Stomil zawsze bedzie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Stomil zawsze bedzie

Post autor: MieCZniK » ndz 07 gru, 2003

Ej no nie po to nasz kochany Stomil byl przez tyle ladnych lat zeby teraz wszyscy sie od Niego odrwucili i zapomnieli o nim.jak juz Stomil bedzie to udowodnimy wszystkim ze Stomil Byl Jest i Bedzie na zawsze w naszych sercach. Pozdro.

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 07 gru, 2003

Poczekajmy jeszcze troche a nsaz kochany STOMIL sie odrodzi!!!! FC HAMBURG ZE STOMILE I NA DOBRE I NA ZŁE!! :D

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 07 gru, 2003

Nie wszyscy sie odwrocili i nie wszyscy zapomnieli. Zostali najwierniejsi!
Teraz przynajmniej mozemy powiedziec o sobie 'prawdziwi kibice'.

POZDRO DLA NAJWIERNIEJSZYCH!

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 10 gru, 2003

NA ZAWSZE OKS AZ PO ZYCIA KRES STOMIL MY CIE NIE OPUSCIMY BO MY CIE KOCHAMY-FANATYCY Z DZIELNICY POJEZIERZE

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 11 sty, 2004

STOMIL ZYJE I ZYC BEDZIE NIESMIERTELNIE JAK ZDJECIE W SERCACH FANÓW

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 11 sty, 2004

Dobrze, ze tak mowimy! Tylko proponuje najpierw zebysmy poczekajli az stomil bedzie i twedy wszystkim udowodnili jacy z nas sa prawdziwi kibole, bo my tak gadamy gadamy ze stomil na zawsze bedzie w naszych sercach a potem na mecz przychodzi ni cala setka szalikowcow Stomilu!jesli stomil ponownie bedzie to bedzuiemy mieli pole do popisu! :lol: i Teraz wszystko wyjdzie jacy z nas kibice!

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » ndz 11 sty, 2004

Miecznik. Najważniejsze jest że coś robisz a nie że o tym rozpowiadasz na lewo i prawo, bo ludzie najwierniejsi nie robią niczego dla swojego rozgłosu, a robią to dla swojej drużyny. Inna sprawa żeby być prawdziwym kibicem na dobre i na złe to nie jest wymagane iść na stadion, stać w młynie i machać szalem ( ja się do takich nie zaliczam) . Przypominam ci, że na meczach Stomilu zawsze była wysoka frekwencja, oczywiście razi i denerwuje to że ludzie którzy powinni wspierać młyn ( bo to jest w końcu wizytówka kibiców danego zespołu) tego nie robią. Nie raz widziałem kolesi z szalami rozproszonych po całym stadione Stomilu, na ole nic z przymusu. Ja myślę że działalność naszego Stowarzyszenia idze w dobrym kierunku ( Przecież nie od razu Rzym zbudowano) i oby tak dalej. Zapewnia, że wraz z powstaniem Stomilu to wszystko nabierze jeszcze większego tempa.

Pozdro dla wszystkich kochających NASZ STOMIL => OKS na dobre i złe!!

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 11 sty, 2004

Smarek - obyś miał racje ze jak stomil sie odrodzi to frekwencja bedzie wieksza niz dotychczas.i oczywiscie zeby wiecej stalo kolesi na mlynie

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Doping

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 14 sty, 2004

Co do kolesi w szalikach rozproszonych po całym stadionie
smarek napisał:
Przypominam ci, że na meczach Stomilu zawsze była wysoka frekwencja, oczywiście razi i denerwuje to że ludzie którzy powinni wspierać młyn ( bo to jest w końcu wizytówka kibiców danego zespołu) tego nie robią. Nie raz widziałem kolesi z szalami rozproszonych po całym stadione Stomilu, na ole nic z przymusu.
Gdzieś na forum czytałem ostatnio, coś o tym, że niektórzy boja się podejść do młyna czy coś takiego (nie dał bym głowy jak to dokładnie było)
Ja w zasadzie też młyna nigdy nie wspierałem bo nikogo tam nie znałem.
Jestem z Rybna a tu żadnych stomilowców oprucz mnie nie ma wiec miałem małe szanse na poznanie innych fanów OKS-u i to był powód. Wstępując do SSK OKS 1945 STOMIL liczyłem że poznam ludzi z którymi mógłbym w pełni uczestniczyć w dopingowaniu mojego ukochanego klubu. Oczywiście były mecze na których naprawde wspaniała atmosfera była nie tylko w młynie. Na całym stadionie było lux ale to z pewnością nic w porównaniu z tym co dzieje sie w młynie. Na pewno będą tacy którzy powiedzą co ty wiesz o meczach skoro nigdy nie byłeś w młynie i będzią mieli racje. Wiem natomiast jedno każdy mecz to dla mnie wspaniałe nie zapomniane przeżycie. Jako jedną z najwspanialszych chwil w moim życiu wspominam i zawsze będe wspominał mecz STOMIL -GROCLIN 5-2. Ta atmosfera i radość z 5 zdobytych goli. Nie wyobrażam sobie że Stomil mógłby nie powstać i nigdy nie poczółbym już tego co wtedy.
Wiem że wiekszość kolesi w szalikach rozproszonych po stadionie chciałoby dołączyc do młynu ale albo mają jakieś obawy co do swojego bezpieczeństwa (myśle że raczej nie potrzebne), lub tak jak ja jeszcze nie dawno nie znają nikogo kto by sie w tym towarzystwie obracał.

No to by było moje zdanie, co wy na to ??

Mam tu jeszcze jeden fajny cytat ze strony stomilowcy.prv.pl:

"Prawdziwy fanatyzm jest wtedy gdy wszyscy odwrócili się od drużyny i została tylko garstka twoich kumpli dla, których klub, barwy są największą miłością i nigdy ich nie zdradzą. Prawdziwych kibiców poznaje się wtedy gdy walczą o swój klub kiedy upada i są jedynymi ludźmi, którym na tym zależy."
Myśle że ten cytat pasuje do Stowarzyszenia Sympatyków Klubu OKS 1945 Stomil i chyba z myślą o sowarzyszeniu ktoś to napisał

Pozdro dla NAJWIERNIEJSZYCH

wkuwak
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: ndz 23 lis, 2003

STOMIL na zawsze bedzie

Post autor: wkuwak » śr 14 sty, 2004

Bedzie zawsze dopoki kibole sa to bedzie! Czytajac zauwazylem ze jednak sa ludzie ktorym zalezy aby Klub wygladal lepiej niz dotychczas!Siasiu88 masz poglady jakie masz twoja sprawa ale wlasnie przez takich jak ty do mlynu chodzilo wiele osob mniej bo mlodziaki sie baly ja tam zadko bywalem .ja tam nie lubie komuchow ty ale podchodze do tego w inny sposob niz ty.wyznajesz co wyznajesz ale na stomilu liczy sie tylko NASZ KLUB.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » śr 14 sty, 2004

Fanatyk_OKS-u to chyba chodziło ci o mój post bo ja coś takiego napisałem, podobnie wkuwak przytacza moje słowa. Zdaje sobie sprawę z tego żę ludzi z wielu powodów nie chodzili do młynu - co nie znaczy że są gorszymi kibicami. Mówisz że nikogo nie znałeś itd. właśnie po to jest to Stowarzyszenie żeby można było się zintegrować w najważniejszych chwilach, aby ludzi się poznali i działali wspólnie dla dobra klubu. Proponuje ci żebyś np. czasami wpadł na zebranie, częściej pisał na forum, udzielał sie-tzn dawał jakieś propozycje. Zobaczysz to na pewno pomoże. Mam nadzieję że dożyje takiego momentu że My Wszyscy z tego Stowarzyszenia, Forum z Olsztyn będziemy mogli zaśpiewać RAZEM - OKS MISTRZEM POLSKI JEST. TEgo sobie i wszystkim życzę.

P.S.Szacunek dla ciebie fanatyk że wytrwałeś w swojej wierze pomimo braku wsparcia ludzi z twojej miejscowości. Właśnie ludzi tacy jak ty, którzy są z klubem nawet jak jest źle, są PRAWDZIWYMI KIBICAMI !!!

Serdeczne Pozdro !!!!

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

OKS MISTRZEM JEST

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 16 sty, 2004

smarek , to chyba rzeczywiście Ciebie cytowałem. Co do stowarzyszenia to należe do niego i wiem że teraz takich jak kiedyś problemów mieć nie będe(chodzi o to że kiedyś nikogo nie znałem). Nie mogę być zbyt często bo nie mam pociągu którym mógłbym wrócić do domu, czasami moge zostac u rodziny, ale miejsza o to. Ja też wierze i wiem że za kilka lat razem z kilkutysięcznym młynem zaśpiewamy MISTRZEM POLSKI JEST STOMIL STOMIL NAJLEPSZY JEST... w zasadzie to nie wyobrażam sobie swojej radości po awansie STOMIL-u do III, II, a póżniej I ligi.
Dzięki za twoją opinie i pozdro dla Ciebie i wszystkich STOMILOWCÓW
ze Szczytna

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

OKS

Post autor: Świder » pn 26 sty, 2004

TYLKO STOMIL OKS W NASZEJ PAMIECI I NIC WECEJ NIE BEDZIE NIGDY

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

STOMIL W NASZYCH SERCACH NA ZAWSZE !!!!

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 17 lut, 2004

STOMIL BYL JEST I BEDZIE BO MY JESTESMY KIBICE A KIBICE TWORZA KLUB PRZECIERZ POZDRO DLA PRAWDZIWYCH

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 11 maja, 2004

Odwiedzilem ostatnio pewien stadion. Cisza spokoj zadnych meczy. Kolowrotki rozrzucaja strumienie wody na murawe a jakis cieciu wapno na kupki przesypuje. Po drugiej stronie okolo 10 chlopa (tacy po 15 latek i tacy po 30) w zupelnej ciszy w skwarze slonca maluja bramy okalajace stadion. Rozmarzylem sie wtedy o naszym Stomilu. Chetnie poswiecilbym caly weekend, 2 razy po 12 godzin by w palacym sloncu malowac trybuny naszego Stomilu. Pewnie i wielu by przyszlo na taki czyn spoleczny.... gdyby tylko nasz Stomil byl. Sami bysmy w miare zapalu i mozliwosci odnowili nasz ukochany obiekt.

Pewnie juz Kruszek usmiecha sie pod wasem... nie nie.... to nie Jehowi drapiacy StomilArena. To inny upadajacy kolos...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 11 maja, 2004

Właśnie Ghost tylko czemu dopiero teraz przyszło by dużo osób na odnawianie stadionu zreszta sam bym poszedl jak by byl Stomil. Tylko czemu jak Stomil byl to nikt tego nie robil, nikt nie pomagal swojemu klubowi tzw."czynem spolecznym". No czemu ?? I czy musial aż nasz Stomil upasc zebysmy mieli takie checi?? Bo jak Stomil byl to nikt sie do tego nie kwapil. Widocznie zebysmy nabrali checi byla potrzeban smierc Stomilu, chociaz moglobyc inaczej. :cry:

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 12 maja, 2004

Zdarzaly sie sporadyczne akcje pomocy, chociazby wymalowanie SBN. A czemu tylko sporadyczne? Ano dlatego ze wczesniej nie bylo opracowanych wspolnych dzialan kibicow i zarzadu klubu. Byly wszelkiego rodzaju spotkania ale czym skutkowaly to wiedza ludzie ktorzy chodzili. Zreszta nie ma co sie dziwic - Kto chcialby za darmo sie szarpac chociazby z malowaniem w czasie kiedy gros kasy wylewalo sie z klubu w kierunku kieszeni coponiektorych dzialaczy.
"my tu mamy pincet zloty, to sie przepije bo frajerzy za darmo pomaluja".
Takie to byly przeciez czasy. A pozniej... Stomil zaczal umierac a my dopiero organizowac kibicowsko. Wszyscy pamietaja setki kibicow pod stadionem na conajmniej godzine przed meczem "tak w razie jakby co...".
Ale to juz bylo za pozno. Karty juz byly rozdane, pieniadze podzielone a dokladniej nie pieniadze bo ich nie bylo - zostaly podzielone aktywa ktorych jeszcze nikt nie rozkradl.
Zdrowy klub powinien opierac sie na zaciesnionej wspolpracy wszystkich ogniw. Zapewne nioslo by to wymierne efekty ale szkoda ze dopiero teraz to wszyscy zrozumielismy.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 12 maja, 2004

No nie wiem czy SBN sam sie pomalowal .To my kibice pomalowalismy ten sektor za darmo Na poczatku sam Hamburg pomalowal kilka sektorow A potem kilka dzielnic poprawilo i powiekszylo obreb sektoru oczywiscie malujac go farba az do stanu takiego jaki teraz prezentuje. I to bylo zrobione za darmo wiec jak sie chce to mozna

cez
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 09 maja, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: cez » wt 18 maja, 2004

STOMIL BYL, JEST I BEDZIE !!!!!!

kaluuche
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 maja, 2004

Post autor: kaluuche » śr 02 cze, 2004

Wiecie co, Stomil kocham bardziej niz swoją dziewczynę. A jak widze w Tv ze niektore teamy jak polkowice maja 1 ligę to dół nasz Stomil od zaraz w ekstraklasie!

Zipera
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: pt 07 lis, 2003
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Zipera » czw 03 cze, 2004

Od kiedy jest STOMIL od tad jest z nim FC.DOBRE MIASTO na zawsze

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » czw 10 cze, 2004

Andrew pisze:Właśnie Ghost tylko czemu dopiero teraz przyszło by dużo osób na odnawianie stadionu zreszta sam bym poszedl jak by byl Stomil. Tylko czemu jak Stomil byl to nikt tego nie robil, nikt nie pomagal swojemu klubowi tzw."czynem spolecznym". No czemu ?? I czy musial aż nasz Stomil upasc zebysmy mieli takie checi?? Bo jak Stomil byl to nikt sie do tego nie kwapil. Widocznie zebysmy nabrali checi byla potrzeban smierc Stomilu, chociaz moglobyc inaczej. :cry:
Kiedyś jakiś koleś napisał ,,Człowiek zaczyna doceniac to co miał, dopiero po tym jak to stracił,, - tu jest podobnie. Kibice docenili OKS dopiero po jego upadku. Smutne to ale prawdziwe. Co do jako takiego remontu stadiony to żaden problem, przynajmniej z mojej strony. Gdyby faktycznie od przyszłego sezonu obowiązywała nazwa OKS 1945 Olsztyn to fajnie by było w sektorze biało - niebieskim zrobić duży (biały) napis OKS. Osobiście byłbył też za ciemniejszym odcieniem błękitu we wspomnianym sektorze :wink: albo inny napis np : ,,NASZ BASTION - SEKTOR BIAŁO- NIEBIESKI,, :lol:

PZDR

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pt 11 cze, 2004

BYL BEDZIE JEST!! STOMIL OKS!!!

Zablokowany