Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 16 lip, 2005

grzesiu pisze:Nie wiedziałem gdzie to umieścic to umieszcze tutaj

Komisja ds. licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrująca wnioski drugoligowców na sezon 2005/2006, nie przyznała licencji klubom MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki, TS Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie oraz GKS Katowice SSA.

A mieli taki zapał na II ligę :lol: :roll:
Do 26 lipca mają jeszcze czas. 8) Więc wszystko się może zmienić. :wink: A Finishparkiet zapewne dostanie bo już wszystko mają dogadane co do modernizacji stadionu, a prace remontowe ruszyły. :P

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » pn 18 lip, 2005

Możecie napisać którzy piłkarze Naki trenują z Oks ?

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » wt 19 lip, 2005

Mam takie jedno pytanko w sprawie przygotowan oks 1945 olsztyn do rozgrywek 4 ligi. Czy juz cos wiadomo o ewentualnych sparingach, moze jakis transferach w naszym klubie :) Moze w najbilszym czasie jest jakis zaplanowany w olsztynie!!??

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 20 lip, 2005

Pawel pisze:Mam takie jedno pytanko w sprawie przygotowan oks 1945 olsztyn do rozgrywek 4 ligi. Czy juz cos wiadomo o ewentualnych sparingach, moze jakis transferach w naszym klubie :) Moze w najbilszym czasie jest jakis zaplanowany w olsztynie!!??
Mrągowia zaproponowała im rozegranie sparingu w sobotę, tj. 23 lipca i teraz czekają na odezw działaczy OKS. :wink: Pozdrawiam. :P

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » śr 20 lip, 2005

Właśnie prawdopodobnie kończy się ( lub zkończyła się) pierwsza połowa sparingu z Ostrołęką w NDL. Sparing zaczął się o 11.00

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » śr 20 lip, 2005

Pytanko do Michala ten sparing to pewnie w mragowie by mial sie odbyc nie w olsztynie?? :)

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » śr 20 lip, 2005

No to wiemy ze niezbyt dobrze sie rozpoczelo, ta narew ostrolenka to ktora to liga wogule jest. Miejmy nadzieje ze bedzie lepiej :cry:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 20 lip, 2005

Pawel pisze:Pytanko do Michala ten sparing to pewnie w mragowie by mial sie odbyc nie w olsztynie?? :)
Tak. :wink:

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » śr 20 lip, 2005

W pierwszej polowie wyszli starym skladem czyli ci ktozi grali w trzciej lidze oprucz tych co odeszli i tomka zahorskiego a w drugiej wyszla mlodzierz i podobno grali bardzo dobrze!!

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » pt 22 lip, 2005

No to wiemy ze niezbyt dobrze sie rozpoczelo, ta narew ostrolenka to ktora to liga wogule jest. Miejmy nadzieje ze bedzie lepiej
NArew Ostroleka jest w 4 lidze mazowieckiej i zajela 3 miejsce na koniec rozgrywek :P

Kryss
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: śr 02 lut, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Kryss » pt 22 lip, 2005

Będzie jakiś sparing w Olsztynie?

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » pt 22 lip, 2005

Wlasnie tez bym chcial to wiedziec :( ???!!!

zawodnik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: sob 27 mar, 2004

Post autor: zawodnik » pt 22 lip, 2005

jutro czyli w sobote o 12 w mragowie zostanie rozegrany sparing z ciechanowem, w olsztynie watpie zeby zostaly rozegrane jakies spotkania bo plyty caly czas sa w "remoncie"

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pt 22 lip, 2005

zawodnik pisze:jutro czyli w sobote o 12 w mragowie zostanie rozegrany sparing z ciechanowem, w olsztynie watpie zeby zostaly rozegrane jakies spotkania bo plyty caly czas sa w "remoncie"
Z Mrągowią, a nie Ciechanowem. :?

zawodnik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: sob 27 mar, 2004

Post autor: zawodnik » sob 23 lip, 2005

mial byc z ciechanowem w szczytnie, wiem ze miejsce sie zmienilo, ale nie wiem czy przeciwnik...

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 23 lip, 2005

No i OKS wymęczył zwycięstwo, wygrał 1:0, a bramkę strzelił w 94 minucie młody, w długich włosach zawodnik z Naki. 8) Jak narazie to gra chłopaków wygląda słabo, ale napewno jeszcze ją poprawią i będą prezentowali się z niezłej strony. W pierwszej połowie zagrali zawodnicy testowani i nowi, a w drugiej już stara gwardia. Z dobrej strony wypadł napewno Szymek Niestatek i młody zawodnik Naki grający na lewej pomocy. W drugiej połowie dobrze zagrała obrona OKS na czele z Zegą, Łachaczem, Jarząbkiem i jak się nie mylę Frankowski. Tomek Zahorski nie miał żadnej sytuacji nietsety do pokazania się. Dużo strzelał Lech. I muszę dodać, że zawodnik o pseudonimie Misiek, w tym meczu marzył tylko o faulowaniu przeciwników :? 3 razy brutalnie faulował. Ogólnie nudy mecz. :P

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » sob 23 lip, 2005

Wymeczone ale zawsze zwyciestwo, teraz trzeba miec nadzieje ze gra w najblizszych spotkaniach bedzie sie poprawiac i do rozgrywek 4 ligi przystapimy w optymalnej formie w koncu jestesmy faworytami tych rozgrywek, a dzisjaj gralismy z 3 druzyna poprzednich rozgrywek. :D BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!

zawodnik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: sob 27 mar, 2004

Post autor: zawodnik » sob 23 lip, 2005

ten zawodnik naki grajacy na lewej pomocy to Paweł Podhorodecki "Podhor", bramke strzelil Sebastian Spychała (ten dlugowlosy ;)) w obronie rzeczywiscie grał Frankowski, poza tym tak do konca w 2 czesci meczu nie byla tylko stara gwardia, bo sklady byly raczej wymieszane (przynajmniej bardziej niz w meczu z ostroleka)

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » ndz 24 lip, 2005

w OKS potrzebni są na następujące pozycje: prawy obrońca, lewy pomocnik, rozgryeający, napastnik. Takich piłkarzy nam potrzeba. Mam nadzieje że ci piłkarze z Naki na tych ( ale również i na innych pozycjach) się sprawdzą. Spychała widać ma talent. oto moja 11 na sezon
--------------Skiba---------------
Naki--Zega-----Łachacz----Jarza
(lub zawodnik Naki)
Gabrusewicz--Lech-Naki--Naki
------Zahor----Naki
(jeśli zostani)

Tam gdzie wpisałem Naki tam ma grać zawodnik z Naki Olsztyn. Mam jeszcze pytanie czy zawodnik z Naki Czerwinski Przemek gra w OKs

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » ndz 24 lip, 2005

tan wyżej chodziło mi o Łachacz ( lub zawodnik Naki). a Czerwiński patrząc na mecze naki to dobry jest. szkoda że odszedł IGŁA BYŁBY WSPANIAŁY ŚRODEK POLA

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » ndz 24 lip, 2005

Marek pisze:--------------Skiba---------------
Naki--Zega-----Łachacz----Jarza
(lub zawodnik Naki)
Gabrusewicz--Lech-Naki--Naki
------Zahor----Naki
(jeśli zostani)
Co do bramki to się zgadzam, ale obrona zapewne będzie wyglądała tak:
Łachacz----Frankowski----Zega----Jarząbek
Pomoc natomiast:
Gabrusewicz----Lech----Miękus----Podhorecki
i atak:
Zahorski----Radziszewski (Spychała)

Nie można również zapomnieć o dobrze grającym Łazarze i Niestatku, a także młody, utalentowanych piłkarzach z Naki. MISIURA może poszukać sobie klubu, bo jakoś z nim nie wiążę żadnych nadziei. :wink: Nie można również zapomnieć o Żetonie bo chłopak napewno będzie silny konkurentem do gry w pierwszym składzie. Do rozpoczęcia rundy mamy jeszcze troszeczkę czasu, niech już zaczną grać w takim składzie w jakim chcą grać dłużej to wtedy będziemy mogli oceniać na co stać ten zespół w nadchodzącym sezonie. A jeszcze do wczorajeszego meczu to nie można zapomniać, że Mrągowia to 3 drużyna poprzedniego sezonu i na naszym boisku bardzo ciężko się gra rywalom, co świadczy o tym, że pokonaliśmy Olimpię, Huragan i wielu innych. :P :P
Ostatnio zmieniony ndz 24 lip, 2005 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » pn 25 lip, 2005

Wszystko wskazuje że pierwszy skład będzie prawie taki jak przedstawiłem z jedną zmianą, Zawodnik Naki Frankowski zagra w środku a na prawej Łachacz, w środku pomocy Czerwiński, na lewej Podhorodecki, a w ataku Spychała. A więc to wygląda tak:

Skiba-Łachacz,Frankowski,Zega,Jarząbek-Gabrusewucz,Czerwiński,Lech,Podhorodecki-Zahorski,Spychała.

Myślę że są spore szanse na awans do 3 ligi.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 25 lip, 2005

Marek pisze:Wszystko wskazuje że pierwszy skład będzie prawie taki jak przedstawiłem z jedną zmianą, Zawodnik Naki Frankowski zagra w środku a na prawej Łachacz, w środku pomocy Czerwiński, na lewej Podhorodecki, a w ataku Spychała. A więc to wygląda tak:

Skiba-Łachacz,Frankowski,Zega,Jarząbek-Gabrusewucz,Czerwiński,Lech,Podhorodecki-Zahorski,Spychała.

Myślę że są spore szanse na awans do 3 ligi.
Podałeś skład z 2 połowy z meczu z Mrągowią. Myślisz, że nie będzie zmian w tym zestawieniu? Trzeba patrzeć na formę, a nie na to kto z kim gra. Lewnadowski wypadł 2 razy lepiej od Podhoreckiego i to Lewy jest bliżej miejsca w składzie niż Podhor. O miejsce w środku napewno będzie walczyła trójka: Lech, Czerwiński i Rise. Wszyscy grają na równym poziomie więc trener będzie miał ciężki wybór. Jeszcze raz powtarzam Marek, trzeba patrzeć na formę, a nie na skład jaki wystawia trener, gdyż sparingi to tylko sprawdzanie umiejetności. :wink:

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » pn 25 lip, 2005

Myślę żę jak będą zmiany to milimalne. wiem że to tylko sparing ale w końcu muszą zagrać właściwą jedynastką zęby się zgrywała. a co do mojej jedynastki to zobaczymy. Jakoś sam wpisałeś na lewą pomoc Podhorockiego a nie Lewandowskiego. Wszystko wyjaśni się już w 1 kolejce. Wszyscy chcemy jednego Awansu do 3 ligi !!!!!!! Pozdro

zawodnik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: sob 27 mar, 2004

Post autor: zawodnik » pn 25 lip, 2005

lewy nie ma szans zeby grac w 1 skladzie (a jesli tak to bedzie wielkie nieporozumienie) rise w ogole nie porownujcie do lecha albo czerwinskiego

ODPOWIEDZ