Kto szkoleniowcem Stomilu?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kto szkoleniowcem Stomilu?

Andrzej Biedrzycki
62
56%
Jerzy Budziłek
15
14%
Osoba z zewnątrz Polski
33
30%
 
Liczba głosów: 110

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » wt 25 lis, 2008

moglby byc Kaczmarek albo Broniszewski... :D

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » wt 25 lis, 2008

O Broniszewskim mozemy zapomnieć. Ten przymierzany jest do Gorzowa Wlkp.

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » wt 25 lis, 2008

Raczej nie ma się co spodziewać głośnego nazwiska z Polski,najbardziej prawdopodobna jest kandydatura Biedrzy lub pozostanie przy Budziłku

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » wt 25 lis, 2008

Budziłek miał uratować sytuację i uratował. W końcu wygraliśmy z Sisiorakiem... Na początku nie byłem do niego przekonany, ale podobno to wyniki mówią o klasie trenera, a nie miał ich całkiem najgorszych... Nie wiadomo tylko, czy to w końcu "zaskoczyła" dobrze przygotowana drużyna Nakielskiego, czy Budziłęk coś naprawdę pozmieniał...
Ostatnio zmieniony wt 25 lis, 2008 przez Kovalainen, łącznie zmieniany 1 raz.

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

ktoś z zewnątrz

Post autor: chodi » śr 26 lis, 2008

Budziłek to nie jest dobry trener. Chłopaki są poukładani jeszcze po Nakielu. Z całym szacunkiem do trenera, ale on sam wie czemu ma ksywę ,,pomidor", a jak inni zawodnicy poczują wolną rękę i zaczną sobie pozwalać na to co np. Włodarczyk kiedyś w Legii czy Boruc i Majewski na zgrupowaniach, to nie będzie ani wyników, ani awansu. Najlepsza jest zawsze ,,świeża krew", dlatego jestem za trenerem z zewnątrz. Pzdr!

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » śr 26 lis, 2008

Teraz naprawde poznamy faktyczna wartosc trenera ktokolwiek by nim nie byl
Z calym szacunekiem dla Budzilka ale to Nakiel przygotowywal ta druzyne do rozgrywek i ostatnie niezle wyniki to efekt solidnej pracy w okresie przygotowawczym widac ze chlopaki dostali ostro w kosc bo na poczatku nie wszystko bylo jak trzeba brakowalo im tej swiezosci ale tak jak mowie wynikalo to z katorzniczej pracy na treningach pozniej bylo juz lepiej zobaczymy jak nowy trener przygotuje zespol w przerwie ziomwej i to bedzie dla niego prawdziwy egzamin oczywiscie wazne tez jaka bedzie dysponowal kadra ale to uz bardziej w gestii zarzadu i jego portfela:)
Osobiscie jednak jestem za Biedrzyckim bo ma dobry kontakt z zawodnikami i kibicami i pokazal juz ze posiada pewien warsztat i pomysl na gre jego zwolnienie ze Stomilu to bylo nieporozumienia pora wiec dac mu druga szanse w koncu ma nam cos do udowodnienia

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » śr 26 lis, 2008

Z tym przygotowaniem nakiela do rozrywek bym polemizował, każdy pamięta wiosnę zeszłego sezonu gdzie odnieśliśmy tylko 2 zwycięstwa na boisku(stal głowno, sms) reszta to były remisy i 2 porazki i gdyby nie walkowery nie wiadomo czy bysmy sie znalezli w 2 lidze. Na początku tego sezonu też gra się nie układała - 9pkt po 9 kolejkach, dopiero pozniej cos zaskoczyło. Wg mnie powinien zostać Budziłek albo przyjść ktoś zewnątrz. Co do Biedrzy - wielki szacunek jako do piłkarza stomilu, ale jako trener nie ma większego doświadczenia więc nie wiem czy sprosta wyzwaniu.

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » śr 26 lis, 2008

Nie rozbrajajcie mnie i nie mówcie "Nakielski przygotował zespół" bo to jest śmieszne. Piłkarze na początku sezony po 30 minutach gry siadali kondycyjnie. Sami piłkarze tak mówią(nie będę rzucał nazwiskami) Więc jakby nie patrzeć Budziłek przez tak krótki okres wprowadził coś nowego(czyt. dobrego) i wyrwaliśmy się ze strefy spadkowej dlatego ja jestem za Budziłkiem. To taka moja skromna opinia :D

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » śr 26 lis, 2008

Tak, tak, teraz to AVE NAKIEL, bo Budziłek jest be.
Czy Nakielski dobrze przygotował drużynę do sezonu?
- Nie. Zawodnicy w pierwszych meczach po trzydziestu minutach nadawali się wszyscy do zmiany. To nie jest dobre przygotowanie do sezonu.

O transferach nie dyskutuję już więcej, bo nowa runda, nowe twarze ;)

Budziłek nie dostał prawdziwej szansy pokazania się (jedna runda to minimum, jakie powinien dostać trener), dlatego też uważam, że odrobinę niesprawiedliwie byłoby, gdyby został zwolniony.

Nie chcę nic sugerować, ale z Nakielskim najprawdopodobniej takiej końcówki sezonu byśmy nie mieli, a przegrać kolejny raz z Jeziorakiem to chyba nam się nie widziało.

Styl gry za Budziłka również uległ zmianie - na lepsze. Dla mnie to on może być pomidorem czy cebulą, ale jak będzie osiągał wyniki na poziomie dwa punkty/mecz, to nikt nie będzie chciał zmiany trenera. Póki co również przekonuje mnie jego wizja na odległą przyszłość, chociaż nie miałem możliwości zestawienia jej z innymi kandydatami.

Więc jak zostanie Budziłek, nie ma co zawczasu rozpaczać ;)

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » śr 26 lis, 2008

Tez dałbym szanse Budziłkowi wykazać sie w rundzie rewanżowej. A wie ktoś może co sie dzieje z Ryszardem Polakiem?? Kiedys słyszałemze juz na trenerskiej emeryturze w Łodzi... To za jego kadencji Stomil zaliczył najlepszy sezon w historii (6 miejsce na koniec sezonu w ekstraklasie).

irokez
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 27 lis, 2008

Post autor: irokez » czw 27 lis, 2008

zostawił bym Budziłka jest z naszego towarzystwa i niech poprowadzi następną rundę. trener z zewnątrz nic nie zdziała przez te pół roku tylko może jedynie się dorobić i naobiecywać gruszek na wierzbie. dokończmy ten sezon z Panem Jurkiem a póżniej niech zarząd podejmnie rozsądną decyzje.

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » czw 27 lis, 2008

ale aktualna przerwa pomiedzy runda jesienna i wiosenna jest dluzsza od tej pomiedzy sezonami... wiec nowy trener mialby latwiejsze zadanie przygotowac zespol do rundy wiosennej aniezeli rozpoczynac prace po zakonczeniu sezonu 07/08

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » czw 27 lis, 2008

Wiadomość z ostatniej chwili !! Z bardzo pewnych źródeł dowiedziałem się, że trenerem zostanie Wiktor Karman !!!

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » czw 27 lis, 2008

no ja tez o tym słyszałem :roll: ..... http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35190,2515411.html :lol: :lol: przeczytaj uważnie.... 8)
Ostatnio zmieniony czw 27 lis, 2008 przez OkAe(S)iAk, łącznie zmieniany 2 razy.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » czw 27 lis, 2008

Ostatnia aktualizacja 2oo5 :D

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » czw 27 lis, 2008

doman pisze:Wiadomość z ostatniej chwili !! Z bardzo pewnych źródeł dowiedziałem się, że trenerem zostanie Wiktor Karman !!!
przeciez to 2005 roku !!!!

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » czw 27 lis, 2008

To OkAe(S)iAk wrzucił artykuł z 2005r. Ja słyszałem, że nastąpi Karman-reaktywacja!

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » czw 27 lis, 2008

doman pisze:To OkAe(S)iAk wrzucił artykuł z 2005r. Ja słyszałem, że nastąpi Karman-reaktywacja!
Skonczysz wreszcie spamowac? Mysle ze nie do tego sluzy forum, chyba ze masz jakis dowod na to, a nie sądze.
Mysle ze trenerem powinien zostac Biedrza poniewaz zasluzyl na to dobrą pracą w klubie ponad 3 lata temu kiedy to zostal nieslusznie wyrzucony. Legenda Stomilu jako pilkarz, mysle ze sprawdzi sie jako trener Dumy Warmii

PS. Jednak nie Biedrzycki .. a szkoda. Nie wiem czemu ale trener Budzilek mimo wszystko mnie nie przekonal, z kolei Ci "z zewnątrz" nie maja zadnych wikeszych sukcesow, wiec nie jest dobrze
Ostatnio zmieniony czw 27 lis, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 2 razy.

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » czw 27 lis, 2008

Według mnie Budziłek jest dobrym trenerem chociaż Nakiel też takim był. Jednak Lepszy jest ten pierwszy. Wygraliśmy z Sisiorakiem a to jest już coś

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 27 lis, 2008

Recha107 pisze:Według mnie Budziłek jest dobrym trenerem chociaż Nakiel też takim był. Jednak Lepszy jest ten pierwszy. Wygraliśmy z Sisiorakiem a to jest już coś
Ludzie skończcie z tą dziecinadą to jest Jeziorak bo to już żałosne się zaczyna robić.
Bez odbioru

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » czw 27 lis, 2008

szkoda ze Biedrzycki odrzucil propozycje,szkoda!

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 27 lis, 2008

Recha107 pisze:Według mnie Budziłek jest dobrym trenerem chociaż Nakiel też takim był. Jednak Lepszy jest ten pierwszy. Wygraliśmy z Sisiorakiem a to jest już coś

:lol: :lol: :lol: No comments :lol: :lol: :lol:

wilk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 paź, 2008

Post autor: wilk » pt 28 lis, 2008

Panowie sami zawodnicy mówią żże ich Nakielski dobrze przygotował i poukładał. Przecież to Nakiel ich przygotowywał do rozgrywek, a nie Budził przez 3 tygodnie. Siły chłopaki mieli zawsze do konmca meczu.

Krzysztof
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: śr 22 paź, 2008

Post autor: Krzysztof » pt 28 lis, 2008

Jak nie Biedrzycki to kto? Z niecierpliwością czekam na wieści z klubu. Choć i dalsza współpraca z Budziłkiem nie jest taką złą perspektywą.

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » pt 28 lis, 2008

dajmy szansę Budziłkowi, nie ma takich złych wyników, a co do przygotowania Nakiela do sezonu już pisałem wcześniej, 9 kolejek - 9 punktów i przez pierwsze kolejki gra naprawdę wyglądała słabo

ODPOWIEDZ