Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » wt 23 sie, 2011

Prowokator pisze:tommy mam dla Ciebie stary wyjadaczu propozycje... przyjdź na mecz z Motorem na S1, stań na gnieździe ja Ci chętnie miejsca ustąpię i tak kręć doping(jeśli potrafisz) żeby na ozosie poczuli pierdo.lnięcie. kto nam napluł w twarz? dzieci z iławy bo zrobiły sobie koszulki? ? ich piłkarzyki co w środę po meczu kapcie gubili w biegu na czele z zajączkowskim. niech chodzą teraz i brandzlują się do następnych derbów z radości ze wygrali pierwszy raz od 2008 roku. możesz też wejść do zarządu jeśli posiadasz kapitał odpowiedni i wtedy zmienić nazwę politykę klubu i wszystko co Ci nie pasuje. poczekamy zobaczymy czy zmienia nazwę jak nie dotrzymają słowa i od walnego w styczniu nie będzie zmiany obiecanej wtedy się ich rozliczy na wiosnę z obietnic i będą grali przy pustych trybunach bo ciekawsze mecze mamy na wyjeździe także mogą stracić dużo w razie niewywiązania się z obietnicy.
nikogo z nas tu obecnych nie cieszy obecny stan rzeczy, czekamy na zaległe walne na którym maja powołać kogoś z miasta do klubu zobaczymy co wtedy będzie. Mam nadzieje że na wiosnę powrócimy Stomil i zagra jak za dawnych lat.
i właśnie o to chodzi, żeby nasi włodarze wiedzieli że cały czas trzymamy rękę na pulsie, i nie damy sobie zamydlić oczu. wiosną zmienią nazwę a wtedy żadne fajfusy nie napiszą już Śp. Stomil. Zagramy jako Stomil Olsztyn, krojąc przy tym dupsko wieśniakom z Iławy !!! tak to widzę

bgs
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: sob 24 cze, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: bgs » wt 23 sie, 2011

R Ö B Ê R Ť pisze:to że mamy jakiekolwiek zaangażowanie w doping w przeciwieństwie do reszty stadionu nie czyni nas kibolami
A co czyni człowieka kibolem?

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Prowokator » wt 23 sie, 2011

ja dam wam wszystkim internetowym pi.erdolonym mądralom taką radę małą od siebie - zamiast pierd.olić na forum farmazony, narzekać że jest źle i do tego udzielać rad tym co starają się by było lepiej w otępiałym i nieogarniętym tłumie baranów przyjdźcie i zróbcie coś sami albo zgłoście się z kolegami i powiedzcie: ja chcę/ my chcemy pomóc, co mam(y) zrobić?
czemu nie ma opraw? bo nie ma komu ich robić, powód? 4 osoby nie zrobią wszystkiego, tu potrzeba na to sporo haj$u dużo chęci i i kilkunastu chłopa do robienia bo samo z siebie się nie zrobi nic. Jest pełno młodych na meczach ale rzadko który przychodzi w szaliku czy koszulce biało-niebieskiej. większość na czarno jak na pogrzeb... i tak samo jest z chęciami młodych do pomocy, nie ma nikogo kto by chciał pomóc z młodych poza kilkoma osobami których jak napisałem jest w ilości ok 4 może 5
Chcecie lepszego dopingu to uczcie się pieśni i śpiewajcie, ogarniajcie ludzi wokół siebie, pilnujcie żeby śpiewali. Jak ktoś kto nie chodzi na S1 może wytykać że jest słabo z dopingiem, oprawami etc skoro nawet tam nie przychodzi.
Ostatnio zmieniony wt 23 sie, 2011 przez Prowokator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
R Ö B Ê R Ť
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: R Ö B Ê R Ť » wt 23 sie, 2011

bgs pisze:A co czyni człowieka kibolem?
Kibol to raczej zabarwienie negatywne..My jesteśmy kibicami ,a ci co przyjdą i pooglądają meczyk bez słowa to widzowie.
Prowokator ,jestem na każdym meczu i zawsze na S1 itd. Co do pomocy to czemu nie ;)

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Prowokator » wt 23 sie, 2011

Kibol to raczej zabarwienie negatywne..My jesteśmy kibicami ,a ci co przyjdą i pooglądają meczyk bez słowa to widzowie.
jesteś w błędzie w tvn-ie i w gazecie gównianej kibol to słowo o pejoratywnym znaczeniu. wyłącz telewizor i odwołaj prenumeratę tej komunistycznej propagandy. na S1 powinni przychodzić TYLKO I WYŁĄCZNIE KIBOLE FANATYCY PRZESIĄKNIĘCI AŻ DO SZPIKU KOŚCI

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: pztrz » wt 23 sie, 2011

R Ö B Ê R Ť pisze:
bgs pisze:A co czyni człowieka kibolem?
Kibol to raczej zabarwienie negatywne..My jesteśmy kibicami ,a ci co przyjdą i pooglądają meczyk bez słowa to widzowie.
Prowokator ,jestem na każdym meczu i zawsze na S1 itd. Co do pomocy to czemu nie ;)
przypominam

Obrazek
Czy obecni na meczu widzieli jakie koszulki mieli pod koszulkami meczowymi piłkarze Jezioraka??? Był tam krzyż oraz napis Śp. Stomil....i co? no i nic właśnie!!! zarówno te barany co grały na boisku, jak i nasi kibice na trybunach nie zrobili nic w tej sprawie. piłkarze Jezioraka powinni dostać za takie zachowanie po gębie i to solidnie od naszych zawodników, jak można sobie pozwolić na takie traktowanie? jesteści mięczakami i tyle, nie identyfikujecie się z klubem, z barwami, z historią wogóle.
Podejrzewam, że nikt tych szmat nie widział, bo niby jak skoro były pod koszulkami meczowymi ty zapewne je widziałeś siedząć na vipowskiej trybunie. I co mieli zrobić kibice piłkarzom, którzy o życiu kibica nie mają pojęcia ?

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: czerkasow » czw 25 sie, 2011

Wiadomości z dnia dzisiejszego: http://www.tvo.com.pl/?pokaz=4175&page=wiadomosci
:shock:

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: F.R.T. » czw 25 sie, 2011

Rugby już ujeb aliście, piłce paść nie damy!!

100% WSPARCIA DLA ZARZĄDU !


TYLKO STOMIL OKS !!
Ostatnio zmieniony czw 25 sie, 2011 przez F.R.T., łącznie zmieniany 1 raz.

adamos_j
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 14 cze, 2011

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: adamos_j » czw 25 sie, 2011

Ja pierdziele niezły cyrk... Żeby tylko nie było poważnych problemów, bo i nici z awansu a byt klubu poważnie będzie narażony. Koniecznie miasto musi dać jakiś hajs a wskazany byłby nowy sponsor :?

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: barakuda » czw 25 sie, 2011

panowie w czym rzecz bo niestety nagłośnienie mi padło :(

adamos_j
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 14 cze, 2011

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: adamos_j » czw 25 sie, 2011

Miasto musi dać ok. milion złotych do budżetu bo inaczej obecny zarząd na najbliższym zebraniu poda się do dymisji. Chodzi o słabą współpracę miasta z klubem oraz o ciężką sytuację materialną klubu. Tak w skrócie...

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: barakuda » czw 25 sie, 2011

dzieki!
współpraca miasta? a kiedy to oni tak na poważnie współpracowali? chyba że z azs-em. :evil:

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Prowokator » czw 25 sie, 2011

jak to obejrzałem mało co z krzesła nie spadłem, teraz widać jak prezydentowi zależy na sporcie w Olsztynie. lepiej wyp.ierdalac grube miliony na place gówniane niż wspierać sport, obiecał na walnym finansowanie klubu a teraz się wypina, niebawem wybory będą trzeba mu przypomnieć na meczu do czego się zobowiązał, koniec pobłażania tym oszustom w ratuszu co zerują na ludzkiej naiwności, jak głosy były potrzebne do wyborów na prezydenta to by ku.rwa na 50 tysięcy stadion postawił i dal miliony na klub a teraz ma wyj.ebane. bo ma juz stołek i dobrze się go trzyma pewnie pieniądze woli wydać na kolejny plac w mieście albo chce doprowadzić do upadku klubu by móc odroczyć budowę galerii razem ze stadionem na Piłsudskiego bo miasto obiecało inwestorom którzy kupili grunty od uwm-u koło reala że będą mogli swobodnie budować galerie warmińską a tu zonk bo pierwsza miała być galeria i stadion a jak nie będzie drużyny to nie będzie potrzebny stadion.
ZA RZĄDÓW TEGO MANIPULANTA KTÓRY GDY TYLKO POTRZEBUJE GŁOSÓW I POPARCIA OBIECUJE ZŁOTE GÓRY - CHYLI SIĘ KU UPADKOWI KOLEJNY OLSZTYŃSKI KLUB!!! PIERWSI BYLI RUGBYŚCI A TERAZ CHCE NAS ZNISZCZYĆ - NIE POZWÓLMY NA TO ZABIŁ TO CO KOCHAMY NAJBARDZIEJ!!!
WOJNA !!!
BĘDZIE WOJNA!!!!
Ostatnio zmieniony czw 25 sie, 2011 przez Prowokator, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: barakuda » czw 25 sie, 2011

niedługo to będzie miasto wolne od wszystkiego,oprócz półmuzgó,darmozjadów i pasożytów z ratusza!!! :shock:

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 26 sie, 2011

po prostu wstyd za takich bladych h..ów. inne miasta na potęgę budują stadiony, nawet takie Puławy gdzie nie ma tradycji piłkarskich, mają fajny stadion. Nawet ta oklepana Ostróda, druzyna IV ligowa, nowy stadion, już sponsorzy się kręcą. Niby po co im ten obiekt??? a jednak władze widza jakis sens w tym...a u nas, tylko układ i bezsensowne inwestycje - zakute pały przed ratuszem ( i nie tylko), basen do którego miasto będzie tylko dopłacać, zamiast budowy konkretnego parku wodnego, tramwaje nikomu do szczęścia nie potrzebne, tylko zapchają miasto, i obietnice prezydenta bez pokrycia. zachowując wszelkie proporcje - taki Poznań dokłada do budowy spieprzonego stadionu 33 mln zł, bo im na budki z hot-dogami nie starczyło, a u nas nie można 1 mln zł na bierzące funkcjonowanie klubu znaleźć... oczywiście prezydent powie że dzięki temu miasto jest jednym z najmniej zadłużonych w Polsce... h.j mnie to obchodzi szanowny panie, inni jakoś mogą i nieźle na tym wychodzą to my może też powinniśmy tak działać...jak samemu sie nie potrafi to wzorujmy się na innych.
grzymek teraz musi odpłacic za poparcie jakie dostał przy wyborach od PO, które ma układ z inwestorami G. Warmińskiej, i to pewnie oni go cisną, galeria ze stadionem schodzi na plan dalszy, bo na razie wychodzi na to że inwestor warmińskiej ma umoczoną kasę ...a to mu sie nie uśmiecha. sprawę trzeba szybko wyjaśnić - niech prezydent się wypowie, odnośnie klubu, zwołać WZ i dokończyć to co miało nastąpić w trakcie wakacji, tylko ktoś tam był na urlopie....

może my jako kibice moglibyśmy wystosowac jakiś list otwarty do prezydenta??? może ktoś wyjść z taką inicjatywą, kto jest bliżej klubu, kto mógły coś takiego napisać? walczmy o klub i o kibiców...

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 26 sie, 2011

mimo całej zawieruchy w klubie....jutro liczą sie tylko 3 pkt z Motorem, piłkarze niech nie zawracają sobie niczym innym głowy, jak bedą wyniki to i my zyskamy dodatkowy argument w walce z miastem....pełna koncentracja i do boju...

Z e(S)ką w sercu.
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: śr 30 mar, 2011
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Z e(S)ką w sercu. » pt 26 sie, 2011

spokojnie nie ma co się gryźć. pan Bogusz straszy miasto odejściem z zarządu, aż wkońcu miasto się obsra i dadzą te pieniądze. Zwykła mała podpucha. :D :D :D
Chcieliście Grzymowicza, macie Grzymowicza. Zresztą najpierw są obietnice ,a potem zero działań.
Jak miałoby być tak aż bardzo źle to trzeba iść do tych wszystkich pionków z ratusza i walczyć o swoje, o nasz ukochany STOMIL :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:

chocco
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 28 maja, 2011
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: chocco » pt 26 sie, 2011

Już jedno ostrzeżenie mieli na meczu kartoniada "Żółta kartka dla władz miasta".Nie wzięli do siebie to pod uwagę miasto. Miał być protest ale tego nie będę komentował,strona pod tytułem " Stadion dla Olsztyna " też nic . Teraz w Sobotę trzeba im przypomnieć Prezydentowi i Radnym na meczu. Nie wiem jakieś śpiewki które by przypomniało i transparent na płot. Panowie pokażmy że kibice Stomilu są i też niech biorą pod uwagę nas SYMPATYKÓW STOMILU OLSZTYN. Ja się nie dziwie P. Boguszowi że takie deklaracje mówi i oświadcza. Klub nie jest prezesa własnością. Co ma zrobić Prezes ,tak naprawdę tylko Arbert i DBK coś tam wykłada ale co to jest. Jak mamy walczyć o 1 ligę .!! Już jeden raz Stomil nam rozsypał sie NIE POZWÓLMY na to. Jako my KIBICE SYMPATYCY !!

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » pt 26 sie, 2011

Na [moderator] dawać pieniądze na AZS, skoro ligę i tak wygra Skra. Walka o 2. miejsce, o bycie najlepszym wśród najsłabszych w dyscyplinie, która przestała być medialna, zaczęła znikać z telewizji, głównie dzięki państwowym pieniądzom PGE, który zabija piękno sportu i uczciwej rywalizacji w tej dyscyplinie. AZS UWM nie jest przecież klubem miejskim, uniwersytet ze swoimi różnymi dotacjami, wraz z prywatnymi sponsorami utrzymałby spokojnie siatkarską elitę do czasu wycofania się PGE z Bełchatowa, bo na razie nie ma sensu z nimi walczyć. W ogóle mogliby Skrze przed sezonem dać złoty medal i reszta walczyłaby o srebro (albo jakieś drugie złoto), a nasza "duma narodowa" grałaby tylko w pucharach.

Piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem, to piłka nożna wychowała ze dwa poprzednie pokolenia na pierwszej lidze. A kogo wychowała siatkówka? Tych 40 studenciaków z Ostródy, Łomży czy Kolna? Bum na siatkówkę skończył się z pięć lat temu, siatkówka znika nawet jako sztandarowy projekt Polsatu, który wrzuca ją na kodowane kanały, a meczów Skry nie oglądają nawet pasjonaci siatkówki, bo ich to denerwuje. Taka jest prawda o tym sporcie i państwowych pieniądzach ładowanych w tę dyscyplinę.

No i oczywiście popularność. Gramy w trzeciej lidze z kolei, a zainteresowanie meczami z Ruchem czy Widzewem jest przeogromne. Z pięć lat temu, jeszcze gdy siatkówka była bardziej wyrównana, to były jakieś kolejki po bilety na mecze AZS-Skra. A u nas trzecia liga i przychodzi na hitowe mecze czy derby po ponad 3000 osób. Wyobrażacie sobie, że AZS rozwiązują i zostają rezerwy w trzeciej lidze (no w drugiej nawet) i w PP grają u siebie ze Skrą; i do tego Urania zapełnia się do ostatniego miejsca? Ja też nie. Siatkówka to dziwny sport, nie ma się co rozwodzić, szanse na niespodzianki są znikome, piłka nożna wyzwala prawdziwe emocje, jest nieprzewidywalna i przede wszystkim jest sportem dla ludzi, klasy robotniczej (klasy średniej w Polsce nie ma). Siatkówkę jednak wolą panowie w garniturach, którzy patrzą tylko, czy w kieszeniach ciągle pełno.

Na koniec jeszcze o niejakim doradcy prezydenta ds. inwestycji sportowych w naszym mieście (jakoś tak to się nazywa). Możesz sobie wpisać w CV, że za Twojej kadencji upadł jeden klub - Budowlani Olsztyn. Niby żadne osiągnięcie, ale jak zniszczysz piłkę, to zostaniesz miejskim bohaterem, panie były sędzio, były ekspercie piłkarski, były radny...

"Gównem dla mnie jest dziś każdy radny..." The Gits

Pozdrawiam wszystkich wyborców jedynej słusznej Partii, Wielkiego Brata, wszystkich radnych naszego miasta, a w szczególności muzykanta śpiewającego w kinie pod chmurką Pawła E. Sami wiecie za co.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Preze(S) » pt 26 sie, 2011

Sa typowe biznesowe i polityczne rozgrywki. Sprawy mocno skomplikowane i Powiązane.
Duzo ruchów pod publikę i granie emocjami kibiców.
Zarząd teraz stawia (w sumie kolejny raz) Grzymowicza pod ściana ,nie dasz miliona klub upada, ale on przecież nie ma sejfu z milionami do rozdawania, troche się bawiłem w różne pisma o dotacje i tam 200zł uzyskac od miasta to 30 pism trzeba napisać,a jak nawet już się je uzyska to kolejne 30 pism i sprawozdań .
Ja również pamiętam strone popieram.stomil.olsztyn.pl
I wiele obietnic zarządu co do zmiany nazwy ,a Stomilu nie zrobili(a mieli chęci robić co roku) od 2003 .
Oczywiście popieram w 100% ich działania i chciałbym aby się spełniły oczekiwania klubu , tak samo jak i oczekiwania kibiców co do zmiany nazwy (jak tam działania grupy do zmiany nazwy, gdzie te uchwały o zmianie nazwy od 2012??)
I niech nikt nie mówi ze p. Bogusz to ma taki kaprys aby sponsorować klub dla hobby i jak sam kiedyś powiedział jest frajerem ,że wykłada na to spore sumy.
Każdy tu gra o swoje sprawy ,to tez potężny gracz na naszym terenie i naprawdę życzę aby udało mu się zbudować NAM klub –STOMIL na przyzwoitym poziomie i niech ugra swoje.
Tylko co jak zrezygnuje?

Kilka kwestii
Po 1
Tak jak pisał 1945 prezydent ??/miasto?? juz włożyło w klub 500 tysi, ostatnio dodatkowo kolejne 100 tysi ,a anulowane sa tez spore sumy za stadion , boiska ,treningi co w praktyce klub ma za darmo wszystkie obiekty jako jeden z nielicznych w mieście.

Po 2
kojarzycie sprawę GALERI WARMINSKIEJ??
to mocno lobbowana sprawa przez rade miasta –gdzie rządzi PO
wiadomo są to wielkie inwestycje i wielka kasa
wiadomo zaraz wybory a kto wyłoży na kampanie ludzi z PO ??? pewnie inwestorzy GALERII WARMINSKIEJ
zobaczcie jak sie promuje ta galerie w mediach , infa pewne gdzie inwestorzy przekazali spore sumy na propagandę i promocje tej galeri ,wynajęto specjalne firmy marketingowe które dostały spore sumy na to -minm na Gazecie OLN gdzie pełno sponsorowanych artykułów na ten temat

po 3 MIASTO WOLNE OD FUTBOLU
tu również ida spore pieniądze na ta "kampanie" jednym ze sponsorów jest INDYKOPL-wiadomo AZS -wiadomo PO
z tego co wiem od ludzi co siedzą w akcjach promocyjnych miasta to niedługo cały program OLSZTYN AKTYWNIE będzie robiony pod siatkówkę ,siatka w parku siatka pod blokiem w przedszkolach itp
ten program to nie jest na Euro ,to działania DŁUGOFALOWE które mają wyplemić działaczy i kibiców piłkarskich aby spełnić własne interesy

po 4 STADION
Obietnica Grzymowicza była ze 1 galeria ma być przy nowym stadionie.
Ale kto będzie chciał budować kolejna galerie jeżeli warmińska już ma mocniejsze podstawy i POparcie ??

Każdy może sobie rozkminić o co tu chodzi ...........


Nie chcę być tu obrońca Grzymowicza bo na pewno trzeba go mobilizować do działania ale sam to mało może zdziałać ,a jak zaklepią galerie warmńska to zapomnijcie o stadionie.

Najlepsza opcja pokazania swojej siły to mecz z Widzewem gdzie można się zebrać sporą liczba i walczyć o swoje.(środa działa wtedy ratusz)

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 26 sie, 2011

Jutro na meczu trzeba koniecznie im przypomnieć co o tym kibice myślą i jakie były obietnice. a juz najbardziej tym krawaciarzom z PO, żeby się od naszego Stomilu odp....lili. po za tym ktoś może jest na tyle zorientowany i wie dlaczego przed startem sezonu z finansowania Stomilu w ostatniej chwili zrezygnowało DFM? konkretna firma z kapitałem, wskazane byłoby pozyskać takiego inwestora...

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 26 sie, 2011

Preze(S) pisze:Sa typowe biznesowe i polityczne rozgrywki. Sprawy mocno skomplikowane i Powiązane.
Duzo ruchów pod publikę i granie emocjami kibiców.
Zarząd teraz stawia (w sumie kolejny raz) Grzymowicza pod ściana ,nie dasz miliona klub upada, ale on przecież nie ma sejfu z milionami do rozdawania, troche się bawiłem w różne pisma o dotacje i tam 200zł uzyskac od miasta to 30 pism trzeba napisać,a jak nawet już się je uzyska to kolejne 30 pism i sprawozdań .
Ja również pamiętam strone popieram.stomil.olsztyn.pl
I wiele obietnic zarządu co do zmiany nazwy ,a Stomilu nie zrobili(a mieli chęci robić co roku) od 2003 .
Oczywiście popieram w 100% ich działania i chciałbym aby się spełniły oczekiwania klubu , tak samo jak i oczekiwania kibiców co do zmiany nazwy (jak tam działania grupy do zmiany nazwy, gdzie te uchwały o zmianie nazwy od 2012??)
I niech nikt nie mówi ze p. Bogusz to ma taki kaprys aby sponsorować klub dla hobby i jak sam kiedyś powiedział jest frajerem ,że wykłada na to spore sumy.
Każdy tu gra o swoje sprawy ,to tez potężny gracz na naszym terenie i naprawdę życzę aby udało mu się zbudować NAM klub –STOMIL na przyzwoitym poziomie i niech ugra swoje.
Tylko co jak zrezygnuje?

Kilka kwestii
Po 1
Tak jak pisał 1945 prezydent ??/miasto?? juz włożyło w klub 500 tysi, ostatnio dodatkowo kolejne 100 tysi ,a anulowane sa tez spore sumy za stadion , boiska ,treningi co w praktyce klub ma za darmo wszystkie obiekty jako jeden z nielicznych w mieście.

Po 2
kojarzycie sprawę GALERI WARMINSKIEJ??
to mocno lobbowana sprawa przez rade miasta –gdzie rządzi PO
wiadomo są to wielkie inwestycje i wielka kasa
wiadomo zaraz wybory a kto wyłoży na kampanie ludzi z PO ??? pewnie inwestorzy GALERII WARMINSKIEJ
zobaczcie jak sie promuje ta galerie w mediach , infa pewne gdzie inwestorzy przekazali spore sumy na propagandę i promocje tej galeri ,wynajęto specjalne firmy marketingowe które dostały spore sumy na to -minm na Gazecie OLN gdzie pełno sponsorowanych artykułów na ten temat

po 3 MIASTO WOLNE OD FUTBOLU
tu również ida spore pieniądze na ta "kampanie" jednym ze sponsorów jest INDYKOPL-wiadomo AZS -wiadomo PO
z tego co wiem od ludzi co siedzą w akcjach promocyjnych miasta to niedługo cały program OLSZTYN AKTYWNIE będzie robiony pod siatkówkę ,siatka w parku siatka pod blokiem w przedszkolach itp
ten program to nie jest na Euro ,to działania DŁUGOFALOWE które mają wyplemić działaczy i kibiców piłkarskich aby spełnić własne interesy

po 4 STADION
Obietnica Grzymowicza była ze 1 galeria ma być przy nowym stadionie.
Ale kto będzie chciał budować kolejna galerie jeżeli warmińska już ma mocniejsze podstawy i POparcie ??

Każdy może sobie rozkminić o co tu chodzi ...........


Nie chcę być tu obrońca Grzymowicza bo na pewno trzeba go mobilizować do działania ale sam to mało może zdziałać ,a jak zaklepią galerie warmńska to zapomnijcie o stadionie.

Najlepsza opcja pokazania swojej siły to mecz z Widzewem gdzie można się zebrać sporą liczba i walczyć o swoje.(środa działa wtedy ratusz)

za tydzień na kortowie będzie turniej dzikich druzyn piłkarskich, sponsorem jest galeria warmińska....jakiś paradoks...

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tomeczq » sob 27 sie, 2011

tommy1976 pisze:po za tym ktoś może jest na tyle zorientowany i wie dlaczego przed startem sezonu z finansowania Stomilu w ostatniej chwili zrezygnowało DFM? konkretna firma z kapitałem, wskazane byłoby pozyskać takiego inwestora...
podobno dlatego że ktoś inny miał zostać dyrektorem sportowym ;)

Awatar użytkownika
ww
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: sob 21 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ww » sob 27 sie, 2011

była mowa o IKEI, by wybudowac ja w granicach miasta Olsztyn, oczywiscie pomysl nie wypalil, chociaz do najblizszej IKEI mamy 230 KM, nie mówiąc już o ludziach z Suwałk, Ełku czy innych miast, podobno cala koncepcja upadla, i wrocila w Morągu , podobno tam ma powstac wielki sklep , gdzie na pewno doszło by 800 wolnych miejsc pracy, mozna teraz powiedziec, dobrze w Galerii tez dojdzie miejsc pracy, Dla kogo? studentow/studentek ktorzy chca dorobic w wakacje sprzedajac ciuchy w [moderator] sklepie z ciuchami? Rozumiem ci ludzie maja potrzeby, ale wolalbym miec prace po studiach niz miec ja podczas , a po juz niestety nie Olsztyn upadl nic go nie uratuje reszta polski jest lata swietlne za nami jak na mozliwosci, mamy tyle jezior w graniach miasta, czemu by nie wykorzystac tego wybudowac konkretnego osrodku z zamknieta plaza gdzie pieniadze wpadały by do miasta? Dlaczego inwestycje ktore nie przynosza zysku miastu a kolesiom z ratusza sa usłane taka propaganda jak za komuny, Polska sie z nas smieje, mniejsze Mikołajki w sezonie maja wiecej zysku niz stolica wojewodztwa, chociazby Gizyczko rowniez, gdyby sie cos dzialo Polska by slyszala o nas, a tak warszawka zjedza na WM omijajac Olsztyn, a to sa ludzie bogaci, z pieniedzmi ktore zostawiaja w miescinach jak Mikolajki, Gizycko , a nie w miescie Olsztyn, mozna tak wymyslac bez konca co czlowiek inna koncepcja,pomysl[etc.] na ktory nie wpadnie wielki krol i pan tego miasta ktory se musial az tabliczke zmienic na ratuszu Grzymowicz.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » sob 27 sie, 2011

miasto powinno być odpowiednio promowane, wielu (chyba tylko po za naszymi włodarzami) wie że bardzo dobrą promocją jest sport, np piłka nożna. takie miasta jak teraz Warszawa czy Kraków będą "na ustach Polski" praktycznie co 3 dni, liga + puchary robią swoje, zobaczycie u nas na Widzewie, podejrzewam że wszyscy kibice, w promieniu 50 km od Olsztyna, którzy nie sa kibicami w kapciach chcieliby obejrzeć taki mecz. u nas jest straszny głód piłki, czego nie trzeba specjalnie udowadniać, bo za czasów w ekstraklasie, mieliśmy chyba najwyższą frekwencję w całej lidze. miasto powinno ludziom stwarzać możliwości, poprzez obiekty, czy też udziały w klubach, jeśli jest póki co problem ze sponsorami. Popatrzcie na taki Białystok, przecież tam nic nie ma, dziura zabita dechami, ale dzięki czemu w ostatnim czasie się o nim mówi - Jagiellonia. Nawet na Tvn pokazuja kamerki Z Białego czy są korki itp., a kiedy mówiło się o Olsztynie??? tylko wtedy jak Małkowski umoczył kaczora, i że chce byc miastem wolnym od futbolu, dodatkowo torpeduje się różne inne pomysły ludzi którzy chcą coś zrobić - odwołane Street wars czy teraz koncert na dajtkach. Kiedy ma się mówić o Olsztynie, jak mają do nas docierać turyści z Polski i świata? przecież oni nawe nie wiedzą gdzie to miasto leży. W ratuszu ktos powinni się w końcu wziąć za robotę , a nie wymyślają festiwal latawców, a co najgorsze że nawet takie pierdoły wymyślają im ludzie z zewnątrz, tak jak by u nas mieszkali sami debile...

ODPOWIEDZ