5 lipca 2004

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

5 lipca 2004

Post autor: MieCZniK » wt 22 cze, 2004

Witam wszystkich, niestety jest jak jest :( Co my [moderator] bedziemy robili jak nie bedzie OKS-u 1945 OLSZTYN? Dla mnie to jest totalna porazka.Jesczze w 4 lidze bylo tak piknie,pilkarze OKP spiewali ''3 LIGA 3 LIGA OKS!" A teraz nawet nie mozemy byc pewni czy cos wogole bedzie. Niestety tak jest w Olsztynie :(

PS. Musimy byc optymistami przed 5 Lipca, musimy wierzyc ze powstanie nasz klub :!: bądzmy dobrej myśli :!:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 22 cze, 2004

NAZWE ZMIENIĄ, TYLKO CZY WYSTARTUJĄ W 3 LIDZE :?: :?: :?: OTO JEST PYTANIE...

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » wt 22 cze, 2004

Wystapia, nie po to p. Jarguz smarowal caly sezon, zeby odpuscic ta 3 lige... :roll:

Damy rade!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 22 cze, 2004

Podzielam zdanie zicco chociaz wrzytsko sie moze zdarzyc. A propo 5 lipca do stawmy sie w jak najwiekszej liczebie a nie jak wczoraj w 30.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 22 cze, 2004

Andrew-o ilepamietam to zawsze tak mowimy ze stawimy sie [moderator] ekipa, ze bedzie duzo kibicow a zawsze sa te same osoby...moglibysmy stawic sie niezla ekipa pod stadionem 5 Lipca OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA :!:

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » wt 22 cze, 2004

Ja bede w olsztynie tylko ze w szpitalu :) BEDZIE DOBRZE :!: :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 22 cze, 2004

Miecznik ja wiem ze przewaznie jest ta sama ekipa ja tylko apeluje zeby przyszli wszyscy kkomu los Stomilu nie jest obojetny.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 22 cze, 2004

Andrew-dolaczam sie do Ciebie i tez apeluje tak samo jak w moich wczesniejszych postach zeby ruszyli sie nawet Ci ktorzy nigdy nie byli na SSK wazne ze beda i wazne ze maja w sercu nasz STOMIL :!: POZDROWIENIA DLA WSZYSRKICH SPOMILOWCOW NA TYM FORUM :!: DAMY RADE :!: MUSIMY :!:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 22 cze, 2004

No cóz pozostaje nam tylko czekać. Ja osobiście ponawiam propozycje pikiety pod ratuszem. Mówiłem o tym w poniedziałek, ale teraz powtarzam. Spotykamy się na zebraniu SSK i ustalamy co dalej. Myślę, że jakbyśmy się wybrali pod ratusz nawet grupką 30 osób to już by było coś. Nie wiem co o tym sądzicie. W sumie nie chodzi o to, żeby bluzgać na kogoś, tylko o to by pan małkowski wiedział, że w Olsztynie zapotrzebowanie na piłke jest i wnien zrobić wszystko by sytuacja Stomilu już się nie powtórzyła :!:

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 22 cze, 2004

Darek pikieta pikietą, ale zastanawiam się co ona może dać?! Pewnie nie mamy nic do stracenia ruszając pod ratusz i pokazując się. Tylko czy to kogoś obchodzi ?! Powiem szczerze że jesteśmy w bardzo złym " miejscu" . BO tak, zarzuca nam się ( SSK) że nic nie robimy, że chcemy przejmować władze, że jestesmy grupą kiludziesięciu osób nic nieznaczących. Z drugiej strony prawda jest taka, ze bez kibiców cały ten spektakl nie miałby sensu. Czy pikietą zmusimy małkowskiego do wiekszych wysiłków w poszukiwaniu sponsora, czy zmusimy go to głębszego spojrzenia na nasz problem? Nie wiem, chyba zgłupiałem. Zawsze myślałem że jest na wszystko sposób rozwiązanie, że zawszze jest jakies wyjście, ale teraz czy może coś od nas zależeć?! W tym momencie wszystko w rękach tych " z góry" bo jest tak - w tym momencie zarówno my (czytaj nasze samopoczucia) jak i klub jesteśmy uzależnieni od pieniędzy, a tych jak wiadomo nie jest nikt skłonny dawać. :( Dobrze ze skończyła mi się ta głupia sesja więc 5tego na 100% się zjawie przynajmniej tyle jestem w stanie zrobić.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 22 cze, 2004

smarek pisze:Darek pikieta pikietą, ale zastanawiam się co ona może dać?!
Smarek/ Obserwator powiem tak: Nie wiem czy coś da... ale może coś się uda zrobić. Chodzi o to, że swoim przyjściem pod ratusz możemy (ale nie musimy :!: ) zmobilizować prezydenta do działania. Przyznam się szczerze ( i wstydzę się tego), że głosowałem na niego, więc teraz oczekuję czegoś w zamian (, że dogada się z kim i jak trzeba- wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) Nie ma chyba nic gorszego niż bezczynne czekanie :!: Nic nie tracimy na tym, że spotkamy się pod ratuszem ubrani w szaliki i barwy klubowe i pokrzyczymy. Czy coś się uda ? Tego nikt nie wie, no może jeden ON tam na górze. Pewno nikt mnie nie poprze, ale wydaję mi się, że siedzeniem na tyłku nikt nic jeszcze nie zdziałał

PZDR

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » śr 23 cze, 2004

Poczekajmy cierpliwie do 5 lipca,może wszystko sie dobrze skończy... :roll: :roll: :roll:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 23 cze, 2004

Darek pisze:się uda zrobić. Chodzi o to, że swoim przyjściem pod ratusz możemy (ale nie musimy :!: ) zmobilizować prezydenta do działania.
Jeśli On coś zrobi to będzie cud.Tak jak ktoś już wcześniej powiedział za jego kadencji upadły 3 kluby w Olsztynie.Więc jak widać na sporcie to sie zbytnio nie zna pan C.J Małkowski.Więc jeśli nasz KOCHANY STOMIL (odpukać) nie oddnowi się w tym sezonie to trzeba do dymisjii. :evil:

kru

Post autor: kru » śr 23 cze, 2004

Nie ukrywajmy, ale cały ambaras rozbija się o dobrego sponsora. Działacze i członkowie OKP Warmia i Mazury, moim zdaniem, naprawdę chcą budować OKS 1945 Olsztyn. Mogę to argumentować tym, że w luźnym głosowaniu na temat zmiany nazwy proporcje głosów były następujące :arrow: 44:1. Ponadto pierwszym punktem na walnym "otwierającym" zmiany w OKP jest właśnie zmiana nazwy. Szkoda jednak, że zawsze znajdzie się ktoś, komu nie jest po drodze z OKS-em...

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 23 cze, 2004

przeczytajcie to co napisali na www.wm.pl bardzo ciekawe ! co wy o tym myślicie ? chodzi mi o tego sponsora jakby przyszedł ? Oczywiście z tą nazwą że będziec sponsor w nazwie OKS 1945 Olsztyn. Ale chyba bez sponsora zespół nie wystwrtuje nawet w 3 lidze ! Tak więc nie ma wyjścia a w naszym woj. jest ciężko o strategicznego sponsora. Wiem że wielu z Was to się nie spodoba ale nie ma wyjścia. Pozdro

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » śr 23 cze, 2004

Mi to odpowiada,choć napewno wolał bym samo OKS 1945 OLSZTYN,ale nie wszystko można mieć ...

bert
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr 23 cze, 2004

Post autor: bert » śr 23 cze, 2004

A moze byscie oglosili w miescie, zeby ludzie przyszli tego 5 lipca? Może jakies plakaty czy cos?

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » śr 23 cze, 2004

bert a bedziesz wieszac te plakaty ?? :)

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » śr 23 cze, 2004

Zdejm BEReT jak do mnie mówisz :lol: :lol: :lol: A tak serio to te plakaty nic nie dają prawie,kto ma przyjść ten przyjdzie.A ty będziesz :?: :?: :?:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » śr 23 cze, 2004

Bez sposnora nie ma drużyny! Niestety! Jeśli by doszło do umnieszczenia nazwy sponsora to w formie OKS 1945 ................ Olsztyn. Chyba lepiej to brzmi niż OKS .............. 1945 Olsztyn, no ale jest to kwestia otwarta. Jak Wy uważacie? A co do namówienia ludzi na przyjście 5 lipca na walne, to jest pomysł. Pogadałbym ze znajomym z jednej z olsztyńskich gazet, może by się coś udało. Jak się na to zaopatrywujecie?

PZDR

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 23 cze, 2004

Każdy pomysł na poprawienie frekwencji jest dobry... Można spróbować każdej opcji... Jednak wiadomo, kto ma przyjść ten przyjdzie... Mieszkamy w takim kraju, że każdy czeka na gotowe...

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 23 cze, 2004

mysle ze jak sa srodki finansowe do tego by np. wydrukowac plakaty to mozna by sprobowac..aczkolwiek znajac zycie na nie wiele to sie zda.. przyjdzie i tak jakies 40 osob + FC ktore by przyjechaly... a ludzie beda czekac na 2 lige i wtedy sie obudza i zaczna mowic jakimi to wielkimi sympatykami Klubu sa... niestety tak to juz w tym naszym miescie jest.....

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » śr 23 cze, 2004

Darek pisze:Przyznam się szczerze ( i wstydzę się tego), że głosowałem na niego
Stary, chyba bedziesz mial wyrzuty do konca zycia... Na twoim miejscu poszedl bym na kolanach do Czestochowy... :twisted: :D :twisted: :D :twisted:

PS. Na zebrania przychadza tylko najbardziej zainteresowani,.Nie wiem co za roznica czy przyjdzie nas 30 czy 100? Najwazniejsza i tak bedzie frekwencja na meczach w 3 lidze...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 23 cze, 2004

Turbo pisze:przeczytajcie to co napisali na www.wm.pl bardzo ciekawe ! co wy o tym myślicie ? chodzi mi o tego sponsora jakby przyszedł ? Oczywiście z tą nazwą że będziec sponsor w nazwie OKS 1945 Olsztyn. Ale chyba bez sponsora zespół nie wystwrtuje nawet w 3 lidze ! Tak więc nie ma wyjścia a w naszym woj. jest ciężko o strategicznego sponsora. Wiem że wielu z Was to się nie spodoba ale nie ma wyjścia. Pozdro
Najlepiej aby tym sponsorem była fabryka opon STOMIL :wink:
Wtedy można ich nazwę dodać do OKS 1945

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » czw 24 cze, 2004

hahaha :D do Cz-wy na kolanach w jedną i drugą stronę :!:

Zablokowany