5 lipca 2004

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 24 cze, 2004

Darek pisze:hahaha :D do Cz-wy na kolanach w jedną i drugą stronę :!:
jestem gotów :lol:

kru

Post autor: kru » czw 01 lip, 2004

Jak wiadomo, 5 lipca jest druga część walnego OKP - postarajmy się przyjść na to spotkanie w większym gronie, niż na poprzednim walnym.

Począwszy do tego zebranka zaczynamy już zbiórkę pieniązków na oprawę spotkań 3 ligi. Bo nikt z nas chyba sobie nie wyobraża, że STOMIL nie przystąpi do rozgrywek. Każdemu zapewne zależy na jak najlepszej prezentacji na własnym stadionie. Dlatego kto ma jakieś fundusze i ma ochotę wspomóc nasz cel to serdecznie zapraszam do wpłat.

Źródło: Emilozo :wink:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 01 lip, 2004

Wpłacać ludziska :biczowanie:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 01 lip, 2004

A co ze składkami z SSK chyba one mialy isc na oprawe :?: :?: Jak sie myle to niech mnie ktos poprawi i powie na co one sa.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 01 lip, 2004

Z składek SSK też pieniążki idą na oprawę, ale chłopie myślisz, że wszyscy płacą regularnie... Ty jesteś tym jednym z wyjątków... I nie wszyscy kibice są zapisani do SSK :)

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 01 lip, 2004

Składek nikt juz nie płaci,zaczną sie wpłaty jak będzie klub.Zresztą tu nie chodzi o 3zł od osoby , a przynajmniej 10zł...Czasu jest mało,a kasy trochę na to potrzeba :!: :!: :!: Więc sprężcie się i zacznijcie wpłacać kase na race :!: :!: :!: Najbliższa okazja -5 LIPCA :!: :!: :!:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 01 lip, 2004

po 5 lipca mozna sie zastanawiac juz

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pt 02 lip, 2004

nad czym :roll: WPŁACAJCIE W PONIEDZIAŁEK NA RACE :!: :!: :!:

Oudiran

Post autor: Oudiran » sob 03 lip, 2004

SA WAKACJE I PRAWIE NIKOGO NIE MA


ILE TEGO HAJSU NA RACE MOZNA WPLACIC ZE TAK SIE ZAPYTAM !!!!


WSZYSCY 5 LIPCA OBOWIAZKOW KOLO STADIONU WAZNY DZIEN DLA NAS

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 03 lip, 2004

Ile jesteś w stanie dać lub wyciągnąć od rodziców :lol:

zix
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zix » sob 03 lip, 2004

Witam!
Dawno tu nie bylem (nauka - matura, egzminy...) i nie bardzo orientuje sie w sytuacji... Oczywiscie wiem ze jest mozliwosc zmiany nazwy i ze sa dosc duze problemy ze znalezieniem sponsora (skad ja to znam ;) ale wszystko to wiem zaledwie z krotkich artykulow GO... Moze molibyscie mi (mniej wiecej) zarysowac obecna sytuacje ??? Np co robiliscie na ostatnim walnym i co jest w planach 5 ??? Jak sprawuje sie SSK ??? Do czego doszlismy (skladki place :) ??? Oczywiscie postaram sie przyjechac w poniedzialek (pociagiem jak znam zycie - ale bede :D
Wiem ze nie wszystko mozna wytlumaczyc w ilus tam zdaniach ale COS wiedziec musze :)

kru

Post autor: kru » czw 15 lip, 2004

List otwarty Zarządu OKP Warmia i Mazury

Czy piłkarze OKP Warmia i Mazury przystąpią do rozgrywek III ligi? Nastroje w klubie, mimo ostatnich sukcesów, są minorowe, bo mimo nadludzkich wysiłków prezesa Zarządu udało się zapewnić 1/3 założonego budżetu. Piłkarze robią swoje, tzn. trenują na obozie przygotowawczym i rozgrywają sparingi. Wygrana 2:0 nad doświadczonym III-ligowcem z Bydgoszczy jest sygnałem, że i w tej klasie olsztynianie powinni sobie poradzić, a może powalczyć o coś więcej? Przez 2 lata działalności OKP udowoniło, że ciężką, uczciwą pracą można w sporcie osiągnąć wiele. Ale następuje moment, kiedy same chęci, ambicja i poświęcenie nie wystarczą. Potrzebne sa pieniądze, które właściwie ulokowane, tworzą nową wartość. Chcemy powrotu olsztyńskiego futbolu do krajowej czołówki. I teraz jest taka chwila, żeby podjąć męską decyzję. Mamy wzorowo prowadzony klub, w ktorym nie ma ani grosza długu, jest natomiast duży potencjał zawodników, głodnych sportowego sukcesu. I są to ludzie stąd, synowie naszych znajomych, przyjaciół, którzy chcą grać coraz lepiej w piłkę, a przy tym uczyć się i studiować. Powstał i funkcjonuje system jedyny z możliwych w skromnych olsztyńskich warunkach, system, który daje szansę na postęp, a potem stabilizuje na wysokim poziomie. Drużyna z takim wizerunkiem jest znakomitą okazjądo promocji miasta, regionu, każdej firmy. Przecież najważniejszymi atrybutami nowoczesnego marketingu, co widzimy w reklamach, są: entuzjazm, dynamiczne parcie do przodu. Szukamy pomysłów na promocję, a lekkomyślnie wypuszczamy z rąk taką okazję. Pamiętajmy, że udział w rozgrywkach ligowych jest reklamą permamentną. Wyniki, tabele, informacje o zespole przewijają się codziennie we wszystkich mediach: telewizji, radiu, prasie, internecie, a skojarzenie jest jednoznaczne. OKP czy OKS to Olsztyn, stolica regioniu Tysiąca Jezior. Piłkarski zespół na wysokim poziomie to nie tylko towar reklamowy, to również duma dla tysięcy ludzi mieszkających w tym mieście, pragnących uczetniczyć regularnie w emocjonującym widowisku i pochwalićsię, że tutaj też mamy wielki futbol. To również magnes przyciągający młodzież. Czy nie lepiej, by grała w piłkę, niż włóczyła się po ulicach narażona na pokusy wielkomiejskiego życia? Jesteśmy na właściwej drodze, choć jeszzcze nie tak dawno byliśmy w matni. Nie wolno nam tego zaprzepaścić.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 15 lip, 2004

:shock: No i co to oznacza.... :?: Zero konkretów :!:

Zablokowany