OKS 1945 Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Huligan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 31 sie, 2003

Post autor: Huligan » czw 12 sie, 2004

Chciałbym wyrazić swoje oburzenie w związku z karnetem na mecz ukochanego OKSu. Wczoraj jeden z kolegów forumowiczów nabył sobie i mi karnet - w sumie wydatek relatywnie umiarkowany, a zawsze to pewność, że się 1000 chętnym nie będzie i za bramą nie zostanie. Ale radość z posiadania przepsutki na mecze ukochanego klubu szybko przerodziła się w zdenerwowanie. Otóż na odwrocie są pieczątki OKP!!!!!

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » czw 12 sie, 2004

Brawo The Core! Faktycznie autor artykułu z pewnego pisemka nieźle mnie rozbawił. Szczególnie zdanie o tym, że ludziom jest wszystko jedno jak się nazywa seniorski klub w Olsztynie. Zresztą rozumując tropem autora obecna Legia nie miałaby żadnych podstaw do przejęcia tradycji wcześniejszego CWKS Legia. Myśl naprawdę "godna uwagi".

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 12 sie, 2004

Kolejny akapit przynosi definicję prawdziwego kibica. >Jest nim osoba, której „wszystko jedno, jak nazywał się będzie klub”. < największa głupota jaką w życiu słyszałem :!: THE CORE ojjj :brawa: za te mądre słowa ,może ten zgredzik szukający dziury w całym zrozumie i już się nie będzie na drugi raz się kompromitował i wypowiadał na temat który nie ma prawie pojęcia :D !!!

kru

Post autor: kru » czw 12 sie, 2004

pietraszka pisze:przeciez było wiadome ze sie dobrze bilety sprzedadzą :wink:
Sorry, ale... gdzie w tym artykule jest podane, że "jest popyt na bilety OKS-u"? Ja żadnych konkretnych danych nie widzę. Moim zdaniem, tytuł jest niezbyt trafiony.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 12 sie, 2004

jest napisane ze juz pierwszego dnia sprzedano kilkadziesiąt biletów i karnetów. czyli jakis popyt tam jest :wink: a co do tytułu no to uwagi do pana jarząbka nie do mnie :lol:

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 22 sie, 2004

Przeglądając zdjęcia z ostatniego meczu zobaczyłem nowe stroje OKS-u. Dla mnie są OK. Jak się podobają Wam ?

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 22 sie, 2004

Aż się boję zabrać głos w tej sprawie, bo wciąż wychodzę na zrzędę... :?
Stroje są o niebo lepsze od tych czerwonych z pierwszego meczu. Ale ja nie lubie całych białych... :cry: Już lepiej wyglądałoby to gdyby spodenki były niebieskie (albo koszulki), ale najfajniesze są "argentynki". :lol:

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » ndz 22 sie, 2004

Słuchajcie stroje na żywo prezentowały się kapitalnie, aż po prostu serce się radowało, ale za razem żal, że nie występujemy tak w Olsztynie. Jednak ma się to zmienić lada chwila. :gool:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 22 sie, 2004

macie racje o niebo lepsze od tych czerwonych 8) a tak w ogole uwazam ze zarząd powinien zmienic ceny biletów na 5 zeta przynajmniej na 2 najblizsze mecze bo są rozgrywane w olsztynie i nie kazdego stac. po 10 zeta 3 liga to chyba tylko u nas jest :evil: bede musial pojsc tylko na 1 mecz tylko nie wiem czy na stal czy na okęcie :?

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 22 sie, 2004

pietraszka pisze: a tak w ogole uwazam ze zarząd powinien zmienic ceny biletów na 5 zeta przynajmniej na 2 najblizsze mecze bo są rozgrywane w olsztynie i nie kazdego stac. po 10 zeta 3 liga to chyba tylko u nas jest :evil: bede musial pojsc tylko na 1 mecz tylko nie wiem czy na stal czy na okęcie :?
Racja. Za 5 złotych można obejrzeć mecz Odry Wodzisław, Polonii Warszawa a za 10 zł Groclinu, Petrochlewni Płock, Zagłębia Lubin. Wysoko się cenią nasi działacze... No, lae tam nie ma takich komfortowych warunków jak u nas :lol:

No i u nas żadne tam jupitery nie rażą po oczach. Jak to strasznie utrudnia obserwację meczu! A do tego wiadomo, że sztuczne światło niszczy wzrok. I nie musimy rozgrywać meczy po zmroku, przecież nawet dziecko wie, że prawdziwi kibice siedzą wtedy w domu i zmywają po kolacji!

kru

Post autor: kru » ndz 22 sie, 2004

Na najbliższe dwa mecze będzie otwarta cała trybuna kryta.

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pn 23 sie, 2004

No i świetnie.bedzie otwarta kryta = bedzie sektor biało niebieski!!!...

kru

Post autor: kru » wt 24 sie, 2004

Errata! Jak dziś nas poinformowano w klubie, cała trybuna kryta będzie dostępna na mecz Gwardią Warszawa. Formalności jednak troszkę trwają.

ODPOWIEDZ