OKS 1945 w 3 lidze 04/05

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 08 lis, 2004

Pojezierski pisze:Może ktoś zapodac artykuł z GO :?:
Połknął ich Pelikan
Przed 14. kolejką apetyty naszych trzecioligowców były duże. Skończyło się jednak tylko na jednym punkcie wywalczonym przez Finishparkiet.

OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
0:1 - Kazimierczak (47)
* Sędziował: Piasecki (Słupsk); żółta kartka: Serocki (Pelikan); widzów: 700
* OKS: Skiba - Żytkiewicz, Łachacz, Zega, Jarząbek (71 Kluczkowski), Gabrusewicz, Misiura, Lech, Paszkiewicz (82 Osenkowski), Zahorski, Wierzba (60 Radziszewski)
* Pelikan: Sowiński - Walczak (90 Knera), Rzeczycki, Znyk, Serocki, Kazimierczak, Styszko, Połeć, Wilk, Rozkwitalski, Salamon (83 Skowroński)

Piłkarze OKS rozegrali bardzo dziwny mecz; śmiało mogli wygrać, a ostatecznie zakończyli rundę jesienną na własnym stadionie jako przegrani. Problem polegał na tym, że podopieczni Dariusza Janowskiego grali w piłkę tylko przez kwadrans, w tym czasie byli zespołem zdecydowanie lepszym, stwarzali sytuacje, w których bardzo aktywni byli napastnicy Krzysztof Wierzba i Tomasz Zahorski. Obaj mogli strzelić co najmniej po jednej bramce, ale albo zabrakło im sprytu, albo przytomności umysłu (np. Zahorski zamiast strzelać powinien dograć do Wierzby). W pierwszych minutach goście dla olsztynian byli tylko tłem (za wyjątkiem groźnego strzału głową Roberta Wilka).
Potem jednak OKS "się zaciął" i mecz zrobił nudny - na tyle nudny, że jeden z kibców na trybunie krytej wolał poczytać gazetę, niż obserwować boisko. Zdegustowany był też olsztyński fanklub (kibice zdjęli z ogrodzenia transparenty i flagi, a po przerwie wielokrotnie skandowali "Szanuj kibica, OKS szanuj kibica"). Zagorzali fani OKS zajmujący miejsca na trybunie odkrytej mieli co najmniej dwa powody do frustracji; po pierwsze słabo grał ich zespół, a po drugie przed meczem ochrona skonfiskowała im race świetlne, które zwyczajowo odpalali podczas spotkania. Zwycięska bramka dla Pelikana padła tuż po przerwie po świetnie rozegranym przez gości rzucie wolnym. Uderzenie z 25 m zamarkował Wilk, który tylko przebiegł obok piłki, a Marcin Kazimierczak trafił w samo okienko.
OKS próbował wyrównać, ale były to próby nieudolne, które wobec doświadczonej defensywy Pelikana (m.in. ograni w ekstraklasie Robert Rzeczycki i Artur Serocki) były skazane na niepowodzenie.

Mazowsze Grójec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 0:0
* Sędziował: Brzóska (Bielsko-Biała); żółte kartki: Więckowski, Gołowicz, Kokuć (Mazowsze), Morawski, Różycki (Finishparkiet)
* Mazowsze: Osiński - Kupiec, Sianowski, Gołowcz, Więckowski (58 Dolewski), Solecki (46 Samoraj), Korkuć, Chmielewski, Papierz, Tataj (85 Karczewski), Czpacz (75 Stretowicz)
Finishparkiet: Witkowski - Różycki, Święcki, Zakierski, Matusewicz, Domżalski (80 Elgert, 82 Rybkiewicz), Morawski, Włodarczyk, Zezula, Wróbel, Bała

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto, po meczu stojącym na wysokim poziomie, zremisował bezbramkowo z Mazowszem Grójec. - Zdobyliśmy jeden punkt, chociaż jechaliśmy po zwycięstwo - przyznał po spotkaniu zawodnik Finishparkietu Tomasz Włodarczyk. - Chcieliśmy zakończyć rundę wiosenną na pierwszej pozycji. Teraz mamy dwa punkty straty do prowadzącego Pelikana Łowicz, dlatego w ostatnim meczu rundy jesiennej z Gwardią Warszawa musimy wygrać, żeby zająć jak najwyższą lokatę, która wiosną pozwoli nam na skuteczną walkę o awans do II ligi - zakończył Włodarczyk.
Pierwsza połowa sobotniego spotkania toczyła się głównie w środkowej części boiska. Żadna z drużyn poważnie nie zagroziła bramce rywali, chociaż obie ekipy wykonywały sporo stałych fragmentów gry.
Po zmianie stron lekką przewagę osiągnął Finishparkiet, m.in. w 56. min po główce Rafała Różyckiego piłka odbiła się od poprzeczki. 19 minut później Marcin Wróbel przeprowadził rajd prawą stroną boiska, minął trzech rywali i podał do Grzegorza Domżalskiego. Niestety, ten, mając przed sobą tylko bramkarza, z 7 m trafił w słupek.
Wyjazd do Grójca niemile będzie wspominał Jacek Elgert, który do gry wszedł w 80. min, a już dwie minuty później zbił mięsień łydki i musiał opuścić boisko.
- Obie ekipy rozegrały bardzo dobry mecz - skomentował Jerzy Skrzypczak, kierownik Mazowsza. - Podeszliśmy z respektem do rywala. I słusznie, bo widać, że Finishparkiet został przez trenera Arteniuka bardzo dobrze poukładany. Dlatego uważamy, że remis był jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem w tym spotkaniu - podsumował Jerzy Skrzypczak.
W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia kolejka rundy jesiennej. OKS w Pruszkowie zagra ze Zniczem, a w Nowym Mieście Finishparkiet Drwęca podejmie Gwardię Warszawa.
* Inne wyniki 14. kolejki: Stal Głowno - Warmia Grajewo 1:1, Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 1:1, Okęcie Warszawa - Mlekovita Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0, Gwardia Warszawa - Unia Skierniewice 0:1, Ceramika Paradyż - MZKS Kozienice 2:1, ŁKS Łomża - Legia II Warszawa 2:1.

zib, luke

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 08 lis, 2004


C.N.T.O.W
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 paź, 2004
Kontakt:

Mecze ze Zniczem Pruszków

Post autor: C.N.T.O.W » czw 11 lis, 2004

jaki wynik obstawiacie,ja skromie 0:1 dla OKS-u.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 11 lis, 2004

Ten mecz trzeba wygrać - obstawiam 1:3

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 11 lis, 2004

Dobra gra zaowocuje może zaczną myśleć a nie kopać bez sensu to nie dość że nie stracą bramki ale i zdobędą jedną może dwie 2-0 dla nas :D

Gość

Post autor: Gość » czw 11 lis, 2004

Mysle ze bedzie taki wynik 2-2 8)

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 11 lis, 2004

1:0 dla nas :twisted:

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » czw 11 lis, 2004

Będę oryginalny: myślę, że nie wygrają ze zniczem,
chyba, że naprawdę by się postarali, ale nie sądzę.
W związku z powyższym obstawiam remis 1:1.

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

a więc

Post autor: Pytoo » czw 11 lis, 2004

sądze że znicz można ugasić ale sądze że się na nim oparzymy(1:0) :(

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pt 12 lis, 2004

Taaa......a ja sżdzę ze mozemy wygrac aczkolwiek gdyz poniewaz rowniez sądze ze moze to byc porazka ale jednak zaryzykowal bym stwierdzenie ze sadze ze bedzie remis........<=> a tak na serio mam nadzieje ze bedzie 2 - 1 dla nas:)

piechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 24 paź, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: piechu » pt 12 lis, 2004

JA MYSLE ZE WYGRAMY 0-3 MALO PRAWDOPODOBNE ALE MOZLIWE !!!!!!!! :)

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pt 12 lis, 2004

A JA MAM MALE PYTANKO?PO CO ZAKLADACIE TEMAT W KTORYM PYTACIE SIE JAKI BEDZIE WYNIK :shock: ..POWSTAL SPECJALNY DZIAL NA TYPOWANIE WYNIKOW

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pt 12 lis, 2004

Leszkowy pisze:A JA MAM MALE PYTANKO?PO CO ZAKLADACIE TEMAT W KTORYM PYTACIE SIE JAKI BEDZIE WYNIK :shock: ..POWSTAL SPECJALNY DZIAL NA TYPOWANIE WYNIKOW
Tu się Leszkowy posty nabija, to taki specjalny temat :) Pozdro 8)

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

Post autor: Pytoo » pt 12 lis, 2004

Leszkowy pisze:A JA MAM MALE PYTANKO?PO CO ZAKLADACIE TEMAT W KTORYM PYTACIE SIE JAKI BEDZIE WYNIK :shock: ..POWSTAL SPECJALNY DZIAL NA TYPOWANIE WYNIKOW
a pozatem na "TYPERZE" nie możesz zobaczyć kto jaki wynik obstawia, a co do A.to całkowicie sie z nim zgadzam

Gość

Post autor: Gość » pt 12 lis, 2004

A tak przezywacie z tymi postami, że chyba paranoje jakieś macie. Kogo obchodza jakies posty temat został zalozony i kady podal wynik. Bez sensu.... :twisted:

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » sob 13 lis, 2004

Mecz się kończy jest 2:0 w plecy. Zero perspektyw no i w tym momencie zero szans żeby w tym sezonie zawalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie - czy o to chodziło dla zarządu? Jeżeli tak, to BRAWO, BRAWO i jeszcze raz BRAWO! Cel został osiągnięty! Pozdrawiam cały zarząd, a przede wszystkim superszkoleniowca Janowskiego...

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » sob 13 lis, 2004

Zero perspektyw no i w tym momencie zero szans żeby w tym sezonie zawalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie - czy o to chodziło dla zarządu? Jeżeli tak, to BRAWO, BRAWO i jeszcze raz BRAWO! Cel został osiągnięty! Pozdrawiam cały zarząd, a przede wszystkim superszkoleniowca Janowskiego...

Przyznaje racje 100% sie zgadzam mam dosć tych muzgów z zarządu :evil: :!: Najlepiej jakby Stowarzyszenie mogło wystawić kogoś do zarządu koleś by zobaczył co ini tam robią odrazu by sie pilnowali z decyzjami typu zwolnienie ze stanowiska Andrzeja Biedzrzyckiego :!: Zobaczymy jakie nioski ze swojej pracy wycignął ludzie z zarządu mają czas do następnego meczu więc troche mają :!: A i czekamy kiedy zaowocuje praca pana Janowskiego :evil: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 14 lis, 2004

Na wiosnę cel jest jasny. Utrzymać się w III lidze.

Mam tylko nadzieje, że końcówka nie będzie dramatyczna.

Bez wzmocnień, porządku w klubie i $, awansu nie będzie.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz ze Zniczem

Post autor: adam » ndz 14 lis, 2004

Również uważam, że celem jest utrzymanie. Wierzę, że to utrzymanie będzie pewne i będzie jeszcze miejsce na trochę "janosikowania". Janowski ma zrobić ekipę na następny sezon, podobno ten jest już odpuszczony(w kwestii awansu).Ogólnie szkoda, przecież nie przegrywaliśmy meczów w strasznych rozmiarach, a wręcz przeciwnie wiele z nich przegraliśmy pechowo.Lider z Łowicza wcale nie pokazał wielkiego futbolu podobnie jak inne czołowe drużyny tej grupy.

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » sob 26 mar, 2005

Wiadomo juz ilu z nas pojechalo na mecz????

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Post autor: adioks » sob 26 mar, 2005

Dwa busy-okolo 40 osob.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz ze Stalą

Post autor: adam » sob 26 mar, 2005

Gratulacje dla zawodników za wywalczenie punktu grając przez godz. w osłabieniu. Szkoda ,że do takiej sytuacji (oslabienia) doszło bo mogło by być zupełnie inaczej....

bobek132
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 26 mar, 2005

Stal&Widzew

Post autor: bobek132 » sob 26 mar, 2005

Najnowsze sprawdzone informacje: Oks dostał oklep porzadny w Łowiczu pozniej dotarli do Głowna w sile ok 40 (2 busy) na poczatku wozili sie po stadionie ale przyszedł czas na nich i postawiliśmy sie nim.wywiazała sie mała awantura i ganianka po całym stadionie.Doping z naszej strony sporadyczny w 2 połowie. Mecz zakonczył sie wynikiem 1:1 Tylko Stal MKS

bobek132
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 26 mar, 2005

Post autor: bobek132 » sob 26 mar, 2005

Bo byłem na meczu....i tylko załuje ze nie wjechałem tam do Was....ale trudno zeby 16 latek wjezdzał na 25;] ale ciesze sie ze dostaliscie oklep:D:D :twisted: szkoda ze tak pozno ekipa sie wzieła za Was...TYlko Stal MKS a i bravo dla ekipy z Łowicza za wjazd Głowno z Widzewem!!!!

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » sob 26 mar, 2005

no tak bobek,zaluj ze w nas w nie wjechales,a teraz wytrzyj mleko z pod nosa i uwazaj,zeby mama nie zauwazyla,ze jest w internecie,bo masz chyba zakaz za spoznianie sie do szkoly :lol:

Zablokowany