Co z OKP jak nie zmieni nazwy?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Co z OKP jak nie zmieni nazwy?

Post autor: Manio » pn 26 sty, 2004

CO BEDZIE JAK OKP NIE ZMIENI NAZWY NA TAKA Z KTORA MY BEDZIEMY SIE ZGADZAC

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 26 sty, 2004

Wtedy to chyba trzeba bedzie powrocic do tego systemu co był wczesniej np. OKP - Polonia Pasłek. Jak nie bedzie Stomilu to i OKP nie bedzie. ALBO STOMIL ALBO NIC :!: :!: ALE BĄDZMY DOBREJ MYSLI STOMIL WROCI :!:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 26 sty, 2004

moim zdaniem, w takiej sytauacji powinnismy byc neutralni ale to jest tylko moje zdanie...

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 26 sty, 2004

A ty Manio jakie proponujesz rozwiazanie w tej sprawie z OKP jakby nazwa sie nie zmieniła :?: :?:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 26 sty, 2004

Ja uwazam ze trzeba by wspierac OKP Stomilowskimi przyspiewkami co pomogloby im w awansie do 3 ligi a ponadto mogly by byc ciekawe wyjazdy np. do Iławy albo jak w pucharze OKP by trafilo na Olimpie to albo by byl ciekawy wyjazd albo ciekawy mecz w Olsztynie.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 26 sty, 2004

Wyjazd na mecz Okapu !? To chyba bedziesz sam ANDREW jezdzil...

kru

Post autor: kru » pn 26 sty, 2004

Andrew miał chyba na myśli wyjazd bardziej krajoznawczy :lol2:

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

NIGDY

Post autor: Świder » pn 26 sty, 2004

Oczym tu gadac OKP to jeszcze nie Stomil mieli zrobic wszystko zeby na wiosne ruszyl OKS a nie OKP wiec czekajmy niech graja ja wieze ze Stoiml zacznie od 3 ligi. A ty se andrew jezdzij z kibacami OKP ja jezeli tacy sa procz Andrewa

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 27 sty, 2004

JA MYSLE ZE JAK NAZWY NIE ZMIENIA TO NAPEWNO NIE BEDZIEMY ICH DOPINGOWAC BO JESTESMY KIBICAMI OKS STOMIL OLSZTYN A NIE OKP WIM I JAK NIE ZMIENIA NAWET W 3 LIDZE TO BEDZIE JAZDA ZNIMI W OLSZTYNIE MOZE BYC TYLKO STOMIL ALBO NIC JA TAK MYSLE I MAM NADZIEJE ZE NIE TYLKO JA A Z WYJAZDAMI JAK NIE BEDZIE NARAZIE STOMILU TO MOZEMY JEZDZIC NA MECZE Z NASZYMI KOLEGAMI Z FAN CLUBOW

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 27 sty, 2004

Jak sobie to przemyslalem to macie racej WYJAZDY WOGULE SA BEZ SENSU ale mecze w domu nadal mysle ze powinien byc doping. A wyjazdy na mecze to Kruszek dobrze powiedzial Krajoznawcze. :lol:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 28 sty, 2004

ANDREW PO CO DOPINGOWAC JAKIS OKP A JAK NAZWY NIE ZMIENIA TO CO ZROBISZ TEZ BEDZIESZ DOPINGOWAL ICH ZASTANOW SIE TROCHE A MOZE TY WOLISZ OKP TO TWOJA SPRAWA

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 28 sty, 2004

Na pewno nie jestem za OKP tylko za OKS-em a to byla tylko propozycja nie zostala przyjeta wiec nie i koniec tematu.

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

WCHODZI TYLKO OKS NIC WIECEJ !!!

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pt 30 sty, 2004

Prawda jest taka ,że jedynym Klubem który ma prawdziwych fanatyków jest OKS Stomil. Kto tego nie potrafi docenić ten jest z góry skazany na niepowodzenie. Kibiców typu "..leć Adaś leć.." jest wielu ale są to typowi sezonowcy bazujący tylko i wyłącznie na wynikach sportowych a nie na przywiązaniu , tradycji i uczuciach tak jak MY STOMILOWSKA BRAĆ

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 30 sty, 2004

OKP CHCE BUDOWAC PILKE W OLSZTYNIE NIE LICZAC SIE Z KIBICAMI I TRADYCJA I HISTORIA ALE CO TO ZA KLUB NIKT GO NIE ZNA W POLSCE W OLSZTYNIE MOZE BYC ALBO STOMIL ALBO NIC

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pt 30 sty, 2004

Zgadzam sie z wypowiedzia MANIA okp sie wogole nie liczy z nami kibicami tylko dbają o swoją dupe.to są [moderator] egoisci.co im zalezy zeby zmienic tą nazwe na Stomil. Przeciez jak okp bedzie dalej a nie bedzie STOMIL-u to ludzie nie bedą chciali isc na mecz bo tego klubu wogole nie znaja, a watpie zeby jakis mieszkaniec Olsztyna nmie wiedział co to jest STOMIL OLSZTYN OKS. A JAK BEDZIE Stomil TO MYSLE ZE FREWKENCJA BEDZIE DOŚĆ WYSOKA

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 30 sty, 2004

O czym tu wogole rozprawiacie. Coraz to wieksze brednie. Po co sie tyle na zebraniach do niektorych pustych lbow kladzie? By zaraz to uszami wylecialo?
Skoro niektorym tu sie wydaje ze nazwa to sprawa pstrykniecia palcami to czemu nie zmienimy przy okazji nazwy fabryki na Michelin zeby juz nikomu nie musiala sie z naszym Stomilem kojarzyc. Moze tez powinnismy zmienic nazwy jeziora Krzywego na Poskrecane i dodatkowo Szczytna na Jurandenburg.
Teraz bez ironii. Wg was kto jest [moderator] egoista: Urzad Patentowy, Konsorcjum Przemyslu Gumowego czy fabryka z Francuzami na czele? A moze PZPN i stary MOKS?
Czy jestesmy wladcami nazwy "Stomil"? Wsrod kibicow moze tak a dalej to trzeba wladanie sobie zdobyc.
Proponuje zastanowic sie najpierw nad tym co sie pisze bo klepac posty dla swiecacej kolejnej pilki to kazdy potrafi.
Kto bedzie chcial sie wiecej na ten temat dowiedziec to sadze ze na turnieju znajdziemy troche czasu.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pt 30 sty, 2004

Moze jest wielu ale tak jest zawsze. Zawsze jest jakis tam procent kibicow ktory patrzy tylko na wyniki. Tak jest w kazdej dyscyplinie sportu: chociazby w skokach narciarskikch jak rowniez w pilce noznej. Kiedys na STOMIL Kibicow przychodzilo wielu, a teraz zostali tylko Ci najwytrwalsi, Ci ktorzy moga mianowac sie PRAWDZIWYMI KIBICAMI.

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pt 30 sty, 2004

Ja tam wyrażam swoje subiektywne odczucia i mam do tego pełne prawo nikogo nie agituje ani nie buntuje. Porostu czuje się wodzony za nos przez panów prezesów. A na spotkania wszystkie chodzę i wiem, co się na nich omawia doskonale i to jest właśnie pożywką dla moich wypowiedzi. Z tego, co wiem SSk miało załatwić sprawę MOKS a panowie działacze sprawami nazwy. Tymczasem parę tygodni minęło na żadnym spotkaniu nie było o tych sprawach mowy a czas leci. Jedno, co wiadomo to to , że nic nie wiadomo.....i przeciętny kibic nic nie wie o postępach w tej sprawie i dla tego potem takie posty. Każdemu z nas na niczym bardziej nie zależy niż na zmianie nazwy przez zespół OKP o to zabiegamy i o to tak naprawdę walczymy.

Tak to my te głupie łby.............

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 28 kwie, 2004

Jakie jest prawdopodbienstwo w procentach, że nie zmienią nazwy?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 01 lip, 2004

I po co piszecie, że nie chcą zmienić nazwy !? To dlaczego niby jeden z pkt głosowania jest na temat zmiany nazwy z OKP na OKS 1945 ? Zmiana nazwy będzie, pan Jarguz to poważna osoba i nie rzuca słów na wiatr...

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » czw 01 lip, 2004

Moim zdaniem jeśli OKP nie zmieni nazwy to ich rzycie będzie utrudnione poniewarz klub bez kibiców to nie klub a kibice zadbają jak nie będzie stomilu o to aby i okp nie było!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

Romanienko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Romanienko » czw 01 lip, 2004

Ej weźcie pod uwagę to, że OKP i tak idzie Wam na rękę z tą zmianą nazwy. Przecież to co niektórzy kibice mówią to jest normalny szantaż. Tak jak tutaj wypowiedź, że jeśli OKP nie zmieni nazwy to kibice zadbają aby nie było OKP. Za szantaż można mieć sprawę w sądzie, a Wy tutaj jeszcze na nich krzyczycie. Powiedzmy, że jak już OKP zmieni nazwę to później będziecie ich szantażować, żeby nie wpuszczali na boisko jakiś zawodników, bo przerwiecie mecz. Dajcie im działać. Za bardzo się gotujecie. OKP widząc Waszą reakcję działa przeciwko Wam, aby Was wyczekać. Jak nie zmienią nazwy to wtedy zrobicie co trzeba, ale teraz poczekajcie.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 01 lip, 2004

Te ostatnie posty sa wogóle niepotzrebane. Ten kto "byl" na poprzednim walnym wiem dlaczego OKP nie zmienilo nazwy.

Zablokowany