Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » śr 01 lip, 2009

zielony pisze:Remis jak najbadziej zasłużony
wygraliśmy chyba :oops: :oops:

z twojego komentarza wynika że będziemy kandydatem do spadku :| skoro męczymy się z Warmią... :cry:

Awatar użytkownika
.M.
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 109
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: .M. » śr 01 lip, 2009

Spokojnie to był pierwszy sparing :wink: będzie lepiej 8)

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » śr 01 lip, 2009

Spokojny_ pisze:
zielony pisze:Remis jak najbadziej zasłużony
wygraliśmy chyba :oops: :oops:
Oczywiście, remis jak najbardziej zasłużony do przerwy :wink:

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » śr 01 lip, 2009

w 1 połowie dużo więcej sytuacji podbramkowych miała Warmia, Stomil jeszcze przysypiał, lecz
w drugiej połowie się obudził i dzięki asyście któregoś z graczy Warmii objęliśmy prowadzenie

szkoda kilku niewykorzystanych 100%tówek

zwycięstwo jest, ale myślałem,że będzie ono większe

zawsze zastanawiałem się czy Warmia ma kibiców - tak ma, kilka osób cieszyło się w 84 minucie ze strzelonej bramki Bogdziewicza

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » czw 02 lip, 2009

Wróblewski jedzie na testy do Tura Turek, ale raczej zostanie u nas.
Zibi wrócił z Bytomia, ale wróci tam bo nie trenował z powodu kontuzji. Z Kopruckim nie wiadomo. Łukasik też wrócił do Olsztyna, ale nie gadał dużo, z tego co wiem to wróci jeszcze do Warszawy na testy. Alancewicz może w każdej chwili odejść albo do Znicza albo Jagi. Kulpaka będzie testowany w Koronie Kielce. Hmm co tam jeszcze, Czarnecki miał do nas przyjść, ale w związku z sytuacją w klubie poszuka sobie klubu w wyższej lidze.

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » czw 02 lip, 2009

Lampart pisze:zawsze zastanawiałem się czy Warmia ma kibiców - tak ma, kilka osób cieszyło się w 84 minucie ze strzelonej bramki Bogdziewicza


ahhahahhhahhahah :shock: :lol: :lol:

Lampart idź na komika albo coś w stylu, potrafisz rozśmieszyć ludzi :lol: :lol:

Fan futbolu
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Fan futbolu » czw 02 lip, 2009

Z moich wyliczeń wynika że to juz 12 piłkarzy jest bliskich odejścia z klubu lub odeszło już,w większości są to piłkarze którzy grali w pierwszym składzie:Wincel,Kulpaka,Małkowski,Frankowski,Łukasik,Koprucki,Alancewicz,Lech,Piesio,Spychała,Ruszkul,Karłowicz.OKS miał w tym sezonie walczyć o 1 ligę a powiedzmy sobie szczerze będzie mu ciężko utrzymać się w 2 lidze.Wyczytałem dziś na stronie G.Olsztyńskiej że OKS przymierza się do sprowadzenia kilku pilkarzy z Warmii Olsztyn(przypomnę tylko że drużyna ta gra w klasie okręgowej-6 klasa rozgrywkowa!).Olsztyn nigdy nie miał szczęścia do działaczy.Najpierw przez hachmęty upadł Stomil teraz dryfuje OKS 1945...
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Fan futbolu, łącznie zmieniany 2 razy.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » czw 02 lip, 2009

oficjalnie odszedł tylko kulpaka, ale pewnie odejdzie kilku piłkarzy, nie ma co się załamywać, zobaczymy jak się zacznie runda kto został, kto odszedł i o co będzie walczył klub. Działacze dobrze postępują, nie zadłużając klubu, ureguluje się sprawa, ze stadionem, będą przychodzić kibice, to i na pewno sponsorzy się znajdą, a do zadłużonego klubu trudniej byłoby takich znaleźć.

Fan futbolu
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Fan futbolu » pt 03 lip, 2009

Oficjalnie to już odeszło 4 piłkarzy:Małkowski,Wincel,Kulpaka,Frankowski .Zobaczymy ile odejdźie jeszcze z tej wymienionej przeze mnie 12-tki.Budżet klubu będzie mniejszy aż o 70 % od budżetu z tamtego sezonu!!

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pt 03 lip, 2009

Z tych 4 piłkarzy jedyna jakaś tam strata to Kulpaka :wink: mamy przecież Aziewicza 8)

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pt 03 lip, 2009

ale jak odejdzie alan, łukasik, lech, koper to już nie będzie ciekawie :(
Ostatnio zmieniony pt 03 lip, 2009 przez Jalok, łącznie zmieniany 1 raz.

Fan futbolu
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Fan futbolu » pt 03 lip, 2009

A jeszcze w tamtym sezonie czytałem wywiad z prezesem Kopruckim(szkoda że sobie go gdzieś nie zapisałem w kompie ale może gdzieś w archiwach jeszcze jest,trzeba byłoby poszukać)jaką wizję bajeczną przedstawiał dla OKS-u!!Miała być m.in. 1 liga,miała być nazwa Stomil i wiele innych niespodzianek.A tu jest bagno!Ja szczerze mówiac w te jego bajeczki nie wierzyłem ale wielu kiboli olsztyńskich w to wierzyło i do dziś chyba wierzy mówiąc że jest DOBRYM PREZESEM.LUDZIE OBUDŹCIE SIE!!! :diabelek:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 03 lip, 2009

nom oni raczej tez odejdą ,najbardziej będzie szkoda Alana ,chociaż nic pewnego on przynajmniej deklaruje chęć zostania,reszta raczej stracona - chyba ,ze nie dogadają się co do ceny ich wykupu, a muszą wziąć jak najwięcej aby mieć na przetrwanie klubu

zresztą ta drużyna pomijając jednostki straciła jakiegoś ducha ,związek z kibicami itp ,szczególnie końcówka sezonu mocno to pokazała

klub z kibicami .piłkarzami powinien tworzyć całość ,a jak coś nie współgra lub nie che współpracować to nie będzie to prawdziwe
lepiej zbudować coś od początku niż to co się wypaliło

rysio1945
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: pt 23 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rysio1945 » pt 03 lip, 2009

http://sport.wm.pl/Radykalne-ciecia-w-k ... ztyn,74310

— Musimy zrobić cięcia o co najmniej 70 procent — mówi wprost prezes klubu Grzegorz Koprucki.

Kasa, kasa, kasa...... eh....

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » pt 03 lip, 2009

Lech odchodzi za ile mam nadzieje ze nie za darmo.

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » pt 03 lip, 2009

No niestety, porażka. I panowie w tym sezonie trzeba bedzie się cieszyć jeśli Nasz Stomil się utrzyma ..
I pogódźmy się z taką prawdą. Na Naszych meczach u siebie nie będzie powyżej niż 1000 osób. Zawsze Wierni się znajdą!! Pozdro

Kiero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 20 lip, 2005

Post autor: Kiero » pt 03 lip, 2009

Fan futbolu pisze:A jeszcze w tamtym sezonie czytałem wywiad z prezesem Kopruckim(szkoda że sobie go gdzieś nie zapisałem w kompie ale może gdzieś w archiwach jeszcze jest,trzeba byłoby poszukać)jaką wizję bajeczną przedstawiał dla OKS-u!!Miała być m.in. 1 liga,miała być nazwa Stomil i wiele innych niespodzianek.A tu jest bagno!Ja szczerze mówiac w te jego bajeczki nie wierzyłem ale wielu kiboli olsztyńskich w to wierzyło i do dziś chyba wierzy mówiąc że jest DOBRYM PREZESEM.LUDZIE OBUDŹCIE SIE!!! :diabelek:
moim zdaniem [moderator] wiesz bo cala sytuacja wynikla z decyzji miasta bo jak sponsor nie widzi realnej poprawy i wybudowania centrum handlowego ktore by w duzej mierze utrzymywalo klub to po co sponsor ma ladowac kase w taki klub gdzie ratusz nie pomaga tylko kladzie kolejne klody pod nogi ... DBK nie ma tyle kasy jak Abramowicz czy inny multimiliarder ze nie ma co robic z hajsem to inwestuje w klub ... u nas przez ratusz nie widac perspektyw bo jak jest cien nadzieji to szybo ratusz nas sprowadza na ziemie i jak dla nich to najlepiej by bylo gdyby klub upadl i nie narodzil sie wiecej bo wtedy stadion zburzyc bo po co Olsztynowi stadion jak nie ma klubu w miejsce stadionu postawic albo kolejne osiedle albo centrum handlowe i inwestowac w siatkowke

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 03 lip, 2009

w kluby się INWESTUJE
jak widać nasze miasto nie przyciąga inwestorów ,a wręcz odpycha

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » pt 03 lip, 2009

Trzeba zrobić może ze kibice sponsorów szuka dla Stomilu. A wie ktoś za ile LECHA dali?? Z Motor Lubawą gramy na dajtkach. http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13305 ten zawodnik byłby dobry może.

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » sob 04 lip, 2009

No to za Piesia trzeba kogos szukac , wg. mnie jedynym ktory wyroznil sie jakos (moze i wlosami , ale raczej tym ze jako jedyny myslal w Concordii) to bedzie on http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8715 wydaje mi sie ze bedzie to najodpowiedniejsza osoba ktora mozna zalatac dziure po Piesiu.

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » sob 04 lip, 2009

Zamiast zaprosić innych pilkarzy na testy do Naszego klubu to siedzą cicho.
PANIE PREZESIE ! DO DZIEŁA! . Zostało 3 tygodnie do pierwszej kolejki . Przydało by się dobrze zacząć ten sezon.

thomasS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009

Post autor: thomasS » sob 04 lip, 2009

Piki pisze:No to za Piesia trzeba kogos szukac , wg. mnie jedynym ktory wyroznil sie jakos (moze i wlosami , ale raczej tym ze jako jedyny myslal w Concordii) to bedzie on http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8715 wydaje mi sie ze bedzie to najodpowiedniejsza osoba ktora mozna zalatac dziure po Piesiu.
Juszkiewicz jest testowany przez Polonię Bytom. Jeśli tam się nie załapie, na pewno znajdą się na niego chętni, bo dłużej w drugiej lidze ten zawodnik nie chce grać. Odeszli Piesio, Wincel, Małkowski, Kulpaka do tego Lech zostanie sprzedany a suma za niego pójdzie do załatania budżetu. Poza tym nie wierze, żeby była to wielka kasa. Dolcan wie w jakiej OKS jest sytuacji, że potrzebuje pieniędzy dlatego będzie chciał zapłacić jak najmniej, a OKS żeby nie stracić cennej kasy za Lecha, będzie musiał go sprzedać, bo na jego utrzymanie go nie stać.

Ze skrajności w skrajność - nędza jesień, wspaniała wiosna, a teraz jeszzcze gorsza niż nędzna jesień? :(
Ostatnio zmieniony sob 04 lip, 2009 przez thomasS, łącznie zmieniany 1 raz.

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » sob 04 lip, 2009

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11885 tu jakiś piłkarz widzę. Tylko my tu piszemy
o piłkarzach których można ściągnąć i po co tak naprawdę jak prezes nie patrzy w nasz forum.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » sob 04 lip, 2009

Ludzie dawajcie sobie takich piłkarzyków, a polityka transferowa klubu będzie taka sama. ŚCIĄGAMY ZAWODNIKÓW Z REGIONU!!!!!!!

thomasS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009

Post autor: thomasS » sob 04 lip, 2009

Dajcie spokój z takimi zawodnikami. Najpierw niech sie sprawa finansowa rozwiąże, potem trzeba myśleć o wzmocnieniach bo co można w tym momencie takim zawodnikom zaoferować? Filipek jest testowany, ale kiedy zobaczy kontrakt to tyle będzie go widać w Olsztynie, taka prawda, trzeba graczy z regionu.

ODPOWIEDZ