STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Lucyfer » sob 22 maja, 2010

Jak wiadomo zostały dwa mecze do końca sezonu.



ŚRODA , 26 maja. Godz. 17:00 .

W(S)ZYSCY NA SEKTOR 1 !!

Pomóżmy Naszym piłkarzom bardzo dobrym dopingiem.

WSZYSCY NA MECZ !

Tajny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 30 sty, 2010
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Tajny » sob 22 maja, 2010

Będą koszuleczki do odebrania w środę?
Do zobaczenia na meczu.

ZimnySPW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: śr 24 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: ZimnySPW » sob 22 maja, 2010

WSZYSCY NA SEKTOR 1.Pomóżmy naszym Piłkarzom. STOMIL OLSZTYN-Wigry Suwałki. WSZYSCY NA SEKTOR 1 !

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Gie. » sob 22 maja, 2010

Tajny pisze:Będą koszuleczki do odebrania w środę?
Do zobaczenia na meczu.
Jeszcze nie wiadomo, jeżeli będą to na pewno stosowne info pojawi się na forum.

Awatar użytkownika
Juny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: pt 30 paź, 2009
Lokalizacja: pieczewo

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Juny » ndz 23 maja, 2010

Bilety dalej 12 zl ?

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: tomeczq » ndz 23 maja, 2010

no nie inaczej, nadal 12 zł

Plapak
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: z Jarot

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Plapak » ndz 23 maja, 2010

Beda Koszuleczki dostepne na meczu na 100%


ps.apropo meczu robimy wielka mobilizacje na ten mecz neich ktos rozkleja plakaty juz najlepiej niech kazda dzielnica w swoim gronie sie ogarnia z Jarot jak zawsze przybedzie liczna delegacja:))


WIELKI STOMILEK TO MY KIBOLE!!!

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Pojezierski » wt 25 maja, 2010

Obrazek

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Emilozo » wt 25 maja, 2010

Bilety na to spotkanie będą kosztować 5 zł. Kobiety oraz dzieci do lat 14 wchodzą za darmo!

ZimnySPW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: śr 24 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: ZimnySPW » wt 25 maja, 2010

Brać kumpli i na meczyk!! WSZYSCY NA SEKTOR 1!

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Gie. » śr 26 maja, 2010

Dziś na meczu koszulki "Stomil 45 Olsztyn" nie będą jeszcze dostępne. Producent przedłużył termin do piątku/poniedziałku.

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: BelzeBuB92 » śr 26 maja, 2010

No panowie...pozostaje nam dziś tylko życzyć naszym kopaczom szczęścia i zadbać o wspaniałą atmosferę na meczu którą będziemy długo wspominać, aż do następnego sezonu... :cwaniak:

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Lucyfer » śr 26 maja, 2010

Fatalnie i jeszcze raz fatalnie.
Teraz się tylko modlić przed bozią żebyśmy tylko się utrzymali...

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: BelzeBuB92 » śr 26 maja, 2010

O naszych piłkarzach powiem jedno..ZERO AMBICJI !
Nie wierzę już że mecz ze Świtem uda nam się wygrać... :oops:

Awatar użytkownika
Kirych
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 15 paź, 2009
Lokalizacja: Jaroty

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Kirych » śr 26 maja, 2010

Pod wzgledem pilkarskim fatalnie...
Co tu duzo mowic.. 0 AMBICJI :!: :?

Awatar użytkownika
Andy87
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: śr 29 lip, 2009
Lokalizacja: Jaroty

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Andy87 » śr 26 maja, 2010

To czego byłem świadkiem uświadomiło mnie że futbol w naszym regionie upadł...
Tylko którego z pedałów spotkamy na mieście...Zamiast imprezować należało przyłożyć się do treningów no ale teraz to już jest puste gadanie i Stomil obudził się z ręką w nocniku.
Wydawało się że w 3 ostatnich meczach tej rundy 3 pkty są w zasięgu ręki, myliliśmy się jednak i czeka nas tułaczka po 4 ligowych boiskach gdzie będziemy rozgrywali derby z zatoką braniewo... WSTYD PIŁKARZE!

miccel
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 27 maja, 2010

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: miccel » czw 27 maja, 2010

Andy87 pisze:To czego byłem świadkiem uświadomiło mnie że futbol w naszym regionie upadł...
Tylko którego z pedałów spotkamy na mieście...Zamiast imprezować należało przyłożyć się do treningów no ale teraz to już jest puste gadanie i Stomil obudził się z ręką w nocniku.
Wydawało się że w 3 ostatnich meczach tej rundy 3 pkty są w zasięgu ręki, myliliśmy się jednak i czeka nas tułaczka po 4 ligowych boiskach gdzie będziemy rozgrywali derby z zatoką braniewo... WSTYD PIŁKARZE!

marco
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: marco » czw 27 maja, 2010

COŚ WAM POWIEM!
------------------------------------------
BŁĘDY - PIERWSZY BŁĄD TO POWOŁANIE NA STANOWISKO KURATORA OSOBY SZTERA [NIC NIE ZROBIŁ CO MIAŁ ZROBIC TYLKO GADA ZE NIKT NIC NIE CHCE] DRUGI BŁĄD TO TELEFON SZTERA DO KOLESZKI KIEZUNIA I CHODZ MAM DLA CIEBIE ROBOTE ZA KILKA TYSI$$$ [SPUSZCZA ZESPOŁY NIE MA WYNIKÓW ZWOLNIONY Z KLUBÓW ZA TRAGICZNE WYNIKI] TRZECI BŁĄD TO ASYSTENT [LZS, LZS, LZS I WYPOWIEDZI BRAMKARZY ZE TRENINGI SĄ PONIZEJ POZIOMU ] CZWARTY BŁĄD TO OSOBA DYREKTORA KLUBU [O WSZYSTKIM ZAPOMINA NIE ROBI NIC POMOCNEGO. PRZYKŁAD OSTATNI TO WALKOWERY JUNIORÓW] I TE WSZYSTKIE BŁĘDY TO WYNIK OKS-u W TABELI. :evil:

Rifi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 04 maja, 2009

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Rifi » czw 27 maja, 2010

Juz teraz wiemy czemu Unia Janikowo byla na ostanim miejscu, a teraz odbija sie od dna... i maja szanse sie bronic przed spadkiem. DWOCH PILKARZY NAPRAWDE SIE STARA Lukasz Suchocki i Radoslaw Stefanowicz i trzeba to jasno przyznac

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: czerkasow » czw 27 maja, 2010

marco pisze:COŚ WAM POWIEM!
------------------------------------------
BŁĘDY - PIERWSZY BŁĄD TO POWOŁANIE NA STANOWISKO KURATORA OSOBY SZTERA [NIC NIE ZROBIŁ CO MIAŁ ZROBIC TYLKO GADA ZE NIKT NIC NIE CHCE] DRUGI BŁĄD TO TELEFON SZTERA DO KOLESZKI KIEZUNIA I CHODZ MAM DLA CIEBIE ROBOTE ZA KILKA TYSI$$$ [SPUSZCZA ZESPOŁY NIE MA WYNIKÓW ZWOLNIONY Z KLUBÓW ZA TRAGICZNE WYNIKI] TRZECI BŁĄD TO ASYSTENT [LZS, LZS, LZS I WYPOWIEDZI BRAMKARZY ZE TRENINGI SĄ PONIZEJ POZIOMU ] CZWARTY BŁĄD TO OSOBA DYREKTORA KLUBU [O WSZYSTKIM ZAPOMINA NIE ROBI NIC POMOCNEGO. PRZYKŁAD OSTATNI TO WALKOWERY JUNIORÓW] I TE WSZYSTKIE BŁĘDY TO WYNIK OKS-u W TABELI. :evil:
Wszystko pięknie opisałeś. Tylko, powiedz mi jedną rzecz, kto chciał, oprócz tych osób pracował w Olsztynie? Gdzie była połowa oryginalnych dokumentów, którą skrewił Laweta? Przecież Szter, jako kurator, robić prawie nie musi, bo zadaniem kuratora jest administrowanie klubu do kolejnego walnego. Słowem zakończenia - gdyby Szter się nie zgodził na kuratorstwo (wszyscy pozostali odmawiali), to już w listopadzie klubu by nie było.

okaesowiec
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 lut, 2009

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: okaesowiec » czw 27 maja, 2010

BYlem widzialem , wrocilem zrospaczony. Wielkie gratulacje dla suchockiego za to ze po kontuzji wrocil i mial wiecej sily, od tych ktorzy przepracowali okres przygotowawczy - kpina. Brawa dla stefanowicza ten chlopak w kazdym meczu sie stara. Co do naszej ekipy haha trenerskiej, nie dosc ze nie maja klasy to jeszcze brak taktyki ... a czy ktos patrzyl na wyniki UNI , przemilcze to ... Mam pytanie dlaczego w meczu z wigrami grali tacy zawodnicy jak michalowski iwanowski koprucki aziewicz suchocki stefanowicz ktorzy z powodzeniem w tamtym sezonie walczyli o 1 lige a teraz graja przecietnie ? Czy to wina trenera , taktyki , treningu , Czy po prostu zwyklej glupoty ? Czemu tez tak wszyscy kochamy Stomil a nikt nie chce mu pomoc? I sie tu rospisujemy i oceniamy zamias pomoc chciaz 1% podatku. Łatwo oceniac a pomagac? Nie chce mi sie juz tu najezdzac bpo nie o to chodzi , trzeba zrozumiec i zaczac od 3 ligi bez dlugu, z mlodymi a noz cos sie uda .... Szkoda , szkoda ,

Awatar użytkownika
Świder jestem.
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 16 paź, 2009

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: Świder jestem. » czw 27 maja, 2010

okaesowiec pisze: trzeba zrozumiec i zaczac od 3 ligi bez dlugu, z mlodymi a noz cos sie uda .... Szkoda , szkoda ,
Po spadku klasę niżej dług nie znika :wink: Chyba, że chodzi tobie o zespół rezerw, który jest niemal pewny awansu do IV ligi. Ale w przypadku spadku Stomilu do ligi III to automatycznie Stomilowcy tracą szansę na awans - są związani umową z OKS 1945, działają jako jego rezerwy - więc muszą być minimum dwie klasy rozgrywkowe niżej.

Tak wszyscy ciśniecie piłkarzom, ale nie wiem czy wiecie - oni praktycznie grają za darmo. Sami nie znają swojej przyszłości w tym klubie i w kilku przypadkach sami tez odstąpili od gaży, żeby zostać w Olsztynie i uratować tutaj II ligę. Nie bronię ich, ostatnio pokazują padakę, ale jeszcze z ligi nie spadliśmy i nawet w przypadku porażki ze Świtem możemy się w tej lidze utrzymać. Czas rozliczeń przyjdzie po zakończeniu rundy, teraz dajmy im się zrehabilitować w Nowym Dworze.

pan b.
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 cze, 2006
Lokalizacja: cała polska

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: pan b. » czw 27 maja, 2010

co ty piszesz a kto jest winny porażki??? my na trybunach czy oni na murawie?? KOCHAM TEN KLUB I JESTEM MU WIERNY AŻ PO DESKĘ GROBOWĄ ale kurcze my winimy kopaczy za to jakie są wyniki bo ty nie zagrasz tylko oni muszą mieć ambicje do gry a nie bujać sie na legędzie Zachorskiego z którym piłem kwaśniaki jakieś 10 lat temu że niby patrzą na Stomil w Polsce bo to jest marka na ktorą wrto patrzeć ale przez kogo?????

Przez nas kibiców to My nie dajemy o sibie zapomnieć to My walczymy oto żeby Stomil wróciłna salony to My wierzymy że to nadejdzie a kopacze jak i trener grają pod siebie każdy z nich marzy o kardze Polski ale każdy z nich zapomniał że grają z miłości do piłki a nie dla kasy!!!

CZY NIE MAM RACJI???

A TAK NA MARGINESIE WIEM ŻE TO CZYTACIE WYBACZYMY WAM PORAŻKE Z NAJGORSZYM KLUBEM ALE DERB BEZ ZWYCIĘSTWA WAM NIE WYBACZYMY!!!!!!!!!!!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: MichalMKS » czw 27 maja, 2010

Świder jestem. pisze:Chyba, że chodzi tobie o zespół rezerw, który jest niemal pewny awansu do IV ligi. Ale w przypadku spadku Stomilu do ligi III to automatycznie Stomilowcy tracą szansę na awans - są związani umową z OKS 1945, działają jako jego rezerwy - więc muszą być minimum dwie klasy rozgrywkowe niżej.
NIEPRAWDA. Nie ma żadnego przepisu o "dwóch ligach". Rezerwy nie mogą być w tej samej lidze co pierwsza drużyna oraz nie mogą grać w ligach centralnych, czyli w ekstraklasie, I oraz II lidze. To tak w gwoli wyjaśnień.

marco
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009

Re: STOMIL OLSZTYN - Wigry Suwałki

Post autor: marco » pt 28 maja, 2010

OKS gra dopiero 9 czerwca, Stomilowcy graja teraz sobota, czwartek, niedziela. Zorganizujmy jakis doping dla chłopaków niech wiedzą ze jestesmy razem, pomózmy im w awansie do IV ligi :!:

ODPOWIEDZ