Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » sob 20 gru, 2008

MichalMKS pisze:Powiedział, co wiedział.

http://e-olimpia.com/index.php?action=m ... .php&id=76
ciekawe komu bedzie dupe lizal za rok jak go z Olimpii pogonia

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » sob 20 gru, 2008

Graczyk był jest i będzie słaby :roll: nie mówię to dlatego że taki dał wywiad tylko taka jest prawda :!: Co do Klepczarka, fajnie by było gdyby zasilił nasze szeregi, ale jak będzie zobaczymy :wink:

KML
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: wt 30 sty, 2007
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Post autor: KML » sob 20 gru, 2008

dobrze gadal. On zyje z grania i niech sie rozwija.. mysle ze w serduchu ma Stomil bo od 10 roku zycia chodzil na Piłsudskiego :)

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 20 gru, 2008

Nastały takie czasy... jak to się mówi " W futbolu nie ma sentymentów"

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » sob 20 gru, 2008

Za słaby na Stomil, ale dobry na ... Olimpię. Pożyjemy, zobaczymy.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 21 gru, 2008

CZESIO OKS pisze:
MichalMKS pisze:Powiedział, co wiedział.

http://e-olimpia.com/index.php?action=m ... .php&id=76
ciekawe komu bedzie dupe lizal za rok jak go z Olimpii pogonia
trzeba się trochę postawić w jego sytuacji
co miał powiedzieć -że [moderator] olimipe i ich kibiców ale tu go chcą i tu bezie grac i zarabiać kasę

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » czw 25 gru, 2008

Piotr Kulpaka odchodzi z Polonii
Obrońca Polonii Warszawa Piotr Kulpaka opuścił klub.

24-letni zawodnik grał dwa ostatnie sezony w Polonii. Zagrał w 33 spotkaniach, ale w żadnym z nich bramki nie strzelił. ten chlopak gralw Stomilu w juniorach, w Huraganie, mial tez epizod w Ilawie.. wiec moze.. on nas zasili..

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » pt 26 gru, 2008

http://www.90minut.pl/news.php?id=821749

B. Grygorowicz odchodzi. a czy ktos wie cos o tym chlopaku z Huraganu?
Ostatnio zmieniony pt 26 gru, 2008 przez CZESIO OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » sob 27 gru, 2008

O Kurde Darek ten chłopak ma 18 lat i był na Testach w Lechii szybki jest to napewno wiem ;)

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » sob 27 gru, 2008

Szkoda że Grygo odchodzi bo było dwóch niezłych bramkarzy.Dzięki za awans do trzeciej i nowej drugiej ligi !!! Powodzenia na obczyźnie. A Maleszewski to już moim zadaniem napewno nie wzmocnienie.

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » sob 27 gru, 2008

no zobaczymy co potrafi. mam nadzieje ze chlopak pokarze swoj talent,moim zdaniem mlodzi ambitni zawodnicy sa lepsi od jakis "gwiazd" ktorych nikt nigdzie niechce. taki przyklad Klimka w Jezioraku. Powodzenia dla Bartka.

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » sob 27 gru, 2008

Fragmenty wywiadu z Graczykiem dla e-olimpia....

"W Olsztynie uczyłem się, dlatego grałem w tamtejszych klubach. Proszę pamietać, że nie jestem wychowankiem OKS-u, tylko Wałszy Pieniężno."

"Dlatego pragnę jeszcze raz podkreślić - nie jestem wychowankiem OKS-u, tylko Wałszy. Z Pieniężna jest mi zdecydowanie bliżej do Elbląga niż Olsztyna. Z tamtym miastem związany jestem jedynie w ten sposób, że się tam uczyłem."

"Chcę strzelać bramki dla Olimpii, żeby mi nikt nie mówił, że przychodzę do niej z OKS-u - akurat tak potoczyły się moje losy, że uczyłem się w Olsztynie, ale to nie tam zacząłem grać w piłkę."

Te wypowiedzi zwróciły moja uwage , bo moim zdaniem świadczą one o tym , że grał u Nas tylko dlatego bo sie tu uczył i wogóle... na każdym kroku tak jak by podlizywał sie Olimpii itd.... napewno nie jest to człowiek , który ma w sercu Stomil
Ostatnio zmieniony sob 27 gru, 2008 przez OkAe(S)iAk, łącznie zmieniany 3 razy.

YasQ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 01 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: YasQ » ndz 28 gru, 2008

OkAe(S)iAk pisze:Fragmenty wywiadu z Graczykiem dla e-olimpia....

"W Olsztynie uczyłem się, dlatego grałem w tamtejszych klubach. Proszę pamietać, że nie jestem wychowankiem OKS-u, tylko Wałszy Pieniężno."

"Dlatego pragnę jeszcze raz podkreślić - nie jestem wychowankiem OKS-u, tylko Wałszy. Z Pieniężna jest mi zdecydowanie bliżej do Elbląga niż Olsztyna. Z tamtym miastem związany jestem jedynie w ten sposób, że się tam uczyłem."

"Chcę strzelać bramki dla Olimpii, żeby mi nikt nie mówił, że przychodzę do niej z OKS-u - akurat tak potoczyły się moje losy, że uczyłem się w Olsztynie, ale to nie tam zacząłem grać w piłkę."

Te wypowiedzi zwróciły moja uwage , bo moim zdaniem świadczą one o tym , że grał u Nas tylko dlatego bo sie tu uczył i wogóle... na każdym kroku tak jak by podlizywał sie Olimpii itd.... napewno nie jest to człowiek , który ma w sercu Stomil
Fakt nie powiedzial w wywiadzie dla swojego przyszlego klubu ze w jego sercu jest tylko Stomil. Czyli kosa nr 1 dla kibicow Olimpii. Swoja droga do Olsztyna ma dalej, a przyszedl sie tu uczyc, a nie do blizszego Elblaga.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 28 gru, 2008

Ciekawe jak z tym Boczkiem będzie pewnie wybierze Lechie możecie coś bliżej powiedzieć o tym zawodniku.

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » pn 29 gru, 2008

Znany jest jakiś terminarz Stomilu? Wiadomo z kim i kiedy będą rozgrywane sparingi?

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » pn 29 gru, 2008

Kulpaka trafi do OKS-u?

Powoli krystalizuje się kadra, z którą II-ligowy OKS 1945 Olsztyn przystąpi wiosną do rewanżowej rundy rozgrywek sezonu 2008/09.

Ostatnie dni przyniosły kolejne wiadomości dotyczące ewentualnych zmian kadrowych w drużynie prowadzonej przez Ryszarda Łukasika. Decyzję o opuszczeniu klubu ze stadionu przy al. Piłsudskiego podjął już Bartosz Grygorowicz, w obecnym sezonie rezerwowy bramkarz II-ligowca. 22-latek rodem z Olsztyna w „Dumie Warmii” spędził jak dotąd całą swoją piłkarską karierę. Przez poprzednie trzy lata był podstawowym golkiperem grającej wówczas w trzeciej i czwartej lidze drużyny.

Teraz Grygorowicz zamierza wyruszyć do Danii. Jak sam mówi, skupi się na pracy zarobkowej, która z bieganiem za piłką wiązać się raczej nie będzie. W wolnych chwilach, o ile będą do tego warunki, zamierza jednak dalej oddawać się sportowi.
W związku z odejście popularnego „Gryga”, działacze OKS-u będą musieli rozejrzeć się za bramkarzem, który w razie ewentualnej niedyspozycji Daniela Iwanowskiego, będzie zmuszony stanąć między słupkami olsztyńskiej bramki i co najważniejsze, skutecznie bronić jej przed atakami rywali. Tego zapewnić w stu procentach nie mogą pozostali bramkarze znajdujący się w szerokiej kadrze OKS-u. Łukasz Okuniewski i Mateusz Czarnecki mają bowiem dopiero po 18 lat, co dla bramkarza II-ligowego klubu jest wiekiem co najmniej za młodym.

Dotychczas w Olsztynie testowany był już Marek Maleszewski, ostatnio bramkarz Sokoła Ostróda, wcześniej reprezentujący barwy m.in. mrągowskiej Mrągovii i morąskiego Huraganu. Maleszewski już przed dwoma laty aspirował do gry w ówcześnie występującym w IV lidze OKS-ie. Aktualny bramkarz Sokoła nie zdobył jednak wówczas uznania w oczach trenera Nakielskiego pomimo, iż choćby w sparingu z elbląską Olimpią zachował czyste konto.

W kręgu zainteresowań trenera Łukasika jest także młody pomocnik Huraganu Morąg, Dariusz Boczko. Występujący obecnie w III lidze 19-latek jest wychowankiem Żabianki Żabi Róg. Jak informuje oficjalny serwis kibiców Stomilu, na przeszkodzie ku angażowi pomocnika może stanąć drużyna Lechii Gdańsk, która kusi nastoletniego zawodnika występami w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Niemniej istotną sprawą wydaje się też być pozyskanie Piotra Kulpaki. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, 24-letni wychowanek Stomilu Olsztyn nie jest już piłkarzem stołecznej Polonii. W związku z tym jego zatrudnienie w Olsztynie wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne.

Nadal natomiast niepewne są losy Grzegorza Lecha. Jeden z najlepszych olsztyńskich piłkarzy był już testowany przez drużyny z wyższych klas rozgrywkowych, jednak ostateczna decyzja o ewentualnym transferze Lecha jeszcze nie zapadła. Nieoficjalnie mówi się, że dwudziestopięcioletni pomocnik na wiosnę pozostanie jeszcze w Olsztynie.

Za kilka dni okaże się natomiast czy piłkarzem OKS-u oficjalnie stanie się Marcin Wincel. Jak przed paroma dniami podawała lokalna prasa, a także nasz portal, Wincel na początku stycznia ma podpisać kontrakt z II-ligowym zespołem ze stolicy Warmii.

Ani z Winclem ani z Lechem w jednej drużynie na wiosnę nie spotka się już niemal na pewno Kamil Graczyk. Zawodnik OKS-u jesienią strzelający bramki dla Zatoki Braniewo jest już jedną nogą w Olimpii Elbląg. Jak już wcześniej informowaliśmy, z klubem żegnają się także Przemysław Płoszczuk i Marcin Witkowski.

:arrow: Źródło: http://olsztyn24.com/?m=1&i=5130

Adek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Adek » pn 29 gru, 2008

Wonpie żeby Piotr Kulpaka przeszedł do nas na 90minut.pl pisze że sie nim interesuje Piast Gliwice.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 29 gru, 2008

No ja również wonpie ... :roll: :roll: :roll: skoro Ty wonpisz :roll: :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony pn 29 gru, 2008 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 1 raz.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 06 sty, 2009


OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » wt 06 sty, 2009

przymierzany do nas Piotr Zurawiel byl ostatnio w Polsacie w Programie strzal w 10 8)

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » śr 07 sty, 2009


chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

coraz silniejszą pakę mamy;D

Post autor: chodi » czw 08 sty, 2009

,,Piotr Ruszkul swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Orlętach Reszel, z których trafił do Amiki Wronki. Sezon 2006/07 spędził w Olimpii Elbląg, będąc jej najlepszy strzelcem (13 bramek w lidze). Następnie trafił do Górnika Zabrze. W drużynie ze Śląska rozegrał trzy spotkania w ekstraklasie. Ostatnią rundę spędził w pierwszoligowym GKP Gorzów Wielkopolski.

Mariusz Soska pierwsze piłkarskie szlify zdobywał w Nadnarwiance Pułtusk. Później grał m.in. w rezerwach Polonii Warszawa, Kujawiaku Włocławek, Warmii Grajewo, Jezioraku Iława oraz w słoweńskiej Dravie Ptuj." pozdr

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » sob 10 sty, 2009

i jak wiadomo co z tym ruszkulem i soską, słyszałem, że są słabi i tyszkiewicz chce ich nam wcisnąć, ale jednak(szczególnie w przypadku ruszkula) kluby mówią same za siebie.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 10 sty, 2009

kibic87 pisze:i jak wiadomo co z tym ruszkulem i soską, słyszałem, że są słabi i tyszkiewicz chce ich nam wcisnąć, ale jednak(szczególnie w przypadku ruszkula) kluby mówią same za siebie.
jeżeli trener Łukasik będzie chciał ich mieć w kadrze to będą reprezentować barwy OKS, mają teraz czas, żeby się pokazać czy będą wzmocnieniem dla nas

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » wt 13 sty, 2009

http://gazetaolsztynska.wm.pl/sport/Czt ... yzje,61895

najbardziej jestem ciekaw kowalczyka, swego czasu był naprawde dobry, ale nie grał przez 3 lata i podobno od alkoholu też nie stronił.

ODPOWIEDZ