Kto trenerem ?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Kto trenerem ?

Post autor: grzesiu » sob 27 sie, 2005

Jak wiadomo Daniel Dyluś nie długo zostanie zapewne zwolniony z funkcji trenera. Jak myślicie kto zajmie jego miejsce ?

Moj typ A.Nakielski :wink:

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » sob 27 sie, 2005

Kieżun..

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » sob 27 sie, 2005

Po tym zwycięstwie zarząd będzie na pewno uradowany z postawy trenera i budowanego przez niego zespołu. Oby ten zespoł był już zbudowany...

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » śr 31 sie, 2005

wm.pl pisze:Rozmowa z Danielem Dylusiem

- Atmosfera wokół drużyny była dość gęsta, czy zrobiła się luźniejsza po ostatnim zwycięstwie w Olsztynku?

- Z psychologicznego punktu widzenia ta wygrana była bardzo istotna. Zauważalny jest także postęp, jeśli chodzi o organizację gry i przemieszczanie się zespołu po boisku. Ale wciąż ogranicza nas przygotowanie fizyczne. Na dziś sytuacja jest taka, że piłkarze mają siły na połowę, góra, godzinę meczu. A potem brakuje pary, a co za tym idzie brakuje myślenia.

- A tymczasem przed wami trudny przeciwnik, który właśnie słynie z waleczności, czyli Rominta Gołdap.

- Mimo wszystko, nie boję się powiedzieć, że jedziemy tam po zwycięstwo. Początek ligi mieliśmy bardzo trudny, ale nie daliśmy się ograć Sokołowi Ostróda i DKS Dobre Miasto, pechowo straciliśmy zwycięstwo z Motorem Lubawa. Teraz drużyna odblokowała się w Olsztynku. W czterech najbliższych kolejkach gramy kolejno z Romintą, Płomieniem Ełk, Startem Nidzica i Warmiakiem Łukta, a więc z rywalami, z którymi powinniśmy zdobywać punkty. Po tych spotkaniach oczekuję 10 oczek i już z dobrej pozycji chcemy przystępować do meczu na własnym stadionie z Olimpią Elbląg.

- Czy dacie radę zrealizować ten dość chyba ambitny plan?

- Powiem tak: tacy piłkarze jak Tomek Zahorski, Grzesiek Lech, Jacek Gabrusewicz i kilku innych umieją bardzo dużo, tylko w ostatnim czasie chcieli iść trochę na skróty. Byli w III lidze, a znów znaleźli się w IV, znów muszą grać ze słabszymi od siebie i znów muszą udowadniać, że są od nich lepsi. Tyle że do tego nie wystarczą same umiejętności, muszą się zmusić do dużej aktywności. Oni zaczynają to rozumieć, więc wierzę, że będzie dobrze.

- A co z problemem, który polega - delikatnie mówiąc - na Pańskich kiepskich stosunkach z kibicami?

- Dla mnie prawdziwi kibice drużyny skończyli się z czasem, gdy Stomil spadał z ekstraklasy. Ci, którzy są teraz, traktują mecze jako okazję do wypicia kilku piw i odreagowania stresów. Ta grupa to dla mnie efekt porażki systemu edukacyjnego w Polsce.

- A Pan nie ma sobie nic do zarzucenia?

- Kiedy poprzednio byłem trenerem drużyny, jeszcze za czasów prezesa Alojzego Jarguza, doszło do spotkania, na którym powiedziałem im, co myślę. Powiedziałem, że nie są partnerami klubu, bo przynoszą więcej szkód niż pożytku. A najlepszym przykładem był poprzedni sezon i choćby mecz w Łomży (po awanturach klub musiał zapłacić karę finansową - red). Mówią, że są kibicami klubu, więc niech coś wreszcie dla niego zrobią. I niech pamiętają, że na boisku nie gra Dyluś, tylko zespół.
Ah, ten nasz biedny, nielubiany trener.. :lol:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 31 sie, 2005

JA TO [moderator] JUZ NIE WIEM CZY SMIAC SIE CZY PLAKAC PO PRZECZYTANIU TEGO WYWIADU.PANIE DYLUS ZNASZ SIE NA PILCE TYLE CO SWINIA NA GWIAZDACH.UCIEKAJ DO FINLANDII ROBIC KARIERE :lol:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 31 sie, 2005

Dylu mocno przegiął w słowach, a wrzucanie wszystkich do jednego worka do duży policzek dla wszystkich wiernych fanów olsztyńskiego klubu. Proponuje w odpowiedzi zapylić mu Kasie... :D

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » śr 31 sie, 2005

Kieżun?? Kiedys udało mu sie w barażach.Może ma szcześliwą ręke do Stomilu? Ale znając ludków z zarządu pewnie znowu wyskoczą z jakimś oszołomem.Masztalera czy jak mu tam było niech zatrudnią.To był dopiero fachowiec....od ruchania owiec :)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Kto trenerem

Post autor: adam » śr 31 sie, 2005

Olsztyn 31.08.2005r.


Dylu - przegiąłeś.......

NADAL ŻYJĄCY Wierny fan STOMILU

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 31 sie, 2005

zicoo pisze:
wm.pl pisze:Rozmowa z Danielem Dylusiem

W czterech najbliższych kolejkach gramy kolejno z Romintą, Płomieniem Ełk, Startem Nidzica i Warmiakiem Łukta, a więc z rywalami, z którymi powinniśmy zdobywać punkty. Po tych spotkaniach oczekuję 10 oczek i już z dobrej pozycji chcemy przystępować do meczu na własnym stadionie z Olimpią Elbląg.

No to teraz jak on chce zdobyc 10 pkt w 3 meczach, i jak mu się to uda to będzie eextraaa koleś..

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 01 wrz, 2005

Szanowny Panie trenerze Dyluś. Nie wiem czy czyta Pan to forum, ale ja w przeciwieństwie do Pana nie mam innej możliwości wyrażenia swoich odczuć. Uogólnienie, którego Pan dokonał w opisie olsztyńskich kibiców jest tak samo uprawnione jak takie, że skoro klub pod Pana przewodnictwem więcej meczy przegrał niż wygrał to automatycznie oznacza, żeś Pan złodziej, cham i nieuk. Dziwię się, że osoba aspirująca do bycia wychowawcą młodzieży dopuszcza się takich krzywdzących uogólnień.
pozdrawiam
Kibic nie pijący na meczach, nie będący na meczu w Łomży i łożący jakieś środki na klub.
p.s. Powiedział Pan, że obecni kibice "odreagowują stresy" na meczach. być może, ale Pańska arcywyważona wypowiedź świadczy raczej o tym, że to Pan odreagowuje jakieś stresy w tym wywiadzie między innymi.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 01 wrz, 2005

Mario pisze:
wm.pl pisze:
Romintą, Płomieniem Ełk, Startem Nidzica i Warmiakiem Łukta

No to teraz jak on chce zdobyc 10 pkt w 3 meczach, i jak mu się to uda to będzie eextraaa koleś..
Kluby sa 4 ;)

Ale i tak moze zdobyc co najwyzej 9 punktów ;)

Na trenera ktos z Olsztyna a nie z Tylkowa on moze potrenowac Błekitnych Pasym a nie za Stomil sie zabiera za wysoko miezy, moj typ Żukowski albo Biedrzycki chociaz mało prawdopodobne.
Ostatnio zmieniony czw 01 wrz, 2005 przez Ol(S)ztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 01 wrz, 2005

Chłopaki co się bulwersujecie :D Przecież Dyluś to cudotwórca, on w tych 3 meczach na pewno zdobędzie 10 pkt, a może w ogóle już na jesieni zapewni OKS-owi powrót do III ligi :lol:

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » czw 01 wrz, 2005

dzis w g.o. napisali ze trenerem ma byc A.NAKIELSKI... ciekawa opcja

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 01 wrz, 2005

Rominta Gołdap - OKS 1945 Olsztyn 3:1 (0:0)
1:0 - Mościński (46), 2:0, 3:0 - Michał Nowak (61, 64), 3:1 - Lech (87); sędziował: Kowalewski (Kętrzyn)
* Rominta: Barwicki - Kościuch, Kołodziej, G. Nowak, Kuniewski, Kiler, Ołowniuk, Omilianowicz, Mościński (90 Brzozowski), Michał Nowak (75 Marcin Nowak), Szułczyński (78 Kowalewski)
* OKS: Skiba - Niestatek, Łachacz, Frankowski, Żakowski (46 Żytkiewicz), Łazar, Czerwiński (56 Ruszkiewicz), Lech, Gabrusewicz, Radziszewski (65 Spychała), Zahorski

Olsztyński OKS miał w pierwszej połowie meczu w Gołdapi zdecydowaną przewagę, ale w piłce nie chodzi o to, żeby mieć przewagę, ale żeby trafiać do siatki, a tego zabrakło. To znaczy jeden gol padł, tyle że po strzale Tomasza Zahorskiego sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Świetnie w tym czasie spisywał się w bramce Rominty 19-letni Błażej Barwicki, który bronił w trudnych sytuacjach. Na słowa nagany zasłużyli natomiast kibice (czy raczej pseudokibice) OKS, którzy zniszczyli ogrodzenie i spowodowali przerwanie meczu.

Po przerwie zaczął się dramat olsztynian. W ciągu niespełna 20 minut stracili trzy gole i szansę na choćby punkt. Potem bramka Grzegorza Lecha osłodziła jedynie gorycz porażki. Według naszych informacji porażka w Gołdapi będzie kosztowała trenera OKS Daniela Dylusia utratę posady. Nasz informator twierdził, że Dyluś straci pracę jeszcze w środę, po powrocie do Olsztyna. Jego następcą ma być były trener grup młodzieżowych Naki Olsztyn, aktualnie wiceprezes OKS Andrzej Nakielski.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 01 wrz, 2005

Byłoby pięknie gdyby Nakiel trenował OKS, ale coś mi się nie chce wierzyć, że zrezygnuje z trenowania młodych. Przecież Nakiel nie jest maszyną i nie pogodzi ze sobą pracy na kilku posadach, ale pożyjemy zobaczymy...

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » czw 01 wrz, 2005

Dla mnie może być każdy (oprócz Dylusia) który będzie miał szacunek dla piłkarza, kibica.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 01 wrz, 2005

misiek74 pisze:witam!!!!
po przeczytaniu wywiadu z tą gni.... ręce opadają ,ten typ nie ma za grosz ambicji ihonoru to nas kibiców oskarża o złe wyniki w klubie zamiast sam sie przyznać do swoich błędów w szkoleniu zespołu.szczyt beszczelności z jego strony to stwierdzenie że kibice sie skończyli po spatku z pierwszej ligi :twisted: :evil: kibice byli zawsze ze STOMILEM to wy działacze mieliście nas zawsze w dup....!!!!!!!!!!!.pokazał jak zależy mu na kibicach zakłamany nieudacznik.liczy sie tylko kasa dla nich a gdzie dobro klubu i ludzi maących w sercach biało niebieskie barwy od lat.uważam że taki wywiad to uderzenie w klub tradycje i historie Stomilua przedewszystkim w nas kibiców!!!!on sie pyta co my zrobiliśmy dla klubu???? a co on zrobił dla dobra klubu?wsza jedna to my płacimy za bilety jeżdzimy na mecze nosimy w sercach porażki i wzloty ukochanego klubu!!!!!!!! im jak nie idzie odchodzą gdzie indziej i mają wszystko w d...!!! aby po lataach wracać jako byłe gwiazdy.TYPOWE SPRZEDAWCZYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wieże mocno że kiedyś w naszym klubie zabraknie mjesc dla takich gnid jak DYL....zawsze były burdy po meczach także w pierwszej lidze ci co byli to wiedzą o czym mówie :D .tylko że klub osiągał dobre wyniki i to było pierwszo planową uwagą wszystkich.a teraz przegrywamy ze wszystkimi i prasa nie mając co już pisać o naszych gwiazdkach koncentruje sie na burdach!!!!!I TAKA JEST PRAWDA!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW STOMILU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE CZAS NA ZMIANY

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » czw 01 wrz, 2005

Jak by byli wszyscy do wyboru to bym brał Kaczmarka, ale z wiadomych powodów brałbym Biedzryckiego

Awatar użytkownika
cinu
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 21 lut, 2005
Lokalizacja: Olsztyn, Jaroty
Kontakt:

Post autor: cinu » czw 01 wrz, 2005

dlamnie b.dobrym trenerem bylby Budzilek ktos moze wie gdzie on teraz pracuje??

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 01 wrz, 2005

W Motorze Lubawa

W klubie jeszcze nic nie chcą powiedzieć na temat zmiany trenera

Ja caly czas stawiam na Kieżuna

Wasyl
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003

Post autor: Wasyl » czw 01 wrz, 2005

Mamy pierwszą w tym sezonie, od jakiegoś czasu chyba spodziewaną, zmianę na stanowisku trenera w IV lidze warmińsko-mazurskiej. Przed półgodziną zarząd OKS 1945 Olsztyn zdymisjonował Daniela Dylusia. W jego miejsce powołano Andrzeja Nakielskiego, kiedyś piłkarza Stomilu, a ostatnio trenera Naki Olsztyn.

el gyros
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: ndz 31 lip, 2005

Post autor: el gyros » czw 01 wrz, 2005

i co sadzicie o nowym trenerze?myslicie ze bedzie lepiej wygladac nasza gra?

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 01 wrz, 2005

el gyros pisze:i co sadzicie o nowym trenerze?myslicie ze bedzie lepiej wygladac nasza gra?
Myślę, że od ręki cudów nie zrobi. Ale wyniki (oraz atmosfera) które osiągnął z juniorami rokują nadzieje. Czas pokaże.
Najważniejsze wg mnie jest to: iż nastąpiła wreszcie zmiana na fotelu trenera, że jest to człowiek z naszego regionu- nastawiony na budowę zespołu. A co do jego umiejętności trenerskich to niech wypowie się najlepiej ktoś z juniorów.

oleOle
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005

Post autor: oleOle » czw 01 wrz, 2005

Nakielski.. :D :P Mam nadzieje ze dla dobra olsztynskiej pilki se poradzi.. jednak szczerze mowiac to czarno to widze. Mysle ze bedzie probowal lansowac "swoich" byle ich tylko gdzies upchnac dalej.. Pozdrawiam.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 01 wrz, 2005

Czy te informacje są już pewne? Nie widze Nakielskiego w roli viceprezesa, trenera juniorów i seniorów, musiałby z czegoś zrezygnować. Ja też stawiam na Kieżuna obecnie chyba lepszego by nie znaleźli. To że był dobrym trenerem juniorów to nie znaczy że musi być rewelacyjny w pierwszej drużynie. Dla mnie nie był by on najlepszym rozwiązaniem, ale napewno wole go niż DeDe :twisted:

Zablokowany