Platnosci internetowe

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Czy uwazasz to za dobry pomysl ?

Czas głosowania minął pn 09 mar, 2009

TAK
12
50%
NIE
12
50%
 
Liczba głosów: 24

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Platnosci internetowe

Post autor: kubik » pt 27 lut, 2009

Siema

Czy istnieje mozliwosc stworzenia konta internetoowego lub cos w tym stylu polaczonego z klubem aby np robic przelewy ,kupowac gadzety,karnety lub poprostu przesylac pieniadze na konto klubu oczywiscie z wszystkimi mozliwymi metodami platnosci np kary kredytowe itd. Uwazam ze jest to jedna z lepszych i szybszych mozliwosci pomocy ,wspierania klubu przez kibicow. Wydaje mi sie ze jest to naprawde dobry pomysl.


Tylko STOMIL OKS !
Ostatnio zmieniony pt 27 lut, 2009 przez kubik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » pt 27 lut, 2009

Moze automaty Stomilu na miescie plujace smyczami i otwieraczami , albo karty zdrapki? Niektore opcje by byly dobre typu PayPal , ale to wchodzi w cene tez prowizja , a ona nie jest mala. za takie uslugi dlatego trzeba pomyslec czy warto tak samo , jak niedawno Polonia miala sms'y - przy ofertach wyglada na to ze (groszowe sprawy dostali za kazdego zeta) ale kazdy mogl z kazdego zakatka wyslac. Przy Twoim poscie - karty kredytowe to trzeba sie liczyc z tym ze za opcje jest pobiegana oplata...zreszta ja wyrazilem tylko swoje zdanie , co chyba na forum wolno mi uczynic. :lol: :lol: :lol:

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » pt 27 lut, 2009

alez i waslnie o to chodzi aby kibice wyrazali swoje opinie hehe , ale wracajac do tematu to i tak kartami kredytowymi bylo by taniej dla mnie niz chodzac do firmy wysylkowej i placic $20 za kazde $100 ale zawsze mozna wystawic na stronie cegielki stomilu i niech np jedna kosztuje 15zl druga 20zl i trzecia 50 i tyle prosta sprawa :)

Pozdr

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » pt 27 lut, 2009

Cegiełki były sprzedawane przed meczem z Jeziorakiem i jakoś dużego zainteresowania z tego co pamietam, nie było.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » pt 27 lut, 2009

macie konto ultras na ktore mozecie wplacac pieniadze

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » pt 27 lut, 2009

kubik pisze:alez i waslnie o to chodzi aby kibice wyrazali swoje opinie hehe , ale wracajac do tematu to i tak kartami kredytowymi bylo by taniej dla mnie niz chodzac do firmy wysylkowej i placic $20 za kazde $100 ale zawsze mozna wystawic na stronie cegielki stomilu i niech np jedna kosztuje 15zl druga 20zl i trzecia 50 i tyle prosta sprawa :)

Pozdr

http://www.moneybookers.com/ Tu mozesz wplacic kartą (prowizja 1.9%), a pozniej za przelew na konto w Polsce 2.90$. Korzystalem kilka razy i są wiarygodni. Zawsze to przy 100$ okolo 5 $ a nie 20.
Ostatnio zmieniony pt 27 lut, 2009 przez tendragon, łącznie zmieniany 3 razy.

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » sob 28 lut, 2009

Sluchajcie

ale chodzi mi nie o konto ultras ale o konto STOMILU !!! a przy okzji mozna i ultras ale choodzi mi o metody placenia. Ktos sie wypowiadal ze byly cegielki z Jeziorakiem i nic nie wyszlo . CHodzi mi o to zeby byla ciagla mozliwosc wysylania kasy w prosty sposob fikcyjna cegielka ktorej ja nie potrzebuje a kasa leci na konto Druzyny STOMIL oczywiscie moze bvyc prowizja mala na rzecz Stowarzyszenia!!!! Stwozmy serwis ktory jest nowoczesny !!!! A o Ultras sie nie martwcie zawsze o nich pamietam !

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 28 lut, 2009

tyle ,ze to nie pomysł do nas
tylko do klubu trzeba go skierować

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » sob 28 lut, 2009

ok nie wazne poprostu myslalem ze bedzie z tego kasa dla klubu i dla Ultaras ale widze ze jest wiecej krytykantow (chyba juz taka mentalnosc) tymbardziej ze jestescie na miesciu i kontakt z klubem macie duzo lepszy niz ja.

Pozdr

ODPOWIEDZ