będzie

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pt 24 kwie, 2009

jak co to vencevicius zna polski 8)

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » sob 25 kwie, 2009

Nie oceniajmy trenera, którego nie znamy. To, że jest Litwinem nie znaczy, że nie dogada się z grajkami. Poczekamy, zobaczymy. Narazie życze nam i klubowi dobrej współpracy z trenerem.

A co do Łukasika dobrze się stało. Nie potrafił on zaprowadzić dyscypliny i tak na prawde to Wincel był trenerem.

elemelek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: sob 06 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Kraków

Post autor: elemelek » sob 25 kwie, 2009

Trener Łukasik był "zapchajdziurą", nie było po prostu lepszego trenera dostępnego dla nas. Po jego zatrudnieniu i tak ciągle trwały poszukiwania jego następcy, no i się znalazł. Wierzę w to że prezes wie co robi 8)

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » sob 25 kwie, 2009

Vencevicius grał 4 lata w polskiej lidze więc na pewno zna język polski i się dogada bez kłopotu.
Ostatnio zmieniony sob 25 kwie, 2009 przez zielak, łącznie zmieniany 1 raz.

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » pn 27 kwie, 2009

Litwin Donatas Vencevičius nie będzie jednak szkoleniowcem drugoligowego OKS 1945. We wtorek okazało się, że piłkarzy ponownie poprowadzi Jerzy Budziłek, który miał już okazję być trenerem olsztynian pod koniec ubiegłego roku

W piątek Ryszarda Łukasika zastąpił Litwin Donatas Vencevičius, który do tej pory trenował zespół z Mariampolu. Jego przygoda w OKS nie trwała długo, już po pierwszym meczu wrócił do domu. Działacze nieoczekiwanie postawili na Jerzego Budziłka, który prowadził olsztynian od połowy rundy jesiennej do jej zakończenia. Z seniorami będzie pracował do końca sezonu.

zrodlo: 90minut.pl
:roll: Ktos wie w ogole co tu jest grane?

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » pn 27 kwie, 2009

Nie bardzo wiem,ale szczerze mowiąć nie bardzo mi się to wszystko podoba.Ale poczekajmy na jakieś wyjaśnienia.

Awatar użytkownika
Brasil
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009

Post autor: Brasil » pn 27 kwie, 2009

Donatas Vencevičius nie jest już trenerem OKS 1945 Olsztyn. W sobotę przeprowadził rozruch z drużyną, w niedzielę z boku przyglądał się grze OKS w Stróżach. Dzisiaj wyjechał na Litwę w sprawach rodzinnych i już do Olsztyna nie wróci. Do końca sezonu zespół będzie prowadzony przez Jerzego Budziłka.

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pn 27 kwie, 2009

0 jakichś konkretów. chora sytuacja...

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 27 kwie, 2009


kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pn 27 kwie, 2009

Moim zdaniem koprucki jest jednym z najlepszych prezesów jakich w ogóle mieliśmy, facet działa skutecznie zarówno na polu finansowym, sportowym jaki i organizacyjnym. Zamieszanie z trenerami to nie jego wina, łukasika trzeba było zwolnić, bo zupełnie nie ogarniał sytuacji, no lepiej już wziąć tego budziłka, który jest wg. mnie słabym trenerem, ale lepiej poszukać na nowy sezon porządnego trener niż zatrudniać na szybko kolejnego wariata jak łukasik i ten litwin.

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » pn 27 kwie, 2009

pamiętam kadencje jesienną trenera Budziłłka i mam wrażenie, że ktoś tu umyślnie nie chce dopuścić Stomilu do 1 ligi :roll:

poziomix
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: poziomix » pn 27 kwie, 2009

Co więcej, w podziękowaniu za moją pracę, nie zamierzam później czytać na forum, że przychodzę na stadion z bękartami, by się lansować.
Czytając takie rzeczy, to aż mi się pięść zaciska. :boks: Mam nadzieję, że nie napisał tego nikt na tym forum, a innymi nie ma się co przejmować. 100% wsparcia dla prezesa :!:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 27 kwie, 2009

kto jak kto to na PREZESA nie można powiedzieć nic złego
jest reformatorem którego dalej wspieramy

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 27 kwie, 2009

Po wywiadzie prezesa, wnioskuje że u nas zawsze jest coś nie tak. Prezes wypruwa sobie flaki, próbując coś tutaj sklecić, a dostaje kopa w dupe za każdym razem. Miasto ma w dupie infrastrukturę sportową w Olsztynie. Ale największy żal Koprucki ma chyba do piłkarzy. Nic dziwnego jak taki Łukasik się codziennie zalewa, Suchocki baluje w impulsie, a reszta chce za nimi nadążyć.
Niech Budził trenuje tą drużynę, widocznie trzeba pogonić bandę piłkarzy którzy maja wszystko w dupie, a nie zmieniać trenera czy coś innego.
Chciałbym poznać prawdę o tym Litwinie, bo może być tak że się przestraszył warunków tutaj, lub coś podobnego.
Prezesie, jesteśmy z Tobą.
Ostatnio zmieniony pn 27 kwie, 2009 przez Houte, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » pn 27 kwie, 2009

Może i ten Litwin potrafi trenować, ale jak zobaczył jak to się wszystko w Olsztynie odbywa to się przestraszył i wycofał z wchodzenia w te bagno. Żeby ktoś zrobił cokolwiek dla Stomilu musi on ten klub kochać tak jak my, a nie traktować go jak kolejny klubik w swojej karierze trenerskiej.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » pn 27 kwie, 2009

Na meczu z Okocimski KS Brzesko trzeba pokazać prezesowi ze nie jest sam i moze wciąż liczyc na wiernych kibiców.

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » pn 27 kwie, 2009

też tak uważam jak post wyżej bo dojdzie do takiej sytuacji że stracimy z***bistego prezesa jak napisał że charuja po 16h a kiedyś może mu sie odechce i odejdzie

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » pn 27 kwie, 2009

tak sobie to wszystko przemyślałem i oczywiście na prezesa nie można nic złego powiedzieć bo zrobił, robi i mam nadzieje, że jeszcze zrobi dużo dla Stomilu ale można go usprawiedliwić z wyborem Budziłka bo zapewne wyglądało to tak, że zwolnił Łukasika znalazł dobrego trenera na Litwie który zobaczył jaki tu w Olsztynie jest burdel i ukradkiem czmychnął stąd a teraz na szybko musiał znaleźć nowego trenera a z tego co wiem to Jerzy Budziłek był pod ręką więc nie miał wyboru.

Może ten trener to tylko tymczasowe rozwiązanie. Wybaczcie moje zwątpienie w moc pana Budziłka ale mam swoje zdanie o nim i uważam, że wybór go na szkoleniowca naszej drużyny może mieć fatalne skutki.

Awatar użytkownika
Pisara
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: pt 06 lut, 2009
Lokalizacja: Szlachta Nidzica

Post autor: Pisara » pn 27 kwie, 2009

Tak czy siak i tak Budziłek długo na tym stanowisku nie będzie przebywał maksymalnie do końca sezonu, bo na pewno zarząd już teraz szuka kogoś odpowiedniego na te miejsce który poradzi sobie z tym aby Stomil wprowadzić do 1 ligi i tam dobrze grać.

ODPOWIEDZ