Mecz ze Stala Glowno

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » śr 25 sie, 2004

Obstawialem 2:0 ale 1:0 tez moze byc. Wazne ze jestesmy liderami!!! Szkoda troche Drwecy ze nie wygrali i spadli na 6 miejsce.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 25 sie, 2004

Kolejne zwycięstwo i 2 liga 2 liga OKS :!:

Awatar użytkownika
Medrzak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: śr 25 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Podgrodzie
Kontakt:

Post autor: Medrzak » śr 25 sie, 2004

Jeeee... 1:0 dla nas :) - LIDER Z OLSZTYNA

Awatar użytkownika
Maniek^^
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Jee

Post autor: Maniek^^ » śr 25 sie, 2004

Stomil to potęga do kopania piłki :) Stomil 1:0 Stal Głowno LIDER :D:D:D

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 25 sie, 2004

Troszke wymeczone ale zasłużone



Mamy lidera OKS mamy lidera :!: :!: :!: :!:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » śr 25 sie, 2004

Mamy lidera i go nieoddamy!!

kru

Post autor: kru » czw 26 sie, 2004

!r3 napisał:

Gratuluje wygranej podopiecznym Andrzeja Biedrzyckiego i zycze dalszych sukcesow oraz awansu do 2 ligi . Dziwi i zastanawia mnie tylko jedna rzecz: Czy w trzeciej lidze sa inne przepisy niz w 1 i 2 ? Jaki jest limit zmian w jednym meczu ? Stomil zrobil az 4 zmiany w ostatnim meczu ze Stala ? Czy to jest w OK? pozdro dla wszystkich fanow.

Darek napisał:

W 3 lidze dozwolone są aż 4 zmiany. Tak więc wszystko się zgadza. Jeśli chodzi o występ chłopaków, to grali nieźle tylko w pierwszej połowie. Druga to już zdecydowane bronienie wyniku i niebezpieczne głębokie cofnięcie się pod swoją bramkę. Ale najważniejsze, że mamy 3 pkt.

Mistrztwem przed tym meczem popisała się ochrona, która kontrolowała nas co najmniej jakbyśmy byli na lotnisku na Okęciu, bądź na stadionie był ktoś kto wymaga sczegółowej ochrony. A widok jak Pan ochroniarz przeszukuje plecak 6 latka, który przyszedł z ojcem to po prostu TRAGEDIA
Ostatnio zmieniony ndz 06 mar, 2005 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 26 sie, 2004

macali gdzie popadnie pedaly jedne. podobno kogos nie wpuscili bo sie im twarz nie podobała :lol: ZMIENIC TĄ OCHRONE :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 26 sie, 2004

Ochrona mnie rozbroiła
Mialem totalna beke jak mnie sprawdzali
Dobrze ze serpentyn nie mialem bo jeszcze bym ktoregos ze sprawdzajacych zabil albo ciezko ranil :lol:

mark_olo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 09 lis, 2003

Post autor: mark_olo » czw 26 sie, 2004

Przykre jest to że kibiców z Dobrego Miasta nie wpuszcono na stadion mam na mysli np. Pinia argumentując że są to zadymiarze, a potem ganiano chłopaków po odkrytej trybunie:(

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » czw 26 sie, 2004

JA OSOBISCIE POWIEM TYLE!! OCHRONIARZE [moderator] WAM W TWARZE!! NA NASTEPNYM MECZU JESLI DOJDZIE DO TAKIEUJ SYTUACJI TO POPROSTU ZADEN Z NAS NIE WEJDZIE!! I NIE BEDZIE DOPINGU ANI FLAG ITP!! W NASZYCH SERCACH TYLKO STOMIL OKS!!

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 26 sie, 2004

Ten ochroniarz to pedal jakis :roll: obmacywal mnie wszedzie OCHRONIARZE [moderator] WAM W TWARZE!

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 26 sie, 2004

Kilka słów od mnie:
Sam meczyk pozytywnie, cieszy zwycięstwo i kolejne 3 punkty. Trzeba tych punktów troszkę na jesieni nazbierać, bo wiosną mogą się jak wiadomo cuda dziać...
Jedyne co wg. mnie było na minusie, prócz tego ze nie wpuszczono kibiców, heh sorry tzw. "zadymiarzy... :roll: (...) to także okrzyki KKK (podaje tylko skrót), jak dla mnie zupełnie niepotrzebne i nie na miejscu...
To tyle, do następnego meczu. 8)

Ps. "Ochrona" bardzo staranie sprawdzała/ macała, odniosłem nawet dziwne wrażenie, że niektórym ATUTom sprawiło to sporą radość...

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » pt 27 sie, 2004

Że wiele gazet na różne sposoby przekręca nazwę naszego klubu - Okej - do tego już się przyzwyczailiśmy, ale żeby przekręcić nazwę klubu "Stal Głowno". Wydawać by się to mogło raczej trudne, ale od czego jest Gazeta Wyborcza - miałem w ręku wczorajsze (albo dzisiejsze - nawet nie wiem) papierowe wydanie i były wyniki III. ligi. Oczywiście krótki opis meczu Stomilu, a obok mini tabelka gdzie widniał wnik... OKS 1945 Olsztyn kontra... Idea - Śląsk Wrocław! Tak to właśnie z nimi zdaniem GW nasi piłkarze grali w środę. Jak byk napisane było Idea Śląsk Wrocław... Czyżby GW wykryła niesmowitą aferę sportową - w której jeden klub bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez dwa różne związki?? Co na to PZPN, co na to PZPKosz?? Może zawodnicy Idei w tym roku start w III. lidze piłkarskiej traktują jako zabicie czasu, który w zeszłych sezonach pożytkowali na grę w Eurolidze (a w tym roku jak wiadomo tam dla nich miejsca zabrakło)... To jest bardzo dziwne - ale dobrze, że Gazeta WYborcza wykryła tę aferę :D :) :lol: :wink:

Zablokowany