Miasto vs Stomil

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Czy jesteś za manifestacją pod ratuszem?

Czas głosowania minął śr 27 sty, 2010

tak!jazda z .....
101
95%
nie!nic nie osiągniemy
4
4%
jest mi to obojętne
1
1%
 
Liczba głosów: 106

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » śr 20 sty, 2010

Na pewno masz też rację, tylko mi się wydaje że trzeba prowadzić dialog spokojnie, dopóki nas nie zawiedzie to nie mamy podstaw aby wypowiadać wojnę. No drugiej Irlandii na pewno nie będzie, to nie ulega wątpliwości ale ja wierze cały czas w stadion...

marcin1981
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: czw 30 paź, 2008

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: marcin1981 » czw 21 sty, 2010

Spokojnie, z tego co wiem są 4 firmy które mają zbudować galerię handlową oraz stadion piłkarski. Jedną z tych firm jest podobno były właściciel Alfy.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: NAGÓRKI » czw 21 sty, 2010

Były własciciel Alfy to najchętniej wybudowałby ALFĘ II na terenie obecnego PGM-u przy ul. Kasprzaka. Toczyły , lub nawet toczą się w tej sprawie rozmowy.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » czw 21 sty, 2010

Z tego co czytałem w olsztyńskiej jakiś czas temu grzymek nie wyraził zgody na galerie przy Kasprzaka i jej tam nie będzie. Z drugiej strony chyba nie miałbym nic przeciwko gdyby były właściciel alfy zbudował stadion, wychodzę z założenia ze każdy kto miałby pieniądze na inwestycje się nadaje :]

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: czerkasow » czw 21 sty, 2010

MlodyKibic pisze:Z tego co czytałem w olsztyńskiej jakiś czas temu grzymek nie wyraził zgody na galerie przy Kasprzaka i jej tam nie będzie. Z drugiej strony chyba nie miałbym nic przeciwko gdyby były właściciel alfy zbudował stadion, wychodzę z założenia ze każdy kto miałby pieniądze na inwestycje się nadaje :]
No to właściciel Alfy pójdzie na ugodę z UWM i miastu figa zostanie ... bierz to też pod uwagę.

marcin1981
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: czw 30 paź, 2008

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: marcin1981 » czw 21 sty, 2010

Popatrzcie na budowę galerii i stadionu przez pryzmat wyborów. Nasi politykierzy mają świadomość że jeśli coś ze stadionem się nie ruszy nasze głosy pójdą na inne osoby, a co te głąby umieją robić innego niż politykować?Nic! Myślę że nie zaryzykują olania rzeszy kibiców.
Druga sprawa. Jeśli ruszyłaby się budowa to kto najbardziej skorzysta? Na pewno firmy budowlane. To dla nich łakomy kąsek a większość właścicieli dużych firm to w Olsztynie "grubi gracze" a "grubi gracze" będą robić wszystko by zarobić grubą kaskę.Za budową stadionu stoi zarobek wielu innych firm.
Jeśli Alfa została sprzedana z potwornym zyskiem to wiadomo że budując 3 i 4 galerię też się na tym zarobi i ludzie z kasą mają tego świadomość. Po frekwencji w Alfie widać że jest popyt na podobne galerie.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Preze(S) » czw 21 sty, 2010

jak juz rozmawiamy o budowach i planach i obietnicach i deklaracjach :lol: to wracając pamięcią ..............

TERENY DLA MICHELIN
w zamian za tereny MICHELINN zobowiązywało się -co było niby jednym z warunków sprzedania tych terenów-dokładać się do sponsoringu OKSu
po sfinalizowaniu umowy MICHELIN oznajmił ,ze takich "listów intencyjnych" podpisują sporo
kolejny chwyt pod publikę aby ludzie nie gadali ...

kolejna sprawa MICHELIN już z pozoru błaha to

"KOOPERACJA" $$$$ z MPK


Mpk ogłosiło sondę/ankietę dzięki której PASAŻEROWIE :!: odwiedzający ich stronę www MIELI ZDECYDOWAĆ jaką nazwę będzie posiadać ostatni przystanek przy fabryce

z kilku opcji BEZAPELACYJNIE, Z BARDZO Dużą PRZEWAGĄ wygrała nazwa :!: STOMIL :!:

oczywiście nie było to na rękę DLA FRANCUSKIEGO KONCERNU i posłodzili $$$$$$$$$$$$$$$$ MPK, które OLAŁO WYNIKI ANKIETY podając różne niestworzone powody i "zamykając" usta głosującym tak jak i oficjalnie kibicom STOMILU obiecano
:arrow: zmienić nazwę przystanku przy stadionie na STOMIL (podobno chwile tak było)zmienili nazwę na przystanek "STADION" :brawa:
:arrow: obiecano oddać kibicom STOMILU do pomalowania w klubowe barwy 3 przystanków MPK
zmieniono na 2 i jeden udało się pomalować 8) :arrow: jedyna można powiedzieć w małym % załatwiona sprawa TYM BARDZIEJ , że przystanek po pewnym czasie zamalowano na żółto :evil: :brawa:
-obiecano dac jeden ze straych ikarusów do pomalowania :)

niestety pamięć mają słabą ,ugadali pod media -sprawa się rozeszła......... :brawa:



I ostatni HIT z budową ALFY i słynnym przejściem
podziemnym czy nadziemnym na PIŁSUDSKIEGO :D :D
co niby galeria ma klika milionów złotych zamrożonych na ten cel he

Miasto zamknęło -problem zniknął :lol: :brawa: dalej mają "zamrożoną "kasę ;d;d



bez zbędnego komentarza :!:

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

Słuchajcie, chłopaki ! Wiem że każdemu leży na sercu budowa stadionu, jesteśmy co do tego zgodzni. Możemy gdybać czy może chcą go zbudować bo zbliżają się wybory a może bo naprawdę chcą to zrobić albo z innego powodu. Ja proponuje nie rozpamiętywać przeszłości, ale patrzeć w przyszłość. Co z tego że chcą go budować bo idą wybory ? Czy nasz cel nie będzie zrealizowany ? chcemy stadion a w jakich warunkach będzie budowany to mnie osobiście nie obchodzi. Czy to przyjedzie papież czy barack obama.
Naszym celem jest stadion, wybory wyborami, jeżeli dzięki nim ten stadion ma powstać to ja nie mam nic przeciwko. Tylko trzeba dopilnować i współpracować bo tylko to może przyspieszyć realizację inwestycji...

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MasteR » pt 22 sty, 2010

To Ty chyba masz na myśli następne wybory, te w 2014 roku... 8)
W jaki sposób zamierzasz ocenić czy zbliżające się wybory ruszą coś w budowie stadionu? Gdyby taki obiekt dało się wybudować do listopada to łatwo możnaby było przyklasnąć rządącym, że coś im się udało i iść na nich zagłosować choćby właśnie z tego powodu, że raz na cztery lata zrobili coś dla tak dużej grupy docelowej, jaką są kibice.
Niestety życie to nie bajka, naobiecują, popodpisują jakieś listy i inne papierzyska i na tym się skończy, i w grudniu obudzisz się z nową-starą władzą i tymi samymi problemami.
A wracając jeszcze do wypowiedzi prezydenta. Nawet jeśli zakłada on, że chce by galeria ze stadionem powstała pierwsza to i tak od chcenia do zrobienia jeszcze daleko :)

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: tomeczq » pt 22 sty, 2010

WTF? skąd Ty się urwałeś? czy tylko po prostu masz swój własny świat? czy Ty nie rozumiesz że obecne obietnice wypowiadane przez prezydenta miasta przyjmujemy z przymrużeniem oka, bo mogą się okazać zwykłą kaszanką wyborczą? rozumiesz to czy nie ? nie uwierzymy póki nie będą realizowane KONKRETNE etapy budowy stadionu...

a jesli chcesz spoglądać tylko w przyszłość nie oglądając się za siebie to powodzenia, abyś tylko gdzieś się nei potknął :lol: pamiętaj że człowiek uczy się na błędach, a my wyciągamy wnioski z wcześniejszych deklaracji...i przestań tu już słodzić bo się nie dobrze robi

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » pt 22 sty, 2010

proponuje abyśmy wypowiedzi mlodegokibica tak samo traktowali jak wypowiedzi prezydenta z przymrużeniem oka. Po wypowiedziach tej osoby jasno można się domyślić, że nie jest to żaden kibic a ktoś podstawiony z ratusza na etacie ew osoba mająca powiązania jakieś z ekipa ratuszową nierobów i kłamców. Pojawił się nie wiadomo skąd i tu słodzi prezydentowi jak tylko się da... żal żal żal żeby władza to takich tanich chwytów się posuwała

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: zduno » pt 22 sty, 2010

To samo chciałem napisać już wcześniej, ale powstrzymywałem się od komentarza, ale niestety taka jest prawda. Po stylu i treści wypowiedzi można wywnioskować, że to ktoś z ratusza...

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

Orlik ale o co Ci chodzi ? Zdefiniuj słowo "kibic" mieszkam w Olsztynie, chodzę na mecze, zawsze kibicowałem stomilowi i oksowi. Masz swój pogląd i ja to rozumiem. A ty zrozum że ja tez mogę mieć własne zdanie. Kibicuje Oksowi, travelandowi i azsowi , bywam na większości meczów wymienionych drużyn.
Nie będę się przed tobą tłumaczył ze swoich poglądów bo ty tego nie robisz, dlatego zakończ tą mętną dyskusję i swoje błędne insynuacje.

Czytajcie to co pisze ze zrozumieniem, bo ja też traktuje wszystkie wypowiedzi polityków z przymrużeniem oka, natomiast wykorzystajmy szansę jeżeli ktoś chce pomóc a ty chcesz odrzucić tą pomoc to robisz źle i nielogiczne ? Napisałem że jeżeli wybory pchnęły Grzymowicza do tej pomocy to nawet dobrze, bo nam chodzi o stadion i w ten sposob nalezy myslec. Bo jezeli bedziesz obrazony na wszystkich polityków to jak oni maja ci pomoc ? jak maja wybudowac stadion ? skoro nie ma z kim rozmawiac na ten temat bo wszyscy obrazeni ? ehhh

Może macie racje, nie będę tu pisać bo nikt mnie nie chce zrozumieć, bo nie wierze że nie rozumiecie o co mi chodzi...

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

chodziło mi o prowokatora :] chłopak rzeczywiscie prowokować umie :)

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MakOz » pt 22 sty, 2010

MlodyKibic pisze:natomiast wykorzystajmy szansę jeżeli ktoś chce pomóc
Pomoc powinna objawiać się w konkretach, a na razie prezydent Grzymowicz wypowiada jedynie puste słowa. Dopóki nie będzie jakichkolwiek konkretów dotyczących budowy obiektu na Piłsudskiego, to nikt z nas nie będzie w stanie uwierzyć w dobre intencje.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

Masz rację, w 100% się zgadzam, też cały czas czekam na konkrety...

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » pt 22 sty, 2010

heh widzę ze lubisz odwracać kota ogonem, w głównej mierze jesteś anonimowy, nikt Cie nie zna tu z nas i o Tobie nikt nic nie wie, może podziel się z nami osobiście swoimi refleksjami na zebraniu wtorkowym zamiast pierd.olic bzdury na forum. włazisz w cztery litery prezydentowi i radzie miasta. Wychwalasz co to nie grzymowicz zrobil i jaki nie jest super. Jasne jest ze jestes podstawionym waflem z ratusza po to by wiedzieli co sie dzieje tu na forum i masz za zadanie studzic nasze zapędy i wpływać na tok rozmów swoimi sugestiami i jakoś je ukierunkowywać. i zapamiętaj albo sie jest kibicem STOMILU albo azs'u czy tam travelandu.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

jestem studentem i nigdy nie pracowałem w ratuszu :] posłuchaj jestem Olsztyniakiem i kibicem olsztyńskich drużyn, na stomil chodziłem mając już 12 - 13 lat grał wtedy czereszewski, sokołowski potem klimek, chańko, charbicki, opaliński, wyłupski, szulik, kwiatkowski, biedrzycki itp, Pamiętam jak dziś gdy Szulik wprowadzał mnie z kolegą na stadion, specjalnie wychodził przed klub mimo że znał nas tylko dlatego bo przychodziliśmy na treningi Stomilu, dostałem też wtedy rękawice od Charbickiego. Mimo że byłem spokojnym kibicem pamiętam jak dziś gdy po meczu z Petrochemią Płock dostałem po nogach pałą policyjną. Pamiętam również mecz z Widzewem (wtedy potęga naszej ligi) 1:0 dla Stomilu po strzale Daniela Dylusia.
Zawsze byłem na meczu i dalej chodzę jeżeli tylko czas pozwala mi na to. Ja rozumiem że Ty traktujesz to trochę inaczej ale ja kibicuje na swój sposób.
Natomiast kibicuje Travelandowi dlatego bo grałem ponad 6-7 lat w piłkę ręczną.
Konsultacje społeczne uważałem jako pierwszy krok w dobrą stronę i chciałem byśmy my, kibice pomogli sobie nawzajem i ten stadion jednak powstał, bo bardzo tego chcę. Mamy różne pomysły na kontakty z władzą, ja chciałem pokazać że można inaczej niż wojną bo na spokojnie można o wiele więcej załatwić.

Poza tym myślałem że jeżeli chce wypowiadać się na tym forum nie musze być pseudokibicem czy tylko kibicem OKSu Stomilu.

A tak już na marginesie to czy gdybym pisał wyłącznie nawołując do wojny z urzędnikami byłbym inaczej postrzegany ? Zapewne traktowałbyś mnie jak swojego. Pomyśl więc na tym czy przypadkiem ktoś rzeczywiście z ratusza nie siedzi na tym czacie i nie nawołuje do kłótni z urzędnikami...
Bo wtedy kibice postrzegani są jako chuligani i opinia społeczna ma podzielone zdanie na temat kibiców i meczów na Piłsudskiego. Stara się im wmówić że jest tam niebezpiecznie i wulgarnie, że nie można iść tam z żoną czy dzieckiem. Nie pomyślałeś że ktoś może kreować wasz taki wizerunek ?

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » pt 22 sty, 2010

skoro tak to zapraszam na zebranie we wtorek młodykibicu i tam nam powiedz jakie masz propozycje wspołpracy miedzy nami a ratuszem. a media i władza zawsze staraja sie nas w jak najgorszym swietle przedstawic

marekS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: śr 07 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: marekS » pt 22 sty, 2010

MlodyKibic pisze:jestem studentem i nigdy nie pracowałem w ratuszu :] posłuchaj jestem Olsztyniakiem i kibicem olsztyńskich drużyn, na stomil chodziłem mając już 12 - 13 lat grał wtedy czereszewski, sokołowski potem klimek, chańko, charbicki, opaliński, wyłupski, szulik, kwiatkowski, biedrzycki itp, Pamiętam jak dziś gdy Szulik wprowadzał mnie z kolegą na stadion, specjalnie wychodził przed klub mimo że znał nas tylko dlatego bo przychodziliśmy na treningi Stomilu, dostałem też wtedy rękawice od Charbickiego. Mimo że byłem spokojnym kibicem pamiętam jak dziś gdy po meczu z Petrochemią Płock dostałem po nogach pałą policyjną. Pamiętam również mecz z Widzewem (wtedy potęga naszej ligi) 1:0 dla Stomilu po strzale Daniela Dylusia.
Zawsze byłem na meczu i dalej chodzę jeżeli tylko czas pozwala mi na to. Ja rozumiem że Ty traktujesz to trochę inaczej ale ja kibicuje na swój sposób.
Natomiast kibicuje Travelandowi dlatego bo grałem ponad 6-7 lat w piłkę ręczną.
Konsultacje społeczne uważałem jako pierwszy krok w dobrą stronę i chciałem byśmy my, kibice pomogli sobie nawzajem i ten stadion jednak powstał, bo bardzo tego chcę. Mamy różne pomysły na kontakty z władzą, ja chciałem pokazać że można inaczej niż wojną bo na spokojnie można o wiele więcej załatwić.

Poza tym myślałem że jeżeli chce wypowiadać się na tym forum nie musze być pseudokibicem czy tylko kibicem OKSu Stomilu.

A tak już na marginesie to czy gdybym pisał wyłącznie nawołując do wojny z urzędnikami byłbym inaczej postrzegany ? Zapewne traktowałbyś mnie jak swojego. Pomyśl więc na tym czy przypadkiem ktoś rzeczywiście z ratusza nie siedzi na tym czacie i nie nawołuje do kłótni z urzędnikami...
Bo wtedy kibice postrzegani są jako chuligani i opinia społeczna ma podzielone zdanie na temat kibiców i meczów na Piłsudskiego. Stara się im wmówić że jest tam niebezpiecznie i wulgarnie, że nie można iść tam z żoną czy dzieckiem. Nie pomyślałeś że ktoś może kreować wasz taki wizerunek ?
Słuchaj Drogi Kolego. CO z Ciebie za "WSPANIAŁY"Kibic jak kibicujesz kilku zespołom. Na drugi raz zastanów się co piszesz i nie rozkminiaj tutaj że Kibicujesz Travelandowi czy Azs'owi.
Takim kibicom jak ty to można tylko Podziękować.
Nie mogłem wytrzymać ze śmiechu przed monitorem jak przeczytałem twój post o tym kibiowaiu kilku Olsztyńskim drużynom. No sory ziomek ale taka jest prawda.
Ja ci nie bronie chodzić na mecze AZS'u czy Travelandu..ale PO CO WOGLE o TYM PISZESZ !, KOGO TO OBCHODZI SIĘ PYTAM !


Doradze Ci coś.
Mówisz, że jesteś studentem. Lepiej odpuść sobie to Wszystko i weź sięz a Naukę!!!
A sprawy związane z Miastem no i oczywiscie z klubem, zostaw innym.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

pozwól że pozostawię bez komentarza twoją wypowiedź :)

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: czerkasow » pt 22 sty, 2010

MlodyKibic pisze:jestem studentem i nigdy nie pracowałem w ratuszu :] posłuchaj jestem Olsztyniakiem i kibicem olsztyńskich drużyn, na stomil chodziłem mając już 12 - 13 lat grał wtedy czereszewski, sokołowski potem klimek, chańko, charbicki, opaliński, wyłupski, szulik, kwiatkowski, biedrzycki itp, Pamiętam jak dziś gdy Szulik wprowadzał mnie z kolegą na stadion, specjalnie wychodził przed klub mimo że znał nas tylko dlatego bo przychodziliśmy na treningi Stomilu, dostałem też wtedy rękawice od Charbickiego. Mimo że byłem spokojnym kibicem pamiętam jak dziś gdy po meczu z Petrochemią Płock dostałem po nogach pałą policyjną. Pamiętam również mecz z Widzewem (wtedy potęga naszej ligi) 1:0 dla Stomilu po strzale Daniela Dylusia.
Zawsze byłem na meczu i dalej chodzę jeżeli tylko czas pozwala mi na to. Ja rozumiem że Ty traktujesz to trochę inaczej ale ja kibicuje na swój sposób.
Natomiast kibicuje Travelandowi dlatego bo grałem ponad 6-7 lat w piłkę ręczną.
Konsultacje społeczne uważałem jako pierwszy krok w dobrą stronę i chciałem byśmy my, kibice pomogli sobie nawzajem i ten stadion jednak powstał, bo bardzo tego chcę. Mamy różne pomysły na kontakty z władzą, ja chciałem pokazać że można inaczej niż wojną bo na spokojnie można o wiele więcej załatwić.

Poza tym myślałem że jeżeli chce wypowiadać się na tym forum nie musze być pseudokibicem czy tylko kibicem OKSu Stomilu.

A tak już na marginesie to czy gdybym pisał wyłącznie nawołując do wojny z urzędnikami byłbym inaczej postrzegany ? Zapewne traktowałbyś mnie jak swojego. Pomyśl więc na tym czy przypadkiem ktoś rzeczywiście z ratusza nie siedzi na tym czacie i nie nawołuje do kłótni z urzędnikami...
Bo wtedy kibice postrzegani są jako chuligani i opinia społeczna ma podzielone zdanie na temat kibiców i meczów na Piłsudskiego. Stara się im wmówić że jest tam niebezpiecznie i wulgarnie, że nie można iść tam z żoną czy dzieckiem. Nie pomyślałeś że ktoś może kreować wasz taki wizerunek ?
Zupełnie niepotrzebny post. Co kogo interesuje, że jesteś studentem, że pamiętasz pierwszoligowe występy Stomilu, że dostałeś rękawice od Charbickiego i że Szulik Cię wprowadzał na stadion? MarekS przedstawił swój pogląd, bo do tego jest forum i ma do tego absolutne prawo. Konsultacje społeczne? Zgadza się, jest do pierwszy krok, ale nic nie znaczący, Władze samorządowe są w pierwszej kolejności przed podjęciem decyzji o inwestycji zobowiązane przeprowadzić konsultacje społeczne, do czego zobowiązuje je właściwa ustawa Sejmu RP, i na tym może się skończyć. Widać, że mało znasz kibiców Stomilu - obrażasz nas - sugerując, że jesteśmy na tyle głupi, że dajemy się podżegać do takiego, a nie innego zachowania (już taki jeden forumowicz był - Piotr T). Wojna z ratuszem? Nikt tu nie prowadzi wojny z ratuszem. Spójrz na kibiców ŁKS Łódź, którzy byli w ratuszu na sesji rady miejskiej i bronili swojego klubu, czy ktoś z Olsztyna posunął się do tak desperackiego kroku? I wcale nie podżegam do takiego protestu. Rozsądnie myślący ludzie, wiedzą, że miasto ma i tak wszystko w dupie - zrobią wszystko, by tylko nikt nie oderwał obecnej władzy od koryta. Sprawa modernizacji stadionu jest poruszana od co najmniej dekady (jeżeli mnie pamięć nie myli) i kibice zawsze chcieli remontu bądź budowy nowego stadionu. Skorzystaj z propozycji i przemyśl trzy razy, zanim coś napiszesz.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » pt 22 sty, 2010

Naprawdę nie ma co dalej brnąć w tej dyskusji, macie racje, życze wam jak najlepiej ... Miałem również swój pogląd, szkoda że wam się nie spodobał.

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » pt 22 sty, 2010

wracaj do ratusza i nie zawracaj nikomu dupy swoimi pogadankami o dobrym sercu i chęciach władz miasta bo to taka sama bzdura jak Twoje wypociny na temat tego kim jestes skad jak długo kibicujesz etc. miasto upada nisko żeby stosowac tanie chwyty takie jak to konto na forum

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MakOz » pt 22 sty, 2010

MlodyKibic pisze:A tak już na marginesie to czy gdybym pisał wyłącznie nawołując do wojny z urzędnikami byłbym inaczej postrzegany ? Zapewne traktowałbyś mnie jak swojego. Pomyśl więc na tym czy przypadkiem ktoś rzeczywiście z ratusza nie siedzi na tym czacie i nie nawołuje do kłótni z urzędnikami...
Tu nie chodzi o jakąś wojnę z urzędnikami, bo nie tędy droga. Większość kibiców Stomilu ma w pamięci wcześniejsze obietnice różnych osób związanych z ratuszem dotyczących naszego klubu. Obietnic, z których nic wyszło. Zawsze było zwykłe mydlenie oczu, a na koniec i tak nic konstruktywnego dla Stomilu nie wynikało. Dlatego też większość kibiców nieufnie podchodzi do tego, ale nikt nie nawołuje do wojny. Staramy się myśleć racjonalnie, bo życie nas tego nauczyło.

ODPOWIEDZ