Legendy Stomilu

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » sob 12 cze, 2004

Co do zawodników, których widzielibyście w składzie to: Trzeciakiewicz jak najbardziej, ale Kłosowski? Jak dla mnie drewno, ale to tylko moja ocena. Paweł Holc, to bardzo ambitny piłkarz, podobał mi się ten gracz (mimo, że na początku gry w OKS-ie strzelił kilka ,,swojaków,, :D)... A pytanie z innej beczki. Gdzie gra teraz PAN ,,Audi,, 8) ??

W sumie fajnie by było jakby na stare śmieci wrócili : Holc, Czereś, Święcki, Kosciuczuk,Radziwon, Trzeciakiewicz ( młody jest i awansował do drugiej ligii, więc chyba byłoby ciężko) oraz Kwiatek :P

QnicK
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004

Post autor: QnicK » sob 12 cze, 2004

Kłosowski, mimo że piłkarzem najwyższych lotów nie był, umiał jednak stać się najlepszym piłkarzem Stomilu na jesieni w 2 lidze. i on chyba naprawdę był Stomilowcem. nigdy nie zapomnę zdjęcia w gazetach po meczu z groclinem (1:2), przedstawiającego Kłosowskiego płaczącego

kru

Post autor: kru » sob 12 cze, 2004

Darek pisze:W sumie fajnie by było jakby na stare śmieci wrócili (...) oraz Kwiatek :P
W sumie, czemu nie... mielibyśmy co pisać w newsach. Przykład: "Kolejna bójka z udziałem piłkarza w zakładzie bukmacherskim" :wink:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 16 cze, 2004

Wspaniale byłoby zobaczyć jeszcze w Olsztynie starych Stomilowców przede wszystkim tych z II ligi bo to oni Stomil-u nie opuścili zostali do końca. Gdyby tak wrócił Chańko, Święcki, Kłosowski, kilku młodych chłopaków nie chodzi o gwiazdy, ale otych którzy się z tym klubem utorzsamiali i utorzsamiają :!: :!: :!:

kru

Post autor: kru » pt 25 cze, 2004

Może nie wszyscy to legendy Stomilu, ale baaardzo pomalutku przygotowujemy dział "Ludzie Stomilu". Chcemy zamieścić tam sylwetki działaczy oraz piłkarzy, którzy reprezentowali Stomil Olsztyn. Aktualnie działają linki "A", "B", "C" i "D".

http://stomil.olsztyn.pl/ludzie.php3

W większości materiały oparte są o wydawnictwo "Dzieje piłkarstwa Warmii i Mazur". Jeżeli chciałbyś coś dodać czy też uzupełnić - napisz do nas!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 25 cze, 2004

Umieście tam Ghosta.
To wcale nie żart.

kru

Post autor: kru » czw 01 lip, 2004

Zapraszamy do przejrzenia działu Ludzie Stomilu, który wzbogacił się kolejne nazwiska. Łącznie mamy już opisane 142 osoby!

Jeżeli znajdziesz jakieś błędy, czy też będziesz chciał nas poinformować, że kogoś pominęliśmy - pisz śmiało na nasze PW.

THE CORE: Gdyby tylko Ghost był w jakiś sposób pracownikiem Stomilu to owszem...

joł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 01 lip, 2004

Post autor: joł » czw 01 lip, 2004

Jeśli wolno jeszcze - szczerze mowiac, ja swoją przygode ze stomilem zacząłem od właczenia radia podczas meczu Stomil - Widzew w olsztynie, akurat w minucie, gdy do strzelania karnego przygotowywał sie bodajze Sławomir Majak, a w naszej bramce stał Charbicki. Wiecie już więc, kto jest dla mnie bohaterem... :)

kru

Post autor: kru » czw 01 lip, 2004

joł pisze:(...) gdy do strzelania karnego przygotowywał sie bodajze Sławomir Majak (...)
error404, bo Jacek Dembiński :)

Ten Który Umarł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 28 cze, 2004

Post autor: Ten Który Umarł » czw 01 lip, 2004

Nie mozna wybrac konkretnego pilkarza gdyz jest to troche niesprawiedliwe. Jezeli o mnie chodzi to ja bym uznal ze najwieksze zaslugi i chlube przyniosl nam caly zespol stomilu w okresie w ktorym awansowal do 1 ligi i w pierwszym sezonie...

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 04 lip, 2004

Slyszalem ze Dylus dostal prace jako trener Sokola Ostroda? Prawda to?

Czyzbysmy mieli juz spokoj z tym panem w Olsztynie?

Fanatyk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: Fanatyk » śr 21 lip, 2004

Ja mysle ze warto tutaj napisac o Ś.P. Józefie Blanku. Znakomilty trener. Wychował takich pilkarzy jak Nakielski, Jasiński, i jesli sie nie myle Biedrzycki. Nie tylko swietny trener ale rowniez wychowawca. Dla zawodnikow, ktorych trenowal juz za swoich ostatnich lat byl jak dziadek. Dla mnie to wlasnie Ś.P. Józef Blank jest bardzo wazna osoba

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pt 27 sie, 2004

Fanatyk pisze: Dla zawodnikow, ktorych trenowal juz za swoich ostatnich lat byl jak dziadek.
Zapewniam Cię, że różnie z tym bywało...

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » pt 27 sie, 2004

J.Bako
A.Salami
J.Chańko
A.Biedrzycki
P.Holc


To są leeeeeegeeeeeendyyyyyy

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 02 wrz, 2004

Ja sie nie bardzo zgadzam co do Holca no i co takiego Salami dla Stomil-u zrobił żeby go robić legendą??

Dla mnie legędy to przede wszystkim:
*A.Biedrzycki
*J.Chańko
*ś.p. J.Łobocki
*i jeszcze kilku innych z dawnych czasów może Zejer z pewnościa Baca

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 02 wrz, 2004

Sorry że zapomniałem o Jacku Płucienniku, pamietam ze kiedy usłyszalem o jego smierci to byl szok totalna zalamka (ile ja wtedy mialem la??), no i zgadzam sie jeszcze co do Jarka Bako

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » pt 03 wrz, 2004

Wiem ze kwiatek mial numer z audi ale o zakladach bukmacherskich nic nie slyszalem moglby ktos ta sprawe blizej mi przedstawic?? Wymieniacie mlodych pilkarzy dlaczego nikt nie wymienil Piotra Klepczarka?? wychowanek Stomilu i tez troche zdrowia na boisku w Olsztynie zostawil

Zeus
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zeus » pt 03 wrz, 2004

Haras pisze:Wiem ze kwiatek mial numer z audi ale o zakladach bukmacherskich nic nie slyszalem moglby ktos ta sprawe blizej mi przedstawic?? Wymieniacie mlodych pilkarzy dlaczego nikt nie wymienil Piotra Klepczarka?? wychowanek Stomilu i tez troche zdrowia na boisku w Olsztynie zostawil
bez przesady,Klepczarek to zadna legenda!co on takiego zrobił żeby na równi go stawiać z Biedrzą czy Jackiem Płuciennikiem!moim zdaniem najwięcej zdrowia na boisku zostawiła ta ekipa co utrzymała Stomil w barażach.i im szacunek!ach cóż to był za sezon!i te karnne,a potem szał radości-to było piękne,ale jaki stres!a Ty mi tu o jakichś Klepczarkach!!!!!

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » pt 03 wrz, 2004

Oblewski- Płuciennik- a przede wszystkim Józef Łobocki to byly legendy!!!

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 16 wrz, 2004

Dla mnie najwekszymi legendami byli i beda ś.p J.Łobocki, Chańko Biedrzycki, Matys, Płuciennik,i kiedys gral w Stomilu Preksaitys(Litwin) moze niejest to legenda ale bardzo podobala mi sie jego gra

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » czw 16 wrz, 2004

Matys legendą?? Nabijasz chyba posty, bo z tego co zauważyłem twoje wypowiedzi są zazwyczaj bezsensowne.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 16 wrz, 2004

A co moze Matys zle gral? a Ty idz dalej [moderator] system mistrzu :twisted:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Legendy Stomilu

Post autor: adam » czw 16 wrz, 2004

Matys nie grał źle. Brakowało mu jednak prawie zawsze tego przysłowiowego "czegoś". No i ten nie strzelony karny w barażach, myslałem, że go wtedy rozszarpię.
Dla mnie największą legendą Stomilu był- jest ś.p. Józef Łobocki. Na wyróżnienie według mnie zasługują jeszcze Bobo Kaczmarek i Biedrza- nigdy nie był wielkim technikiem, ale zawsze waleczny, oddany grze i przywiązany do barw klubowych (poza krótkim okresem przerwy, kiedy już go nie chciano w klubie).

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » czw 16 wrz, 2004

Nie twoj interes co robie i co będe robił. Mówie ci tylko że jesteś nabijaczem postówi i z tym sie muszisz zgodzić (porównaj sobie ilosc swoich postów dziennie z ich tematyką sensem i wartością merytoryczną). Po drugie nie można powiedzieć, że jesli ktos nie gra źle to jest odrazu legendą. A własnie przez Matysa prawie spadliśmy wcześniej do 2. ligi, kiedy nie strzelił karnego w barazach.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » pt 17 wrz, 2004

To ze mam ok2-3 postow dziennie to znaczy ze jestem nabijaczem postow tak?buhahah Skoro wchodze na forum i widze nowe posty ktore mnie zaciekawia i widze ze moge odpowiedziec w jakis sposob na niego to staram napisac sensowny posty a ty Bodzio tez niejestes wielkim geniuszem i napewneo te twoje posty tez niesa bardzo madre i pelne sensu wiec najpierw popraw siebie a pozneij zwracaj uwage innym. Powracajac do Matysa napisalem tam ze DLA MNIE jest on legenda STOMILU a jesli ktos uwaza inaczej to juz jego problem. Nie tylko on popelnial bledy chociarz zgodze sie z wami ze wielkim minusem bylo niestrzelenie karnego w barazach z Polkowicami. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ