60-lecie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

60-lecie

Post autor: ptr » ndz 24 paź, 2004

Tak sobie ostatnio zdałem sprawe, że w przyszłym roku minie 60 lat od momentu stworzenia piłki w Olsztynie, no wiadomo o co chodzi OKS STOMIL OLSZTYN 1945-2005 :!: 8) Może czas pomysleć o jakis obchodach... klub nazywa sie OKS 1945, a więc z tą datą sie utożsamia. Z drugiej strony obecnie to nie wyobrażam sobie współpracy z nimi. Czy ktos przypomni mi jak to było w 1995, moze ktoś ma jakies fotki :?: Można moze by było rozegrac na przykład mecz Kibice vs Kopacze. Mozma by było moze tez zamówic szaliki okolicznościowe. Co Wy o tym wszystkim sadzicie :?: Wkońcu to bedzie 60 lat z ś.p Józiem napewno cos by sie dało zorganizowac, ale z nimi...

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 24 paź, 2004

preferowalbym mecz towarzyski z jakims bardzo znanym zespolem typu legia czy widzew na ktory napewno przyszlo by duzo ludzi a po meczu jakis koncercik czy cos na stadionie fajno by bylo ;)

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 24 paź, 2004

Na 50- lecie o ile dobrze pamiętam wyszły szaliki okolicznościowe.

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » ndz 24 paź, 2004

Ja bym proponowal tak jak kolega zorganizowanie meczu z jakas slawna druznyna napewna na meczu byla by duza frekencja oks by sie rozreklamowal w Polsce i w Olsztynie na mecze przychodzilo by wiecej osob moze odrazu sponsor by sie znalazl :) Ale jestem przeciw wydawaniu szalilkow okazjonalnych itp gadzetow to jest bez ssensu a stracilibysmy kupe forsy bo po co komus szalik stomilu skoro ma a bedzie na nim tylko dodane 60 lecie ;/ apeluje do zazadu aby juz zaczeli zajmowac sie zsprawa spotkania i szukac chetnej druzyny ktora by zagrala sparing :D

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » ndz 24 paź, 2004

Kaczan marzenia......Chcesz zeby Stomil się rozreklamował w Polsce to chyba byśmy musieli z Realem zagrać a na to jak zawsze nie ma pieniedzy. Z dobrą drózyną z naszej Ekstraklasy pewnie tez nie ma co liczyć bo kto by chciał jechać :/ Chociaż ja bym bardzo chciał zeby ktoś przyjechał

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

60-lecie

Post autor: adam » ndz 24 paź, 2004

60-lecie klubu, jak pięknie by było ozdobić ten jubileusz awansem do drugiej ligi. Co do meczu, to wcale bym nie chciał żadnej z drużyn I ligi. Wolał bym mecz: Stomil - Stomil obecny. Biorąc pod uwagę, żę Bobo Kaczmarek coś kiedyś o podobnym meczu wspominał, to myślę, że jakaś szansa jest.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 24 paź, 2004

Stomil Olsztyn vs Polonia Bydgoszcz

p.s w klasie B :wink: ale przyjaciele :!:

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » ndz 24 paź, 2004

Wg mnie szaliki z okazji 60-lecia jest to idealny pomysł :!:

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » ndz 24 paź, 2004

komu by sie chcialo przyjezdzac z roznych miast zeby zagrac mecz stomil'00 vs OkS 1945 (mowie o pilkazach ) przecierz polowa odpowie ze albo ma kontuzje albo ze maja wazny trening albo wazny mecz zeby ominac spotkanie w olsztynie ktorew nic im nie da

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » ndz 24 paź, 2004

Kaczan pisze:komu by sie chcialo przyjezdzac z roznych miast zeby zagrac mecz stomil'00 vs OkS 1945 (mowie o pilkazach ) przecierz polowa odpowie ze albo ma kontuzje albo ze maja wazny trening albo wazny mecz zeby ominac spotkanie w olsztynie ktorew nic im nie da
Ci kopacze co mają sentyment do Stomilu to daje sobie ręke uciąć ( nie bierzcie tego aż tak dosłownie 8) ) że by przyjechali.....
Ostatnio zmieniony ndz 24 paź, 2004 przez cassgox, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 24 paź, 2004

jestem przeciw wydawaniu szalilkow okazjonalnych itp gadzetow to jest bez ssensu a stracilibysmy kupe forsy bo po co komus szalik stomilu skoro ma a bedzie na nim tylko dodane 60 lecie ;/
Tutaj to sie z Toba nie zgodze. mysle ze pomysl z szalikami jest conajmniej dobry :) Ja zbieram szale Stomilu i chetnie bym taki kupil :D takze mozna by takie szale wydac..nie w jakiejs duzej ilosci ale napewno troche osob by taki szaliczek kupilo :) i jeszcze jedno. moim zdaniem mecz Stomil (obecny) vs.Stomil (skład, ktory awansowal do pierwszej ligi) jest bardzo dobry :D i w pelni go popieram

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 24 paź, 2004

pietraszka pisze: Stomil Olsztyn vs Polonia Bydgoszcz

p.s w klasie B :wink: ale przyjaciele :!:
Spoko pomysł, mecz dla kibiców.
Być może nawet wykonalny, bo raczej wątpię by byli zawodnicy Stomilu chcieli się tu pojawić. Już nawet nie chodzi o antypatie etc. a po prostu o $, bo przecież ktoś by za to musiał zapłacić, a jak wiadomo tu nikt nie ma $.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

60-lecie

Post autor: adam » ndz 24 paź, 2004

Ja jednak myślę, że mecz Stomil (awans do ekstraklasy) vs Stomil obecny przy zaangażowaniu Boba Kaczmarka jest realny. Jakby trener poprosił to myślę, że by przyjechali i bez kasy (podobnie jak na mem. ś.p. J.Łobockiego). Oczywiście sponsor np. w postaci U.M. Olsztyn by się przydał - niewielkie koszty na sędziów, ewentualnie noclegi w hotelu Stadion itp.

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » ndz 24 paź, 2004

w sumie faktycznie mecz oks - polonia nie jest zlym pomyslem gorzej jesli chodzic bedzie o frekfencje na meczu a tak wlasciwie to w jakiej lidze jest polonia i czy polonia ma kibicow ultras??

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » ndz 24 paź, 2004

koczkodan nie odzywaj się :!: :evil:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 24 paź, 2004

SSK postara się wydać szale z okazji 60-lecia klubu. Co do meczu to można takie coś zorganizować :) STOMILOWCY vs OKS 1945 :D

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » ndz 24 paź, 2004

A może mały turniej? Stomilowcy, OKS 1945, Polonia, Ultras..... ?

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 25 paź, 2004

Emilozo pisze:SSK postara się wydać szale z okazji 60-lecia klubu. Co do meczu to można takie coś zorganizować :) STOMILOWCY vs OKS 1945 :D

Jestem chętny jako zawodnik STOMILOWCÓW .... 8)
Nie zwracajcie uwagi na tego idiote Kaczana.... wywalili go od nas z klubu ... bo ciągle gadał jakieś głupoty nikt go nei słuchał a on nadal swoje... A tak pozatym Krzysiu POLONIA gra B klasie i mają ULTRASÓW..... co świadczy o tym że zjawili się na meczu w WARSZAWIE..

QnicK
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004

Post autor: QnicK » pn 25 paź, 2004

A może by tak zrobić turniej OKS 1945 + STOMIL (byli zawodnicy) + Polonia + jakiś zespół I - ligowy? W końcu lipiec, czas przygotowywań do sezonu, chętni by się znaleźli, a byli zawodnicy z chęcią wróciliby na chwilkę do olsztyna, zresztą niektórzy z nich mają tu rodziny

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 25 paź, 2004

Widze ze [moderator] glupoty Polonia Bydgoszcz gra w 5 lidze a nie B klasie

Kolo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 paź, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Kolo » pn 25 paź, 2004

Bobo może wszystko zorganizowac

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » pn 25 paź, 2004

PRZYBYS NIE WYWALILI TYLKO SAM POSZEDLEM DO OKS BO GR..... TRENER SAM WIESZ PRZYBYS

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » wt 26 paź, 2004

Ruszcie głowami. To nie wypali... Bobo ?? on jush pewnie zapomniał o nas ... szaliki to dobry pomysł ale kolejny wydatek ... mecz z Polonią itd. ?? nie rozśmieszajcie mnie !! 60 lecie Stomilu a Wy chcecie taki mecz ... Tak naprawde tą uroczystość obejdziemy pocichutku i skromnie - nikt nic nie zorganizuje :(

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 26 paź, 2004

Ogólnie to moze i by cos z tego wyszlo tylko potrzebowali bysmy czyjejs pomocy np. klubu. A jak wiadomo oni nie chca nawiązywac do Stomilu wiec na nich nie ma co liczyc. Wiec chyba pozostanie nam tylko zamowienie szali.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » wt 26 paź, 2004

Snickres ma racje ze moze byc [moderator] wiec pozostaje chyba tylko dobrze wypic na urodziny naszego STOMILU :wink:

Zablokowany