Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 23 lip, 2007

stomilowiec-dychu pisze:Szulik odchodzi z Lechii Gdańsk wieć można byłoby go ściągnąć do naszego STOMILU.
Jak publicznie przeprosi wszystkich za to co zrobił parę lat temu...
Ale i tak do nas nie dojdzie... kadra zamknięta...

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 23 lip, 2007

Medrzak pisze:Ta... Szulik... Jak powiedzial w wywiadzie "tak samo jak ja nie istnieję dla tego miasta i dla tego klubu, tak samo ten klub i to miasto nie istnieje już dla mnie" Wiec nie przyjdzie.
Po takich słowach nie widzę dla niego miejsca... :x frajer i tyle, najgorsze że go kiedyś lubiłem...

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 24 lip, 2007

Dobrze, że przyszedł Alancewicz, to będziemy mieli jakieś możliwości manewru na środku pomocy.
Tylko trzeba było obudzić się wcześniej i zamiast Kuśnierza brać od razu Alancewicza.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 24 lip, 2007

ja powiem tylko tyle: z Pawełka będzie duży pożytek 8)

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » wt 24 lip, 2007

to jak wygląda drużyna po transferach?

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » śr 25 lip, 2007

Lomza 3 -0 Stomil

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » śr 25 lip, 2007

ŁKS Łomża 3-0 OKS 1945 Olsztyn
Piotr Petasz 35, John Raus 52, 68

ŁKS Łomża: Kamil Ulman - Paweł Galiński (46 Sylwester Sokół), Mikołaj Skórnicki (60 Karol Bortnik), Cezary Stefańczyk (46 Paweł Jurgielewicz) - Damian Świerblewski (46 Mariusz Boguszewski), Łukasz Adamski (46 Piotr Ogrodowicz), Tomasz Łuba (46 Paweł Sędrowski), Grzegorz Lewandowski, Piotr Petasz (46 Jakub Waszkowski) - Tomasz Bzdęga (46 Mariusz Siara), Michał Bała (46 John Raus).

OKS 1945 Olsztyn: Bartosz Grygorowicz (Grzegorz Sobiech) - Dariusz Frankowski (Paweł Podhorodecki), Tomasz Aziewicz (Tomasz Żakowski), Tomasz Zakierski, Jarosław Rzeźnikiewicz - Daniel Michałowski, Grzegorz Lech (Kamil Graczyk), Dawid Wiśniewski (Adamcewicz), Sebastian Spychała (Piotr Trzciński) - Łukasz Suchocki, Łukasz Harmaciński (Marek Śnieżawski).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Zambrowie drugoligowy ŁKS Łomża pokonał trzecioligowy OKS 1945 Olsztyn 3-0 (1-0).
z www.90 minut.pl

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » śr 25 lip, 2007

W sumie pierwsza jedenastka przegrała tylko 1:0. Choć szkoda, że nic nie ustrzelili. No w końcu to tylko sparing i w dodatku po wyczerpującym obozie i bez dwóch czołowych piłkarzy.
p.s. Chyba Alancewicz a nie Adamcewicz....

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » śr 25 lip, 2007

qrde mam nadzieje ze to efekt trudnego zgrupowania bo brak strzelonej brami przy trzech straconych i nie jest wazne ze to 2 ligowiec ale boryka sie z trudnosciami finansowymi wiem bramke jakas powinnismy pyknac.Trudno Świt Nowy Dwór za to dostanie 3-1 i humory nam wszystkim sie poprawia.Pozdro for all.

[ Dodano: Sro 25 Lip, 2007 ]
sorry za skladnie bez ladu ani skladu ale chodzilo mi o to ze pomimo ze to 2 ligowiec powinnismy bramke strzelic a ze stracilismy az trzy to mam nadzieje ze to efekt przemeczenia trudnym zgrupowaniem.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
guru5
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: ŁoMżA

Post autor: guru5 » czw 26 lip, 2007

Witam!Jest to moj pierwszy post i jestem z Łomży.Tutaj macie obszerna relacje z meczu:http://prostozlomzy.pl/Sport/Amerykansk ... oka_4.html .Mam nadzieje ze wygracie walke o jedyna sluszna nazwe klubu :!:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 28 lip, 2007

Jakim wynikiem zakończył się sparing.

SaM
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: sob 21 paź, 2006

Post autor: SaM » sob 28 lip, 2007

TKP Toruń - Stomil 0:2 bramki Graczyk i Harmaciński, mogło być wiecej bramek.
:lol:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » sob 28 lip, 2007

no wreszcie pozytywny wynik z niezlym zespolem... oby jak najwiecej takich w lidze i oby zarzad wreszcie zrobil cos pozytecznego dla kibicow.

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » sob 28 lip, 2007

wynik ładny i choć to tylko sparing cieszy zwycięstwo z czołowym zespołem 3 ligi(w tamtym sezonie 4 miejsce w swojej grupie).

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 29 lip, 2007

kolejnym sparingu rozegranym w Aleksandrowie Kujawskim, zespół OKS 1945 pokonał TKP Toruń 2:0.Bramki strzelili: Harmaciński po podaniu Michałowskiego i Graczyk po indywidualnej akcji i strzale z około 20 metrów.Spotkanie to, miało dać po części odpowiedź na pytanie - jak nasza drużyna będzie wyglądała piłkarsko na tle mocnego i obytego w trzeciej lidze klubu, jakim jest zespół z Torunia. Okazało się,że jest nieźle. W pierwszej połowie gospodarze (TKP Toruń) postawili poprzeczkę wysoko,ale to nie wystarczyło na naszych zawodników,którzy w tej części meczu mieli widoczną przewagę dokumentując ją dwoma bramkami.W tym czasie TKP stworzyło jedną groźną akcję po której mogła paść bramka ale górą był nasz obrońca.Druga połowa spotkania zaczeła się od próby presingu na całym boisku przez TKP Toruń chcących zdobyć jak najszybciej bramkę. OKS 1945 cofnął się próbując gry z kontry. Torunianie mogli zdobyć gola po rzucie wolnym ale udanie interweniował Grygorowicz. W dalszej części meczu piłka obiła słupek i poprzeczkę naszej bramki po strzałach zawodników TKP. To podziałało jak płachta na byka na naszych piłkarzy i w ostatnich dziesięciu minutach spotkania mogliśmy zdobyć jeszcze trzy gole.Niestety ale naszym zawodnikom albo nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam (Śnieżawski),albo w ostatniej chwili ubiegł ich(Alancewicza,Harmacińskiego) obrońca z Torunia.Mecz był bardzo ostry i nie brakowało gry faul. Na szczęście żadnemu z naszych piłkarzy nie przytrafiła się poważniejsza kontuzja[url=http://]http://www.oks1945.pl/[/url]

Awatar użytkownika
Widmo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: pt 09 lut, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Widmo » wt 31 lip, 2007

Ostatnie sparingi OKS 1945 zagra na dwa składy. W piątek z Huraganem Morąg, a w sobotę z Mrągowią Mrągowo. Każdy z zawodników szerokiej kadry zagra całe 90'. Dla awodników będzie to ostatnia szansa na złapanie miejsca w pierwszym składzie, chociaż jak mówi trener Andrzej Nakielski pojęcie pewnej pierwszej jedenastki w tym sezonie nie będzie funkcjonowało,gdyż to powinno wzmożyć rywalizację w zespole, a przez to również poziom sportowy drużyny.
Ze stronw www.naki.pl

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 03 sie, 2007

Jakim wynikiem zakończył się sparing z Huraganem.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » pt 03 sie, 2007

2-0 Dla Stomilu Bramy Zakierski i Snieżawski strasznie agresywnie Stomil Grał "/

kru

Post autor: kru » sob 04 sie, 2007

Od godziny 14:00 będzie aktywny link do telewizyjnego raportu z prezentacji zespołu, link: http://mk.e9.pl/_/tvp3.mpg - czas pobytu pliku na serwerze: niedziela, godz. 23:59
Ostatnio zmieniony sob 04 sie, 2007 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » pn 06 sie, 2007

Wszystko jasne przed Świtem

Trener Andrzej Nakielski wie już, w jakim składzie piłkarze OKS 1945 Olsztyn zainagurują w najbliższy weekend trzecioligowe rozgrywki. Ostatnie przymiarki przed premierą szkoleniowiec beniaminka robił w sparingach z Huraganem Morąg i Mrągowią.


Olsztynianie wygrali z IV-ligowcami. Wiele wskazuje na to, że pierwszy mecz w Olsztynie ze Świtem Nowy Dwór (sobota, godz. 16) beniaminek rozpocznie w takim składzie, jak w piątkowym sparingu w Morągu (2:0). Dzień później w Mrągowie z Mrągowią (3:2) szkoleniowiec wystawił zupełnie inną jedenastkę, uzupełnioną czterema juniorami. - Zawodnicy, którzy grali w Morągu, mają szansę rozpocząć mecz ze Świtem, ale to nie jest docelowa jedenastka - zastrzega Andrzej Nakielski.

Szkoleniowiec OKS jest zadowolony ze sparingów. Wybór na sparingpartnerów Huraganu i Mrągowii nie był przypadkowy: w tych drużynach występuje wielu wychowanków olsztyńskiego klubu, którzy sprężają się na mecze z OKS. - Zależało mi na mocnym przetarciu przed ligą, żeby było dużo walki, a te zespoły to gwarantują. Huragan wysoko postawił nam poprzeczkę, ale chociaż nie robiłem zmian, zawodnicy wytrzymali tempo, a i taktycznie też dobrze to wyglądało. W Mrągowie poziom już był niższy, a mecz był dość brutalny. Gdyby nie to, że sędziowie za faule jedynie odsyłali zawodników na kilka minut poza boisko, a nie karali czerwonymi kartkami, to oba zespoły nie dotrwałyby do końca w komplecie. Na szczęście obyło się bez kontuzji - zakończył Andrzej Nakielski.

Dodajmy, że w Mrągowie aż trzy z pięciu bramek padły z rzutów karnych, a oba gole dla podopiecznych Andrzeja Biedrzyckiego zdobyli byli zawodnicy OKS: Radziszewski i Żytkiewicz. Szkoleniowiec Mrągowii nie zgadza się z opinią, że sparing był brutalny. - Mecz bez walki to nie mecz. Była ostra gra, ale bez chamstwa - twierdzi Andrzej Biedrzycki.
Ostatnio zmieniony pn 06 sie, 2007 przez (S)ebek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » śr 07 lis, 2007

Koniec sezonu już się zbliża więc trzeba myśleć już o polityce transferowej. Jak myślicie kto przyjdzie, kto odejdzie w nadchodzącym sezonie.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » śr 07 lis, 2007

Proszę adminów o zmianę na OKS w temacie....
Coś słychać o przyjściu braci Gikiewiczów, Winclu, Jeglińskim, Szwedzie (w końcu cały czas jest z zespołem i na wiosnę ma być w pełni sił) no i .....właśnie słyszałem R.O. że Misiura chętnie by wrócił ze Słubic.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » śr 07 lis, 2007

adam pisze:Misiura chętnie by wrócił ze Słubic.
Ten człowiek w Piłkę nie umie grać to co robił w Huraganie to brak słów ! Wyzywał Kibiców , próbował z 5 na raz kiwać nie podawał itd ;)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » śr 07 lis, 2007

Potrzeba nam bramkarza (bo na Sobiecha nie zanosi się, by ktoś zaczął stawiać), jednego obrońcy (prawa obrona lub środek), lewoskrzydłowego i napastnika. Oczywiście kilku zawodników powinno się pożegnać z zespołem, by nie blokować miejsca dla potencjalnych następców lub wychowanków. Powinniśmy dobierać zawodników pod taktykę i pozycje, na których mamy braki, a nie pod ich reputację czy legendy o dobrej grze.

Nie widzę jakoś przyjścia Szweda czy Misiury. Wolałbym innych zawodników, ale już trzeba by zacząć poszukiwania, aby potem nie zostać bez wzmocnień.

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Kacper » czw 08 lis, 2007

Orientuje sie ktoś czy w klubowej kasie są jekieś pieniadze na transfery czy bedziemy brać tylko piłkarzy z karta w reku?
A co do Szweda to on już pare razy przychodził i odchodził z Stomilu, zawsze miał być wzmocnieniem a jak zwylke okazywał sie niewypałem wiec niech se poprostu odpuści.

ODPOWIEDZ