Najladniejsza bramka

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » czw 12 sie, 2004

pietraszka pisze:przypomniała mi sie jedna :!: dyluś z widzewem z 40 metrów remember :!: widzew grałm wtedy w LM a ta ''bomba'' dała nam zwyciestwo 1 do 0 :!: pamietam to byla bramka rundy :!:
Z tego co pamietam, a pamietam dobrze to ta bramka nie padla z 40metrow tylko gdzies z 22metrow i strzelona z rzutu wolnego podkrecona ostro pikla. W tedy Stomil skroil flage Widzewowi Śrudmieście :lol:

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » czw 12 sie, 2004

Ja tez pamiętam ten mecz i na pewno nie był to gol zdobyty z 40 metrów tylko z przed lini pola karnego.

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pt 13 sie, 2004

Fajnie jest przeczytać, iż najpiękniejsza bramka Stomilu to gol Salamiego w meczu z Legią, którego faktycznie nie było. Idąc tym tropem mnie najbardziej podobała się bramka po dwójkowej akcji Charbickiego z Talikiem, po której Małkowski silnie strzelił na bramkę Wyłupskiego, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od nogi Sidorczuka całkowicie myląc rozpaczliwie interweniującego Witkowskiego. :lol:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 13 sie, 2004

jedyna bramka ktora pamietam JACKIEWICZ Z legia 3:3 klasyczna brameczka kazdy chyba ja wspomina

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » wt 29 mar, 2005

Zdecydowanie najładniejsza bramka to ta z meczu z Legią Darka Jackiewicza.Po pierwszej połowie było chyba 3:1 dla Legii i Jackiewicz uratował punkt.Przed meczem nikt nie wierzył że Stomil może wogóle Legii bramke strzelić a strzelił 3 i to ta trzecia godna była największych boisk.Pozdro.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 31 mar, 2005

intertrans pisze:jedyna bramka ktora pamietam JACKIEWICZ Z legia 3:3 klasyczna brameczka kazdy chyba ja wspomina
Zgadzam sie

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » czw 31 mar, 2005

Mackib pisze: - Primela z Odra :) ... przynajmniej najladniejszy gol samobojczy jaki kiedykolwiek widzialem
Najladniejszy samoboj i do tego na Naszym stadionie to strzelil Bogdan Szczesny bodajze ze Slaska Wroclaw. Z 16 metrow szczupakiem w same okno wlasnego bramkarza.
Bramka Jankowskiego podczas pamietnego meczu z Petra kiedy Stomil w 9 cisnal Petre na jej polowie tez utkwila mi dosc mocno w pamieci.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 31 mar, 2005

Wg mnie Dylu z Widzewem na 1- 0 i Jackiewicz z Legią na 3- 3.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 31 mar, 2005

bramka Maćka Terleckiego bodajze z Radomskiem też niczego sobie. przegrywalismy 0-1 a Terlecki niewiadomo skąd pociagnął i uratował punkt :roll:

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 31 mar, 2005

Ja pamietam ładna bramke Preisa z Zagłebie Lubin jak strzelił na 2-2 albo na 2-1 (nie pamietam), nie pamiętam sezonu, ale wiem, ze to był pierwszy mecz rundy wiosennej. A strzełił przy linii autu, tak bramkarza zlobował, ze Ronaldihno by sie jej nie powstydził.

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » pt 01 kwie, 2005

Myślę, że jedną z ładniejszych bramek była też ta Rafała Szweda strzelona Odrze Wodzisław z ponad 30 metrów (sezon 2000/2001, Stomil wygrał 3:1). Fakt, że wtedy było trochę ślisko, ale sama moc i precyzja tego uderzenia mnie zaskoczyła.

Też bardzo podobał mi się gol Terleckiego (w meczu z Radomskiem, sezon 2001/2002), o którym już też ktoś wspomniał wyżej...

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » pt 15 kwie, 2005

Brameczki Jackiewicza i Dylusia fantastyczne, ważne, sama klasyka... One przede wszystkim utkwiły w pamięci, ale było sporo innych...
Kto to spamięta, mam łeb za mały... :D

ODPOWIEDZ