Andrzej Biedrzycki nie odchodz

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Andrzej Biedrzycki nie odchodz

Post autor: biedrza » sob 09 paź, 2004

Adrew nie odchodz nie zostawiaj OKSU .
Awansowales z tym klubem do 3 ligi .
Nie wiem co oni od ciebie chca

Wypowiadajcie sie czy dobrze zrobil zarzad klubu ze zwolnili Trenera ktory awansowal z klubem do 3 ligi ??

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » sob 09 paź, 2004

W [moderator] kilka meczy nie poszlo i odrazu nowy trener. :(

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 09 paź, 2004

Moim skromnym zdaniem zbyt pochopna decyzja... 8)

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 09 paź, 2004

Przeciez on jak malo kto jest " nasz " " swoj " on zna realia nasze pamieta jeszcze czasy 1 ligowe to Andrzej Biedrzycki gonił pilkarzy zeby dziekowali za doping a jak na beniaminka i tak osiaga b dobre wyniki !!!

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 09 paź, 2004

:cry: :cry: :cry:

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » ndz 10 paź, 2004

moim skromnym zdaniem to posrało ten zarząd!!!!!!!

jeszcze wzięli JANOWSKIEGO na trenera - eehh dla mnie "Biedrza" byl lepszy a nie Dariusz Janowski.... :(

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » ndz 10 paź, 2004

No nie wyszlo w paru meczach to zarzad zwalnia trenera...no [moderator] ich....Biedrzycki jest super trenerem - czyzby zarzad zapomnial co mu zawdziecza??....passa tylu meczow bez porazki...dla mnie to po prostu debilstwo

Danny
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Andrzej nie odchodź!!!

Post autor: Danny » ndz 10 paź, 2004

Moim zdaniem zarząd z tą decyzją powinien poczekać co najmniej do kolejnego meczu! Nie można zmieniać trenerów jak rękawiczki bo to źle wpływa na zawodników!

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » ndz 10 paź, 2004

Nie no bez przesady tak odrasu ja mym się strzymał z tą decyzją ej no bez jaj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » ndz 10 paź, 2004

Przecierz on jest(byl) dla tych pilkarzy kims wiecej niz tylko trenerem :( Tylko on potrafil ich zrozumiec a z tym nowym trenerem bedzie jeszcze gorzej(oby nie) :( :( :( :( ANDZREJ BIEDRZYCKI!!!!! :brawa:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 10 paź, 2004

Hmmm, dziwna i nagła decyzja. Myślę, że zbyt pochopna. Fakt, że ostatnio gra naszych skórokopów jest gorsza, ale z Kozienicami chociaż nie przegrali :)

Jankowski jak już miałby pomoc to mógł dostać funkcje asystenta, ale żeby dawać od razu kogoś na nowe stanowisko i to w połowie sezonu, tym bardziej kogoś kto nie zna zespołu jest lekkim nieporozumieniem. Nie rezygnuje się z zasłużonych i sprawdzonych punktów bo one zawsze maja swoja wartośc.

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 10 paź, 2004

ANDRZEJ BIEDRZYCKI :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:



Co oni wyprawiaja to na to slow nie ma, teraz sie wszystko moze posypac.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 10 paź, 2004

Proponuje na meczu z NML Głośne "Dziękujemy dla Biedrzy " lub "Chcemy Biedrze na trenera " :oops:

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » ndz 10 paź, 2004

Jestem poprostu :o i :( bo Biedrzycki to był naprawde bardzo dobry trener

Artur
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 09 paź, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Artur » ndz 10 paź, 2004

Według mnie to bez sensu bo tylko źle wpłynie na psyche piłkarzy, przeciez kazdy ma swoje sposoby trenerskie a teraz pilkarzom bedzie bardzo trudno sie do niego przyzwyczaić. Po za ty Biedrza był naprawde bardzo dobry. Aha i popieram to żeby na następnym meczu podziękowac Biedrzyckiemu jakimis fajnymi tekstami. :uklon:

C.N.T.O.W
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 paź, 2004
Kontakt:

Post autor: C.N.T.O.W » ndz 10 paź, 2004

pożyjemy zobaczymy,janowski ma większe doświadczenie od biedrzyskiego,ale OKS musi osiągać wyniki :) :) :) i zacząć wygrywać mecze :!:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Andrzej Biedrzycki..

Post autor: adam » ndz 10 paź, 2004

No cóż taki los trenera. Myślę, że Biedrzy należą się słowa podziękowania, byłbym też za tym by został 2 trenerem.Przyznać jednak trzeba, że zespół ostatnio grał trochę bezbarwnie, na ile to "wina" trenera, na ile zły splot wypadków(kartki, wykluczenia, kontuzje) pewnie się nie dowiemy. Miejmy nadzieję, że w zespół wstąpi nowy duch walki wraz z nadejściem nowego"starego" trenera....
Dla Biedrzy dziękujemy i mam nadzieję, że zostanie w klubie, niezależnie od tego jaką będzie w nim pełnił funkcję.

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » ndz 10 paź, 2004

Decyzje zarządu zaczynają powodować nastawienie do niego ze strony kibiców jak do "dawnego" zarządu, przez który to STOMIL sie rozsypał. Niech panowie vipowie lepiej zaczną polepszać swoj wizerunek, bo narazie nie mają u nas zbytniego poparcia :evil: .

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 10 paź, 2004

PAN Biedrzycki musi zostać w klubie !!!! Czy ktoś może coś naposać na temat Janowskiego ? Jaki klub ostatnio prowadził ? Ile on ma lat ? itp. Z góry dzięki.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Andrzej Biedrzycki

Post autor: adam » ndz 10 paź, 2004

Zgadzam się Skomandus to są fakty a z tymi się nie dyskutuje, co nie oznacza że mam coś do Biedrzy ,wręcz przeciwnie bardzo go lubię i cenię.Mam nadzieję, że zostanie w klubie, choć istnieje możliwość, że władze mu tego nie zaproponują bądź zaproponują ale on uniesie się honorem i podziękuje.Jeżeli nie zostanie w klubie,to w czwartej lidze pracę znajdzie bankowo.
Co do Janowskiego, to dla mnie wielka niewiadoma. Do tej pory kojarzę go, jako trenera asystenta przy jakimś bardziej znanym nazwisku a zwłaszcza Broniszewskim. Czy zdziała coś samodzielnie -zobaczymy

mcin6
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 sie, 2004

Post autor: mcin6 » ndz 10 paź, 2004

To proste. Wracają do klubu kolesie którzy rozwalili Stomil. Taka decyzja była brana pod uwagę o wiele wcześniej bo Biedrza pewnym osobom nie pasował. Proponuję by na najbliższym meczu w Olsztynie okazać swoją dezaprobatę w stosunku do nowego trenera i decyzji działaczy. Oni muszą zrozumieć że klub ten jest dla kibiców i że z ich zdaniem też trzeba się liczyć. I jeszcze jedno: wierzyć mi się nie chce że Janowski będzie zarabiał mniej niż Biedrza....a podobno klub nie ma pieniędzy. Pozdro.

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » pn 11 paź, 2004

Zdecydowanie za szybko i pewnie bez większego zastanowienia...trudno...szkoda...każdy pamięta jak jeszcze biegał w biało - niebieskich barwach po boisku...jeden z najbardziej oddanych dla Stomilu moim zdaniem...szkoda :( :( :(

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 11 paź, 2004

Mimo swojego wieku przydałby się na obronie ..... bo coś z nią to ostanio słabo jest :(

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 11 paź, 2004

Szkoda Biedrzy może zostanie w klubie w jakiejś innej roli. Na meczu z drwęcą trzeba jakoś podkreślić swoją solidaryzację z Andrzejem.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: Świder » pn 11 paź, 2004

[moderator] zwolnili najlepszego i najbardziej poswiconego czlowieka dla Stomilu bo pewnei mail inne zdanie niz wszyscy dzialacze [moderator] (OKP) bo on byl zawsze za stomilem i gdyby nie on to pewnei by nie bylo OKS tylko by bylo te [moderator] co w czwartej lidze a teraz byl nie wygodny dla tych czubow i go wyjeali bo nie zawyniki napewno kazdemu sie zdaza, CI dzialacze musza chyba poprostu zmadrzec albo odejsc bo zaduzo mieszlaaja dlai zaduza wladze ochronie ktora robi co hce na tym stadionie jak tak dalej bedzie to wy nigdy nie ebdziecie mieli tylu kibicow co mieliscie

Zablokowany