akcje promujące SPORT

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » pn 04 maja, 2009

Moim zdaniem fajnie by było jak już ktoś wcześniej wspomniał, zebrać się w dużej liczbie i zorganizować jakąś akcję pod ratuszem. Tylko jak będzie takie zaangażowanie jak ze zniczami to można dać już sobie na luz. Tyle osób się deklarowało, a niekoniecznie każdy z tym zniczem przyszedł.

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Post autor: BOS » pn 04 maja, 2009

Stefanek pisze:Moja kolejna propozycja.
4 czarne trumny --- mogą być z dykty --- kazda z oddzielnym napisem "Stadion Stomilu" "Hala Urania" "Stadion Leśny" " Stadion Budowlanych"
Przemarsz pod ratusz i pozostawienie ich przed wejściem do ratusza
Akcja mocno medialna :D
pomysł z trumnami hmmm moze nie najgorszy
ale co do ratusza to jest dobry pomysł żeby cos tam zrobić
i te napisy tez dobre

marcin1981
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: czw 30 paź, 2008

Post autor: marcin1981 » pn 04 maja, 2009

intertrans pisze:każdy co wymyśli jakaś fajna akcje niech nakreśla pomysły

najciekawsza na pewno będziemy realizować
Jak wcześniej pisałem proponuję zakryć stadion starymi oprawami. Trzeba dać do zrozumienia że skoro władze nic nie robią my zrobimy chociaz tyle. Wiem ze może być problem z tym bo jakoś to trzeba przetransportować i rozłożyc ale efekt może być fajny.
Co do manifestacji pod ratuszem byłbym "za" gdyby wiadomo było że przyjedzie dużo osób a nie setka.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 04 maja, 2009

Myślę , że zakryć stadion to byłoby ciężkie zadanie, ale znacznie prostszym jest po prostu rozłożenie napisu np" TUTAJ BYŁY KIEDYŚ TRYBUNY , A JEST PASTWISKO" w nawiązaniu do rosnącej na trybunach pod zegarem trawy 8) Oczywiście transparent znajdowałby się właśnie na łuku pod zegarem . Myślę , że to byłoby łatwiejsze zadanie do wykonania. Oczywiście jeśli klub wyraziłby na to zgodę.

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » pn 04 maja, 2009

Można by było ułożyć pod ratuszem troche tej trawy i dołożyc do tego kilka cegieł... to wszystko miałoby pokazać ze stadion sie rozpada a równoczesnie ze kazdy z nas może sie przyczynic do powstania w Olsztynie prawdziwego stadionu...dodając do tego te trumny o których napisał Stefanek to uzyskalibyśmy naprawde bijącą w oczy i dającą dużo do myślenia akcje...

Awatar użytkownika
kubaols
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 137
Rejestracja: pt 24 paź, 2008
Lokalizacja: Nagórki

Post autor: kubaols » pn 04 maja, 2009

Tak wyglądała akcja GKS Katowice.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=Zqr8eTc4DQA

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » pn 04 maja, 2009

Może wystarczy jedna, większa trochę trumna, na której można umieścić jeden napis ( o naszym stadionie), którą by wszyscy zaangażowanie kibice zanieśli pod sam ratusz przed meczem lub po meczu, bo wtedy pewnie najwięcej kibiców przyszło. I przy ratuszu byśmy mogli manifestować o stadion. Przy okazji można wykorzystać transparenty. Jeszcze do tego można postawić coś przy trumnie (np. znicze lub jakieś kwiaty nawet).

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » pn 04 maja, 2009

ogladalem kiedys zdjecia , z jakiegos protestu kibicow. poustawiali oni kukly kibicow zrobione z katronow na trybunach a sami wyszli z meczu. mozna by bylo zrobic taka ekipe kibicow i poustawiac ich na naszych pieknych nie czynnych trybunach. :tylkostomil: :szal2: :szal1: :raca: :oksbks: niestety nie potrafie nigdzie znalezc linku do tych zdjec! to tylko moj pomysl, wiec nie krzyczcie na mnie jesli to zly pomysl?

Awatar użytkownika
Młody USL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009
Lokalizacja: Stąd nie widać

Post autor: Młody USL » pn 04 maja, 2009

Noo mi sie ten CZESIA pomysł podoba. Wyszłoby dość tanio, ale z jakim efektem :)
Albo te wszystkie pomysły zrealizować: "kartonowi stomilowcy", trumny i przemarsz pod ratusz. :wink:

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Post autor: BOS » pn 04 maja, 2009

kubaols pisze:Tak wyglądała akcja GKS Katowice.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=Zqr8eTc4DQA


Ja jestem za zrobieniem takiego czegoś tylko osob by musiało byc bardzo ale to bardzo sporo

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » pn 04 maja, 2009

Iść pod ratusz i manifestować jak kibice z Katowic to bardzo dobry pomysł. ale przed lub po meczu, żeby było dużo osób. I jeszcze jakby był przy okazji zrealizowany pomysł z trumną to uważam, że efekt zrobilibyśmy dość spory :)

Ja osobiście doradzam wymieniony na górze "plan" akcji o stadion :D
Ostatnio zmieniony pn 04 maja, 2009 przez *sToMiLoWiEc*, łącznie zmieniany 1 raz.

korgan79
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007

Post autor: korgan79 » pn 04 maja, 2009

Mecze rozgrywane są zazwyczaj w sobotę więc pod ratusz nie ma sensu iśc - co najwyżej strażników tam się zastanie... Jeśli iśc pod ratusz to wtedy kiedy jest sesja rady miasta - zazwyczaj w środę się odbywają - ale myślę że ciężko byłoby zebrac się sporą grupą w środę w czasie sesji rady...

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » pn 04 maja, 2009

Mecz z Ruchem jest w środę 8)

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » pn 04 maja, 2009

zduno pisze:Mecz z Ruchem jest w środę 8)
Dlatego warto przemyśleć ten pomysł :)

Piaskun
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 28 cze, 2007

Post autor: Piaskun » pn 04 maja, 2009

:arrow: :arrow:
narazie to sie troche uspokój,bo od kilku dni bezsensownie zabierasz głos :roll:

SSK STOMIL
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Stomil Olsztyn
Kontakt:

Post autor: SSK STOMIL » pn 04 maja, 2009


MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 04 maja, 2009

Proponuję też nieco inną akcję, która miałaby na celu popularyzację olsztyńskiego sportu w sieci. Mam na myśli stworzenie na wikipedii portalu "Sport w Olsztynie". Miałoby to wyglądać podobnie do istniejącego już portalu "Olsztyn".

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Portal:Olsztyn

Obecnie w wikipedii funkcjonuje już podobny portal tematyczny:

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Portal:Sport_w_Radomiu

Oczywiście nasz portal byłby znacznie bogatszy od radomskiego. Poza takimi sekcjami jak aktualności czy kluby sportowe możnaby utworzyć oddzielne sekcje na temat sportowych wydarzeń w Olsztynie, a także obszerne wyniki ostatnich spotkań czołowych olsztyńskich zespołów. Portal taki pozwoliłby także uzupełnić informacje o podmiotach związanych z olsztyńskim sportem.

Czekam na opinie i chętne osoby, które podjęłyby się aktywnego udziału w tej inicjatywie. Chodzi tu o aktualizację portalu, bo jeśli umieścilibyśmy tam sekcje z wynikami spotkań, wymagałoby to częstej aktualizacji.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 05 maja, 2009

Może wyslijcie specjalne zaproszenia na mecz do wszystkich radnych w mieście, do prezydenta miasta, ale i do marszłka województwa i wojewody też. I powiadomić media.
Zaproszenia mogą mieć jakies fajne nazwy typu: "piknik pod wisząca skałą" albo "majówka na zielonej trawce" czyli na zarośniętych trybunach, albo "zaproszenie na podróż w czasie i przestrzeni - prehistoria" albo "zgadnij gdzie jesteś: Olsztyn 2009 czy Drezno 1945" itp.
Ci kibice z dykty też dobry pomysł. Ja bym dodał do tego aby ponaklejać im twarze olsztyńskich radnych, Grzymowicza, Protasa, Podziewskiego. Można też porozkładać na stadionie transparenty z cytatami co ciekawszych obietnic i podpisem kto i kiedy je składał.

-STOMILFAN-
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 80
Rejestracja: pt 16 cze, 2006
Lokalizacja: z FC

Post autor: -STOMILFAN- » śr 06 maja, 2009

akcja Polonii jesli dobrze pamietam dotyczyla podwyzek cen biletow.
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/imag ... turowi.jpg

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » śr 06 maja, 2009

To jak, nie ma chętnych do pomocy przy tworzeniu portalu? Czy może akcja na minus?

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » śr 06 maja, 2009

Mam pomysł, co do kolejnych akcji. Może w celu pokazania, że nasz stadion "umiera" każdy na mecz lub na naszą manifestacje jeśli w ogóle będzie ubierze się na czarno. Oznaczało by to, że jesteśmy w żałobie, bo nasz stadion "nie żyje". I do tego np. transparenty i śpiewki jakieś. Tylko nie wiadomo, czy każdy mógłby ubrać się na czarno.
Ostatnio zmieniony śr 06 maja, 2009 przez *sToMiLoWiEc*, łącznie zmieniany 1 raz.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » śr 06 maja, 2009

Jeśli o mnie chodzi to wywiesiłbym na jeden dzień oprawę z Piłsudskim w tym miejscu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lsztyn.jpg albo jakiś sensowny bilboard nawołujący urzędników do ratowania olsztyńskiego sportu. Akurat widoczne z okien ratusza :)
Wiem, że to nierealne, bo koszta ,zajęte terminy itp. Ale myślę, że coś takiego jest nam potrzebne-jasne, proste i konkretne :!:
Ostatnio zmieniony śr 06 maja, 2009 przez ..::DAWIT::.., łącznie zmieniany 1 raz.

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » śr 06 maja, 2009

Nie mogli byśmy nawet tam wywiesić.. Ja jestem za pomysłem z trumnami i napisanym na górze prze ze mnie. Twój pomysł DAWIT trochę mógłby bardziej mówić o tym, że nasz stadion umiera.

[ Dodano: Sro 06 Maj, 2009 ]
Teraz dopisałeś, że bilbord to się nie czepiam, że pomysł mija się z celem :)

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » śr 06 maja, 2009

..::DAWIT::.., i *sToMiLoWiEc*, może skontaktujecie sie z TVP żeby we wszystkich stacjach przez tydzień nadawali spoty o tym ze Stadion Stomilu umiera??

..::DAWIT::.., Piszesz swój pomysł i na koniec dodajesz, ze to nierealne, :roll: to po co w ogóle pisać?? *sToMiLoWiEc*, a kolega znów pokazał ze zyje, ze nic mu nie jest (powoli zaczynałem się martwic tak mało postów napisałeś) i po raz kolejny napisał ze pomysł ten i ten mu sie podoba, no fajnie ze Ci się podoba ale mi sie tego czytac nie chce poraz enty

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 07 maja, 2009

DAWIT oprawa z Piłsudskim istnieje już tylko na zdjęciach, zresztą nie kombinujcie aż tak...

ODPOWIEDZ