Wiktor Karman nowym trenerem OKS

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Wiktor Karman nowym trenerem OKS

Post autor: Marek » wt 25 sty, 2005

Piłkarze OKS 1945 mają nowego trenera. Został nim Wiktor Karman ostatnio zatrudniony w Baltice Kaliningrad. Wiktor Karman ma 43 lata, jest absolwentem Instytutu Kultury Fizycznej w Kaliningradzie i Wyższej Szkoły Trenerskiej w Moskwie. Współpracował z trenerami reprezentacji młodzieżowych Rosji. Uczestniczył też w stażach w renomowanych klubach europejskich takich jak Ajax Amsterdam czy FC Barcelona. Jutro trener Wiktor Karman zostanie przedstawiony zawodnikom OKS1945 i poprowadzi pierwsze zajęcia. Co o nim myślicie ?

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 25 sty, 2005

Zawsze to cos nowego...inne podejscie... :wink:
Zobaczymy co z tego będzie 8)

Gość

Post autor: Gość » wt 25 sty, 2005

No no Koles pewnie ma zimna krew... :wink: ...Mam nadzieje ze dobrze poprowadzi nasz klub..... :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » wt 25 sty, 2005

Hmm...
Mam nadzieje, że będzie Oki. Być może to dobre posuniecie by zespół prowadził ktoś z zewnątrz. Ale i tak wszystko zweryfikuje runda wiosna. Oby udana.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 25 sty, 2005

Fajnie doświadczony trener a nie jak Jankowski prezez powiedizła" zatrudniliśmy trenera z 1 ligowym doswiadczeniem" a tera mamy z europejski doświadczeniem bravo zarząd

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » wt 25 sty, 2005

Hehe. Rusek ciekawe jak sie dogada z piłkarzami (o ile nie umie Polskiego) ale jest Siniczyn to bnedzie jako tłumacz :lol:

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » wt 25 sty, 2005

Pozyjemy zobaczymy,ale napewno lepiej niz Budzilek czy inny pseudo trener.Jest mlody,moze ma ambicje i bedzie chcial cos nowego wprowadzic,jak narazie trzeba byc nastawionym pozytwnie :lol:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 25 sty, 2005

hmm...ma dosyć ciekawą przeszłość, oby był lepszy niż ostatni.
osobiście liczyłem na Kieżuna ale coż

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 25 sty, 2005

No fajnie, że młody trener szukający wielkie kariery trenerskiej trafił do OKSu :wink: . Był również jedyn krokiem na początku zimy w Mrągowii, ale jednak rządał za dużo i zarząd z niego zrezygnował :wink: . Mam nadziej, że pod wodzą ruska, STOMIL będzie pioł w góre :wink: .

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » wt 25 sty, 2005

Nazwisko zupelnie mi nie znane. Karte to on ma ciekawa!
Poczekamy,zobaczymy ile warty ten trener ale napewno jedna pozytywna strona jego zatrudnienia juz jest: Nie wybrali Dylusia!
Pzdr

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » wt 25 sty, 2005

nie ma co go za wczasu oceniac, zobaczymy po pierwszych meczach

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 25 sty, 2005

Ważne jest też to kiedy był trenerem w Baltice? Czy wtedy, gdy w Królewcu była "extraklasa" rosyjska, czy może tylko druga liga?

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 25 sty, 2005

Co prawda spodziewalem sie Kiezuna, ale wybór Wiktora Karmana tez mnie cieszy, bo chyba tez jest dobry i niedrogi. Z tego co ma w papierach to powinien sie wziac z naszych pilkarzy i Stomil powinien sie pjąć w gore tabeli.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

TRENER

Post autor: Świder » wt 25 sty, 2005

Moim zdaniem w tej rundzi moze niepokazac wszystkich swoich mozliwosci bo juz polowa okresu przygotowawczego minela i pilkarze moga byc niedokonca dobrze przygotowani i zeby nasz zarzad w koncu zaufal temu trenerowi i niewywalil go po paru porazkach ja mowie tak teraz niech walczy o jak najwyzsze miejsce ale nawet jezeli bedzie walczyl o uutrzymanie to niech go niewywalaja odrazu tylko dadza mu szanse na kolejny sezon zeby mogl sie wykazac wkoncu bo zespol dobry buduje sie dluzej kurde tylko zeby z nimi nie trenowal gorzaly!!! bo dopiero bedziemy przygotowani do tej rundy

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » wt 25 sty, 2005

No w Stomilu zrobilo sie egzotycznie :roll:
Rosjanie maja zimna krew wiec koels nei da sobie w kasze dmuchac i miejmy andzieje ze chlopak jest ambitny.
Tylko zeby go ta Polska goscinnos nie uwiodła(browarki i te sprawy) :P

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » wt 25 sty, 2005

Przynajmniej nie bedzie kłopotu tak jak było z PASZTETEM. Jak coś to walnie pół litra naszemu trenerowi i ruska mafia załatwiona :lol: A tak naprawde to sądze że z tym trener Stomil zajdzie wyżej niż z Janowskim. A co do sprowadzenia piłkarzy rosyjskich do OKS'u. Wydaje mi się że na 99% sprowadzi jakiegoś piłkarza do Stomilu. Popatrzcie sobie na innych trenerów oni też pociągają piłkarzy jak odchodzą do innego klubu.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Wiktor Karman...

Post autor: adam » śr 26 sty, 2005

Uważam, że to bardzo dobre posunięcie zarządu. Trener z papierami nie stary a już dosyć doświadczony poza tym chce coś osiągnąć w Polsce, chociażby po to, by się wybić wyżej. Co ważne człowiek nie jest uwikłany w żadne układy. No i myślę, że na treningach u niego nie będzie zmiłuj, co wyjdzie tylko na dobre Naszym zawodnikom. Mam również nadzieję, że ściągnie kogoś ciekawego od siebie. Nie mówię żeby od razu rosjanie stanowili połowę zespołu, ale jeden czy dwóch ciekawych, dających wzmocnienie zespołowi piłkarzy na pewno się przyda. Słowem Wicia - masz u mnie tzw. kredyt zaufania. Pokaż na co Cię stać. Powodzenia.

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » śr 26 sty, 2005

U mnie tez ma kredyt zaufania. Porównywanie go do Janowskiego nie ma sensu. Jak go mile przywitamy (mam nadzieję, że już w Grajewie) to będzie mobilizował do walki o wysokie cele naszych panów kopaczy. Po wstępnym wywiadzie jakiego udzielił (aczkolwiek przyznaje, to może być złudne) widać , że Warmia go urzekła jeszcze z czasów jak grał sparingi ze Stomilem. Myślę, że jest szansa na powrót do dobrych czasów Stomilu, przynajmniej pod względem atmosfery.

Rudzio
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 26 sty, 2005
Lokalizacja: Z DALEKA

Post autor: Rudzio » śr 26 sty, 2005

Mysle ze to dobre posuniecie. napewno jest lepszy niz ten ... szkoda miejsca zeby pisac jego nazisko!! ;-)

kru

Post autor: kru » śr 26 sty, 2005

O.N.P.P. napisał:
Moim zdaniem doswiadczony czlowiek sie przyda w klubie moze nasi mlodzi pilkarze czegos sie naucza :) bo jak narazie niezawiele pokazuja. Mysle ze z tym trenerem mozna wiazac duze nadzieje :)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Wiktor Karman...

Post autor: adam » śr 26 sty, 2005

No i Witia w sobotę przywiezie podobno zajeb.stego zawodnika. Nazywa się chyba Mamedov- jest pomocnikiem i z tego co zrozumiałem reprezentantem Azerbejdżanu :!: :shock: :wink:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 27 sty, 2005

Czy nie przeypadkiem MALDENOV

Rudzio
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 26 sty, 2005
Lokalizacja: Z DALEKA

Post autor: Rudzio » czw 27 sty, 2005

NOM! Jesli to prawda to sie ciesz ale moze napisze ktos tutaj wiecej otym zawodnmiku co???

Artur
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 09 paź, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Artur » czw 27 sty, 2005

Właśnie zapowiada sie naprawde dobrze... Tylko niech cos zapoda troche "konkretów" o tym nowym zawodniku...

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » czw 27 sty, 2005

młodzieżowy reprezentant Azerbejdżanu Aziz Mamedow. Będzie go można prawdopodobnie oglądać w reprezentacji w meczu z Polską 25.03.2005. Mam nadzieje że będzie transmisja z tego meczu.

Zablokowany