Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 29 sty, 2005

Paweł Sasin wychowanek Tempo 25 rocznik 85 pozycja napastnik, aktualnie Polonia Lidzbark Warminski. Mamedow słabo zagral, ale to chyba przez ta temperature i warunki, bo u nich raczej takich nie ma. :wink:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » sob 29 sty, 2005

A może ktoś napisze coś więcej o turnieju. Ja w tym roku nie mogłem być więc poproszę o jakieś obszerniejsze info. Z góry dziękuję. :wink:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 29 sty, 2005

Ja też bym z chęcia chciał coś więcej wiedzieć, np. kto strzelił gole dla Mrągowii, jeżeli ktoś takowe ingo posiada to bardzo proszę :P :P !

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

OKS

Post autor: Świder » pn 31 sty, 2005

Ej, nie wiecie co sie dzieje z Wierzbą? Nie grał w turnieju, a i nie był wymieniany jako chory. Mam nadzieję, że go nie [moderator]!

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » pn 31 sty, 2005

Osenkowski też nie grał. Mam pytanie. Mamendow jest pomocnikiem. Gra on na lewej, prawej czy w środku ? Mam nadzieje że to piłkarz lewonożny bo taki by się przydał. Czytałem że jest szybki to na lewej by mógł zagrać, a Siniczyna dać na lewą obrone. Karman zadwolony był z Miękusa. Dobrze on zagrał ?

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

oks

Post autor: Świder » śr 02 lut, 2005

No widze ze mlody Sasin bedzie gral w Stomilu dzisiaj pociagnal brame dobrze jest zna ktos lepiej tego zawodnika

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 02 lut, 2005

Moze lepiej to go nie znam ale mialem okazje z nim grac kilka razy i uwazam ze jest dobry a jak by przetrenowal porzadnie przygotowania i sie postaral to by byl naprawde dobrym atakujacym.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery..

Post autor: adam » śr 02 lut, 2005

Red. Dabkus w R.O. mówił, że z Jeziorakiem warunki gry były fatalne. Piłkarze przede wszystkim zwracali uwagę na to, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Ci jednak, którzy chcieli się pokazać - walczyli (np. Sasin i Wółkiewicz przy jedynej bramce). Najlepsze jednak było to, czego sobie po meczu życzyły obydwie strony(pewnie działacze) cyt. " obyśmy za rok razem spotkali się w trzeciej lidze". Co to k.rwa jest brak ambicji, czy co....
Ja chcę drugą ligę za rok 8)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 02 lut, 2005

Może to oznaczało, że jak Stomil awansuje to zarząd OKS 1945 przejdzie do Drwęcy albo Jezioraka? :wink:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: OKS

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 04 lut, 2005

Wierzba zostanie, słyszałem że on leje na wiele rzeczy, ale naprawde przykłada sie do treningów, chce cos osiągnąc (jezeli chodzi o piłke). Myśle ze jeszcze bedzie z niego duży pożytek dla naszego klubu, niech tylko nowy trener da mu szanse, przy odrobinie szczescia pokarze co jest naprawde wart i strzeli kilka bramek na wiosne

Kryss
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: śr 02 lut, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

OKS 1945 Olsztyn

Post autor: Kryss » pt 04 lut, 2005

Słyszeliście, że Zachorskim podobno interesuje się Amica!

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » czw 10 lut, 2005

Osenkowski nie gra, bo się go "uprzejmie" pozbyli :!:
umowę ma do końca lutego ale już mu powiedzieli że nie podpiszą nowego kontraktu
chyba jednak trochę szkoda, jak myślicie :?:
dobrze zrobili :?:

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

OKS

Post autor: Świder » ndz 13 lut, 2005

Patrze ze jakis nowy zawodnik gral dzisiaj w sparingu z nami Galibarczyk ciekawe kto to jest wescie cos napiscie kto wyjechal na te zgrupowanie z kim sie pozegnali z testowanych graczy a nie spicie caly czas zero wiadomosci o pilkarzach co sie dzieje

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 13 lut, 2005

Dla mnie jest to duzy błąd. Bo Osenkowski cała rundę grał na nie swojej pozycji, grał na lewej pomocy a naprawde odbry jest w napadzie i móglby z Zahorskim stworzyc dobry duet. A czy ta informacja jest na 100% pewna?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » pt 18 lut, 2005

Osenkowskiego rzeczywiście szkoda, waleczny to zawodnik....
Ale ale, podobno Azer Mamedow na 99% pewny w Stomilu. Zobaczymy co z tego wyniknie....
Jeszcze małe pytanko: Wie ktoś coś o biletach, karnetach na rundę wiosenną (ceny), bo klub nie kwapi się z podawaniem takich informacji.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 18 lut, 2005

Pewnie tak jak było czyli 10 PLN a karnet 70

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 19 lut, 2005

Przybys ale teraz jest odkryta i chyba tam tez bedzie mzona kupic karnet.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » sob 19 lut, 2005

W opisie meczu na stronie Mieszka napisali, że grał T.Osenkowski - czy to pomyłka?!

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

oks

Post autor: Świder » ndz 20 lut, 2005

Tak sobie patrzę na sparingi Iławy i mają oni dobrego juniorka: Suchecki, wali bramy cały czas, a ma 18 lat. Niech go Stomil zabierze, bo kurde dobry zawodnik jest.

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » pn 21 lut, 2005

Osenkowski napewno nie zagra już w Stomilu, bo inaczej pojechał by na zgrupowanie, a tak biega ale po Zatorzu chłopak naprawdę waleczny, w tej pomocy tylko się marnował, gdyby dostał szansę w ataku pokazał by więcej, szkoda..

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » wt 22 lut, 2005

No w końcu napastnicy zaczęli strzelać, zwłaszcza mój ulubiony :D

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Re: Sparingi, transfery

Post autor: ptr » czw 03 mar, 2005

GO pisze:Mroźna zima i brak odpowiedniego boiska zagnała wczoraj piłkarzy OKS 1945 Olsztyn aż nad morze - na boisku ze sztuczną trawą AWFiS w Gdańsku olsztynianie rozegrali udany sparing, pokonując IV-ligową Olimpię Elbląg 5:0. - Wynik mówi o tym meczu prawie wszystko, zresztą nie po to jechaliśmy taki kawał drogi, żeby remisować czy przegrywać mecz - mówi kierownik drużyny OKS Mieczysław Angielczyk. Mecz odbył się na równiutkiej, ale śliskiej nawierzchni, w tych warunkach olsztynianie mogli pokazać, że są zespołem o wiele bardziej zaawansowanym technicznie. A że taktycznie zespół od dawna jest ułożony (na system gry czwórką obrońców w linii drużyna przeszła już za czasów Andrzeja Biedrzyckiego w IV lidze), to elblążanie momentami byli bezradni. - Tej zimy graliśmy z Jeziorakiem Iława i Olimpią (lider i wicelider IV ligi - red.) i moim zdaniem zdecydowanie lepszym zespołem jest Jeziorak - ocenia Angielczyk.

Wyprawa do Gdańska to dla olsztyńskiego klubu spore koszty - trzeba było wynająć autokar, opłacić boisko (po 350 złotych dla każdej ze stron), zapłacić rachunek za obiad. - Trzeba bić na alarm, że u nas w Olsztynie nie ma takiego obiektu, bo przecież boisko przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej nie jest pełnowymiarowe. Trzeba jechać 200 kilometrów w jedną stronę, poświęcić na to cały dzień (konieczność wyjazdu z Olsztyna na cały dzień spowodowała, że w sparingu nie mogli zagrać Łukasz Jarząbek, Marcin Przybyliński i Sylwester Wyłupski - red.). Tak nie powinno być - kończy Mieczysław Angielczyk.
Następne sparingi OKS rozegra w piątek i sobotę. Rywalami będą: Polonia w Lidzbarku Warmińskim i Huragan w Morągu.

zib

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 03 mar, 2005

Z informacji podanej na stronie wynika ze sa tylko bilety na krytą wiec znowu nie ma SBN ????

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » czw 03 mar, 2005

Jeszcze słowo o T.Osenkowskim. Mianowicie zagrał on w sparingu w drużynie Polonii L.Warm. Uważam, że to obciach dla klubu naszego i klubów z 4 ligi, że nie ma tam dla niego miejsca. Okręgówka to zdecydowanie za nisko jak dla niego.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » wt 08 mar, 2005

Słyszeliście, ale jaja. Pierwszy mecz OKS-u w Olsztynie zobaczymy dopiero ............9 kwietnia w meczu z Mazowszem Grójec. Pierwsze dwie kolejki są przełożone a dwie kolejne gramy na wyjeździe. No to super :roll:

ODPOWIEDZ