W jakich strojach powinien grać OKS???

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » pn 14 cze, 2004

No właśnie Mazur, kto chodził? Pewno napiszesz, że już nie chodzisz. A dlaczego tego nie robisz? Bo pewno Ciebie wywalili - zbyt słaby byłeś :D ?

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 14 cze, 2004

Mazur odejdz ze Skry :D

A co do strojow to chyba najlepsze by byly białe z pasem niebieskim ( takim pasem jak ma Ajax tylko ze czerwony )

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 14 cze, 2004

Śliwa dobry pomysl a napewno lepszy niz stroje argentynki.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 14 cze, 2004

Jak wam się podobają stroje ajaxu to proszę bardzo. Jesteśmy w unii, granic nie ma, można se jeździć na mecze ładnie ubranych drużyn. Ale Stomilu nie przerabiajcie na żydowski klub!
Nie podobają się wam pasy? A mi się nie podobają kolory biały i niebieski. Wolałbym czarny i czerwony, ale co z tego? Barw nie zmienia się od tak sobie, bo się komuś nie podobają. Pasy to historia.
Walczyliśmy o powrót do nazwy Stomil (lub chociaż OKS), a przecież ktoś mógłby powiedzieć: "o co chodzi? nazwa OKP brzmi lepiej niż Stomil". Może się wam pasy nie podobają, ale są częścią historii tego klubu. SĄ W HERBIE :!:

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 14 cze, 2004

The Core przeczytaj dokladnie moj post, a pozniej [moderator] glupoty!

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » pn 14 cze, 2004

Leszkowy pytasz się gdzie byłem jak nie było klubu. A ja się pytam czy teraz jest klub? Nie ma. Pewno powiesz, nie byłeś nigdy na zebraniu... Niestety w roku akademickim na uczestnictwo w zebraniach nie mam czasu. Ostatnimi czasy na zebraniu byłem pod koniec września, jednak co się na nich działo doskonale wiem, gdyż prosiłem kolegów by mnie o tym informowali. Tak więc los klubu nie był mi obojętny...

Nie chce mi się Tobie tłumaczyć. Bo kibicem Stomilu czuję się od blisko 12 lat ...

Z czego mam się jeszcze tłumaczyć? Dlaczego mam rozmiar buta 46?

PS. Leszkowy mała teraz uwaga. Nie wiem czy wiesz, ale KK AZS-u ma barwy biało- niebieskie, My jako kibice Stomilu (chodzi nas kliku) chcemy aby te barwy nie były eksponowane przez kibiców AZS-u. Dlatego tu wkraczają biało- zielone barwy. Jeśli pofatygowałbyś się na mecz, to zobaczyłbyś , że prócz dopingu AZS-owi, bardzo często skandujemy też ,,DUMĄ Warmii jest... tylko STOMIL OKS,, itd.. a to wszystko po to by nie było tak, że raptem wszyscy zapominają o klubie. Tak więc sam widzisz, że nie zapomniałem... i nie zamierzam tego robić. Ostatnia już rzecz. Jak mówie nie chce mi się już tłumaczyć, bo jeśli ja uważam się za kibica Stomilu to Ciebie powinno to faktycznie walić. Ale skoro nie byłbym kibicem klubu ...to czy ratowałbym go za czasów prezesa Kawczyńskiego płacąc składki tylko po to by mój klub dalej istniał? Czy gdyby STomil był dla mnie pierwszym lepszym klubem, płakałbym po meczu z Groclinem 1-2, ŁKS-em? Nie !! Po prostu by mnie to wszystko waliło. A jednak tak nie jest. Jestem mieszkańcem tego miasta, jestem polakiem, jestem warmiakiem, jestem stomilowcem. A Ty myśl i mów sobie co chcesz...

PZDR

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Post autor: Maro » wt 15 cze, 2004

Jak najbardziej pasy zwlaszcza getry takie jak Bayern tylko w naszych kolorach!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 15 cze, 2004

Chodzi ci o to?
sliwa pisze:A co do strojow to chyba najlepsze by byly białe z pasem niebieskim ( takim pasem jak ma Ajax tylko ze czerwony )
Jeśli ja czegoś tu nie zrozumiałem to prosze wyjaśnij mi bo głębia twych metafor pozostaje nieprzenikniona dla mnie...

Misheq - O TO MI WŁAŚNIE CHODZI. BRAWO :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 15 cze, 2004

Jezeli stroje mialyby wygladac tak jak na projekcie mishqa to popieram pomysł w 100% 3 paski wystarczą.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 15 cze, 2004

Projekt jest naprawdę ciekawy, mnie osobiście bardzo się podoba...

Smarek napisałeś wcześniej, że się znamy! Hmmm , wybacz ale nie kojarze :D - wyjaśnisz?

PZDR

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » wt 15 cze, 2004

The Core ja nic nie pisalem ze barwy majabyc bialo czerwone mi chodzi o , a Ajax dalem jako przyklad . A piszac ze chcemy zmieniac barwy sie tylko skompromitowales no i ten zydowski klub :) Bo nie wiem co niebiski pionowy duzy pas na bialej koszulce ma wspolnego z zydostwem i Ajaxem . Moze to mi wytlumaczysz bo nierozumiem.... . Nastepnym razem czytaj lepiej i wyluzuj ..

Pozdr

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 15 cze, 2004

sliwa!
oczywiście, że nie pisałeś, że barwy mają być biało-czerwone jak w ajaxie. Przecież tego ci nie zarzucam. Ale napisałeś, że nazwijmy to "schemat koszulek" powinien być taki jak w ajaxie. Czyli wynoszę z tego, że jakiś tam przykład chciałbyś wziąść z nich. A ja osobiście nie chciałbym brać żadnego przykładu z ajaxu (ani z nikogo innego).
Co zaś się tyczy tego, że napisałem, iż ajax jest klubem żydowskim, to tak po prostu jest. Nic na to nie poradzę, że Żydzi upodobali sobie akurat ten klub... Żaden klub nie ma tylu kibiców wśród Żydów jak ajax. To tyle w kwestii ajaxu.
Luzik!

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 15 cze, 2004

THE CORE piszesz że z nikogo nie chcesz brac przykładu , a wcześnij ktoś napisał że biało niebieskie pasy pionowe maja już Deportivo , Porto więc ktoś może pomyśleć że bierzemy przykład z tych klubów.Ale ogólnie projekt Misheq spox.

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » wt 15 cze, 2004

The Core i tu sie mylisz a czy ja napisalem ze to maja byc kopie Ajaxu ???? Mi chodzi tylko i wylacznie o styl tak samo jak te pasy moga sie kojazyc z Cracovia a to tez klub zydowski (zzalozyl go zyd ) :) A co do zydow w Ajaxie to sie mylisz ze zydzi kibicuja Ajaxowi nie jestem fanem tego klubu ale z tego co sie orientuje to flaga izraela ktora tam nieraz wisi nie znaczy ze to zydowski klub i ze kibicuja mu zydzi z calego swiata . tak samo jak mowisz o pasach to Deportivo . FC Porto, Malaga moze tam tez sa zydowskie flagi :) i Kibicuja im zydzi :) Najpierw trzeba znac historie zeby dyskutowac pozdro .

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » wt 15 cze, 2004

Stroje maja byc bialo - niebieskie, a to czy beda gdzies paski i jaka to bedzie "kompozycja", wzor itp. to mi zwisa, aby byly te stroje bialo niebieskie. Na pewno nie moga byc czerwone! Najlepiej takie jak w ostatnich sezonach STOMILU

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » wt 15 cze, 2004

p.s. ZYDZI WON !!!!!!! 8)

p.s2. nie zapominajcie ze OKS to juz cos ale jednak wciaz za malo... TYLKO STOMIL 1945 OKS !!!!!!!

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 15 cze, 2004

Najwięcej żydów to chyba kibicuje Widzewowi Łodź :)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 15 cze, 2004

A ja was nie rozumiem czym zyd rózni sie od zwyczajnego człowieka :?:

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 15 cze, 2004

Do Darka :

Smarek = Obserwator,

Juz kojarzysz ??? ;]

ODPOWIEDZ