Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Maniuś
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pn 24 maja, 2010

Re: Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Post autor: Maniuś » pt 19 cze, 2015

Ja wiem niektórzy wierzą to co robi Pan Borkowski i fajnie że mają wiarę w niego. Ale przepraszam jest już 19 czerwca spółka już istnieje Miasto postarało się o założenie tej spółki ale Inwestor gdzie jest??? Cały czas jest cisza i nie ośmielę się ale jest tak samo co za pana K. Mówił że rozmawia są dobrej myśli i co wyszło ....... . Sezon zaraz się zacznie w sensie okres przygotowania się do ligi. Piłkarze nie będą wiecznie czekać i tak już zrobili co mogli. Kiedy konkrety,pisałem meila do klubu ale nic nie odpisują. Ludzie czas już budżet dopinać na sezon. Nie wiem ale chyba prezes za dużo chce żeby jeden inwestor czy sponsor dał na klub. Lepiej chyba mieć kilka naście i żeby dawali po 200 ty. czy po 50 ty.. Taką też przedstawiał filozofię Pan Marian Świniarski. Wiem że łatwo pisać ale niestety wybrał tą funkcje i niech działa.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Post autor: Kleofas » ndz 05 cze, 2016

Myślę że czas zacząć przygotowania do nowego sezonu. Po za odjęciem 3 pkt w tabeli i zapłaceniu 5 tys złotych nadzorze finansowym możemy kontraktować nowych zawodników i rozpoczynać sparingi, Więc nowy sezon czas zacząć. Zapraszam do dyskusji..

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Re: Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Post autor: stomil olsztyn forever » wt 07 cze, 2016

na 90minut.pl pojawiła sie info że Bucholc moze odejsc do Wigier, ciekawe ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście jest taka opcja to chyba nie do końca dobrze sie dzieje w klubie.

ODPOWIEDZ