Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lacoste
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 10 lut, 2009

Post autor: Lacoste » czw 25 cze, 2009

WujekDobraRada pisze:http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4732 chłopak który by się przydał z dobrych źródeł wiem że jest do wzięcia
nie musisz pisać w 2-iej osobie :lol:
Ostatnio zmieniony czw 25 cze, 2009 przez Lacoste, łącznie zmieniany 1 raz.

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Post autor: WujekDobraRada » czw 25 cze, 2009

jeśli Ci o to chodzi że to ja moge być Krzyśkiem to mylisz się... to chłopak mojej koleżanki więc w 3-ej osobie raczej nie w drugiej. pozdrawiam

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » pt 26 cze, 2009

No i Jaga podziekowala Kulpace;] Chyba jednak troche za wysoko sie porywal.

http://www.90minut.pl/news/95/news95647 ... lonii.html

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Holse » pt 26 cze, 2009

pff Jaga dziekuje mu a on nam ^^

Awatar użytkownika
KakaReal
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 cze, 2009
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: KakaReal » pt 26 cze, 2009

Ale Kulpi się wygłupił, został bez klubu. Ciekawie czy przyjdzie jak syn marnotrawny czy uniesie honorem i przejdzie do jakiegoś innego klubu (jak go wezmą) ;].

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » pt 26 cze, 2009

Piłkarz tego poziomu bez sumy odstępnego spokojnie sobie znajdzie pracodawcę w I lidze. Kwestia dogrania kontraktu. Dolcan Ząbki :roll:

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » ndz 28 cze, 2009

W innych klubach są jakieś roszady kupują testują sprzedają a u nas, czarna mogiła.

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Post autor: Piekarz/OKS » ndz 28 cze, 2009

jal nie ma kasy to po co testować kopaczy :?: ...

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » ndz 28 cze, 2009

Do końca tygodnia kilka spraw miało sie wyjasnić, a jednak ciągle brak jakichkolwiek informacji z klubu, to na pewno może niepokoić. Kolejni zawodnicy jeżdżą na testy do innych klubów, a odejścia lepszych piłkarzy wydają się kwestią czasu. Prezes zapewne do ostatniej chwili szuka potencjalnych, nowych sponsorów i dodatkowych środków na klub dlatego sprawa dosyć długo sie ciągnie. Myśle ze w ciągu 3-4 poznamy plany klubu na następny, cieżki sezon oraz usłyszymy nazwiska przyszłych wzmocnień.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pn 29 cze, 2009

Prawda jest taka, że kasy nie ma. DBK najprawdopodobniej nie będzie już sponsorem, w takiej sytuacji nie ma kasy na utrzymanie składu i walkę o awans. Klub musi wynegocjować jak najlepsze pieniądze za odchodzących zawodników, w miarę możliwości uzupełnić skład. Najprawdopodobniej, będziemy się bronić przed spadkiem. My kibice powinniśmy przychodzić na stadion, robić atmosferę i naciskać miasto na współpracę z klubem, a władze klubu szukać sponsorów. Olsztyn zasługuje, żeby grać w wyższych ligach i wierzę, że w końcu do tego dojdzie!

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Kacper » pn 29 cze, 2009

w sumie inne kluby też mają problemy z kasą, ale jak odchodzi główny sponsor to może być kiepsko, a powoli szło wszystko w dobrym kierunku, mam nadzieje ze to chwilowe kłopoty

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » wt 30 cze, 2009

— Dopasowujemy skład kadrowy do aktualnych możliwości finansowych, bo nie chcemy zadłużać klubu. To dla nas priorytet, a o tym, że staniemy się „drugą Łomżą”, która w ubiegłym sezonie grała juniorami, nie ma mowy, bo większość zespołu będą stanowić zawodnicy kontraktowi. - mówi prezes Koprucki

:arrow: http://sport.wm.pl/OKS-1945:-glowny-spo ... lywy,74074

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Kacper » wt 30 cze, 2009

może i to dobry pomysł, w sumie nie ma co sie zadłużać i lepiej przeczekać chwilowe problemy z kasą, bo nie tylko my je mamy, inne zespoły też zaciskają pasa bo sponsorzy odchodzą, więc może nie bedzie tak żle i wynik końcowy nie bedzie najgorszy bo raczej na awans ciężko liczyc, ale kto wie...

dwoogie
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 55
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dwoogie » śr 01 lip, 2009

PREZESIE! To rozsadne podejescie. Nie ma co grac na kredyt. Lepiej skromnie, ale z pomyslulnkiem. Tylko, zeby naprawde nie bylo drugiej Lomzy.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham CIE, w moim sercu STOMIL, i na dobre i na zle!!!

Teraz zobaczymy, kto jest kibicem!

PS. W sumie nie musi byc tak zle. Odejdzie Kulpi, Lechu, Pawlik i Zibi. Alan pewnie zostanie. Ogromne straty to Lechu i Pawilik. Alan pociagnie zespol, Kulpiego zastapi Azia, a Malkowski to zadna strata. Moze dojdzie ktos zdolny. Zobaczymy...

PSS. Nie bedzie tez Piesia i Ruszkula (brak tego drugiego to jednak akurat wzmocnienie).

czołg
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 16 lut, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: czołg » śr 01 lip, 2009

dwoogie pisze:PREZESIE! To rozsadne podejescie. Nie ma co grac na kredyt. Lepiej skromnie, ale z pomyslulnkiem. Tylko, zeby naprawde nie bylo drugiej Lomzy.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham CIE, w moim sercu STOMIL, i na dobre i na zle!!!

Teraz zobaczymy, kto jest kibicem!

PS. W sumie nie musi byc tak zle. Odejdzie Kulpi, Lechu, Pawlik i Zibi. Alan pewnie zostanie. Ogromne straty to Lechu i Pawilik. Alan pociagnie zespol, Kulpiego zastapi Azia, a Malkowski to zadna strata. Moze dojdzie ktos zdolny. Zobaczymy...

PSS. Nie bedzie tez Piesia i Ruszkula (brak tego drugiego to jednak akurat wzmocnienie).
I to jest właśnie dobre podejście.. Głowa do góry, będzie dobrze!!
STOMIL MY CIĘ KOCHAMY - SERCE ZA OKS!!!

kibol
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 lut, 2009

Post autor: kibol » śr 01 lip, 2009

wlasnie wszytsko juz niebawem sie wyjasni kto zostaje a kto odchodzi.najwazniejsze ze z klube dogadal sie chyba iwan.

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » śr 01 lip, 2009

Coś czuje, że w Lidze będzie Nam w tym sezonie lepiej szło niż tym poprzednim , mimo osłabionego składu...

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » śr 01 lip, 2009

Marcin Łukaszewski trenuje u naszego potencjalnego rywala - Ruch Wysokie Mazowieckie

:arrow: http://sport.wm.pl/Supersnajper-zagra-w-II-lidze,74141

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » śr 01 lip, 2009

Dokładnie, ludzie spokojnie, zostanie pewnie Alan, Suchocki który bardzo dobrze grał na wiosnę, Małkowski to żadna strata, mam nadzieję że jednak kogoś ściągniemy i będziemy walczyć o tą pierwszą ligę :)

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » śr 01 lip, 2009

"Nadzieja matką głupich, choć umiera ostatnia" :cry: . Bez napinki dla Kibica powyżej.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 01 lip, 2009


SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » śr 01 lip, 2009

A gdzie grajom z Olimpia Grudziądz i inne mecze towarzyskie Stomil wie kto ??

kreatywny
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 09 maja, 2009

Post autor: kreatywny » śr 01 lip, 2009

w Ortografii

Awatar użytkownika
kubaols
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 137
Rejestracja: pt 24 paź, 2008
Lokalizacja: Nagórki

Post autor: kubaols » śr 01 lip, 2009

z tego co wiem to wszystkie meczu sparingowe na wyjazdach.

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 ]
Niewiem czy już ktoś to napisał ale :


Drugoligowy OKS 1945 testuje nowych zawodników. W olsztyńskim klubie przebywają m.in. Paweł Sędrowski z Pelikana Łowicz, Damian Falkowski z rezerw Wisły Płock, Tomasz Strzelec z GLKS Nadarzyn, oraz występujący kiedyś w Warmii Olsztyn Andrzej Jaroń.
źródło : 90minut.pl

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » śr 01 lip, 2009

Korzystając z okazji, która się pewnie w najbliższym czasie nie przydarzy - czytaj sparing Stomilu w Olsztynie, postanowiłem pojechać na Warmię i zobaczyć, co się tu dzieje.
Generalnie jestem załamany postawą grajków. W pierwszej połowie - kto był, ten widział. Dużo więcej akcji podbramkowych mieli gospodarze, lecz na nasze szczęście, w większości przypadków, fatalnie pudłowali. Myślę, że uzasadnione pretensje do drużyny miał nasz 1 bramkarz - D.Iwanowski. Z naszej strony brak jakichkolwiek akcji, zero grania piłką, poza indywidualnymi przebłyskami (np. rajd z piłką Suchego - uważaj bo tam są działki 8) lub dobre podłączanie się Podhora ). Remis jak najbadziej zasłużony, chociaż... Nie zdziwiłbym się gdyby coś wpadło dla podobiecznych Janka Cz.
Druga połowa już trochę lepsza, fajnie zaprezentował się Smetana - będą z niego ludzie. Róża wprawdzie strzelił dwie bramki (sam na sam po świetnym rajdzie przez pół boiska i błędzie bramkarza; na pustą bramkę po fajnej akcji i rewelacyjnym obróceniu się z piłką na plecach przeciwnika chyba przez Michałowskiego), jednak na jego miejscu nie cieszyłbym się ze swojego występu. Ze dwa razy okropnie przestrzelił w sytuacji sam na sam z Czarnym, strzały z dystansu również mu nie wychodziły.
Co do testowanych graczy - pan Sędrowski pokazał się przeciętnie, bez błędów ale i bez rewelacji, obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi (od razu przypomniał mi Kopra), Miłkowski cienko, Falkowskiego to ja kompletnie nie kojarzę natomiast napastnik Jaroń bardzo słabo. Szostek, w barwach Warmii prezentował się nienajlepiej, wprawdzie kilka razy fajnie rozszerzył granie, ale to nie jest poziom II ligi, dużo lepiej pokazał się Łasa, którego gra bardzo mi się spodobała, podobnie jak i Daniela Chilińskiego, którego widziałem na boisku nie raz i nie dwa i widać, że posiada spory potencjał - ale czy chociaż na ławkę drugoligowego zespołu? Ciężko stwierdzić.

ODPOWIEDZ