Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rafciu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Kieźliny

Post autor: Rafciu » pn 02 lut, 2009

Czy zna ktoś godzinę środowego sparingu??

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » pn 02 lut, 2009

16

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » pn 02 lut, 2009

11 lutego JEZIORAK ILAWA bedzie gral sparing z CONCORDIA ELBLAB na boisku ze sztuczna trawa na DAJTKACH godz 19:00 LUB 19:30

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2009 ]
PIOTR KULPAKA JUTRO BEDZIE TESTOWANY W MECZU SPARINGOWYM GORNIK LECZNA -LEGIA WARSZAWA wiec w STOMILU raczej nie zagra

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » śr 04 lut, 2009

Prawdą jest ze Iwanowski bronił nieźle ale jak kazdemu przytrafialy mu sie niestety bledy bramkowe(nie tylko ten wazny z IŁawą ale też o ile dobrze pamietam z Okocimskim ).Bramkarz może robic błędy ale rozliczany jest tylko z tych po których wpada bramka. I dlatego poniewaz dla mnie na pierwszym miejscu sa wychowankowie to powinien miedzy slupki stanąc Malkowski.Powod jest prosty:jest lepszy od Iwanowskiego.Kazdy ma swoje zdanie.Ja mam takie.
Doceniam to co robił Iwanowski w bramce pomimo tego co opisalem dla przykladu wyzej.
Czytam że jutro w sparingu ma bronic Ryłka.Chłopak ma papiery ale jak pamietam to potrafi miec 5 swietnych interwencji by za chwile wpuscic byle co. Lepszy bramkarz ktory jest sredniakiem bo wtedy wiadomo na co mozna liczyc niz taki ktory broni dwa mecze swietnie a nastepne byle jak. Jak bedzie to obadamy na wiosne.Teraz to przez takie pisanie mozemy robic chlopakom krzywde.Mnie to tez dotyczy wiec spadam z tego watku. :wink:

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » śr 04 lut, 2009

a co z Ruszkulem? zostaje u nas czy nie?

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 04 lut, 2009

ARDIAN pisze:a co z Ruszkulem? zostaje u nas czy nie?
zrezygnował z niego trener.

Awatar użytkownika
Stomilowiec84
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: pn 27 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Stomilowiec84 » śr 04 lut, 2009

A mnie cieszy to ze bedzie kilku dobrych bramkarzy bedzie rywalizacja. Lepiej miec 3 dobrych bramkarzy i wstawiac tego ktory ma lepsza forme niz miec 2 i jeden ma forme a drugi nie a na koniec sezonu okazuje sie ze nie ma kogo wstawic miedzy slupki bo jeden kontuzja a drugi bez formy! wiec jestem za tymzeby byl Malkowski,Iwanowski i Ryłka.

poziomix
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: poziomix » śr 04 lut, 2009

Trochę dziwią mnie Wasze wypowiedzi. Jeszcze niedawno, w przerwie, każdy narzekał, że w Stomilu nie ma transferów, a zawodników ściąga się by tylko zapełniali skład. Teraz mamy szansę na naprawdę kilka fajnych kontraktów z zawodnikami, którzy na pewno stanowili by o sile zespołu, dlatego nie rozumiem waszych żali związanych z ich osobami. Poza tym od załatwiania zawodników jest trener i prezes. Myślę, że dobrze przemyślą decyzję zanim podpiszą kontrakt z kimkolwiek (świadczy o tym czas, którego potrzebują na sprawdzenie każdego z nich). Mam nadzieję że w Olsztynie powstanie ekipa zdolna wywalczyć Nam wszystkim awans do 1 ligi.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » śr 04 lut, 2009

Ja się pytam po co ściągać jeszcze Ryłkę? Nie dość, że jest opcja Małkowskiego, to zakontraktowany jest już Maleszewski. Iwanowski jest póki co nietykalny(zobaczymy jak będzie się spisywał na początku rundy) ale 4 bramkarzy w ekipie to moim zdaniem trochę za dużo.To zaczyna wyglądać tak, ze Stomil jest przytułkiem dla bramkarzy, którzy mają problemy ze znalezieniem pracy(oczywiście nie umniejszając tutaj wymienionym zawodnikom)

Mumio
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 03 lut, 2009

Post autor: Mumio » śr 04 lut, 2009

A co z Litwinem Juška, wontpie żeby kulpaka przeszedł do OKS, bo tera treniuje z Łęcznom.A napastnik jakis jest testowany, Bartosza Prokopow to napastnik.

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » śr 04 lut, 2009

Mumio pisze:A co z Litwinem Juška, wontpie żeby kulpaka przeszedł do OKS, bo tera treniuje z Łęcznom.A napastnik jakis jest testowany, Bartosza Prokopow to napastnik.
Stary, nie rób takich zwodów. 'wontpie', 'tera', 'Łęcznom'. Cofa mi się sałatka z komunii jak to czytam. Wstyd mi, że taki dyslekt kibicuje Stomilowi! Pisz sobie w Wordzie i sprawdź pisownie jak masz problemy. Nie mogę przeżyć typa!

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » śr 04 lut, 2009

Prokopow to obrońca ,ani pisać ani czytać nie umiesz.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » śr 04 lut, 2009

goleo6 pisze:Ja się pytam po co ściągać jeszcze Ryłkę? Nie dość, że jest opcja Małkowskiego, to zakontraktowany jest już Maleszewski. Iwanowski jest póki co nietykalny(zobaczymy jak będzie się spisywał na początku rundy) ale 4 bramkarzy w ekipie to moim zdaniem trochę za dużo.To zaczyna wyglądać tak, ze Stomil jest przytułkiem dla bramkarzy, którzy mają problemy ze znalezieniem pracy(oczywiście nie umniejszając tutaj wymienionym zawodnikom)
Moim zdaniem Ryłka jest tylko rezerwową opcją dla Zbyszka, jezeli cos nie wypali to tylko wtedy bedzie przemyslane jego zatrudnienie. Przeciez to oczywiste ze nie bedzie 4 bramkarzy :wink:

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » śr 04 lut, 2009

wiem, że obrona to podstawa zespołu, ale jeśli chcemy walczyć o awans to musimy wzmocnić ofensywe, a narazie to tylko bramkarze i obrońcy mają przyjść, moim zdaniem obrone mamy mocną, problemy były tylko wtedy gdy były kontuzje, a gdy grali spychała, azia, koprucki i stefanowicz było bardzo dobrze. Teraz mamy jeszcze wincla, więc jest naprawdę dobrze. Za to z ofensywą nie jest tak różowo, w ataku łukasik kontuzjowany, suchy bez formy(oby przez zime ją odzyskał), róża najwyżej na ławę, jedynie lech zostaje, choc nie wiadomo czy on już napastnikiem jest czy jeszcze nie. Pomoc też nie wygląda najlepiej biorąc pod uwagę, że alan i piesio są nietykalni. michalowski średnio w zeszłej rundzie, a wróblewski raz na 5 występów zagra dobrze. Narazie widzę, że jedyną opcją jest kowalczyk, ale to będzie bardziej uzupełnienie niż wzmocnienie. Może zastanowić, się nad wypożyczeniem jakiegoś młodzieżowca z ME.

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » śr 04 lut, 2009

Lukasik juz zdrow.:P

Widzow sporo pojawilo sie dzis na meczu.. pozostaje miec nadzieje ze ktos to zauwazy i meczy takich wiecej rozgrywanych w Olsztynie bedzie.

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 04 lut, 2009

na stronie gazety olsztyńskiej jest napisane że Małkowski i Kulpaka jutro podpisują kontrakty z OKS-em !!!

Jeszcze jak dojdzie Kowalczyk to myśle że by była niezła paka z tego. Szkoda że już raczej nie dojdzie jakiś dobry napastnik (choć para Łukasik-Lech może być bardzo dobra)
Ale wszystkiego nie mozna mieć na raz i tak uważam że jak to sie wszystko sprawdzi to bedzie bardzo dobrze

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » śr 04 lut, 2009

ktoś wie dlaczego Kowalczyk dziś nie grał :?:

BKS18
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: wt 26 sie, 2008

Post autor: BKS18 » śr 04 lut, 2009

A co z P.Płoszczukiem zostaje u nas :?:

WitekBwo
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: WitekBwo » śr 04 lut, 2009

Wylacz Capsa baranie;D
i wyjdz juz , nikt tu Cie nie chce;/

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » śr 04 lut, 2009

Napinka :lol: ?

Krzysiek miał dzisiaj grać. Podobno nie zagrał z powodu kontuzji, ale zaczynam powątpiewać w tą akurat teorię. Pewno z niego już zrezygnowali- choć mam nadzieję, że nie. Po sparingu z Huraganem mówili, że zaproszą na kolejny sparing Litwina i jak widać chłopak nie przyjechał. Gdyby faktycznie przyszedł do nas Zbyszek i Piotrek to z pewnością nasza defensywa była by znacząco wzmocniona - i nie ma sensu dyskutować o sensie angażu kolejnego bramkarza, bo Małkowski jest wartościowym zawodnikiem, a rywalizacja zespołowa nikomu jeszcze na złe nie wyszła. Pytanie tylko czy faktycznie nie przydałby nam się rasowy napastnik - silny, potrafiący grać dobrze głową i tyłem do bramki. Ktoś pokroju (bez bluzgów :wink: ) Arkadiusza K.
Ostatnio zmieniony czw 05 lut, 2009 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » czw 05 lut, 2009

WitekBwo TY NIE JESTES BURAKIEM TY JESTES BURACZKIEM BO MASZ 17 LAT

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » czw 05 lut, 2009

jak macie problem to umówcie się na gg i się powyzywajcie, a nie zaśmiecacie forum. Zgadzam się, że kulpaka i małkowski będą ogromnymi wzmocnieniami, mam nadzieje, że uda się z nimi podpisać dłuższe kontrakty niż na 0,5 roku. no ale napastnik jeszcze bardziej by nam się przydał, szczególnie taki typowy egzekutor. Ale jeśli nie będzie kontuzji w formacji ofensywnej i chłopaki dobrze przepracują przerwe ziomową, tą są szanse, że jeszcze w tym sezonie powalczymy o awans. Zresztą ciekawe, że troche piłkarzy wyszło z naszego regionu w Polskę, ale są to głównie obrońcy i bramkarze, może wynika to z tego, że Stomil jak grał w wyższych ligach to głównie się bronił ;)

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » czw 05 lut, 2009

Ten litwin co u nas niby miał grać to pewnie jest teraz na zgrupowaniu reprezentacji Litwy w Portugalii i przygotowuję się do meczu z reprezentacją Polski :lol: :lol: :lol: a tak na poważnie, Małkowski? Na pewno znane nazwisko które może zaciekawić kibiców którzy na Stomil długo długo nie chodzili i może przyjdą zobaczyć jak prezentuję się była gwiazdeczka naszej drużyn a jeżeli chodzi o jego umiejętności to zobaczymy w sezonie, o ile będzie pierwszym bramkarzem a tutaj tak szybko nie skreślałbym Iwanowskiego, Kulpaka jest potencjalnym bardzo dużym wzmocnieniem a jak będzie zobaczymy, oby jak najlepiej :!:

Chłopaki z napastnikami spokojnie, mamy dobrych, muszą się odblokować na wiosnę..

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » czw 05 lut, 2009

Napastnicy: Paweł Łukasik, Andrzej Smetana, Łukasz Suchocki.. krotka ta lista. Oby ich omijaly kontuzje.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » czw 05 lut, 2009

Z tym Smetaną żeś wyskoczył, wątpię, żeby wystąpił w jakimś spotakniu. Zapomniałeś o Różowiczu, który pewnie będzie jednym z pierwszych zmienników, bo jest narazie naszym jedynym młodzieżowcem na zmiane, no i ze sparingów wynika, że trener, będzie stawiał na lecha jako partnera łukasika w ataku. Lech powinien sobie w ataku spokojnie poradziać, ale zobaczym jak środek pomocy będzie teraz wyglądał. Nie wiem, czy piesio jest najlepszym kandydatem na rozgrywającego.

[ Dodano: Czw 05 Lut, 2009 ]
zastanawia mnie transfer ryłki, klub jeszcze rozumiem po sezonie pewnie odejdzie małkowski i przyda się drugi dobry bramkarz, ale ryłka wg. 90minut.pl był pierwszym bramkarzem w kotwicy, która walczy o awans do 1. ligi, a chce przyjść do nas będąc świadomym, że najpewniej będzie trzecim bramkarzem...

ODPOWIEDZ