Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 13 sty, 2008

Pawson pisze:skad mozesz wiedziec o jaki klub chodzi i o jakie pieniadze ?
A co bys wybrał gre w 3 ligowym zespole ,czy na zapleczu ekstraklasy za dobre pieniadze?

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » ndz 13 sty, 2008

ale skad ty mozesz wiedziec o jaki klub chodzi ? skad wiesz ze jest to klub z zaplecza ekstraklasy ?

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 13 sty, 2008

Pawson pisze:ale skad ty mozesz wiedziec o jaki klub chodzi ? skad wiesz ze jest to klub z zaplecza ekstraklasy ?
Nie wiem o jaki klub chodzi,czytajac poprzednie posty gdzie było napisane jakie kluby sa nim zainteresowane.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » ndz 13 sty, 2008

Kamas pisze:
Pawson pisze:ale skad ty mozesz wiedziec o jaki klub chodzi ? skad wiesz ze jest to klub z zaplecza ekstraklasy ?
Nie wiem o jaki klub chodzi,czytajac poprzednie posty gdzie było napisane jakie kluby sa nim zainteresowane.
Marcin Wincel mialby trafic do jednego z tych klubów : Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Śląsk Wrocław, OKS 1945 Olsztyn

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 14 sty, 2008

No to jutro się wszystkiego dowiemy nareszcie.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 14 sty, 2008

http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2 ... 887dc87ee7

Wszystkie transfery i przymiarki transferowe 3ligi gr.I wedlug portalu futbol.pl
Jak widac kluby nie przprowadzaja jakichś wielkich transferow, wydaje mi sie ze staraja sie jedynie uzupelnic swoj sklad. Bardzo mocno oslabiona bedzie Drwęca ktora stracila kilku kluczowych pilkarzy, szczegolnie Piotr Rybkiewicz ktory moim zdaniem przydal by sie w naszym zespole no ale zarząd nie podjal z nim rozmow
A co do transferu Marcina Wincla wydaje mi sie ze niestety nic z tego nie bedzie ... i troche wkurza mnie to ze klub mowil ze ostateczna decyzja w piatek a nadal nic nie wiadamo ... ale wierzyc trzeba do konca.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » pn 14 sty, 2008

rano w tv słyszałem ze Marcin nie bedzie gral w Stomilu ale ostateczna decyzja ma pasc po poludniu.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 14 sty, 2008

ja bym z checia zobaczyl w Stomilu Matysa :) z tego co widze to szuka klubu

oko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: oko » pn 14 sty, 2008

Marcin by sie przydal i to bardzo,byl by mocnym wzmocnieniem.Niewiem po co Nakiel sprowadzil Łukaszewskiego na okregowke to i moze dobry jest ale na 3 lige slabiuski

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 14 sty, 2008

Skad wiesz ze na 3 lige za slaby??Jeszcze w zyciu w 3 lidze nie kopnal pilki nawet.

oko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: oko » pn 14 sty, 2008

Kto wie co z tym Winclem.Gra u nas czy nie?

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 ]
He ludzie jak tak juz rozwazamy kto by mial grac w Stomilu:Wincel,Matys :) a moze tak Powrut Zachora he he,co wy na to.To bylb by transfer roku he he

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 14 sty, 2008

Właśnie wysłuchałem wiadomości z radia Wama Sprawa Wincla jest zamknięta( niestety nie pojawi się u nas miał się pojawić dzisiaj nie pojawił się więc temat jego transferu już jest nieaktualny).
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 przez Kleofas, łącznie zmieniany 1 raz.

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 14 sty, 2008

Szkoda bo przydałby sie drugi doświadczony obrońca. myślę że trzeba byłoby ściągnąć kogoś doświadczonego do pomocy

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » pn 14 sty, 2008

Wincel nie dla OKS 1945

Jest już pewne, że Marcin Wincel nie będzie zawodnikiem trzecioligowego OKS 1945. Piłkarz zapowiedział, że zostaje w Jagiellonii Białystok

Marcin Wincel jest zawodnikiem Jagiellonii od sezonu 2006/07- Jeżeli Marcin Wincel nie zjawi się na poniedziałkowym treningu, sprawa jego przejścia będzie dla nas nieaktualna - mówił kilka dni temu Marian Świniarski, prezes OKS. W poniedziałek na zajęciach próżno było szukać zawodnika, co więcej, zdradził nam przyczynę swojej absencji.

- Zostanę w Jagiellonii przynajmniej przez pół roku - mówił w poniedziałek w godzinach popołudniowych Marcin Wincel. - Moja drużyna pojechała na obóz przygotowawczy do Kętrzyna, ale ja wspólnie z kilkoma chłopakami trenuję indywidualnie w Białymstoku. Niestety nie udało mi się dogadać z działaczami z Jagiellonii i zdecydowałem, że tu zostanę. Na razie nie wiem, jak będzie wyglądała moja przyszłość w tym klubie. Muszę przyznać, że byłem skłonny na pewne ustępstwa, ale nic z tego nie wyszło. Zostałem potraktowany trochę nie w porządku przez Jagiellonię.

Władze OKS przez ten czas wykazały się anielską cierpliwością, bo na jakąkolwiek decyzję czekali blisko miesiąc. Sprawa wypożyczenia, ponieważ tylko ono wchodziło w grę, miała wyjaśnić się jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Termin został przesunięty na pierwsze dni stycznia, a działacze pierwszoligowego klubu z Podlasia w rozmowach zapewniali, że Wincel przejdzie do OKS. Do siedziby klubu z Warmii i Mazur nie wpłynęło jednak żadne oficjalne pismo.

- Nie chcę komentować zachowania działaczy z Białegostoku - mówi Marian Świniarski z OKS. - Fakty mówią same za siebie. Rozumiem decyzję Marcina Wincla, ma bowiem ważny kontrakt z pierwszoligowcem. My także nie jesteśmy w stanie płacić mu tyle, ile dostaje w Jagiellonii.

Olsztyńscy działacze już wcześniej spodziewały się, że może dojść do takiej sytuacji, dlatego zostawiły sobie wyjście awaryjne. Wczoraj prezes Świniarski rozmawiał z Mariuszem Mikłowskim, zawodnikiem czwartoligowego MKS Mława [spotkanie zakończyło się po zamknięciu wtorkowego wydania "Gazety" - red.]. Defensywny pomocnik bądź środkowy obrońca (na tych pozycjach gra także Wincel) ma na koncie występy na zapleczu ekstraklasy w barwach MKS. Jesienią 2005 roku reprezentował barwy pierwszoligowej wówczas warszawskiej Polonii, ale nie było mu dane zasmakować występów na najwyższym szczeblu - na boisko wybiegał jedynie w Pucharze Polski. Trykot OKS włożył już w miniony piątek w meczu kontrolnym z Koroną Ostrołęka i według naszych szkoleniowców pokazał się z dobrej strony. Przypomnijmy: pod koniec ubiegłego roku podczas sparingu z Wierzycą Pelplin sprawdzany był też w elbląskiej Olimpii.

Do gry w OKS przymierzany jest także Piotr Żurawel, wychowanek Stomilu, obecnie napastnik Huraganu Morąg. Tym bardziej że na kontuzję w dalszym ciągu narzeka Paweł Łukasik. Prawdopodobnie w tym tygodniu na treningu w Olsztynie zjawi się Aziz Mamiedow (był testowany w OKS w przerwie zimowej sezonu 2004/05), obecnie zawodnik Motoru Lubawa. W przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Azerbejdżanu.
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 14 sty, 2008

Trudno,trzeba szukac innych zawodników...

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 14 sty, 2008

Moze ten Azer sie przyda.Oby.

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Post autor: Stomil OKS » pn 14 sty, 2008


Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » wt 15 sty, 2008

oko pisze:Marcin by sie przydal i to bardzo,byl by mocnym wzmocnieniem.Niewiem po co Nakiel sprowadzil Łukaszewskiego na okregowke to i moze dobry jest ale na 3 lige slabiuski
nie wiem czy oglądasz piłkę w Polsce, ale Kuba Błaszczykowski po transferze z III ligowego Raków Częstochowa do mistrza Polski Wisły Kraków rozegrał niemalże perfekcyjny mecz z PAO w eliminacjach Ligii Mistrzów, grając prawie cały mecz z kontuzją... Więc myślę, że trzeba poczekać na ocenę Łukaszewskiego aż do rozegrania przez Niego paru meczy w III lidze.... A teraz chyba, każdy wie gdzie gra Błaszczykowski... :)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 15 sty, 2008

SOLO pisze:
oko pisze:Marcin by sie przydal i to bardzo,byl by mocnym wzmocnieniem.Niewiem po co Nakiel sprowadzil Łukaszewskiego na okregowke to i moze dobry jest ale na 3 lige slabiuski
nie wiem czy oglądasz piłkę w Polsce, ale Kuba Błaszczykowski po transferze z III ligowego Raków Częstochowa do mistrza Polski Wisły Kraków rozegrał niemalże perfekcyjny mecz z PAO w eliminacjach Ligii Mistrzów, grając prawie cały mecz z kontuzją... Więc myślę, że trzeba poczekać na ocenę Łukaszewskiego aż do rozegrania przez Niego paru meczy w III lidze.... A teraz chyba, każdy wie gdzie gra Błaszczykowski... :)
Racja, a poza tym wystarczy sobie przypomnieć poprzedni sezon w 3 lidze, jak sciągneli Zahora, również z okręgówki z Pisy i co źle grał?? Został najlepszym strzelcem tamtego sezonuw naszej drużynie, a teraz wiadomo jak mu sie powodzi.

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » wt 15 sty, 2008

giANt pisze:
SOLO pisze:
oko pisze:Marcin by sie przydal i to bardzo,byl by mocnym wzmocnieniem.Niewiem po co Nakiel sprowadzil Łukaszewskiego na okregowke to i moze dobry jest ale na 3 lige slabiuski
nie wiem czy oglądasz piłkę w Polsce, ale Kuba Błaszczykowski po transferze z III ligowego Raków Częstochowa do mistrza Polski Wisły Kraków rozegrał niemalże perfekcyjny mecz z PAO w eliminacjach Ligii Mistrzów, grając prawie cały mecz z kontuzją... Więc myślę, że trzeba poczekać na ocenę Łukaszewskiego aż do rozegrania przez Niego paru meczy w III lidze.... A teraz chyba, każdy wie gdzie gra Błaszczykowski... :)
Racja, a poza tym wystarczy sobie przypomnieć poprzedni sezon w 3 lidze, jak sciągneli Zahora, również z okręgówki z Pisy i co źle grał?? Został najlepszym strzelcem tamtego sezonuw naszej drużynie, a teraz wiadomo jak mu sie powodzi.
Kolejny świetny przykład... Myślę, że takich przypadków jest wiele... POZDRO :wink:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » wt 15 sty, 2008

http://gazetaolsztynska.wm.pl/sport/OKS ... skim,38080
swoją drogą to ciekawe posunięcie. Mikłowski w przeszłości grał już w 2 lidze w barwach MKS-u Mlawa więc posiada pewne doświadczenie i może pomóc w awansie do nowej 2 a może nawet 1 ligi :D
Ostatnio zmieniony wt 15 sty, 2008 przez goleo6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » wt 15 sty, 2008

Zobaczymy w rundzie wiosennej co Mikłowski potrafi mam nadzieje ze sie sprawdzi i pomoze wrocic Stomilowi na stare smieci:P

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » wt 15 sty, 2008

Pamietajmy że nie grają nazwiska tylko ludzie. Ktoś kto nie widział jak poczyna sobie dany zawodnik a już ma negatywna opinię o tym piłkarzu to źle świadczy o znajomości piłki lub dużym pesymiźmie piszącego. Wiecej wiary i optymizmu. Ja to mam i wszystkim polecam. Fajniej sie z tym Zyje.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » śr 16 sty, 2008

stomilek10 pisze:Pamietajmy że nie grają nazwiska tylko ludzie. Ktoś kto nie widział jak poczyna sobie dany zawodnik a już ma negatywna opinię o tym piłkarzu to źle świadczy o znajomości piłki lub dużym pesymiźmie piszącego. Wiecej wiary i optymizmu. Ja to mam i wszystkim polecam. Fajniej sie z tym Zyje.
Lepiej się miło zaskoczyć, niż gorzko rozczarować. Zasada ograniczonego zaufania.

haczyk
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: czw 10 sty, 2008

..

Post autor: haczyk » śr 16 sty, 2008

Mam pytanko co do sparingu z Lechią i Arką. Nie wiem czy jeszcze nie wiadomo czy gdzieś nie doczytałem a wiedź Gdzie będą rozegrane mecze z Lechią i Arką. POzdrawiam

ODPOWIEDZ