Realne szanse awansu OKS-u do II ligi

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Realne szanse awansu OKS-u do II ligi

Post autor: Swider » pn 20 wrz, 2004

Mamy za sobą 1/4 całego sezonu. Nasz ukochany klub ku zaskoczeniu otoczenia lideruje w tabeli wspolnie z Drwęcą. Czemuż więc mielibyśmy nie awansować do 2 ligi? Jeżeli nie bezpośrednio to po barażach. Oczywiście nikt tu na nikogo nie naciska.Niech piłkarze po prostu grają swoje, a że grać potrafią sie juz przekonaliśmy.Oczywiście pojawia sie też i problem sponsora na 2 lige ale cóż trzeba poczekać.Mimo wszystko uważam ze stać nasz zespól na awans jak nie w tym to w przyszłych sezonach - ale po co czekać kilka lat :) Może sie i uda teraz ? :) Bynajmniej 3majmy kciuki i pomagajmy swoimi gardłami ile sił... Wiara podobno czyni cuda. Może warto wierzyć?

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 20 wrz, 2004

Wg. mnie na razie za wcześnie na gdybania, poczekajmy chodź do półmetka.
Bez $ to nawet w III lidze możemy mieć problemy. Pamiętajmy też o tym ze nasz klub (rzekomo) nie ma wystarczającego budżetu na ten sezon.
No ale bądźmy dobrej myśli. 8)
Ostatnio zmieniony pn 20 wrz, 2004 przez A., łącznie zmieniany 1 raz.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Realne szanse awansu

Post autor: adam » pn 20 wrz, 2004

Narazie nie jest źle. Chłopaki walczą to widać, nie mają jednak jeszcze tego cwaniactwa i doświadczenia ligowego. To przyjdzie, narazie według mnie jest o.k. Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej.O szansach na awans myślę, podobnie jak mój przedmówca, że trzeba poczekać do końca rundy. Poza tym podobno budowa fabryki Michelin w Olsztynie już zaklepana- niech się teraz wykarze pan Prezydent. Od tego też będzie dużo zależało....

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » pn 20 wrz, 2004

To jest oczywiste, że wszyscy byśmy chcieli awansu do 2 ligi, a potem dalej, ale tak jak koledzy napisali za wcześnie jeszcze by rozstawiac w tabeli druzyny. Przed nawi jeszcze ważne mecze, np. derby Warmi i Mazur, albo najblizszy mecz z ŁKS Łomża i potem sie okaze czy w nastepnym sezonie bedziemy ogladac mecze z Arką czy Świtem.

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » wt 21 wrz, 2004

:twisted: :twisted: :twisted: Tu nawet nie ma zmiłuj sie... II liga będzie w Olsztynie... :twisted: :twisted: :twisted:

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » czw 23 wrz, 2004

Mysle ze jak awansujemy do II ligi to i nowi sponsorzy sie znajda ba beda widzieli ze warto w klub zainwetsowac, a osobiscie wierze w to i jestem przekonany ze II liga jest juz nasza :)

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 23 wrz, 2004

no ja tesh bardzo bym chciał aby OKS awansował ale czy w 2 lidze nietrzeba miec lepszego stadionu? czy PZPN nie przyznaje jakies licencji? tak jakj to jest na 1 lige? Mi sie wydaje ze coś tam jest i z tym moze być najwiekszy problem.

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » czw 23 wrz, 2004

Napewno potrzebna jest jakś licencja, ale przez tyle lat Stomil grał w I lidze i nie było tak źle. Narazie trzeba awansować a poźniej myśleć o licencjach.

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » czw 23 wrz, 2004

Ponieważ urząd miasta składa wnioski tylko o dofinansowanie własnych kieszeni :evil:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pt 24 wrz, 2004

Same muzgi tam pracują :evil: Przyjdzie moment gdy będziemy na 1 miejscu w 2 lidze i swiatełka i inne będą potrzebne aby otrzymać licencje i to co wzieli dla siebie będą musieli oddać (JEŻELI WZIELI) Albo może są jakieś pieniądze na ten cel tylko będą wyłożone gdy przyjdzie odpowiednia chwila czyli np. wejście to wyższej ligi :!: Jedno jest pewne żeby dostać licencje nawet na 2 lige musi byc spełnione kilka warunków ,kilka poprawek musi być wprowadzonych ale żeby były spełnione musi być kasa :? Miejmy nadzieje że sposorzy i ci co mogą pomóc (wpływowi) POMOGĄ !

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 24 wrz, 2004

MOIM ZDANIEM NARAZIE JESZCZE JEDEN SEZON POWINNISMY POGRAC W 3 LIDZE ZEBY SIE CHLOPAKI OGRALY BO NARAZIE CZESTO SIE GOTUJA JAK MAJA DOBRA SYTUACJE I NIE POTRAFIA WYKONCZYC AKCJI NO I POWINNI SIE NAUCZYC GRY DO KONCA ZEBY NIE ODPUSZCZALI NAWET JAK PROWADZA 2 DO ZERA A DO KONCA ZOSATLO PARE MINUTA WALKA DO KONCA POWINNA BYC WIEC LEPIEJ PRZECZEKAC I SIE ORGRAC TROCHE I DRUZYNE PODBUDOWAC ORAZ WZMOCNIC TAK ABY DO 2 LIGI NIE WEJSC TYLKO NA JEDEN SEZON LECZ POGRAC TROCHE DLUZEJ I UTRZYMAC BEZPIECZNIE MIEJSCE W TABELI 2 LIGI TAKIE EJST MOJE ZDANIE A SZANSE NA 2 LIGE NARAZIE SA DUZE !!!!!!! LECZ PYTANIE CZY SOBIE PORADZA

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » pt 24 wrz, 2004

Ja myśle, że jesli jest szansa na awans to trzeba ta okazje wykorzystać. Nie można czekać bo drugi raz juz takiej szansy może nie być-przykład Waemi Traveland, która kilka sezonow temu mogla awansować do extraklasy, ale trener Targoński mówił, że lepiej poczekać. No i czekają dalej...

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Realne szanse..

Post autor: adam » pt 24 wrz, 2004

Bodzio popieram, jak jest możliwość trzeba brać a nie czekać.
A co do remontu stadionu to myślę, że jak zaczną budować to centrum sportowe(jak dostaną kasę z unii) wokól stadionu, który będzie integralną częścią tegoż centrum, to nie będzie możliwości zostawienia stadionu w takim stanie...i wtedy jest szansa na ładnie wyglądający stadion. Czego sobie i innym życzę :D

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 25 wrz, 2004

Z tego co ja wiem to do roku 2006 czy 2007 aby o3mac licencje od PZPN na gre w 2 lidze to juz musi byc do tego czasu podpisana umowa ze sie bedzie miec oswietlenie iles tam luxow.Jest jeszcze jeden warunek ze 1.500 miejsc musi byc zadaszonych ale to juz mamy spokojnie spelnione...

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kibic_13 » ndz 26 wrz, 2004

Na 2 lige mamy stadion praktycznie zgodny z wymogami, chociaz mogłby sie prezentować okazalej, bo niedużo klubow w Polsce ma tyle miejsca na trybunach. Szansa awansu jest, ale w 2 lidze potrzebnych jest kilku zawodników z 2 (i 1 :!: ) ligowym doświadczeniem. A dla tych młodych chłopaków 3 liga wystarczy do ogrania się, jeżeli będą mieli doświadczonego "przywódcę" w każdej formacji to sobie poradzą :D :!:

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 26 wrz, 2004

OKS - Łomża ZIMNY PRYSZNIC aby zrobil naszym chlopakom dobrze....

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 26 wrz, 2004

Na 2 lige mamy stadion praktycznie zgodny z wymogami
hmm mysle ze ciezko by bylo o ta licencje... trzeba miec oswietlenie.. a nie sadze by wydano zgode na jego budowe...no ale to tylko moje zdanie i obym sie myli..zreszta do awansu jeszcze baardzo daleko i wszelkie tego typu rozmowy powinny zostac odlozone minimum do poczatku rundy wiosennej....

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » wt 12 paź, 2004

Na awans będzie trzeba chyba poczekać. Ale może być problem z zatrzymaniem takich piłkarzy jak: Skiba, Lech, Zahorski. Mam nadzieje że postąpią jak wcześniej Skiba ( z Arką )

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » śr 13 paź, 2004

Moim skromnym zdaniem uwazam ze na 2lige mamy za slaby zespol tj. za malo ograny na ligowych boiskach, brakuje nam doswiadczenia, takiego pilkarskiego cwaniactwa. niechce zeby ktos to odebral jakonajazd na nasz zespol bo ja wierze ze awansujemy do 2ligi i niespedzimy tam jednego sezonu(chyba ze awansujemy do ekstraklasy) tylko zagrzejemy miejsce na dluzej. a co do zawodnikow jak juz ktos wspomnial to mysle ze jesli sa madrzy to zostana bo wiedza ze klub ma ambicje. o zarzadzie sie niewypowiadam nawet... Pozdro!!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 13 paź, 2004

A mi wydaje się, że mamy za słabą kadrę. Ostatnie mecze najlepiej to pokazały.
Skoro budżet jest już dopięty - czytałem o tym w GO - to w zimie należałoby sprowadzić do Olsztyna kilku ogranych zawodników (im więcej tym lepiej). No, i jesienią nie można stracić dystansu do lidera (kimkolwiek by był).

Zablokowany