W jakich strojach powinien grać OKS???

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

W jakich strojach powinien grać OKS???

Post autor: Darek » ndz 13 cze, 2004

Temat może trochę idiotyczny ale ; w jakich strojach chcielibyście widzieć piłkarzy OKS-u w przyszłym sezonie? Chodzi mi o koloryt i ogólny wgląd stroju. Może w jakiś sposób ,,nam,, kibicom udałoby się wpłynąć na działaczy. Jedno jest pewne, że jeśli faktycznie będzie OKS 1945 OLSZTYN to jego piłkarze nie będą grali tak jak teraz w czerwonych strojach...

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » ndz 13 cze, 2004

białe koszulki
niebieskie spodenki
białe getry

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 13 cze, 2004

Biała koszulka z niebieskimi pasami tzn. argentynka, spodenki niebieskie, getry jakies biało-niebieski, korki mogą być czarne nawet :wink:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 13 cze, 2004

NO POWINNY BYC ZACHOWANE BARWY BIALO NIEBIESKIE! KOSZULKI ARGETYNSKIE BYLY BY WYPASIONE

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 13 cze, 2004

Białe koszulki w pionowe , błękitne pasy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 13 cze, 2004

Mozna by przekazac nasze propozycje wlodarzom.
I jezeli by juz mieli zamawiac nowe strone, mogli by zamowic jeden komplet wiecej dla nas, jak myslicie?

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » ndz 13 cze, 2004

Bardzo ciekawy poprzedni post! Ale ja mam jeszcze inny pomysł. Przez białą koszulkę przebiegałaby niebieska wstęga (na skos , coś jak Rayo czy reprezentacja Peru). Skoro mówimy o zwycięstwie i sukcesie, to w ten sposób dekoruje się np. MISS-ki (beznadziejne porównanie)- ale właśnie tą wstęge potraktowałbym jako zwycięstwo, i właśnie to by było symbolem zwycięstwa grupy kibiców. Można to potraktować też jako wstęgę przyjażni (może za mocne słowo) / poszanowania na linii kibice - działacze. My szanujemy WAS a wy NAS.

A na plecach na koszulkach napis : TO MY - STOMIL OLSZTYN :D - co Wy na to????

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 13 cze, 2004

NIE NO PASY PIONOWE NIE ODBIEGAC OD TRADYCJI, A NA NAPIS STOMIL TO MY TRZEBA ZASLOZYC!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 13 cze, 2004

Uwazam ze stroje powinny byc takie same jak Stomil mial w ostatnich sezonach czyli podstawowym byl biala koszulka niebieskie spodenki i biale getry. Drugi komplet byl caly stroj bialy albo niebieski.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 13 cze, 2004

wazne zeby stroj byl BIAŁO-NIEBIESKI a czy to bedzie koszulka w paski pionowe , poziome czy wogole cala biala i do tego niebieskie spodenki to chyba nie ma az takiego znaczenia... takie jest moje zdanie na ten temat......

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 13 cze, 2004

Nie no bez przesady... Nie można mówić, że obojętnie aby były dwa nasze kolory... To co, może biała koszulka w niebieskie kropeczki :lol:
Ja tam jestem za argentynkami! :)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 13 cze, 2004

Nie no panowie, bez przesady! :glowa_w_mur:
Skomandus i Darek nie wydziwiajcie. :stop:
Jak mamy zmieniać to idzmy już na całość:
ja w takim razie może zaproponuje barwy czarno-czerwone, a czarny będzie symbolizował czarne czasy w jakich był Stomil a czerwony przelaną za niego krew...
A koszule będą w szachownicę symbolizującą Warmię i Mazury, z rękawkami w pasy symbolizującymi jedność a szarfa na plecach oznaczać będzie prostą drogę do dalszych sukcesów, a krzyż z przodu będzie symbolem czterech stron świata, w których Stomil będzie sławiony. I wtedy pozostanie tylko zmienić nazwę na Polonia, bo to ponoć najbardziej polska nazwa ze wszystkich. I gotowe... :lol:

Koszule w pionowe biało-niebieskie pasy (argentynki), bo nie wiem czy zauważyliście, że takie same pasy są w herbie klubu :!: :!: :!:
Nawet jeśli nowy herb będzie dla potrzeb prawnych inaczej wyglądał, to tym bardziej koszule winny być pasiaste :!:
Po za tym białe koszule i niebieskie spodenki wyglądają bardzo przeciętnie, taki układ kolorów ma co drugi LZS w tym kraju. Stomil powinien się wyróżniać tymi pasami. Tym bardziej, że nie byłoby to żadne wydziwianie ale powrót do tradycji. Przypominam, że nasz klub grał ostatnio w biało-niebieskich pasach w sezonie 1991/92.
Spodenek w pasy nie robią chyba, więc niebieskie. No i getry w takim razie też w pasy. I tu proszę bardzo niech będą poziome.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » ndz 13 cze, 2004

THE CORE to tylko luźny temat. Zobacz EMil coś mówi o kropkach na koszulkach :D ... Każdy rzuci jakąś propozycje i kompromis może osiągniemy. Zastnawiam się tylko czy udałoby się nam nakłonić działaczy na jedną z naszych propozycji ( pasy woli zdecydowana większość). Pewne jest, że stroje będą zmieniali tak więc ...
Ostatnio zmieniony ndz 13 cze, 2004 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 13 cze, 2004

Popieram w 100%-ach :!: :!: :!: Prezes jak to czytasz , to porozmawiaj z odpowiednimi osobami na ten temat.

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » pn 14 cze, 2004

Moim zdaniem to koszulki w kolorze blekitnym, spodenki i getry białe!
A rezerwowe stroje koszulka zółta, spodenki i getry niebieskie!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 14 cze, 2004

Zapomniałeś o kolorze stringów i czy rezerwowa chusteczka do nosa ma być biała czy niebieska...

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 14 cze, 2004

A JA MAM PYTANIE Z INNEJ BECZKI,KIERUJE JE DO DARKA: CZY TO NIE TY JESTES PRZYPADKIEM KIBICEM AZS? SLAWNY LOGIN DAREK? JEZELI TAK TO WYPOWIADAJ SIE NA FORUM SIATKARSKIM I NIE OBCHODZI MNIE TO ZE BEDZIESZ PISAL POZNIEJ ZE CHODZILES KIEDYS NA MECZE STOMILU ITD. ITP...

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » pn 14 cze, 2004

A ja swoje pytanie kieruje do Leszkowego. I co z tego, że chodzę na mecze AZS-u?... Wyjaśnij mi to jeśli możesz. A kolejne pytanie brzmi: dlaczego niby tu nie mogę się wypowiadać? Podobno po to jest forum. Prawda? A to, że jestem kibicem Stomilu nie ogranicza i nie zmusza mnie do oglądania tylko i wyłącznie pojedynków piłkarskich...

A co innego znaczy kochać swój klub , a co innego lubić drugi. Jeśli to Ciebie interesyje na Stomilu się wychowałem i nie przestane być kibicem swego kochanego klubu, tylko dlatego, że nie podoba ci się, że lubie AZS.

Pewno też, kiedyś wybrałeś się na mecz Warmii Olsztyn , Aberu, może Warmii Travelland . A jeśli tak - to co nie jesteś kibicem Stomilu? Nikt nie powinien kwestionować twojego przywiązania do OKS-u, jeśli Ty sam uwazasz, że to TWÓJ klub.

A teksty typu: idź na forum siatkarskie są po prostu śmieszne - bynajmniej dla mnie...
Ostatnio zmieniony pn 14 cze, 2004 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 14 cze, 2004

Moim zdaniem powinienes sie jednak zdecydowac albo STOMIL albo azs :twisted: :twisted: w zyciu tak bywa ze czasem trzeba podjac trudna dla nas decyzje chociaz ja an twoim miejscu bez wachan zdecydowal bym sie na OKS!!!!

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » pn 14 cze, 2004

Mazur widzę, że i Ty teraz się zaczniesz czepiać. Kolega dał impuls i teraz Ty idziesz za ciosem co? Znasz mnie jako tako. Doskonale wiesz kim (a nie czym) jest dla mnie STOMIL a czym AZS!

Jak mówiłem AZS lubie, Stomil kocham - no ale nie będę się teraz spowiadał tylko dlatego, że chcecie się mnie pozbyć stąd.

ale przykład Wam jeden dam....

Przykład : Na ME grają np. Polacy! Jesteś ich kibicem, ale jak nie gra Polska a grają np. Czesi, których lubisz to co już im nie kibicujesz bo jesteś Polakiem? ABSURD.

PS. A decyzja wcale nie byłaby trudna! Tylko po co mam ją podejmować.? Co innego jakbym był kibicem STOMILU i np. PETROCHEMII. Wtedy to może w znaczym stopniu kolidować ze sobą, ale piłka nożna i siatkówka? ...

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 14 cze, 2004

Ale macie problem rzeczywiscie kibice AZS wielki rywal :D Nie ma co porownywac kibicow siatkowki z kibicami pilki ja tez chodze nieraz na Azs no i co . Zreszta duzo kibicow Stomilu tam chodzi . Wiec wyluzujcie bo siatkowka to typowy piknik

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 14 cze, 2004

Nie no Panowie to chyba są jakies jaja. Koleś (Darek) pisze że kocha Stomil, a ci mu żeby spadał na forum siatkarskie. Co z tego że kibicuje AZS-owi, CO Z TEGO? A skąd jest AZS? Bo z tego co wiem to z Olsztyna, a ja jestem za wszystkimi sportowcami którzy sa i reprezentuja olsztyński sport. Gówno mnie obchodzi co inni myślą, jak sie ma cos w sercu to się to kocha i nie trzeba nikomu nic udowadniać. A teksty typu: powinieneś się zdecydować komu kibicujesz są ŻAŁOSNE !!! Ja też chodze na AZS i piszcie sobie co chcecie, ale to że kibicuje też siatkarzom nie powoduje ze czuje sie gorszy jako kibic Stomilu.

P.S. Darek tak a propos to my sie znamy ;]

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 14 cze, 2004

Dobra tam proponuje juz nie dyskutowac na ten temat chociaz niektórzy zawsze beda mieli takie samo zdanie którego nigdy nei zmienia!!LICZY SIE TYLKO STOMIL!!!!!

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 14 cze, 2004

Uspokojcie się z tym AZS'em... Mazur a kto trenował w AZS i chodził na mecze tego zespołu !? 8)

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 14 cze, 2004

TO POWIEDZ DARECZKU GDZIE BYLES JAK NIE BYLO KLUBU?ZOSTALISMY MY KIBICE WIERNI BIALO NIEBIESKIM BARWOM A NIE BIALO-ZIELONYM :/ I TY PISZESZ ZE KOCHASZ STOMIL?

ODPOWIEDZ