Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » sob 27 sie, 2011

tomeczq pisze:
tommy1976 pisze:po za tym ktoś może jest na tyle zorientowany i wie dlaczego przed startem sezonu z finansowania Stomilu w ostatniej chwili zrezygnowało DFM? konkretna firma z kapitałem, wskazane byłoby pozyskać takiego inwestora...
podobno dlatego że ktoś inny miał zostać dyrektorem sportowym ;)
z tego co ja słyszałem, była różnica zdań co do budowy zespołu, który wg DFM miałby byc budowany na wychowankach i zawodnikach z regionu, ale obecny sztab szkoleniowy widzi to trochę inaczej, i dlatego wszystko padło

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Pojezierski » pt 16 wrz, 2011

"Zarząd informuje, iż dnia 29 września o godzinie 17:00 w siedzibie klubu odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu.

Program Walnego Zebrania w dniu 29 września:

1. Otwarcie Walnego Zebrania.
2. Wybór Prezydium.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nazw drużyn biorących udział w rozgrywkach na "OKS Stomil Olsztyn" od rundy wiosennej 2012.
4. Zmiany w składzie Zarządu.
5. Wolne wnioski
6. Zamknięcie Walnego Zebrania"

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kamas » pt 16 wrz, 2011

Zapraszamy wszystkich chętnych na walne :!:

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 16 wrz, 2011

pkt 4 też jest ważny. do zarządu wszedłby ktoś z miasta i powinni zrobić OKS Stomil Olsztyn SSA. wtedy może przybyłoby sponsorów (sorry - INWESTORÓW), mogliby kupić udziały w klubie, i w końcu cos zaczęłoby sie dziać pozytywnego....

stworzyć warunki do normalnego treningu, może nowe metody szkoleniowe (a nie tak jak teraz Pan wiceprezes mówi że najlepiej jakby w ogóle grup modzieżowych nie było w klubie). Stomil zawsze był znany z pracy z młodzieżą i tego sie trzymajmy, bo ludzi do gry nie brakuje, dać im tylko z kim, gdzie i jakimi metodami pracować i będzie dobrze, tym bardziej że nie tak dawno prawdopodobnie jeden z nowych inwestorów deklarował że wejdzie do klubu przy zmianie polityki transferowej (chciał aby więcej było nacisku na wychowanków i region)...

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » pt 16 wrz, 2011

W międzyczasie z Urzędu Miasta nadeszła nie najlepsza wiadomość dla OKS 1945. Olsztyn od lipca przestał wspierać klub finansowo. Co prawda znalazła się jeszcze kwota 100 tys. zł, ale to kropla w morzu potrzeb. OKS 1945 liczył na wsparcie w wysokości miliona złotych, które podobno obiecał prezydent Piotr Grzymowicz.

Dlatego sytuacja klubu wciąż jest niepewna, czego nie można powiedzieć o wynikach sportowych. Piłkarze na boisku dają z siebie wszystko i na razie nie zwracają uwagi na stronę finansową. - Koncentrujemy się tylko i wyłącznie na piłce, bo za to mamy płacone - dodaje Janusz Bucholc. - To przynosi wymierne skutki i dzięki temu idziemy cały czas do przodu. Ze swojej strony liczę na to, że miasto wesprze klub i pomoże nam robić kolejne postępy.

Więcej... http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... z1Y80FOK7Y

Miechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 30 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Miechu » pt 16 wrz, 2011

Tommy, ale jaki ma byc jeszcze wiekszy nacisk na region lub wychowankow w porownaniu do tego co juz jest.
Spojrz na sklad:
Skiba, Glowacki, Bucholc Koprucki - Olsztyn
Baranowski - blisko bo Suwalki
Swiderski - Pisz, Szaraniec - Elk, Kun - Wegorzewo
Jeglinski, Michalowski, Biedrzycki - Olsztyn
Lysiak, Zwir - obydwaj z juniorow Stomilu
Suchocki - Ilawa
Lukasik, Filipek - Olsztyn.
Po za tym jest kilku innych mlodych, ktorzy ocieraja sie o pierwszy zespol, jak Dziemidowicz czy Leszczynski
Jedynie Sak i Bartosiewicz sa spoza naszego regionu.
Wiec nie wiem kto jeszcze ma tu grac z regionu zeby przekonac jakiegos inwestora nasza 'regionalnoscia'
Nie zdziwilbym sie gdybysmy byli jedynym zespolem w lidze ktory w takiej sile opiera sie na zawodnikach z regionu.
No i mysle ze nalezy tu docenic trenera Kaczmarka, ze to glownie na 'naszych' opiera sie sklad.
Wiec jakos nie za bardzo chcemi sie wierzyc, ze jakis inwestor zrezygnowal, bo nie podobala mu sie polityka klubu nie stawiania na pilkarzy z regionu i juniorow.

Miechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 30 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Miechu » pt 16 wrz, 2011

Aha i jeszcze jedno, jesli udaloby sie utrzymac jako taka kondycie finansowa klubu i pozycje w tabeli do przerwy zimowej, to nie zdziwie sie jak bedziemy mieli jeszcze kilku chetnych z regionu ktorzy aktualnie nie lapia sie w swoich klubach w wyzszych ligach, a chetnych by grac u nas...

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Prowokator » pt 16 wrz, 2011

Miechu Jegliński jest z Ełku a nie z Olsztyna.
Walne jest po meczu z Widzewem, jeżeli do tego czasu Piłkarze będą się dobrze spisywali i powalczą jak w tamtym roku a nawet bardziej o awans to prawdopodobnie pieniądze się znajdą. Idą wybory złotousty i jego banda peowców wiedzą że jak upadnie kolejny klub w mieście to strzelą sobie w stopę a nawet w łeb. Trzeba ratusz cisnąć ostro i dawać do zrozumienia nierobom że to ich zasrany obowiązek jest i miasto na tym tylko może zyskać a nie stracić.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 16 wrz, 2011

Prowokator pisze:Miechu Jegliński jest z Ełku a nie z Olsztyna.
Walne jest po meczu z Widzewem, jeżeli do tego czasu Piłkarze będą się dobrze spisywali i powalczą jak w tamtym roku a nawet bardziej o awans to prawdopodobnie pieniądze się znajdą. Idą wybory złotousty i jego banda peowców wiedzą że jak upadnie kolejny klub w mieście to strzelą sobie w stopę a nawet w łeb. Trzeba ratusz cisnąć ostro i dawać do zrozumienia nierobom że to ich zasrany obowiązek jest i miasto na tym tylko może zyskać a nie stracić.
dokładnie. oby tylko nie było więcej takich oszołomów jak Rytczak, ze swoimi pomysłami, wszędzie starają sie jak tylko mogą żeby urwac coś na euro, budują stadiony nawet w jakich pipidówach, tylko u nas zawsze pod prąd. co do naszej regionalizacji, to info jakie podałem, miałem od osoby blisko związanej z klubem, a dotyczyło DFM, i jego prezesa, który podobno w taki sposób potraktował nasz klub...

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » sob 17 wrz, 2011

Rytczak to jest jakiś wsiowy głupek, ubiera się alternatywnie i ma alternatywne pomysły. To nie wina Grzymowicza akurat, że miasto nie daje pieniędzy na klub. Gdybyśmy byli bogatszą gminą albo gdyby więcej zależało od prezydenta, to pieniądze by się znalazły, ale:
1. mamy radę miasta złożoną w większości z PO,
2. wydaje się pieniądze na jakieś straszydła (baby pruskie), które potem mieszkańcy wrzucają do Łyny, bo im się nie podobają; albo buduje się place czy ten nieszczęsny basen olimpijski, w końcu następne Igrzyska Olimpijskie odbędą się nie tyle w Polsce, co nawet w Olsztynie (na stadionie Leśnym).

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: THE CORE » wt 27 wrz, 2011

Kot pisze: Gdybyśmy byli bogatszą gminą albo gdyby więcej zależało od prezydenta, to pieniądze by się znalazły, ale:
1. mamy radę miasta złożoną w większości z PO,
Proszę rozwiń swoją myśl i oświeć mnie kto powinien być w radzie miasta aby "pieniądze się znalazły". Mam na myśli realne siły polityczne a nie kibiców Stomilu, bo to oczywiste.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ARDIAN » wt 27 wrz, 2011

Ja Cię mogę oświecić. PO postulowało wybudowanie nowej hali, wykluczając stadion.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » wt 27 wrz, 2011

no to juz wszyscy powinni wiedzieć na kogo nie głosować...

AsiulaA.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 maja, 2009

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: AsiulaA. » wt 27 wrz, 2011

Na kogo w takim razie głosować?

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ARDIAN » wt 27 wrz, 2011

Kongres Nowej Prawicy to najnormalniejsza opcja, chyba że ktoś jest zatwardziałym skinem to odpada bo JKM popiera legalizacje narkotyków ;) A co do niegłosowania na PO to chyba każdy o tym wie od dawna.

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » śr 28 wrz, 2011

THE CORE pisze:
Kot pisze: Gdybyśmy byli bogatszą gminą albo gdyby więcej zależało od prezydenta, to pieniądze by się znalazły, ale:
1. mamy radę miasta złożoną w większości z PO,
Proszę rozwiń swoją myśl i oświeć mnie kto powinien być w radzie miasta aby "pieniądze się znalazły". Mam na myśli realne siły polityczne a nie kibiców Stomilu, bo to oczywiste.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja nie wiem, na kogo głosować, wiem tylko na kogo nie. Chcesz mi powiedzieć, że wygrana PO to dla nas raj?

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ARDIAN » śr 28 wrz, 2011

1945 pisze:http://www.wybory.nowaprawica.org.pl/index.php/sejm

Na Warmii i Mazurach nie zagłosujesz na nich. Brak podpisów pod listami.
No tego się właśnie obawiałem.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Leszkowy » śr 28 wrz, 2011

pewnie zeby glosowac na PO poniewaz za ich kadencji zyje sie lepiej, tzn. sluzba zdrowia jest w zadowalajacej kondycji, zmniejszyla sie armia urzednikow i ogolnie biurokracja, jest wolnosc slowa na stadionie, przyczyny katastrofy smolenskiej wyjasnione w ekspresowym tempie !, dlug publiczny najmniejszy od dwudziestu paru lat, media w koncu nie sa upolitycznione ( szczegolnie tvn, tvp ), bez zadnych obaw mozesz zalozyc rodzine np. 2 +3 bo spojoknie bedzie stac cie na wyzywienie rodziny oraz edukacje dzieci ( bardzo tanie wyprawki szkolne ), setki wrecz tysiace kilometrow autostrad, niezawisle sady hehehe, sluzby specjalne ( abw, cbs ) nie maja nic wspolnego z premierem........... to tak na szybko co przyszlo mi do glowy.


o rytczaku to szkoda zdrowia i nie bede sie wypowiadac o jego promocji miasta.

chcialem glosowac na NP ale wyszlo jak wyszlo. dlatego moj glos pojdzie na .........pis. ale chcialbym odrazu zazanczyc ze nie jestem jak to powiedzial ostatnio minister radek s. ,,lysa pala z bojowki pisu,, hehehe

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Tiger » śr 28 wrz, 2011

Nie wiem jak można zagłosować na pis...
ja rozumiem, że platforma pokazała co "potrafi" ale wybór kaczyńskiego i spółki to cios w plecy dla całego kraju
cała banda czworga jest do wymiany
bawią się nami
szkoda, że Korwin odpadł w przedbiegach
Korwin-Palikot to byłoby coś :-)

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ptr » śr 28 wrz, 2011

Teoretycznie są jeszcze szansę że wystartują z całego kraju, wnieśli skargę do WSA i ta może nakazać PKW zmienić decyzję...

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ARDIAN » śr 28 wrz, 2011

Czy platforma czy pis to tak na prawdę jeden [moderator], lecz z dwojga złego wybiorę pis. Palikot to totalny kretyn, nie wiem jak można łączyć go z Korwinem który notabene sam jest sobie winien za kojarzenie go z tym gburem. A co do startowania ze wszytkich list to jeśli nic nie poradził sąd najwyższy wątpie żeby cokolwiek innego zmieniło decyzje PKW.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Leszkowy » śr 28 wrz, 2011

a no kogo zaglosowac? na lsd , przepraszam sld? na blazna palikota, zreszta palikot a PO to jeden [moderator] bo zostal ,,stworzony,, przez tych drugich. psl w ogole nie biore pod uwage.

trzeba poczekac az NP uzupelni braki formalne i byc moze bedzie mozna na nich zaglosowac. chociaz o ile sie nie myle z ich listy startuje jakis nygger ( szczecin?)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: THE CORE » śr 28 wrz, 2011

Zeby była pełna jasność. Najlepszym program ma (od zawsze) Korwin-Mikke. Ale se na nich nie zagłosujecie... W Olsztynie możecie głosować na Komitet Wyborczy Prawica w którym są ludzie z UPR, czyli partii stworzonej przez JKM.
Tylko czy naprawdę chcielibyście aby JKM wygrał wybory? To ultraliberał, nie mielibyście ani grama szansy na jakiekolwiek dotacje na sport, w tym na Stomil. Jesteście tego świadomi?
Głosujcie na kogo chcecie, nic mi do tego, ale będę miał niezłą z Was beke jak wygra Wasz PIS. Zatęsknicie za PO...

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Leszkowy » śr 28 wrz, 2011

wez [moderator] na siatke bo od poczatku kiedys jestes zalogowany to [moderator] kacapoly.

Artur
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 09 paź, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Artur » śr 28 wrz, 2011

Wątpię The Core... PiS wiele robił i robi dla kraju tym bardziej jak zaczął utożsamiać się z neomerkantylizmem i prawdziwym konserwatyzmem a nie z takim konserwatyzmem jaki reprezentuje PO... bo to jest śmiechu warte. A PiS przynajmniej nie zadłużał tak państwa, wiem że trochę odbiegam tutaj od piłki nożnej ale myślę że dla Państwa Polskiego najlepszym rozwiązaniem była by Nowa Prawica ale jeżeli nie ma jej na naszych listach to wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest PiS. PO to [moderator] które sprzedaje nasz kraj, to są zwykli zdrajcy, nie rozumiem ludzi którzy na nich głosują (tym bardziej że są to młodzi ludzie...). Zresztą wystarczy zagłębić się w ekonomię naszego Państwa w ostatnich latach, ile miejsc pracy stworzono (zwiększając maksymalnie biurokrację), jak posrane ustawy wyciągało PO itp, itd. W wielkim skrócie przedstawia to prof Rybiński polecam obejrzenie kilka jego wypowiedzi. ten Pan ma u mnie 100% poparcia:

http://www.youtube.com/watch?v=OoOwwu7C ... ure=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=WLVUMad9 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=RkFXbQx2 ... re=related

A PALIKOT???!!! Ten człowiek który mi mówi w spotach że jeżeli będziemy mieli wybór jako dzieci czy wierzyć w Boga czy nie to wtedy będziemy najlepsi??!! Przecież to bzdury! On chce zrównać Chrześcijaństwo z satanizmem... Wg mnie ok nie każdy musi być wierzący ale mimo wszystko jesteśmy Państwem Chrześcijańskim (chociaz mamy w Konstytucji zapisane Państwo świeckie) to dominująca religią jest Katolicyzm i dłużni jestesmy religii szacunek.

Pozdro

ODPOWIEDZ