Kiedy Stomil bedzie gral?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Kiedy Stomil bedzie gral?

Post autor: Świder » pt 26 gru, 2003

Czy ktos wie kiedy beda jakies rozmowy z dzialaczami OKP. Bo chyba czas najwyzszy, zeby juz cos bylo uzgodnione, a tu cisza jakw grobowcu. Czy z pierszym treningiem bedzie juz Stomil czy nie powiedzcie!

Maro
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 21 gru, 2003
Lokalizacja: Jaroty, obecnie USA

Post autor: Maro » sob 27 gru, 2003

Ja tez od pewnego czasu nie widze zeby cos szlo do przodu. Stowarzyszenie powinno bardziej skupic sie na zalatwianiu istotnych spraw dla naszego klubu. Bo jak narazie uwage swoja kierujemy w strone gadzetow klubowych i wiekszosc czasu poswiecamy temu tematowi .A jesli klub sie nie odrodzi po co nam te wszystkie rzeczy. OKP to starzy wyjadacze jesli zobacza ze im popuszczamy moga nas przekrecic jak mlode przepiorki. Co z tego ze zdemolujemy stadion i zrobimy inne glupie zeczy jak to beda tylko zalosne akty rozpaczy. Zwlaszcza ze ostatnio ukazal sie nam nie sprzyjajacy reportarz w gazecie. Mam tylko nadzieje ze nie odwroci wczesniej zawartej umowy z dzialaczami OKP. Mozliwe ze moje obawy sa przedwczesne i nie stosowne ale w tak warznej sprawie bym nie odpuszczal ani na krok.

Pozdrawiam, Marek

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 27 gru, 2003

Narazie nic nie wnioskujemy do dzialaczy OKP bo czekamy na termin walnego. A podczas oczekiwania zajelismy sie gadzetami czy to takie trudne do zrozumienia. :?:

kru

Post autor: kru » czw 01 sty, 2004

Witam w 2004 roku 8)

Miejmy nadzieję, że nadchodzące miesiące będą dla nas lepsze, niż ostatnie pół roku. Nie da się ukryć, że należy teraz zająć się przede wszystkim dążeniem do założenia KS Stomil 04 Olsztyn, gdyż już w marcu rusza IV liga. Wszystko co związne z gadżetami raczej zejdzie na drugi, trzeci plan. Dobrym pomysłem jest turniej, to na pewno w jakiś sposób zintegruje jeszcze bardziej najwierniejszych kibiców byłego Stomilu. Sporo leży teraz w rękach Stowarzyszenia. To ono powinno być w stałym kontakcie ze wszystkimi organami, które w jakiś sposób będą miały wpływ na powstanie nowego klubu. Mam również nadzieję, że będę mógł pojechać pod koniec marca na pierwszy wyjazd, nie OKP, a Stomilu...

Ze sportowym pozdrowieniem,

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 03 sty, 2004

Kiedy w koncu jest walne bo juz tyle czekamy a tu nic moze panowie z OKP lecą z nami w kulki. Ktos ma moze jakies informacje?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 03 sty, 2004

Nie wiadomo kiedy jest walne... Ale nie teraz to jest ważne! A OKP nie leci sobie z nami w kulki... Pod koniec roku było poważne spotkanie z prezesem oraz v-ce prezesem! Sytuacja wygląda następujące: 1) PZPN nie wyrazi zgody na zmiane nazwy na STOMIL, dopóki stary MOKS nie zostanie rozwiązany! 2) problemy są również z urzędem patentowym, bo ponoć nazwa STOMIL jest zastrzeżona przez fabrykę! Bynajmniej tak wynika z ostatniego pisma z tego urzędu. Czyli SSK zajmie się sprawą rozwiazania MOKS, a OKP zajmuje się sprawą z urzędem patentowym. Pytanie czy starczy nam czasu na wszelką robotę biurokratyczną, bo może go zabraknąc, wtedy należy poczekać z zmianą nazwy do nowego sezonu...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 03 sty, 2004

A jezeli sie nie zmieny teraz tylko za pol roku to co? bedziemy kibicowac OKP? Czy poczekamy jeszce jedna runde i dopiero?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 04 sty, 2004

Andrew pisze:A jezeli sie nie zmieny teraz tylko za pol roku to co? bedziemy kibicowac OKP? Czy poczekamy jeszce jedna runde i dopiero?
Jeżeli zmiana nazwy nie nastąpi z powodu braku czasu to MOIM zdaniem powinniśmy czekać do lata... a wobec OKP zachowywać się tak jak to miało od czasu zajęcia z nimi porozumienia czyli tak jak na meczach Warmią czy Jeziorakiem. Ale na to pytanie sam każdy powinien sobie odpowiedzieć! Moim zdaniem trzeba poczekać...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 04 sty, 2004

Emilozo w sumie dobrze muwisz, ale jezeli bysmy kibicowali od nowego sezonu to niewiadomo czy w 3 czy w 4 lidze, a tak mozemy przeciez pomuc naszemu przyszlemu klubowi, zeby awansowal do 3 ligi i swoim Stomilem bysmy cieszyli sie nie jako 4-ligowiec ale jako 3-ligowiec.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 04 sty, 2004

Jezeli chodzi o mnie, to nie przeszlo by mi przez gardlo slowo 'OKaPe!'

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 04 sty, 2004

Ja mam taki pomysł, że jak z braku czasu nie nastąpi zmiana nazwy to powinniśmy lekko wspierac zawodników OKP lub krzyczac tylko nazwe Olsztyn. Mozna by było skandowac nazwiska zawodników wkońcu kiedys prawie wszyscy grali w Stomilu.

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » ndz 04 sty, 2004

To Zbyszku zaloz swoj fan club OKP albo pochodz sobie na AZS. Tam nieraz tez sobie pokrzycza! Ewentualnie mozesz być kibicem Groclinu ostatnio duzo osob jest za nimi!

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » ndz 04 sty, 2004

Jedno miasto jeden klub TYLKO STOMIL OKS. Niema żadnego OKP jak nie bedzie Stomilu wogle o czym my tu mowimy Stomil ma ruszyć od wiosny innej opcji niema jak nie bedzie trzeba ogarnać ten temat. Ja wierze bo nic innego mi nie pozostalo ze stomil bedzie na wiosne.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 04 sty, 2004

Świder chyba czytales poprzednie posty z tym ze mozemy sie nie wyrobic ze zmina nazwy i mysle ze teraz szanse sa po 50 % i nie tak jak ty muwisz ze jest jedna opcja, ale sa dwie ze zdazymy i bedzie Stomil i ze nie zdazymy i bedzie OKP.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » pn 05 sty, 2004

Chodzi mi o to że jest jedna opcja albo Stomil bedzie istnial i bedziemy tylko jemu kibicować albo nikomu. Jest tylko jeden klub. Andrew to tak jak byś był kibicem cale życie Wisły a pożniej byś sie stał fanem Cracovii to sie nazywa zdradą a to jest najgorsza chanba dla kibica jaka może wogle być. Niema byłeś jesteś i bedziesz kibicem Somilu chyba że..........

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 05 sty, 2004

Ja jednak radze zeby poczekac do lutego z tym jak bedziemy kibicowac. Wtedy wszystko sie wyjasni czy bedzie w tym sezobie Stomil czy nie i jak nie bedzie to wtedy sie zastanowimmy jak kibicowac. Taka jest moje zdanie.

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » wt 06 sty, 2004

Ja tam nie chce zadnego OKP zawsze byl STOMIL I MUSI BYC TYLKO STOMIL. Jak nie zdazymy to lepiej poczekac, a nie na sile sie rejestrowac.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Oks

Post autor: Świder » śr 07 sty, 2004

Ile bedziesz czekał całe życie w koncu wszyscy zapomną o Stomilu i bedzie final i nikogo juz nie bedzie obchodzil. Nie bedzie sie angazował w powstanie tak jak teraz Stomil Olsztyn 1945.

kru

Post autor: kru » pt 16 sty, 2004

Gazeta Wyborcza: Zbigniew Miklas, zapytany czy nazwa klubu może zmienić się jeszcze w tym sezonie, odpowiedział: - Uważam, że nie ma na to szans.

Sporo maili dostaliśmy w powyższej sprawie. Oczywiście tego wykluczyć nie można, jednak należy przyjąć do wiadomości, że wszystko zależy od szybkości odpowiedzi Urzędu Patentowego oraz ogłoszenia upadłości MOKS Stomil Olsztyn. Jak widać, sporo zależy do Stowarzyszenia, które miało się - jak najszybiej - zająć sprawą upadłości. Przypominam, że od ogłoszenia walnego musi minąć ustawowe 30 dni! Działacze OKP również nie mogą spać. Pod koniec stycznia powinno przyjść pismo z urzędu. Miejmy nadzieję, że będzie ono dla nas pozytywne. Wtedy zostaje tylko czekać na ogłoszenie upadłości oraz wydać jakie (?) 25 tys. zł. na wszelkie zmiany w klubie, tj. pieczątki, stroje itp. Pamiętajcie, że nie każdemu słowu lub osobie wypowiadającej się w gazetach należy wierzyć. Jest to jedynie osobista opinia pewnej osoby pracującej w klubie :wink:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 16 sty, 2004

NO I W TYM SEZONIE NIE BEDZIE KLUBU A CZY WOGOLE BEDZIE? JUZ ZACZYNAM WATPIC W TO CZY BEDZIE STOMIL

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pt 16 sty, 2004

No ja tez mam wątpliwoście czy powstanie nowy Stomil. No jak nie w tej rundzie to co my bedziemy robic pół roku :?: :(

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pt 16 sty, 2004

Wiesz Zbyszek, jeśli STOMILU nie bedzie to trudno się mówi, pozostaje nam tylko czekać!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 16 sty, 2004

Poczekamy zobaczymy zawsze jakas szansa jest, ale z kazdym dniem coraz mniejsza szkoda :cry:

Powracam do wątku kibicowana w wypadku nie zmnienienia nazwy na Stomil. Mysle ze moglibysmy normalnie dopingowac OKP ale krzycząc hasła Stomilowskei i tylko Stomilowskie, ale tez nie tak ze jeden raz na pol godziny. Co o tym myslicie :?: :?:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Kibicowanie

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 16 sty, 2004

Co do kibicowania to też sądze że powinniśmy przychodzić na mecze OKP-u tak jakby to już był STOMIL i dopingować drużyne Stomilowskimi okrzykami i przyspiewkami. Nawet jeśli STOMIL powstanie dopiero na wiosne to dobrze byłoby się postarać, aby grał już w III lidze, a po za tym musimy jakoś zaznaczać swoją obecność.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 20 sty, 2004

1. Ze jest to tylko jego zdanie na ten temat
2. Gdyby te slowa byly wypowiedziane przez prezesa Jarguza na pewno bylyby bardziej wiazace niz Miklasowskie "uwazania"
3. Nikt powazny nie podnosi rak do gory kiedy jeszcze jest mozliwosc i szansa walki. A o Stomil warto walczyc.

Zablokowany